Sweeeti/carolovcutie/Carollineeex/Sweeeeeeti/sweeeeetixnxx

Dział na temat naszych pań z showup-a, które robią pokazy dla dorosłych
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
Kozi27 pisze:
Grzegorz pisze:Bardzo dobre źródło informacji - laska u której widać ból dupy w tym że Karola ma większą oglądalność i zgarnia więcej pieniążków. Jakoś o niej (tj. BadNatt) nie słyszałem ani nie wiedziałem o jej istnieniu do teraz.

to niechodzi o zrodlo tylko ze juz gdzie sie czlowiek nie obejrzy ktos mowi/wie ze jest z branzy pro. wczorej np zagadnalem do kolesia dal mi pewnien cynk. wpisac Maja Maja w wyszukiwarke pewnego portalu spolecznosciowego i szukac pustego profilu bez zdjec. ona uzywa go ponoc do kontaktu z "ziomkami" w sprawie nieruchomosci. koles chwali sie ze ja zna jak mieszkala w ealing w londynie. czasami sie odzywa do niego. mi sie nieudalo znalesc tego profilu moze ktos bedzie mial wiecej szczescia.


Myslę że chodzi o profil do ktorego link jest opisie tego filmiku **********************************************************
swoją drogą ktoś ma dobrze najebane we łbie że wstawia filmiki z takim opisem... przesada zdecydowanie :nea:
Awatar użytkownika
tajemniczysu
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 558
Rejestracja: 20 gru 2015, 02:43
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Kilka
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


tajemniczysu pisze:
Kozi27 pisze:
Grzegorz pisze:Bardzo dobre źródło informacji - laska u której widać ból dupy w tym że Karola ma większą oglądalność i zgarnia więcej pieniążków. Jakoś o niej (tj. BadNatt) nie słyszałem ani nie wiedziałem o jej istnieniu do teraz.

to niechodzi o zrodlo tylko ze juz gdzie sie czlowiek nie obejrzy ktos mowi/wie ze jest z branzy pro. wczorej np zagadnalem do kolesia dal mi pewnien cynk. wpisac Maja Maja w wyszukiwarke pewnego portalu spolecznosciowego i szukac pustego profilu bez zdjec. ona uzywa go ponoc do kontaktu z "ziomkami" w sprawie nieruchomosci. koles chwali sie ze ja zna jak mieszkala w ealing w londynie. czasami sie odzywa do niego. mi sie nieudalo znalesc tego profilu moze ktos bedzie mial wiecej szczescia.


Myslę że chodzi o profil do ktorego link jest opisie tego filmiku **********************************************************
swoją drogą ktoś ma dobrze najebane we łbie że wstawia filmiki z takim opisem... przesada zdecydowanie :nea:

widzialem ale niezwrocilem uwagi na opis. no taki chwytliwy ten tytul *****************************************************************
piesek do swojej suki sie odezwal :D
Obrazek
to kiedy piesek pokaze jak suke dyma na showupie? :lol:
Awatar użytkownika
Kozi27
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 268
Rejestracja: 31 mar 2017, 10:33
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


kozi synu for you :) ---> https://www.youtube.com/watch?v=nQTVltcNZ2Y

Opis z jej profilu:
Ludzie fałszy­wi, siejący zamęt w sze­regach nasze­go pry­wat­ne­go życia, upo­karzający w sposób per­fidny nasze uczu­cia, pękają w szwach zaz­drości szczęścia innych.
Są jak in­sekty, a naj­gor­sze jest to, że każdy z nich, wygląda inaczej w tej ludzkiej tyl­ko skórze, z duszą ro­bac­twa, na które­go nie ma detergentu.
for you Kozi27

https://showup24.tv/xnxxx
https://showup24.tv/profile/xnxxx
primemma.tv
Awatar użytkownika
Papaj
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 1070
Rejestracja: 20 lis 2015, 15:35
Podziękował: 45 razy
Podziękowano mu: 12 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Papaj pisze:kozi synu for you :) ---> https://www.youtube.com/watch?v=nQTVltcNZ2Y

Opis z jej profilu:
Ludzie fałszy­wi, siejący zamęt w sze­regach nasze­go pry­wat­ne­go życia, upo­karzający w sposób per­fidny nasze uczu­cia, pękają w szwach zaz­drości szczęścia innych.
Są jak in­sekty, a naj­gor­sze jest to, że każdy z nich, wygląda inaczej w tej ludzkiej tyl­ko skórze, z duszą ro­bac­twa, na które­go nie ma detergentu.
for you Kozi27

https://showup24.tv/xnxxx
https://showup24.tv/profile/xnxxx

sama niepotrafi nic wymyslic tylko cytaty wkleja. pustak.jakos mnie obrazanie przez prostytutke nierazi :lol:
Awatar użytkownika
Kozi27
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 268
Rejestracja: 31 mar 2017, 10:33
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


niby weteranka showupu chwalaca sie swieceniem pipa od 16 roku zycia a zlapala bana za podawanie kontaktu klientowi na pw. pustak. :D
Awatar użytkownika
Kozi27
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 268
Rejestracja: 31 mar 2017, 10:33
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Kozi27 pisze:niby weteranka showupu chwalaca sie swieceniem pipa od 16 roku zycia a zlapala bana za podawanie kontaktu klientowi na pw. pustak. :D





Ależ jej musiałeś za skórę zajść Kozi :) A, że pusta i tępa to dopiero teraz zauważyłeś? Bo, że ładna, to fakt i na tym sie kończy.
Awatar użytkownika
antoni.czekailo
SU-holik
SU-holik
Posty: 176
Rejestracja: 15 sie 2017, 18:11
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Anka92x
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: antoniczekailo


antoni.czekailo pisze:
Kozi27 pisze:niby weteranka showupu chwalaca sie swieceniem pipa od 16 roku zycia a zlapala bana za podawanie kontaktu klientowi na pw. pustak. :D





Ależ jej musiałeś za skórę zajść Kozi :) A, że pusta i tępa to dopiero teraz zauważyłeś? Bo, że ładna, to fakt i na tym sie kończy.

zbieram tylko do kupy co ludzie pisza tu i u niej na czacie. co sama mowi i pokazuje. pokazywanie hoteli, jak jej koles placi. i wyciagam wnoski. i musza byc trafne. mozna smialo zalozyc ze u niej zmiana mieszkania=nowy sponsor. w jednym na razie mijam sie-myslalem ze juz dawno pokaze sie ze sponsorem na showupie jak ja zalicza.
Awatar użytkownika
Kozi27
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 268
Rejestracja: 31 mar 2017, 10:33
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Kozi27 pisze:
antoni.czekailo pisze:
Kozi27 pisze:niby weteranka showupu chwalaca sie swieceniem pipa od 16 roku zycia a zlapala bana za podawanie kontaktu klientowi na pw. pustak. :D


Ależ jej musiałeś za skórę zajść Kozi :) A, że pusta i tępa to dopiero teraz zauważyłeś? Bo, że ładna, to fakt i na tym sie kończy.

zbieram tylko do kupy co ludzie pisza tu i u niej na czacie. co sama mowi i pokazuje. pokazywanie hoteli, jak jej koles placi. i wyciagam wnoski. i musza byc trafne. mozna smialo zalozyc ze u niej zmiana mieszkania=nowy sponsor. w jednym na razie mijam sie-myslalem ze juz dawno pokaze sie ze sponsorem na showupie jak ja zalicza.


Śmieję się bo masz rację, panna wiele o sobie mówi, za wiele i mnóstwo osób to słyszało więc tym bardziej dziwi mnie, że na Ciebie się wścieka. Za długi jezorek nie jest dobry panno Sweet :nea:
Awatar użytkownika
antoni.czekailo
SU-holik
SU-holik
Posty: 176
Rejestracja: 15 sie 2017, 18:11
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Anka92x
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: antoniczekailo


Kozi27 pisze:
antoni.czekailo pisze:
Kozi27 pisze:niby weteranka showupu chwalaca sie swieceniem pipa od 16 roku zycia a zlapala bana za podawanie kontaktu klientowi na pw. pustak. :D





Ależ jej musiałeś za skórę zajść Kozi :) A, że pusta i tępa to dopiero teraz zauważyłeś? Bo, że ładna, to fakt i na tym sie kończy.

zbieram tylko do kupy co ludzie pisza tu i u niej na czacie. co sama mowi i pokazuje. pokazywanie hoteli, jak jej koles placi. i wyciagam wnoski. i musza byc trafne. mozna smialo zalozyc ze u niej zmiana mieszkania=nowy sponsor. w jednym na razie mijam sie-myslalem ze juz dawno pokaze sie ze sponsorem na showupie jak ja zalicza.


myślisz, że taki kasiasty kurwiarz chce zostać gwiazdą internetów :D
LEON LXIX


Awatar użytkownika
Kozi27
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 268
Rejestracja: 31 mar 2017, 10:33
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


W sumie to nie wiem po chu sie jej czepiacie? Ze sie puszcza i ze ma sponsorów? So what? Jak znam statystyki to kilka Waszych koleżanek tez tak robiło tyle ze o tym nie wiedzieliście. Trochę mi juz to czepialstwo śmierdzi, taka wariacja syndromu psa ogrodnika... Ładna jest i tyle wystarczy niektórym w tej robocie.
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2104
Rejestracja: 08 lis 2015, 17:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1171 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin


wystarczy sie przyznac, a nie pierdolic, ze jest inaczej :P jedna pisala na ShowUp.tv ze jest kurwa z wyboru i nikt sie nie czepia. Ta probuje udawac niewinna panią pracujaca w nieruchomosciach. Rozumiem, ze sprawdza lozka w tych nieruchomosciach dlatego nadaje z roznych mieszkań :)
Awatar użytkownika
razielospl
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 342
Rejestracja: 21 wrz 2015, 21:29
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 2 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


oj tam, detale... a moze nawet prawda? bo jak sponsorowi nie staje to w sumie robi w nieruchomosciach :p
A serio to co za roznica czy mowi prawde na trans czy nie? to tylko ShowUp.tv, dystansu troche polecam :roll:
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2104
Rejestracja: 08 lis 2015, 17:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1171 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin


ja tam czekam, az na ogolnym zacznie ciagnac lub sexik czy anal z real facetem. Strzelam lekko ze cel ustawi 10-15 tys zetonow i sie znajda zetony na to 100%

https://showup24.tv/xnxxx
https://showup24.tv/profile/xnxxx
Awatar użytkownika
razielospl
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 342
Rejestracja: 21 wrz 2015, 21:29
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 2 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Żetony się znajdą tak szybko jak szybko film trafi na XNXX - czyli błyskawicznie :) Choć w sumie chyba ma wyjebane bo i tak mnóstwo jej privów lata po necie, a dzięki tatuażom jest rozpoznawalna nawet jak nie pokazuje buzi
Pamiętaj, że jeżeli życie pluje Ci w twarz to znaczy tylko jedno - nie trafiło w dupę więc teraz będziesz ruchany na sucho
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3148
Rejestracja: 08 lis 2015, 09:42
Lokalizacja: Mielec
Podziękował: 1425 razy
Podziękowano mu: 500 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Niania
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: BRAK


razielospl pisze:ja tam czekam, az na ogolnym zacznie ciagnac lub sexik czy anal z real facetem. Strzelam lekko ze cel ustawi 10-15 tys zetonow i sie znajda zetony na to 100%

https://showup24.tv/xnxxx
https://showup24.tv/profile/xnxxx


To raczej się nie doczekasz...Takie rzeczy to tylko dla sponsorów poza kamerką. Na ogólnym zwykle ciągną parki albo inne szlaufy z dolnych rejonów SU a nie gfiazda, jaką jest niewątpliwie Sweeet.
Awatar użytkownika
chochla1
SU-holik
SU-holik
Posty: 132
Rejestracja: 03 gru 2016, 12:22
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: aktualnie żadna
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Kozi27 pisze:
antoni.czekailo pisze:
Kozi27 pisze:niby weteranka showupu chwalaca sie swieceniem pipa od 16 roku zycia a zlapala bana za podawanie kontaktu klientowi na pw. pustak. :D





Ależ jej musiałeś za skórę zajść Kozi :) A, że pusta i tępa to dopiero teraz zauważyłeś? Bo, że ładna, to fakt i na tym sie kończy.

zbieram tylko do kupy co ludzie pisza tu i u niej na czacie. co sama mowi i pokazuje. pokazywanie hoteli, jak jej koles placi. i wyciagam wnoski. i musza byc trafne. mozna smialo zalozyc ze u niej zmiana mieszkania=nowy sponsor. w jednym na razie mijam sie-myslalem ze juz dawno pokaze sie ze sponsorem na showupie jak ja zalicza.


Pewnie nie występuje z nimi bo są od niej o kilkadziesiąt lat starsi :)

www.BlogSu.pl
Awatar użytkownika
Książe_showupa
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2141
Rejestracja: 15 cze 2016, 02:40
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 2 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Chyba żaden sponsor nie chciałby być uwiecznionym na kamerce przed 1, 2, 3... tysiącami widzów, głównie dlatego że to są starsi ludzi których siły witalne nie są już tak mocne (a jak uczy doswiadczenie szołapowe - nawet młodzieniaszki potrafią w tej kwestii nawalić gdy dochodzi trema przed kamerą). No i druga sprawa - ludzie bogaci przeważnie sa rozpoznawalni w swoim mieście a pokazanie się na kamerce to kompromitacja

https://showup24.tv/xnxxx
https://showup24.tv/profile/xnxxx
Pamiętaj, że jeżeli życie pluje Ci w twarz to znaczy tylko jedno - nie trafiło w dupę więc teraz będziesz ruchany na sucho
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3148
Rejestracja: 08 lis 2015, 09:42
Lokalizacja: Mielec
Podziękował: 1425 razy
Podziękowano mu: 500 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Niania
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: BRAK


ruger44 pisze:Chyba żaden sponsor nie chciałby być uwiecznionym na kamerce przed 1, 2, 3... tysiącami widzów, głównie dlatego że to są starsi ludzi których siły witalne nie są już tak mocne (a jak uczy doswiadczenie szołapowe - nawet młodzieniaszki potrafią w tej kwestii nawalić gdy dochodzi trema przed kamerą). No i druga sprawa - ludzie bogaci przeważnie sa rozpoznawalni w swoim mieście a pokazanie się na kamerce to kompromitacja

https://showup24.tv/xnxxx
https://showup24.tv/profile/xnxxx

ci z ogloszen to niewiedza o jej dodatkowej pracy na kamerkach. a nawet gdyby to zgadzam sie ze niechca zeby ktos przypadkiem ich nagral z pro. zona dzieci koledzy z pracy. co innego ztymi co spotyka sie z showupu. tacy by chcieli pokazac ja jako zdobyczne trophy. wszystko zalezy od hajsu ile sypna a widac jej za malo oferuja
Awatar użytkownika
Kozi27
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 268
Rejestracja: 31 mar 2017, 10:33
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Dla kumatych. Dajecie ogloszenie na popularnej stronie ze sponsoringiem wybierajac Slask i okolice. Jak trafiliscie w jej gust to dostaniecie takiego emaila.

Czesc, z tej strony karola mam 21 lat. Jestem normalna, skromna ponoc ladna dziewczyna:) postanowailam napisac poniewaz od dluzszego czasu doskwiera mi samotnosc w relacjach damsko-meskich, Po rozstaniu z chorobliwie zazdrosnym narzeczonym zniechecilam sie do jakich jakichkolwiek zwiazkow..
Mam 168, 46kg ucze sie zaocznie, zajmuje sie florystyka, mieszkam ze swoim psiakiem.. mam duzo pasji i zainteresowan.. zdjecie przesylam w zalaczniku.Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Nat
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 13
Rejestracja: 02 lis 2017, 22:07
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


PoprzedniaNastępna

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Kobiety - Pokazy 18+



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Maly_Krzaczek i 40 gości