Sweeeti/carolovcutie/Carollineeex/Sweeeeeeti/sweeeeetixnxx

Dział na temat naszych pań z showup-a, które robią pokazy dla dorosłych
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
Książe_showupa pisze:
NoMoreMoney pisze:
Książe_showupa pisze:
NoMoreMoney pisze:Co racja to racja, dziewczyny nieraz się chyba nie zastanawiają co robią. Podają wiadomości gdzie mieszkają czy inne informacje z życia prywatnego, a później płacz, że się do nich jakiś stalker przyczepił. Troszkę Nierozważne takie zachowanie.


Dziewczyna takiego stalkera może spotkać wszędzie nie tylko na showupie.
Ja raczej nie jestem zwolennikiem tego, żeby wszystkie dziewczyny na showupie kłamały na swój temat w obawie przed stalkerami, których jest zapewne marginalna ilość.
Niestety bardzo wiele dziewczyn tak właśnie postępuje.


Może i wszędzie, ale ShowUp.tv jest takim miejscem gdzie jest większe ryzyko, że spotka się takowego.
Też nie jestem zwolennikiem kłamstwa, ale na tego typu portalach trzeba z rozwagą pisać/mówić o sobie,
nawet gdy prawdopodobieństwo napotkania stalkera jest marginalne.


Tylko jak dziewczyna pokazuje swoją twarz to wcale nie musi niczego zdradzać.
Jak ktoś mieszka gdzieś na jej osiedlu to z łatwością ją rozpozna.


Te dziewczyny, które pokazują twarz, zwłaszcza na transmisjach ogólnych, szczególnie narażone są na ataki stalkerskie. Zobaczy taki jeden z drugim dziewczynę, którą zna z widzenia ale nie ma odwagi by się w żuciu realnym odezwać i zaczyna się nękanie, bo na ShowUp`ie czuje się anonimowy.

https://showup24.tv/xnxxx
https://showup24.tv/profile/xnxxx
Awatar użytkownika
NoMoreMoney
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3552
Rejestracja: 24 lut 2016, 18:47
Podziękował: 111 razy
Podziękowano mu: 67 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: -
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


takie humorystyczne podejscie do tatuazy. umiejscowienie i co mowi o nosicielu. to na brzuchu mozna podciagnac do jej nadcipia. plecy slyszalem wkrotce maja byc i reszta reki.
Obrazek
Awatar użytkownika
Kozi27
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 268
Rejestracja: 31 mar 2017, 10:33
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


:sarcastic: Dobre, w sumie ja wbiłam się w zielony :lol:



www.BlogSU.pl
Awatar użytkownika
Parka
SU-holik
SU-holik
Posty: 103
Rejestracja: 05 wrz 2016, 02:37
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 2 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Show Up
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: parka-zabawa-sex


Ta panna jest głupiutka. Sama zdradza gdzie mieszka a później się dziwi ze ktoś ja nęka , chociaż może to tylko chęć wzbudzenia "jestem taka piękna ze faceci uganiają się za Mną" :lol:
Awatar użytkownika
Bieda
SU-holik
SU-holik
Posty: 77
Rejestracja: 05 sie 2017, 03:47
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Bieda pisze:Ta panna jest głupiutka. Sama zdradza gdzie mieszka a później się dziwi ze ktoś ja nęka , chociaż może to tylko chęć wzbudzenia "jestem taka piękna ze faceci uganiają się za Mną" :lol:

wiadomo ze pustak z niej. coraz wiecej privow to i coraz wiecej nagran sie pokazuje. jak ktos jest jej fanem moze sie napatrzyc. niektore maja ciekawe tytuly :D
Awatar użytkownika
Kozi27
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 268
Rejestracja: 31 mar 2017, 10:33
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Bieda pisze:Ta panna jest głupiutka. Sama zdradza gdzie mieszka a później się dziwi ze ktoś ja nęka , chociaż może to tylko chęć wzbudzenia "jestem taka piękna ze faceci uganiają się za Mną" :lol:


Głupia jest ale Ci co ją nękają to już w ogóle ćwoki do kwadratu
แมวตัวผู้


wy tak na serio wierzycie ze ma stalkera? wierzycie ze wlamal sie na jej iphona? ze policja go nienamierzyla? :D
ma na pewno jak kazda hejtera/trolla za jakiego mnie niektorzy uwazaja i poniekad sie zgadzam. pozwalam sobie wyrazic swoje zdanie o jej tatuazach czy byciem pro co zostalo pare razy udowodnione jej ogloszeniami. ktore szybko znikaly usuwane przez admina. wierzycie ze pracuje w nieruchomosciach? a wczorej mowila ze uczy sie na kosmetyczke :D sama juz sie gubi w tym co mowi. pokazuje na showupie jak jej hajs koles wyplacal, jak w hotelu sie maluje przed "praca". co pare tygodni inne mieszkanie. ja sie niedziwie ze jak tak z tym sie "kryje" to jej znajomi o wszystkim wiedza i rozpowiadaja dalej. takze dajcie spokoj tym bajkom o stalkerze.
Awatar użytkownika
Kozi27
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 268
Rejestracja: 31 mar 2017, 10:33
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Bieda pisze:Ta panna jest głupiutka. Sama zdradza gdzie mieszka a później się dziwi ze ktoś ja nęka , chociaż może to tylko chęć wzbudzenia "jestem taka piękna ze faceci uganiają się za Mną" :lol:
Sam nie rozumiem pokazywania widoku z okna, mówienie gdzie można ją spotkać, gdzie się wybiera... dostęp do fb niektórych osob tez się nie wziął znikąd.. no cóz
https://showup24.tv/xnxxx
https://showup24.tv/profile/xnxxx
Awatar użytkownika
tajemniczysu
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 558
Rejestracja: 20 gru 2015, 02:43
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Kilka
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Tak ironizując to ta pani powinna uczyć inne dziewczyny czego nie robić by jej nie znaleźć/nie mieć stalkerów. Po prostu by mówiła oglądajcie mnie i róbcie wszystko odwrotnie niż ja :mrgreen:
Trze­ba cza­sami og­romny­mi, bez­denny­mi wie­czo­rami smut­ku zapłacić za wspa­niałe dni.

"....faktycznie jest straszna masakra z januszami." - zanim wydasz choćby złotówkę poczytaj najpierw co myślą panie o Tobie 8-)
Awatar użytkownika
tomcio_paluszek
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 323
Rejestracja: 06 lis 2015, 11:59
Lokalizacja: nieznana
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: tomcio_paluszek


tomcio_paluszek pisze:Tak ironizując to ta pani powinna uczyć inne dziewczyny czego nie robić by jej nie znaleźć/nie mieć stalkerów. Po prostu by mówiła oglądajcie mnie i róbcie wszystko odwrotnie niż ja :mrgreen:



Lepiej bym tego nie ujął, na początku myślałem, że może tylko gra taką idiotkę ale niestety, to nie jest gra :(
Awatar użytkownika
antoni.czekailo
SU-holik
SU-holik
Posty: 176
Rejestracja: 15 sie 2017, 18:11
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Anka92x
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: antoniczekailo


tomcio_paluszek pisze:Tak ironizując to ta pani powinna uczyć inne dziewczyny czego nie robić by jej nie znaleźć/nie mieć stalkerów. Po prostu by mówiła oglądajcie mnie i róbcie wszystko odwrotnie niż ja :mrgreen:

no nie wszystko odwrotnie bo by się nigdy nie rozebrały :D

https://showup24.tv/xnxxx
https://showup24.tv/profile/xnxxx
LEON LXIX


jay pisze:
tomcio_paluszek pisze:Tak ironizując to ta pani powinna uczyć inne dziewczyny czego nie robić by jej nie znaleźć/nie mieć stalkerów. Po prostu by mówiła oglądajcie mnie i róbcie wszystko odwrotnie niż ja :mrgreen:

no nie wszystko odwrotnie bo by się nigdy nie rozebrały :D


Słuszna uwaga Jay :D Poza tym zgadzam się z tym co napisał Tomcio.
Awatar użytkownika
NoMoreMoney
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3552
Rejestracja: 24 lut 2016, 18:47
Podziękował: 111 razy
Podziękowano mu: 67 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: -
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


chcialbym zobaczyc polaka z xnxxx kurwa na showupie :D no kurwa nawet bym zety jakies sypnal na jakis cel. polak u xnxxx :D para stulecia chyba by byla.
Awatar użytkownika
Kozi27
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 268
Rejestracja: 31 mar 2017, 10:33
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Jej pokazy stają się coraz bardziej zagadkowe i tak na dobrą sprawę, nie wiadomo, o co jej chodzi, bo chyba nie o żet. :unsure:

https://showup24.tv/xnxxx
https://showup24.tv/profile/xnxxx
Awatar użytkownika
grantttt
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 35
Rejestracja: 16 paź 2016, 22:46
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


antoni.czekailo pisze:
tomcio_paluszek pisze:Tak ironizując to ta pani powinna uczyć inne dziewczyny czego nie robić by jej nie znaleźć/nie mieć stalkerów. Po prostu by mówiła oglądajcie mnie i róbcie wszystko odwrotnie niż ja :mrgreen:



Lepiej bym tego nie ujął, na początku myślałem, że może tylko gra taką idiotkę ale niestety, to nie jest gra :(


Są takie dziewczyny na showupie, które podobno specjalnie udają idiotki po to, żeby dostawać więcej żetonów :)
Awatar użytkownika
Książe_showupa
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2141
Rejestracja: 15 cze 2016, 02:40
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 2 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Książe_showupa pisze:Są takie dziewczyny na showupie, które podobno specjalnie udają idiotki po to, żeby dostawać więcej żetonów :)


Wieść tak głosi, że podobno tak jest, ale czy to prawda nie wiadomo,,, choć w sumie... ;)

https://showup24.tv/xnxxx
https://showup24.tv/profile/xnxxx
Awatar użytkownika
NoMoreMoney
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3552
Rejestracja: 24 lut 2016, 18:47
Podziękował: 111 razy
Podziękowano mu: 67 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: -
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


dzis nawet nawet bylo u niej.
dobrze ja podsumowal ziomek
sanitariusz__hetero: gdzie lizać juz wylizanego lizaka ?:D!
sanitariusz__hetero: czy to ma jaki kolwiek sens ?:D
Awatar użytkownika
Kozi27
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 268
Rejestracja: 31 mar 2017, 10:33
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Nie zaglądam do niej za często, ale spokojnie szłoby się zakochać.



www.BlogSU.pl
punkt widzenia się zmienia zależnie od stanu w kieszeniach
Awatar użytkownika
msn
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3587
Rejestracja: 05 lis 2015, 20:35
Lokalizacja: San Escobar
Podziękował: 471 razy
Podziękowano mu: 352 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: EwaKopacz
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: kliknij tutaj


no dzis troche "poszalała" na ogólnym. Zarobila prawie 4 k na publicznym niewiele robiac. Ba nawet nakrecila wszystkich, ze bedzie wibro, ale potem cwanie zaczela wchodzic na privy i pozniej przekreac, ze juz nie chce jej sie siedziec :D haha tak czy siak na pewno powtorka bedzie a moze i wibro faktycznie wroci :P mi tam cisnienie juz dawno zeszlo na nia. Jak nie zacznie transmisji z facetami/klientami (niepotrzebne skreślić) to bede dalej ziewac :P
Awatar użytkownika
razielospl
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 342
Rejestracja: 21 wrz 2015, 21:29
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 2 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Składam spóźnione gratulacje za zasłużone zwycięstwo w konkursie na najładniejszą twarz na ShowUp.tv. Jednak faktycznie mogłaby zacząć coś robić na transmisji bo na razie to wygląda tak: "sobie siedzę, nic nie robię a wy tylko patrzcie jaka jestem piękna"



Blog ShowUp.tv
Awatar użytkownika
chochla1
SU-holik
SU-holik
Posty: 132
Rejestracja: 03 gru 2016, 12:22
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: aktualnie żadna
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


PoprzedniaNastępna

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Kobiety - Pokazy 18+



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 25 gości