Sweeeti/Carollineeex/Sweeeeeeti/sweeeeetixnxx/devyale

Dział na temat naszych pań z showup-a, które robią pokazy dla dorosłych
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv


ruger44 pisze:Dlatego pisałem wiele razy - za każdym razem kiedy "biedna ofiara stalkingu" panicznie boi się pójść na policję miejcie na uwadzę, że może również mieć coś za uszami
Nieoficjalny blog serwisu ShowUp.tv


Musialaby podac za duzo danych na swoj temat np. z kim sie spotykala ostatnio kto mogl miec dostep do telefonu. Wie ze paru znajomym by nie bylo to na reke. Przychodzi wezwanie na policje zeby zlozyc zeznania a zona sie pyta w jakiej sprawie. I co wtedy? Tlumaczenie ze poznalo sie taka jedna w wieku swojej corki i sie bylo z nia na kawie pare razy moze byc trudne :D
Awatar użytkownika
Kozi27
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 268
Rejestracja: 31 mar 2017, 09:33
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:




To chyba staje się już tradycją, że panie z pierwszych okienek mają swoich stalkerów... :)
Może nawet reszta pań, która jeszcze nie dorobiła się takich osobników, troszkę zazdrości?
Ale ogólnie słabo to dla mnie wygląda, wpierw bajerowanie "tatuśków" czy innych kochasi a potem, gdy biznes nie wyjdzie, wywlekanie brudów na forum :) . Choć pewnie dla forumowiczów to woda na młyn...

Jednak dziewczyna bardzo ładna, podglądam czasami. Twarz jak u hollywoodzkiej aktorki. A czy spotyka sie z tatuśkami? no cóż, niech pierwsi rzucą kamień ci, którzy uważają swoje życie za takie idealne.
Awatar użytkownika
chochla1
SU-holik
SU-holik
Posty: 132
Rejestracja: 03 gru 2016, 11:22
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: aktualnie żadna
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




chochla1 pisze:To chyba staje się już tradycją, że panie z pierwszych okienek mają swoich stalkerów... :)
Może nawet reszta pań, która jeszcze nie dorobiła się takich osobników, troszkę zazdrości?
Ale ogólnie słabo to dla mnie wygląda, wpierw bajerowanie "tatuśków" czy innych kochasi a potem, gdy biznes nie wyjdzie, wywlekanie brudów na forum :) . Choć pewnie dla forumowiczów to woda na młyn...

Jednak dziewczyna bardzo ładna, podglądam czasami. Twarz jak u hollywoodzkiej aktorki. A czy spotyka sie z tatuśkami? no cóż, niech pierwsi rzucą kamień ci, którzy uważają swoje życie za takie idealne.

"daj kamienia" :D
Tak całkiem serio dlaczego niby takie spryciule nie miałyby ponosić konsekwencji swoich działań ? Jeżeli wybierają łatwy hajs niech też liczą się z konsekwencjami swoich działań jakiekolwiek by nie były. Amen.
Awatar użytkownika
bot99
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 43
Rejestracja: 02 cze 2017, 21:17
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




Kozi27 pisze:W cuda nie wierze
Może nie do końca się zgadzam ze wszystkim co napisałeś ale tutaj masz racje - ja również nie wierzę w cuda i fakt faktem musiało coś być na rzeczy, Showup nie daje takich możliwości żeby stalker mógł zdobyć IP, a co dopiero adres transmitującej, podejrzewam, ze w obu przypadkach zarówno Sweetki jak i Sandry (czy Nickol rozne nadawała sobie imiona) podały one swoje dane kontaktowe, inne niż Showup i to już jest zły krok który po 1. wiąże się ze złamaniem regulaminu, po 2. tam rozmowa wyglądała inaczej, śmieszne te laski, to nowy sposob na naciąganie?
Awatar użytkownika
tajemniczysu
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 558
Rejestracja: 20 gru 2015, 01:43
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Kilka
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




tajemniczysu pisze:
Kozi27 pisze:W cuda nie wierze
Może nie do końca się zgadzam ze wszystkim co napisałeś ale tutaj masz racje - ja również nie wierzę w cuda i fakt faktem musiało coś być na rzeczy, Showup nie daje takich możliwości żeby stalker mógł zdobyć IP, a co dopiero adres transmitującej, podejrzewam, ze w obu przypadkach zarówno Sweetki jak i Sandry (czy Nickol rozne nadawała sobie imiona) podały one swoje dane kontaktowe, inne niż Showup i to już jest zły krok który po 1. wiąże się ze złamaniem regulaminu, po 2. tam rozmowa wyglądała inaczej, śmieszne te laski, to nowy sposob na naciąganie?


Dopoki beda sie spotykac z kolesiami z ShowUp.tv to musza liczyc sie z takimi problemami. A moze byc im ciezko odmawiac bo przypuszczam ze spora kasa wchodzi w gre za takie spotkania :D No ale cos za cos.
Awatar użytkownika
Kozi27
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 268
Rejestracja: 31 mar 2017, 09:33
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:




pipka22 pisze:Pewnie znowu sponsoruje ją jakiś frajer :lol: laska wie co robić zeby sie nie napracować, a zarobić.

Magnolia pisze:Ona jest za głupia na wyciąganie wniosków, taki kurewski charakter. W końcu ją ktoś okaleczy i skończy się zabawa w sponsoring. Raczej żaden młody, przystojny chłopak jej nie finansuje tylko jakiś podstarzały pan z brzuszkiem. Jej sprawa, ale każdy wie jak jest. Nie trzeba byc geniuszem aby sie nie domyslić. Sweet a co sie dzieje z tymi wszystkim zwierzątkami, które mialas? Wyrzuciłaś je? Wiesz, ze zwierzeta maja uczucia i sie przywiązuje do ludzi. Robisz im krzywde. To nie ty, ze raz z tym, raz z tamtym, aby sie chajs zgadzal. Masakra... :evil: :scratch_one-s_head:


My faceci możemy być oślepieni ale kobieta kobiete przejrzy od razu. :good3:
Awatar użytkownika
satyryx
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 14
Rejestracja: 22 cze 2017, 12:54
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ALL
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




satyryx pisze:My faceci możemy być oślepieni ale kobieta kobiete przejrzy od razu. :good3:


Nie wiem czy panie pipka22 i magnolia też występują na ShowUp.tv ale zakładam, że tak. ShowUp.tv to jeden wielki burdelik na kółkach, gdzie wcześniej można obejrzeć towar, żadna z was nie jest lepsza od drugiej. Więc prawienie morałów koleżance po fachu akurat w Waszym wykonaniu wygląda słabo...
Awatar użytkownika
chochla1
SU-holik
SU-holik
Posty: 132
Rejestracja: 03 gru 2016, 11:22
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: aktualnie żadna
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




Kozi27 pisze:
Papaj pisze:Kozi27=karol72 od 5 dni wiem,że to ty stalkerze,ale naprawdę nie wysilaj się,bo nikt nie traktuje cb poważnie i tego co piszesz ;p

Dobre :D ja karolem albo stalkerem :D


Karolku nie wchodź przez proxy/VPN bo to nic nie dało jak widać ;p
primemma.tv
Awatar użytkownika
Papaj
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 1069
Rejestracja: 20 lis 2015, 14:35
Podziękował: 45 razy
Podziękowano mu: 12 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:




chochla1 pisze:
satyryx pisze:My faceci możemy być oślepieni ale kobieta kobiete przejrzy od razu. :good3:


Nie wiem czy panie pipka22 i magnolia też występują na ShowUp.tv ale zakładam, że tak. ShowUp.tv to jeden wielki burdelik na kółkach, gdzie wcześniej można obejrzeć towar, żadna z was nie jest lepsza od drugiej. Więc prawienie morałów koleżance po fachu akurat w Waszym wykonaniu wygląda słabo...


Nie wiem jakim prawem oceniasz wszystkie kobiety występujące na Showupie że są dziwkami? większości z nich pieniądze które zarabiają na Showupie (czy jest to 1500 zł, czy 3000 zł czy 10000 zł) w całości im wystarczają a niektore i nawet nie traktują showupa jako jedyne zrodlo zarobkow, niektore faktycznie mają normalną prace czy to w sklepie spozywczym, czy jako sprzątaczka. Z dwoma dziewczynami udało mi się złapać naprawde spoko kontakt na Showupie i wierze na słowo że nie były i nie są prosytutkami gdy nie transmitują bo zwyczajnie to nie w ich stylu :good3:
Awatar użytkownika
tajemniczysu
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 558
Rejestracja: 20 gru 2015, 01:43
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Kilka
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




Powinna juz wrocic z tych wakacji bo nie ma o czym pisac.



www.BlogShowup.pl
Awatar użytkownika
Kozi27
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 268
Rejestracja: 31 mar 2017, 09:33
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:




A po co pisać, zajmijcie sie swoim zyciem, plotkarze.
Awatar użytkownika
Todlie
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 15
Rejestracja: 28 cze 2017, 16:39
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:




Awatar użytkownika
dzelem
SU-holik
SU-holik
Posty: 58
Rejestracja: 26 gru 2015, 02:25
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: sweetpussyy
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




Już do niej nie zaglądam, a dawniej bardzo lubiłem u niej posiedzieć zanim zrobiła sobie te pierwsze paskudne tatuaże ( jak nadawała na tym swoim pierwszym koncie po prostu była prześliczna)

https://showup24.tv/xnxxxx
https://showup24.tv/profile/xnxxxx
Awatar użytkownika
EPSON22
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 6
Rejestracja: 01 lip 2017, 11:27
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




wygląda tak samo od początku mimo nawet tych tatuaży



Nieoficjalny blog serwisu ShowUp.tv
Awatar użytkownika
bcr20
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 11
Rejestracja: 28 mar 2016, 19:58
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




Tatuaże dużo zmieniły, wcześniej wyglądała jak niewinna licealistka a teraz wygląda jak tania meliniara tylko że o buzi anioła
Pamiętaj, że jeżeli życie pluje Ci w twarz to znaczy tylko jedno - nie trafiło w dupę więc teraz będziesz ruchany na sucho
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3148
Rejestracja: 08 lis 2015, 08:42
Lokalizacja: Mielec
Podziękował: 1425 razy
Podziękowano mu: 500 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Niania
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: BRAK




ruger44 :ok: trafiłeś w samo sedno, dokładnie to miałem na myśli :D

https://showup24.tv/xnxxxx
https://showup24.tv/profile/xnxxxx
Awatar użytkownika
EPSON22
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 6
Rejestracja: 01 lip 2017, 11:27
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




Od razu "tania meleniara" jeszcze nie ten czas może za 2 lata dopiero, jak na razie priv ma w granicach 700-2500 zet :D
Awatar użytkownika
bot99
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 43
Rejestracja: 02 cze 2017, 21:17
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




Ruger w sendo z tymi tatuażami :yes4: jak jeszcze ten rękaw można w miare przeżyć (przynajmniej ja mogę) to tatuaż w miejscach intymnych jest kompletnie nieprzemyślany i wygląda jak włosy łonowe :roll:
Awatar użytkownika
tajemniczysu
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 558
Rejestracja: 20 gru 2015, 01:43
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Kilka
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




tajemniczysu pisze:Ruger w sendo z tymi tatuażami :yes4: jak jeszcze ten rękaw można w miare przeżyć (przynajmniej ja mogę) to tatuaż w miejscach intymnych jest kompletnie nieprzemyślany i wygląda jak włosy łonowe :roll:


Myślę, że ten tatuaż jest dla jej partnera, który ogląda go podczas minety i w takim zbliżeniu ma sens. :D

Nie został zrobiony z myślą o pokazywaniu go publicznym.
Awatar użytkownika
grantttt
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 35
Rejestracja: 16 paź 2016, 21:46
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




To było bardzo mądre żeby będąc osobą która od 3 lat zarabia tylko i wyłącznie jedną częścią ciała tą właśnie część ciała tak boleśnie oszpecić...



Nieoficjalny blog serwisu ShowUp.tv
Pamiętaj, że jeżeli życie pluje Ci w twarz to znaczy tylko jedno - nie trafiło w dupę więc teraz będziesz ruchany na sucho
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3148
Rejestracja: 08 lis 2015, 08:42
Lokalizacja: Mielec
Podziękował: 1425 razy
Podziękowano mu: 500 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Niania
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: BRAK


PoprzedniaNastępna

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Kobiety - Pokazy 18+



Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 180 gości