Sweeeti/carolovcutie/Carollineeex/Sweeeeeeti/sweeeeetixnxx

Dział na temat naszych pań z showup-a, które robią pokazy dla dorosłych
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
nieuwazam tego za stalkerstwo bardziej za pomoc dla tych co sie z nia chca umowic. kiedys trafilem na ogloszenie imagine_cherry ale nic nie pisalem a mysle ze wielu by chcialo sie z nia spotkac.
na koniec dowod ze sie umawia z klientami z showupu. poprosilem kumpla zeby ja pobajerowal i mysle ze byl na dobrej drodze ale spale mu teraz przykrywke.
Obrazek
Awatar użytkownika
Nat
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 13
Rejestracja: 02 lis 2017, 22:07
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Gdzie tu jest jakis dowód ze dziewczyna sie spotyka przeciez to normalna rozmowa? napisla ile bierze czy cos chyba nie .Tu naprawdę widzę ze niektórzy umieja przekreślić fakty o 180 stopni. :D :D

https://showup24.tv/xnxxx
https://showup24.tv/profile/xnxxx
Awatar użytkownika
Spikel20
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 274
Rejestracja: 21 lis 2016, 18:23
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


tu chyba bardziej chodzi o to ze ona uparcie twierdzi ze z nikim sie nie spotyka z showupu a to pokazuje co innego ;) jak klamie w tym aspekcie to i w innym tez
Awatar użytkownika
Koziii
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 18
Rejestracja: 14 lis 2017, 23:20
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


wiadomo ze na ogólnym napisze że ni chuja :P rozwalaja mnie janusze z pytaniami przy tysiącu osob czy sie bzyka w realu :lol2:

takie rozmowy zdupy czesto sa prowadzone celem nabijania żetonów ,chociaz nie sądze zeby nasza gwiazda miala na to czas.

wg mnie real z cam girl jest jak najbardziej możliwy ,tylko kwestia ceny i normalnosci o której wspomina, ze stópkotrzepami czy innymi fetyszami skarpetek pewnie sie nie ustawi ;)
Awatar użytkownika
Al Bundy
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 206
Rejestracja: 03 lut 2017, 18:33
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 4 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Lisolek
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


W starych, dobrych czasach ShowUp.tv, gdy mialem faze na umawianie sie z laskami z tego portalu to tego typu moich rozmow na pw moglbym wklejac na peczki. Swiadczy to tylko o jednym, mianowicie ze: "Z każdą wysłaną wiadomością przelewasz 5 żetonów jej odbiorcy". W miare popularna laska jest w stanie na samych pw wygenerowac niezly przychod i moze korespondowac w nieskonczonosc obiecujac wszystko co chcialbys uslyszec. To czy taka rozmowa rzeczywiscie zakonczy sie realnym spotkaniem to juz zupelnie inna bajka...
Oczekiwanie od laski z ShowUp.tv prawdomówności? szczególnie w takich sprawach.... czy was poyebalo czy naiwni jesteście? :lol: ShowUp.tv to nie jest kolko różańcowe.
Dla jasności, nie produkuje się tutaj żeby bronic niepokalanej Sweeti. Naprawdę mam to w dupie czy i z kim się umawia. Osobiście tez odnoszę wrażenie ze święta nie jest ale wszystko co macie to domysły. 70 stron w wątku opartym na: "słyszałem", "ktoś mi napisał", "gdzieś czytałem" itd. No i najważniejsze, jeśli nawet, to co z tego? Bo wydaje mi sie ze dla niektórych wypowiadających się tutaj od niemal 2ch lat(!!!) jedynym celem w życiu jest oczekiwanie na to ze Sweeti przyzna ze puściła się za kasę. Szczególnie zastanawiający zaś są Ci którzy praktycznie są na forum tylko i wyłącznie w jej wątku. Cos tu jest nie halo, bardziej z wami niż z nią.
Pytam wiec jeszcze raz, załóżmy ze ona nagle napisze tutaj, puszczam się za złotóweczki. Co to zmieni w waszym życiu? :scratch_one-s_head:
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2104
Rejestracja: 08 lis 2015, 17:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1171 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin


komin pisze:W starych, dobrych czasach ShowUp.tv, gdy mialem faze na umawianie sie z laskami z tego portalu to tego typu moich rozmow na pw moglbym wklejac na peczki. Swiadczy to tylko o jednym, mianowicie ze: "Z każdą wysłaną wiadomością przelewasz 5 żetonów jej odbiorcy". W miare popularna laska jest w stanie na samych pw wygenerowac niezly przychod i moze korespondowac w nieskonczonosc obiecujac wszystko co chcialbys uslyszec. To czy taka rozmowa rzeczywiscie zakonczy sie realnym spotkaniem to juz zupelnie inna bajka...
Oczekiwanie od laski z ShowUp.tv prawdomówności? szczególnie w takich sprawach.... czy was poyebalo czy naiwni jesteście? :lol: ShowUp.tv to nie jest kolko różańcowe.
Dla jasności, nie produkuje się tutaj żeby bronic niepokalanej Sweeti. Naprawdę mam to w dupie czy i z kim się umawia. Osobiście tez odnoszę wrażenie ze święta nie jest ale wszystko co macie to domysły. 70 stron w wątku opartym na: "słyszałem", "ktoś mi napisał", "gdzieś czytałem" itd. No i najważniejsze, jeśli nawet, to co z tego? Bo wydaje mi sie ze dla niektórych wypowiadających się tutaj od niemal 2ch lat(!!!) jedynym celem w życiu jest oczekiwanie na to ze Sweeti przyzna ze puściła się za kasę. Szczególnie zastanawiający zaś są Ci którzy praktycznie są na forum tylko i wyłącznie w jej wątku. Cos tu jest nie halo, bardziej z wami niż z nią.
Pytam wiec jeszcze raz, załóżmy ze ona nagle napisze tutaj, puszczam się za złotóweczki. Co to zmieni w waszym życiu? :scratch_one-s_head:

ja wczesniej pisalem w paru tematach ale bana dostalem. a wracajac do tematu podalaby cennik to bym sie zastanowil.
Awatar użytkownika
Koziii
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 18
Rejestracja: 14 lis 2017, 23:20
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Kozii, ale Ty juz pisales ze 1500 dla Ciebie za drogo...Ktos inny jest na 100% pewny ze ona daje fchuj taniej... Wiec skoro jest to takie proste, banalne i oczywiste ze kazdy sobie moze Sweetke po taniosci wyruchac to jaki masz problem? Pisz do niej PW jak kolega, dogadacie szczegoly...moze zejdzie w promocji do 300 za noc i sobie ruchniesz, Jak juz ustaliliscie dawno temu ona da dupy kazdemu chetnemu z ShowUp.tv i to za psi grosz. To na chuj dywagowac od dwoch lat na forum? Wal prosto do zrodla i problem rozwiazany. Nosz qrwa, dwa lata dywagowac nad cennikiem rzekomej prostytutki? Jakos sie nie dziwie ze w takim przypadku dla niektorych seks zaczyna sie i konczy jazda na recznym... :lol:
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2104
Rejestracja: 08 lis 2015, 17:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1171 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin


Oj tam dobrze robi w nieruchomosciach, showup to przygoda :D transmisja z kolesiem i rozbije bank narodowy showupa :P

https://showup24.tv/xnxxx
https://showup24.tv/profile/xnxxx
Awatar użytkownika
razielospl
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 342
Rejestracja: 21 wrz 2015, 21:29
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 2 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


razielospl pisze:Oj tam dobrze robi w nieruchomosciach, showup to przygoda :D transmisja z kolesiem i rozbije bank narodowy showupa :P

https://showup24.tv/xnxxx
https://showup24.tv/profile/xnxxx

obstawialem ze tym kolesiem bedzie grzes bo ona nieukrywa ze z nim sie spotyka a i on wkleja zdjecia jak sa razem (winda rulez :lol:) ale ostatnio widac ze cos niegra :D
Awatar użytkownika
Koziii
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 18
Rejestracja: 14 lis 2017, 23:20
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


komin pisze:Kozii, ale Ty juz pisales ze 1500 dla Ciebie za drogo...Ktos inny jest na 100% pewny ze ona daje fchuj taniej... Wiec skoro jest to takie proste, banalne i oczywiste ze kazdy sobie moze Sweetke po taniosci wyruchac to jaki masz problem? Pisz do niej PW jak kolega, dogadacie szczegoly...moze zejdzie w promocji do 300 za noc i sobie ruchniesz, Jak juz ustaliliscie dawno temu ona da dupy kazdemu chetnemu z ShowUp.tv i to za psi grosz. To na chuj dywagowac od dwoch lat na forum? Wal prosto do zrodla i problem rozwiazany. Nosz qrwa, dwa lata dywagowac nad cennikiem rzekomej prostytutki? Jakos sie nie dziwie ze w takim przypadku dla niektorych seks zaczyna sie i konczy jazda na recznym... :lol:

da cennik bedzie git niemam ochoty jakis podchodow robic z zetonami. a wczorej ktos robil bo miala 3 privy jeden po drugim 20 minutek za 2400. wiec po co jej dawanie za 500? jak to robi to za wiecej 1500 bylo realniejsza kwota. i fakt ze to jej prywatna sprawa jak zarabia na zycie. dla mnie moze sie dymac za hajs ze stadem murzynow tylko po co ta tajemniczosc? przeciez reklama dzwignia handlu lol
wczorej jej znajomy z podstawowej ja namierzyl nazwe wymienil a ona nie zaprzeczyla. poleci info co robi :D moze bedzie zlot klasowy na showupie lol
Awatar użytkownika
Koziii
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 18
Rejestracja: 14 lis 2017, 23:20
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Kozii , co Ty poczniesz gdy Xnxxx w końcu przyzna się publicznie, że spotyka się za kaskę? Chyba stracisz sens życia, które polegało na udzielaniu się w tym wątku i przeżywaniu jak mrówka okres czy jest pro czy nie, co chyba tylko Ciebie tutaj tak interesuje.
Chcesz publicznie zaszkodzić dziewczynie a tylko sam pokazujesz, że jesteś zidiociały i to mocno.
Awatar użytkownika
chochla1
SU-holik
SU-holik
Posty: 132
Rejestracja: 03 gru 2016, 12:22
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: aktualnie żadna
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


chochla1 pisze:Kozii , co Ty poczniesz gdy Xnxxx w końcu przyzna się publicznie, że spotyka się za kaskę? Chyba stracisz sens życia, które polegało na udzielaniu się w tym wątku i przeżywaniu jak mrówka okres czy jest pro czy nie, co chyba tylko Ciebie tutaj tak interesuje.
Chcesz publicznie zaszkodzić dziewczynie a tylko sam pokazujesz, że jesteś zidiociały i to mocno.

racja. bede musial kolejna wyszukac. Xnxxx sama wszystko osatnio ulatwia tymi anonsami co mnie bardzo irytuje.
Awatar użytkownika
Koziii
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 18
Rejestracja: 14 lis 2017, 23:20
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


nie cytuj jak odpowiadasz bezpośrednio pod postem ;) taka zasada forumek
Awatar użytkownika
Al Bundy
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 206
Rejestracja: 03 lut 2017, 18:33
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 4 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Lisolek
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Dobra..
Według mnie Koziii i Nat to ta sama osoba na dwóch profilach. Pisze tylko w tym temacie i usilnie stara się wmówić że Karola jest prostytutką.

Co do Mojej osoby to WUJ CIĘ TO OBCHODZI CZY MIĘDZY MNĄ A kAROLĄ GRA CZY NIE GRA.
Awatar użytkownika
Grzegorz
SU-holik
SU-holik
Posty: 113
Rejestracja: 19 sty 2016, 23:47
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Wiadomo
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: GrzegorzPolak98


Grzegorz pisze:Według mnie Koziii i Nat to ta sama osoba na dwóch profilach...


Potwierdzam, a wcześniej miał jeszcze:
karol72 - memberlist.php?mode=viewprofile&u=5116
Kozi27 - memberlist.php?mode=viewprofile&u=6387
Awatar użytkownika
KissDick
Administrator
Administrator
Posty: 887
Rejestracja: 21 sie 2015, 14:46
Lokalizacja: Forum ShowUp.tv
Podziękował: 29 razy
Podziękowano mu: 83 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Iga93
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Crypto


przyszedł admin i zaorał :D wydało się! haha
Awatar użytkownika
ikeafamilyy
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 16
Rejestracja: 07 gru 2017, 10:18
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: jaaaa
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Ups... Widać co nieodwzajemniona miłość robi z człowiekiem :blush2:

https://showup24.tv/xnxxx
https://showup24.tv/profile/xnxxx
Awatar użytkownika
parostatek
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 231
Rejestracja: 19 wrz 2017, 20:01
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ...
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Na pewno taki zwykły szary człowiek z ulicy nie spędza X lat (lat! Nie dni, nie tygodni tylko lat!) na pisaniu oszczerstw na kogoś, musi mieć silne podłoże emocjonalne - chyba tylko nieodwzajemniona miłość ma taką siłę żeby przez tak długi czas napędzać człowieka
Pamiętaj, że jeżeli życie pluje Ci w twarz to znaczy tylko jedno - nie trafiło w dupę więc teraz będziesz ruchany na sucho
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3148
Rejestracja: 08 lis 2015, 09:42
Lokalizacja: Mielec
Podziękował: 1425 razy
Podziękowano mu: 500 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Niania
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: BRAK


tyle ze ja nic wspolnego nie mam z Kozim :O pewnie tez korzysta z tej przegladarki co ja i wyglada podobnie. to co napisalem jest prawda.
Awatar użytkownika
Nat
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 13
Rejestracja: 02 lis 2017, 22:07
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Ty chyba ludzi za idiotów masz jak admin napisał ze to ty to logiczne ze ma IP twoje i jak piszesz musi być to samo. Wiec daruj sobie ;) :biggrin:



Nowy Blog ShowUp.tv
Awatar użytkownika
Spikel20
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 274
Rejestracja: 21 lis 2016, 18:23
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


PoprzedniaNastępna

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Kobiety - Pokazy 18+



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: cd\ca, Maly_Krzaczek i 44 gości