Sweeeti/carolovcutie/Carollineeex/Sweeeeeeti/sweeeeetixnxx

Dział na temat naszych pań z showup-a, które robią pokazy dla dorosłych
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
Kozi27 pisze:
Książe_showupa pisze:
ruger44 pisze:Jaką twarzą u niej nawet chyba na najdroższych privach twarzy nie ma



Blog ShowUp.tv


Pewnie nie pokazuje twarzy na privach dlatego bo nie chce, żeby później jej rodzice widzieli na filmikach co robi ich córka.

myslisz ze jak jest od 16 roku zycia na showupie to rodzice nie wiedza?
dlatego mowila ze niema rodzicow, dawno ja z domu eksmitowali. jakby mi corka (jak kiedys bede mial) takie cos zrobila to tez bym z domu wyjebal szmate. jak tak lubi niech sie utrzymuje z dawania dupy tatuskom.
najstarsze nagrania sa z twarza. na nowych niema ale przez chwile zawsze pokazuje twarz w kadrze wiec mozna ja rozpoznac. no i ma ten swoj tatuaz zeby kazdy wiedzial ze to ona.



A co takiego robila na tych nagraniach?
Awatar użytkownika
asot
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 479
Rejestracja: 11 paź 2016, 01:02
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: tajemnica
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


na starych nagraniach przynajmniej wkladala dildo w dupe a na nowych tylko palce.
dzis duza widownia tylko privow malo :D
Awatar użytkownika
Kozi27
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 268
Rejestracja: 31 mar 2017, 10:33
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Awatar użytkownika
Grzegorz
SU-holik
SU-holik
Posty: 113
Rejestracja: 19 sty 2016, 23:47
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Wiadomo
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: GrzegorzPolak98


Grzegorz pisze:Zacny ma dziś ten komplecik bielizny :air_kiss: :heart:

https://showup24.tv/xnxxx
https://showup24.tv/profile/xnxxx


oby długo została :D
Awatar użytkownika
dzelem
SU-holik
SU-holik
Posty: 58
Rejestracja: 26 gru 2015, 03:25
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: sweetpussyy
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Kozi27 pisze:na starych nagraniach przynajmniej wkladala dildo w dupe a na nowych tylko palce.
dzis duza widownia tylko privow malo :D


Dzisiaj miała właśnie chyba akurat rekordową ilość privów ale trochę o późniejszej porze.
Awatar użytkownika
Książe_showupa
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2141
Rejestracja: 15 cze 2016, 02:40
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 2 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Książe_showupa pisze:
Kozi27 pisze:na starych nagraniach przynajmniej wkladala dildo w dupe a na nowych tylko palce.
dzis duza widownia tylko privow malo :D


Dzisiaj miała właśnie chyba akurat rekordową ilość privów ale trochę o późniejszej porze.

zagladalem pozniej. zrozumiala ze jak siedzi bez majtek i co chwila wywala jedyna rzecz ktora ma wartosciowa czyli cipe to zetoniarzy przyciaga. od samego lezenia to zadna jeszcze nie zarobila. wygladala na wypita i mogla jeszcze cel zrobic z penetracja analna.
Awatar użytkownika
Kozi27
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 268
Rejestracja: 31 mar 2017, 10:33
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


dupskiem swiecic potrafi :P najlepsze i tak są teksty żetoniar że mają normalna prace a tutaj tylko dla funu ;)
cel cycki 5000 o tym świadczy , te maleństwa za taka cene ,żart :D dawniej je pokazywała w ramach reklamy. liczba privów zadziwiająca ,może jakas młodzież bo każdy normalny ją juz widział :D jest coraz częsciej wiec chyba bieda ją cisnie

https://showup24.tv/xnxxx
https://showup24.tv/profile/xnxxx
Awatar użytkownika
Al Bundy
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 206
Rejestracja: 03 lut 2017, 18:33
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 4 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Lisolek
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Al Bundy pisze:dupskiem swiecic potrafi :P najlepsze i tak są teksty żetoniar że mają normalna prace a tutaj tylko dla funu ;)
cel cycki 5000 o tym świadczy , te maleństwa za taka cene ,żart :D dawniej je pokazywała w ramach reklamy. liczba privów zadziwiająca ,może jakas młodzież bo każdy normalny ją juz widział :D jest coraz częsciej wiec chyba bieda ją cisnie

https://showup24.tv/xnxxx
https://showup24.tv/profile/xnxxx


cel cycki byl co najmniej zenujacy. bo po pierwsze zawsze je pokazuje a po drugie trzeba je miec :D dlatego siedzi w koszulkach i odwraca uwage od nich stringami.
jaka bieda? grzegorz by nie klamal ze ma dobra prace :shock2:
Awatar użytkownika
Kozi27
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 268
Rejestracja: 31 mar 2017, 10:33
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


akurat ona Cele trolluje bo wiadomo, ze i tak nie dobiliby do celu. Za 5 tys to wiadomo, ze wibro na ogolnym bylo :P



Blog ShowUp.tv
Awatar użytkownika
razielospl
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 342
Rejestracja: 21 wrz 2015, 21:29
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 2 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


haha dzis jakas szmateczke na piersi zalozyla, ma mniejsze piersi niz zakladalem :D
oswiadczam ze co do samych klapsow i ogolnym wygladzie tylka niemam nic do zarzucenia.
ale... czy podoba sie wam jak przy kazdym klapsie tak podryguje dziwnie tylkiem? jak ten tluszcz tak faluje? ona uwaza chyba ze jest to seksowne. :D
Awatar użytkownika
Kozi27
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 268
Rejestracja: 31 mar 2017, 10:33
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Dziewczyna pokazuje twarz, aktywnie odpisuje panom na swoim czacie w trakcie transmisji, ma poustawiane privki i czeka na klienta, jest mila i usmiechnieta. Czy mozecie po kolei w slupku lub po przecinku wymienic co zlego wam kazdemu z osobna zrobila? Np. Ojku tez ma takie male piersi i mega chwalicie jej cycki. To samo z tluszczykiem. Wiele dziewczyn ocenianych 10/10 go ma, ale ta akurat ja krytykujecie. Co jest wiec zlego w malych cyckach Sweeeeeet i tluszczyku? Pobawmy sie w konstruktywna krytyke, bo mi sie wydaje, ze po prostu nie stac was na jej privki i z desperacji obrazacie ja.
Awatar użytkownika
Serwetka
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 41
Rejestracja: 29 maja 2017, 11:15
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


bylem u niej na chyba 3 privkach w odstepie ok. miesiecznym. za kazdym razem na innym a ona zawsze robi na nim to samo. zreszta coraz wiecej jej nagran przybywa na CamWh.... i tam najlepiej widac ze niczym sie nie roznia. bylo sie na jednym to sie juz widzialo wszystkie.
konstruktywna krytyka? a co ja mam konstruktywnie pisac jak ma po prostu male cycki. na ogol kobiety z niskim wzrostem maja duze cyce a ona ma male. i tyle. do tylka jak pisalem sie ogolnie nie czepiam tylko do tego dziwnego potrzasania jakby miala jakies drgawki. domyslam sie ze ona mysli ze robi twerk tylko ze on jest w jej glowie.
a ze kazdy kto wchodzi i mimo jej nie doskonalosci spuszcza sie na jej widok bo ona robi dobre pierwsze wrazenie to juz sie nie wypowiadam. jak sie posiedzi troche na spokojnie popatrzy na figure i co pisze to wtedy juz 10/10 nie jest. osiaga prawie poziom nickolll ktory okreslam jako pustak.
czeka na klienta :) tak to dobrze powiedziane. ona czeka na klienta :)
Awatar użytkownika
Kozi27
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 268
Rejestracja: 31 mar 2017, 10:33
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Serwetka pisze:Dziewczyna pokazuje twarz, aktywnie odpisuje panom na swoim czacie w trakcie transmisji, ma poustawiane privki i czeka na klienta, jest mila i usmiechnieta. Czy mozecie po kolei w slupku lub po przecinku wymienic co zlego wam kazdemu z osobna zrobila? Np. Ojku tez ma takie male piersi i mega chwalicie jej cycki. To samo z tluszczykiem. Wiele dziewczyn ocenianych 10/10 go ma, ale ta akurat ja krytykujecie. Co jest wiec zlego w malych cyckach Sweeeeeet i tluszczyku? Pobawmy sie w konstruktywna krytyke, bo mi sie wydaje, ze po prostu nie stac was na jej privki i z desperacji obrazacie ja.


Serwetka, no muszę Ci to napisać Ojku a Swet to jest przepaść , dla Swetki nie do pokonania ....... :biggrin:
Awatar użytkownika
GhostWanderer007
SU-holik
SU-holik
Posty: 95
Rejestracja: 05 lis 2015, 17:26
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 4 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: GhostWanderer007


Serwetka pisze:Dziewczyna pokazuje twarz, aktywnie odpisuje panom na swoim czacie w trakcie transmisji, ma poustawiane privki i czeka na klienta, jest mila i usmiechnieta. Czy mozecie po kolei w slupku lub po przecinku wymienic co zlego wam kazdemu z osobna zrobila? Np. Ojku tez ma takie male piersi i mega chwalicie jej cycki. To samo z tluszczykiem. Wiele dziewczyn ocenianych 10/10 go ma, ale ta akurat ja krytykujecie. Co jest wiec zlego w malych cyckach Sweeeeeet i tluszczyku? Pobawmy sie w konstruktywna krytyke, bo mi sie wydaje, ze po prostu nie stac was na jej privki i z desperacji obrazacie ja.


Serwetka Ty to jesteś zabawna :) dawno się tak nie uśmiałem :)
dziewczyna aktywnie odpisuje panom na swoim czacie :)
jest miła i uśmiechnięta :)


Nieoficjalny blog serwisu ShowUp.tv
Awatar użytkownika
Książe_showupa
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2141
Rejestracja: 15 cze 2016, 02:40
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 2 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


GhosterWanderer007, Ksiąze_showupa konkrety proszę. Ja napisalam co widzialam, a reszta osob... jakies ok. 1000 chyba widzi to samo skoro ja obserwuja po zalogowaniu? Oświećcie nas. Sama jestem ciekawa. Dawać! :)
Awatar użytkownika
Serwetka
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 41
Rejestracja: 29 maja 2017, 11:15
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Jest miła, uśmiechnięta, powabna i sprzedajna 8-)

https://showup24.tv/xnxxx
https://showup24.tv/profile/xnxxx
Awatar użytkownika
BlueberryHaze
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 10
Rejestracja: 23 sie 2017, 14:53
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Ja tam nie lubię oceniać tak dziewczyn, ale rozbawiło mnie porównanie jej do Ojku...litości, wystarczy posiedzieć kilka minut by widzieć różnice kto jak traktuje widzów-.-
Trze­ba cza­sami og­romny­mi, bez­denny­mi wie­czo­rami smut­ku zapłacić za wspa­niałe dni.

"....faktycznie jest straszna masakra z januszami." - zanim wydasz choćby złotówkę poczytaj najpierw co myślą panie o Tobie 8-)
Awatar użytkownika
tomcio_paluszek
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 323
Rejestracja: 06 lis 2015, 11:59
Lokalizacja: nieznana
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: tomcio_paluszek


bez zartów :-)

gdyby działala na CB umarłaby z głodu , na ShowUp.tv wystarczy ze polezy i pokreci czasami dupą i już janusze sa wniebowzieci , teksty na ogole czy sie rucha za kase bezcenne :lol:
a wystarczy troszkę inwencji i jak teraz np na cb laska siedzi w plenerze i kasa sie sypie juz od godziny ,widzowie lubia takie miejscówki ,dałaby opalanie toples 3k i pewnie by sie zrobił cel :) a tak smęci i siedzi przyczajona jak schleswig holstein. nuuuda
Awatar użytkownika
Al Bundy
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 206
Rejestracja: 03 lut 2017, 18:33
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 4 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Lisolek
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


nie narzekajmy panowie tylko delektujmy się widokiem bo ostatnio jest bombowy a jak komus
nie pasuje to niech na inna transmisje wbija :D
Awatar użytkownika
słitka
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 19
Rejestracja: 23 mar 2017, 22:05
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: słit
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Kozi27 pisze:cel cycki byl co najmniej zenujacy. bo po pierwsze zawsze je pokazuje a po drugie trzeba je miec :D dlatego siedzi w koszulkach i odwraca uwage od nich stringami.


Hehe zabawne :D Krytykujesz laski za to, że sobie powiększają piersi, jednocześnie krytkując Słitkę za to, że ma małe piersi.. Z kolei jakby sobie powiekszyła to też byłby na nią hejt, że sztuczna xD Bezsens xD Jak lubisz natural to nie powinno Ci to przeszkadzać, w końcu to nie ona wybrała rozmiar cycków, albo idź na trans do takich co odpowiadają Twoim gustom xD



Blog ShowUp.tv
Awatar użytkownika
Mr.B
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 458
Rejestracja: 22 lip 2015, 19:25
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: who cares?
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


PoprzedniaNastępna

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Kobiety - Pokazy 18+



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 36 gości