Sweeeti/carolovcutie/Carollineeex/Sweeeeeeti/sweeeeetixnxx

Dział na temat naszych pań z showup-a, które robią pokazy dla dorosłych
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
komin pisze:Jak na szolapowa celebrytke to mi ta historia ze spotkaniem "za pincet" troszku smierdzi. 500 to ona sobie moze zarobic na wzglednym luzie na ShowUp.tv


Są mozliwe tylko trzy opcje:
1) Słitce brakuje bolca i spotkałaby się z KIMKOLWIEK nawet za darmo - stąd niska cena i nacisk na szybkie spotkanie, najchętniej na całą noc bo chce się naruchać "na zaś" na święta (mało prawdopodobne)
2). Nat nas prowokuje korzystając z tego, że dorwał skądś dwa dość rozebrane zdjecia jej a tekst "rozmowy" napisał sam (prawdopodobne)
3). Słitka chciała się usilnie spotkać z Natem, oczywiście nie po to żeby się seksić tylko żeby przyszedł na spotkanie, wtedy w pokoju hotelowym czekałaby go mała niespodzianka w postaci kilku rosłych wynajętych kafarów którzy wytłumaczyliby Natowi że bycie hejterem to coś niefajnego. Słitka oczywiście czyta forum i wie co tu się dzieje i na pewno nie dałaby się tak prymitywnie podejść jakiemuś byle prowokatorowi którego nawet nie zweryfikowała żetonowo i wizualnie (najbardziej prawdopodobne)
Pamiętaj, że jeżeli życie pluje Ci w twarz to znaczy tylko jedno - nie trafiło w dupę więc teraz będziesz ruchany na sucho
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3148
Rejestracja: 08 lis 2015, 09:42
Lokalizacja: Mielec
Podziękował: 1425 razy
Podziękowano mu: 500 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Niania
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: BRAK


ruger44 pisze:
komin pisze:Jak na szolapowa celebrytke to mi ta historia ze spotkaniem "za pincet" troszku smierdzi. 500 to ona sobie moze zarobic na wzglednym luzie na ShowUp.tv


Są mozliwe tylko trzy opcje:
1) Słitce brakuje bolca i spotkałaby się z KIMKOLWIEK nawet za darmo - stąd niska cena i nacisk na szybkie spotkanie, najchętniej na całą noc bo chce się naruchać "na zaś" na święta (mało prawdopodobne)
2). Nat nas prowokuje korzystając z tego, że dorwał skądś dwa dość rozebrane zdjecia jej a tekst "rozmowy" napisał sam (prawdopodobne)
3). Słitka chciała się usilnie spotkać z Natem, oczywiście nie po to żeby się seksić tylko żeby przyszedł na spotkanie, wtedy w pokoju hotelowym czekałaby go mała niespodzianka w postaci kilku rosłych wynajętych kafarów którzy wytłumaczyliby Natowi że bycie hejterem to coś niefajnego. Słitka oczywiście czyta forum i wie co tu się dzieje i na pewno nie dałaby się tak prymitywnie podejść jakiemuś byle prowokatorowi którego nawet nie zweryfikowała żetonowo i wizualnie (najbardziej prawdopodobne)



haha też mi sie tak wydaje. Ale widze, że ktoś tu dobry był z prawdopodobieństwa na matematyce hahaha :D

Tak czy siak, mnie ona urzeka, swoją osobą i darzę ją swoją sympatią, chociaż przyznam sie - privy ma mierne. Jest dużo lepszych ;p
Awatar użytkownika
ikeafamilyy
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 16
Rejestracja: 07 gru 2017, 10:18
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: jaaaa
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


A Ja mam zdjęcie jak z kimś jedzie windą. Jak myślicie to Jej klient?

Obrazek

Wyluzujcie trochę ludzie i przestańcie kręcić te teorie o seks spotkaniach.

Wesołych Świąt :)
Awatar użytkownika
Grzegorz
SU-holik
SU-holik
Posty: 113
Rejestracja: 19 sty 2016, 23:47
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Wiadomo
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: GrzegorzPolak98


fejm, był moze malutki handjobik ? pewnie nie :(



www.BlogSU.pl
Awatar użytkownika
Al Bundy
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 206
Rejestracja: 03 lut 2017, 18:33
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 4 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Lisolek
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Sami, w windzie... wszystko się mogło zdarzyć :)

https://showup24.tv/xnxxx
https://showup24.tv/profile/xnxxx
Pamiętaj, że jeżeli życie pluje Ci w twarz to znaczy tylko jedno - nie trafiło w dupę więc teraz będziesz ruchany na sucho
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3148
Rejestracja: 08 lis 2015, 09:42
Lokalizacja: Mielec
Podziękował: 1425 razy
Podziękowano mu: 500 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Niania
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: BRAK


Nat pisze:
Koziii pisze: nieee nadal za duzo. 500 gora bym dal. nie jest obeznana :lol: jakies nowe ogloszenie bylo? :o

cytowany tekst byl z pazdziernika, wtedy od niej dostalem taka wiadomosc w odpowiedzi na moje ogloszenie:
Witaj,
Mam na imie Kamila, 21lat 168 i 47kg. Jak dotąd nie byłam w takiej relacji lecz chciałabym poznać kogoś z kim będe mogła umilić swój czas, porozmawiać i oczywiście zabawić się a przy tym moja sytuacja finansowa stanie się bardziej stabilna. Lubię mocno dominujących mężczyn,ostry sex i perwersyjne zabawy dlatego właśnie odpowiadam na twój anons.
Krótko o mnie:
Na codzień jestem normalną, wesołą dziewczyną. Pracuje w kwiaciarni jako florystka.. W wolnym czasie duzo cwicze, prowadze rowniez zajecia pole dance i fitness. Mieszkam sama, od jakiegos pol roku kiedy podjelam decyzje o zerwaniu zareczyn.. Mam wiele pasji i zainteresowan ale ciezko je wszystkie wszystkie wymieniać:)
W załączniku przesyłam swoje zdjecie, jeśli jesteś zainteresowany pisz śmiało,nie gryze:)

moge wrzucic cala korespondencje z nia jak ktos jest ciekawy


Chlip ;( że też nie na moim portalu ta znajomość zakwitła :( Słitka, jeśli to czytasz, proszę! Dodaj ogłoszenie u mnie na stronie - mnie, Twego wielkiego fana! ;) No co Ci szkodzi? Wejdź proszę i załóż konto: https://nazwa.pl/ i dodaj zdjęcia. Wszystko za darmo ;)

nb. oba zdjęcia bardzo ładne i zachęcające:

Obrazek

Obrazek

A tak na marginesie, a propos Katowic, to mi się przypomniało:

Dawniej, na forumsu.pl miałem nick "Cichy Bob" - nie mylić z "Cichy_Bob" a następnie "Bobek"...
https://forumsu.de/member/Cichy%20Bob/
Awatar użytkownika
Cichy Bob
SU-holik
SU-holik
Posty: 197
Rejestracja: 17 gru 2016, 02:50
Podziękował: 9 razy
Podziękowano mu: 22 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


czy ktos moze mi wytlumaczyc role grzesia?? ona mu przelewa na profilu zetony w huj zetonow. on jej na transmisji daje ( dzis 1200 ) i udaje jakiegos obrazonego czy cos. o co tu biega?? rucha ja czy jej nie rucha?? wrzuca jej zdjecie na ktorym domyslam sie jest on i co to ma dowodzic?? ze nie jest k. czy ze jest??
Awatar użytkownika
Koziii
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 18
Rejestracja: 14 lis 2017, 23:20
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Czy się Słitka za złotówki prowadzi... Jej sprawa, fakt faktem jest taki, że komin ma znowu racje i Nat nas w bambuko robi bo 800zł jak na Śląsk za tej klasy towar to jest strasznie mało. Gdyby dał cenę w dolara kanadyjskich to bym uwierzył a tak.... Słitka głupia aż tak nie jest, swoją cenę zna a przy takim fan bejsie szołapowym to cenę może podbijać mocniej niż kingapoland (800zł za godzine i kasia u z podrywaczy (300euro za godzinę) razem wzięte.

https://showup24.tv/xnxxx
https://showup24.tv/profile/xnxxx
Awatar użytkownika
parostatek
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 231
Rejestracja: 19 wrz 2017, 20:01
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ...
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Spokojnie zarabia w wieczór na SU z 1000 zł, po co miała by jeszcze się umawiać na seks za pieniądze? I to jeszcze za 500 zł haha
Nawet odrzuciła dziś dwa zaproszenia ode mnie na priwa, jakby była taka desperacja to by przyjeła.
Awatar użytkownika
Grzegorz
SU-holik
SU-holik
Posty: 113
Rejestracja: 19 sty 2016, 23:47
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Wiadomo
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: GrzegorzPolak98


ona podala takie ceny ja nic nie wymyslam. to jest orginalny mail z nia pisany. dlaczego 500? 500 za 3h to duzo.
Awatar użytkownika
Nat
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 13
Rejestracja: 02 lis 2017, 22:07
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Grzegorz pisze:Spokojnie zarabia w wieczór na ShowUp.tv z 1000 zł, po co miała by jeszcze się umawiać na seks za pieniądze? I to jeszcze za 500 zł haha
Nawet odrzuciła dziś dwa zaproszenia ode mnie na priwa, jakby była taka desperacja to by przyjeła.


1000 zł to ona może zarabiała na showupie w jeden dzień jak miała swoje najlepsze dni.
Teraz to nawet 500 zł pewnie nie zarabia. W dodatku pojawia się znacznie rzadziej niż kiedyś, więc pewnie z showupa ma mniej niż połowę tego co miała kiedyś.
Awatar użytkownika
Książe_showupa
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2141
Rejestracja: 15 cze 2016, 02:40
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 2 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Na moich oczach dzisiaj miala kilka privow a nie bylem 3 godzin. Zwazywszy ze najtanszy priv ma za 1000 zet matematyka robi sie dosc prosta, plus ogolny. Zarobienie 1000 zlotych nie jest wiec wielkim wyzwaniem. Musialaby byc skonczona idiotka zeby sie puszczac za stawki rzedu 500 za 3 godzinki. Na idiotke zas mi wcale nie wyglada... Nawet Grzesiowi pocisnie jak trzeba ;)
Dawniej niezbyt sie interesowalem ale cos zaczynam odnosic wrazenie ze kilku hejterow ma wylacznie dlatego ze jest poza ich zasiegiem. Jesli zas zarabia tylkiem (podkreslam JESLI) to raczej na zasadzie posiadania stalego sponsora/ow, ale to juz nie moja broszka.

https://showup24.tv/xnxxx
https://showup24.tv/profile/xnxxx
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2104
Rejestracja: 08 lis 2015, 17:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1171 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin


Wybacz im Komin, matematyka to nie jest ich mocna strona:P Ja ten temat od lat obserwuję i śmieję coraz bardziej, próby przedstawiania jakiś dowodów, przekonywanie, że się spotyka za pieniądze i tak dalej, no czemu i komu ma to służyć? Chociaż sam ładnie odpowiedziałeś na to pytanie w swoim poście:P
Trze­ba cza­sami og­romny­mi, bez­denny­mi wie­czo­rami smut­ku zapłacić za wspa­niałe dni.

"....faktycznie jest straszna masakra z januszami." - zanim wydasz choćby złotówkę poczytaj najpierw co myślą panie o Tobie 8-)
Awatar użytkownika
tomcio_paluszek
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 323
Rejestracja: 06 lis 2015, 11:59
Lokalizacja: nieznana
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: tomcio_paluszek


skoro ciągle wraca do tego kurwidołka to coś jest jednak nie tak ( w sensie brak sponsora aktualnie). FAkt, zawsze wpadnie fajna sumka bo desperatów jeszcze paru zostało. Pewnie wydają cała wyplate zeby powalic przy słitce 2 minutki.

Swoja droga powinna pojsc w slady swojej kolezanki po fachu Marleny, znalazła jelenia co na nią hajs zarabia pierdoleniem motywacyjnym ,pozakładali jakies biznesy i zamiast swiecic cipskiem na ShowUp.tv ma to wszystko za dawanie dupska jednemu kolesiowi. idealne rozwiazanie dla cam girls. pozniej na insta wpisane Bizneswomen i pierdoli :lol: :lol: trzeba sie umiec ustawic. :beach: .zwłaszcza porównując obecnie jak wygladaja, fajna kiedyś a dziś plastikowa Marlena vs Słitka 0:1 .
Awatar użytkownika
Al Bundy
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 206
Rejestracja: 03 lut 2017, 18:33
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 4 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Lisolek
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


wydaje mi się, że ją na badoo widziałem, dałem X bo nie lubię tatuaży :P
często dziewczyny mają w profilu napisane, że nie interesują je jedne noce itd, nie wiem jak ona miała, ale jeśli to prawda o tych spotkaniach to tam często panie same dostają różne propozycje sponsorowane
Awatar użytkownika
Wiszu
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 689
Rejestracja: 31 sty 2021, 21:50
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Al to nadal matematyka a ewentualny sponsor to nie maż, nie pilnuje, nie przesiaduje w domu cały czas. Czemu wiec nie wpaść na ShowUp.tv i nie zarobić ekstra tysiączka? Umówmy się tez, nie każda trafi sztos, gościa który wynajmie chatę i da te 10-20 tysi na waciki. Realia są zupełnie inne, książkę mógłbym napisać, tylko po co? co przypadek to inny układ, inna historia...
Teoretyzować sobie wszyscy możemy, jak to zresztą w tym wątku się cały czas dzieje. Dowodów żadnych niema, a historia Sweeetki powstała z plotek, domysłów, w największej zaś części w wyobraźni kilku zagorzałych hejterow. Ja ze swojej strony powiem jedno, zakładając czysto teoretycznie ze ona się puszcza za kasę to nie uwierzę ze za takie śmieszne stawki jakie tu rzucali. Osobiście gdyby taka Sweeti z przed 2-3 lat rzuciła mi hasło 2500 za noc to nawet nie mrugnąłbym okiem tylko szukał bankomatu. Teraz, głownie ze względu na dziary za którymi nie przepadam pewnie już nie... ALE nadal uważam ze Sweeti jeśli chodzi o taka "ustandaryzowaną" urodę należy do ścisłej topki ShowUp.tv. Muj Buku żeby na ShowUp.tv wszystkie laski były "tylko" tak ładne to koniojebcy pourywali by chuje w ciągu tygodnia. Ja bym po prostu wrzucił na luz z ta fala domysłów na jej temat, szczerze to co kogo z czego ona żyje? siedzi na ShowUp.tv, jest na kim oko zawiesić i to powinno wystarczyć. Jeśli zaś ktoś szuka fajnej dupy na realne spotkania to ShowUp.tv już od dawna jest na to kiepskim miejscem.
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2104
Rejestracja: 08 lis 2015, 17:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1171 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin


grunt ze ona wie ze to prawda. jeszcze dodam skoro to czyta- droga K. we wroclawiu bylas z moim kumplem ktoremu dalem cynk. jak bedzie nadal taka idiotka i znow odpisze kiedys na moje ogloszenie to dam wam cynk z mailem i telefonem. a na razie zyjcie i myslcie ze z showupu zyje :) i z nieruchomosci jak ktos podal :lol:
Awatar użytkownika
Nat
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 13
Rejestracja: 02 lis 2017, 22:07
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


ekstra tysiaczek niby ok ale ja tam w bajki nie wierze (że jest cnotliwą obywatelką) , w ciaglu kilku lat poznikało z kamerek sporo fajnych lasek ,zostało kilka pro kurewek. normalnych które wpadały zjechac z palca za darmo bo jaraja je podgladacze juz tam brak.

zawsze może zostac modelką z instagrama, tam tez jest kasa dobra i wycieczki za free :lol:

po prostu dziwne że wybrała ten portal lub ruchanie za 500zł zamiast robic kariere za gruby hajs
Awatar użytkownika
Al Bundy
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 206
Rejestracja: 03 lut 2017, 18:33
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 4 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Lisolek
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


zrozumcie ze ona w realu jest przecietna. niska, praktycznie brak piersi chude nogi. lata siedzenia na kamerkach nauczylo ja co ma pokazywac. nigdy nie pokazuje sie cala tylko jak siedzi albo lezy. tylek wycwiczyla i to eksponuje. wie ze 500 zl za pare godzin przy konkurencji mlodszych kurewek na slasku to jej poziom. dlatego jeszcze oferuje w anonsach praktycznie wszystko oral,anal i seks bez gumy zeby sciagnac klienta. ktos mi mowil ze ona ostro cpala jak miala 18 lat i ma zjebany leb. i nie jestem zadnym hejterem kurwa pisze prawde. masowo umawia sie z kolesiami z showupu wystarczy dobra gadka i sypnac zetonem ale to chyba wam wiadomo.
Awatar użytkownika
Nat
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 13
Rejestracja: 02 lis 2017, 22:07
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


No dobra Nat, ale co nas - jako widzów na ShowUp.tv - to obchodzi? Niech sobie prywatnie będzie kim chce, jej życie erotyczno-biznesowe może tylko obchodzić ewentualnych Januszy-zakochańców (by przestrzec ich przed wchodzeniem w głębszą relacje i sypaniem grubego żetona by ją "rozkochać") ale zwykły widz ma to w zadku - wchodzi na priv, robi co ma zrobić i wychodzi, a to co robi modelka po wyłączeniu kamery go nie interesuje. A takie włażenie w życie prywatne modelki to czyste stalkierstwo



Nowy Blog ShowUp.tv
Pamiętaj, że jeżeli życie pluje Ci w twarz to znaczy tylko jedno - nie trafiło w dupę więc teraz będziesz ruchany na sucho
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3148
Rejestracja: 08 lis 2015, 09:42
Lokalizacja: Mielec
Podziękował: 1425 razy
Podziękowano mu: 500 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Niania
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: BRAK


PoprzedniaNastępna

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Kobiety - Pokazy 18+



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: amigo, gajowymarucha, Maly_Krzaczek i 49 gości