Sweeeti/carolovcutie/Carollineeex/Sweeeeeeti/sweeeeetixnxx

Dział na temat naszych pań z showup-a, które robią pokazy dla dorosłych
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
Niektórzy na tym forum są tylko po to żeby się do czegoś przypierdolić bo przecież na co dzień ruchają nieskazitelne, naturalnie piękne, inteligentne top modelki. Sami oczywiście są super przystojnymi, dobrze sytuowanymi prawnikami, lekarzami, biznesmenami... Ten 1000 fapaczy we wtorek o 2 w nocy na bank wpatrywało się w cofnięte jedynki i oceniało czy usta są naturalne czy nie :ok:

https://showup24.tv/xnxxx
https://showup24.tv/profile/xnxxx
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2104
Rejestracja: 08 lis 2015, 17:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1171 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin


komin pisze:Niektórzy na tym forum są tylko po to żeby się do czegoś przypierdolić bo przecież na co dzień ruchają nieskazitelne, naturalnie piękne, inteligentne top modelki. Sami oczywiście są super przystojnymi, dobrze sytuowanymi prawnikami, lekarzami, biznesmenami... Ten 1000 fapaczy we wtorek o 2 w nocy na bank wpatrywało się w cofnięte jedynki i oceniało czy usta są naturalne czy nie :ok:

ja zdecydowanie fapaczem nie byłem bo nie było tam do czego fapać :) i nie dopierdalam się tylko nie lubie jak ktoś nie pamięta swoich kłamstw i najpierw pisze jedno później drugie :P
Awatar użytkownika
tajemniczysu
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 558
Rejestracja: 20 gru 2015, 02:43
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Kilka
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


tajemniczysu pisze:przed chwilą padł tekścik w stylu "ja nie jestem żadn maskotką żeby was zachęcać na privy, nigdy się tu zbytnio nie produkowałam więc teraz też nie mam zamiaru" cóż dobre podejście nie jest złe :lol:


Z tą różnicą, że kiedyś wystarczyło, że zalogowała się na SU i już miała kolejke chętnych na priw, ustawiała pięciominutowca o nazwie ":-)" za 500 żet na którym PONOĆ mozna było po 3 minutach się doczekać odrobinki nagości (a przeważnie nie) a mimo to panowie walil do niej drzwiami i oknami bo była zjawiskiem na SU, totalną gwiazdą z najwyższej półki. Teraz jej sława trochę przyblakła więc jest to chyba dobry moment, żeby zmienić podejście, obniżyć ceny priwków i zacząć się starać - co robi nasza diva? Podwyższa ceny do śmiesznego poziomu (gdzie bardziej się opłaca iść na real do pro niż do niej na anal czy orgazm) i jeszcze pozwala sobie na lekceważące zachowanie wobec, było nie było, klientów. Żeby się tylko nie przejechała na takim modelu biznesowym, to co na SU działało w 2015 w 2018 może już być niestety nieaktualne
Pamiętaj, że jeżeli życie pluje Ci w twarz to znaczy tylko jedno - nie trafiło w dupę więc teraz będziesz ruchany na sucho
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3148
Rejestracja: 08 lis 2015, 09:42
Lokalizacja: Mielec
Podziękował: 1425 razy
Podziękowano mu: 500 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Niania
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: BRAK


Myślę, że tym brakiem chęci do podkręcania za darmo atmosfery właśnie przyciąga chętnych - wystarczy rzucić drobny napiwek, żeby przekonać się, że naprawdę warto. Ruch na prywatnych jest. Po co być w zasięgu wszystkich jak wystarczy ustrzelić kilka prywatnych transmisji by wyjść na swoje.

Mnie co innego drażni. Dziewczyna jest zbyt szczera, ufna i za dużo mówi o swojej prywatności. Po co rozmawiać o tym na jakiej dzielnicy się mieszka, gdzie się chodzi na zakupy, co robi poza szołapem. Przecież sama daje pożywkę prześladowcą i nie dziwne, że ich przyciąga. Aby ustalić jej aktualne miejsce pobytu z dokładnością co do budynku wystarczyło wpisać cztery frazy w wyszukiwarkę :shock:. Apeluje do Grzesia - jak już masz z nią jakiś bezpośredni kontakt to zamiast być tylko oparciem i mówić komplementy zajeb jej forhendem parę razy w poślady i opierdol konkretnie.
Awatar użytkownika
parostatek
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 231
Rejestracja: 19 wrz 2017, 20:01
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ...
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Sama mowi, ze ma trojana na pc i nikt jej nie potrafil napisac po prostu sformatuj komputer ? :D co do podawania gdzie sie znajduje co wam to da skoro za jakis czas zmieni lokum/sponsora ? przeciez jakis czas temu nadawala z PRLowskiego pokoju, a dzis apartament z piętrem? a u Rybaka to juz w ogole bylo high life :P twierdzi, ze nie ma rodzicow, a przyznaje, ze na komorke jej rodzina dostaje wiadomosci od stalkera. Nawet jej rodzice maja fb no ale to co mowi na kamerce to tylko i wylacznie 100% prawda ? :P ogolnie mi to tam dynda jej żywot tylko tak jak ktos wyzej napisal. Raz za duzo klamie raz za duzo mowi prawdy. Zmienia komorki a i tak ja znajduje stalker? moze warto sprzedac tego iphone i kupic nokie 3310 i sprawdzic czy dalej beda przychodzic smsy ? :)
Awatar użytkownika
razielospl
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 342
Rejestracja: 21 wrz 2015, 21:29
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 2 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


razielospl pisze:Sama mowi, ze ma trojana na pc i nikt jej nie potrafil napisac po prostu sformatuj komputer ? :D co do podawania gdzie sie znajduje co wam to da skoro za jakis czas zmieni lokum/sponsora ? przeciez jakis czas temu nadawala z PRLowskiego pokoju, a dzis apartament z piętrem? a u Rybaka to juz w ogole bylo high life :P twierdzi, ze nie ma rodzicow, a przyznaje, ze na komorke jej rodzina dostaje wiadomosci od stalkera. Nawet jej rodzice maja fb no ale to co mowi na kamerce to tylko i wylacznie 100% prawda ? :P ogolnie mi to tam dynda jej żywot tylko tak jak ktos wyzej napisal. Raz za duzo klamie raz za duzo mowi prawdy. Zmienia komorki a i tak ja znajduje stalker? moze warto sprzedac tego iphone i kupic nokie 3310 i sprawdzic czy dalej beda przychodzic smsy ? :)


No i to jest właśnie o czym pisałem sama się gubi we własnych kłamstwach, kiedyś mówiła, że "trochę' powiększyła usta, teraz mówi, że ma naturalne, co do rodziców to podejrzewam, że dowiedzieli się o działalności córki ,przecież były tu na forum screeny anonsów z jej zdjęciami więc mogło to trafić do rodziców i delikatnie pisząc "wkurwili" się :P z tym trojanem to zabawna sprawa, bo jakoś ten wirus na tym kompie się musiał znaleźć :P po tym jak wiele gada na transmisjach to nie dziwie sie ze ktoś się do niej dowalił, wczoraj byłem u niej może z 30 minut i przyznała komus racje w jakim mieście mieszka, powiedziała gdzie teraz jest, mówiła że jest od 16 roku życia na Showupie... nie uważam ze to jest dobre mówić tyle prywatnych rzeczy na swój temat... nie życze jej źle bo nic mi nie zrobiła ale myślę że lepiej jak się nie odzywała na tych transmisjach bo potem będą żale na forum że ma psychofana, cóż się dziwić jak po necie lata jej imię i nazwisko, miejscowość w jakiej mieszka, ktoś tu wstawił jej fb i instagrama i też kiedyś ktoś napisał dokładny adres na czacie... sprawdziłem - był prawdziwy bo raz gdy pokazała widok z okna było widać hotel obok jakiego mieszka i adres by się zgadzał , a miejscowość sama potwierdziła :P
Awatar użytkownika
tajemniczysu
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 558
Rejestracja: 20 gru 2015, 02:43
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Kilka
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Laska z każdą transmisją idzie na całość. Dużo gada o prywatnym życiu, najpierw że to mieszkała w Lbn, teraz Wawa itp. Sprzedaje swoją prywatność Januszom, którzy nie zasługują na to. Nie trudno namierzyć ją. Ostrzyknięte usta, sztuczne rzęsy, tona tapety, namalowane brwi - zero naturalności. Tylko patrzeć kiedy jebnie sztuczne cyce, bo sama opowiada, że co druga z insta ma :D

https://showup24.tv/xnxxx
https://showup24.tv/profile/xnxxx
Awatar użytkownika
Guli84
SU-holik
SU-holik
Posty: 169
Rejestracja: 29 sty 2018, 18:40
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Ej, Guli84 wez wstaw zdjecie swojej dziewczyny? prosze Cie? czuje ze oslepne od jej blasku...Na SU juz skrytykowales wszystkie...



www.BlogSU.pl
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2104
Rejestracja: 08 lis 2015, 17:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1171 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin


Prawej czy lewej? :)
Pamiętaj, że jeżeli życie pluje Ci w twarz to znaczy tylko jedno - nie trafiło w dupę więc teraz będziesz ruchany na sucho
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3148
Rejestracja: 08 lis 2015, 09:42
Lokalizacja: Mielec
Podziękował: 1425 razy
Podziękowano mu: 500 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Niania
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: BRAK


:lol: niech daje lewa..z reguły lewa szczuplejsza :D chyba ze mańkut...
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2104
Rejestracja: 08 lis 2015, 17:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1171 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin


Tak piszecie , ze dużo gada gdzie mieszka , ze na necie imie i nazwisko kazdy ma... to podajcie instagram chociaż człowiek oko nacieszy ;p
Awatar użytkownika
Crossfitt
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 1
Rejestracja: 08 lut 2018, 01:41
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


komin pisze:Ej, Guli84 wez wstaw zdjecie swojej dziewczyny? prosze Cie? czuje ze oslepne od jej blasku...Na SU juz skrytykowales wszystkie...



www.BlogSU.pl


Moja laska nie jest na tyle głupia, żeby za marne żetony się obnażać tutaj :biggrin:
Awatar użytkownika
Guli84
SU-holik
SU-holik
Posty: 169
Rejestracja: 29 sty 2018, 18:40
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


A ja lubię Słitke
Fajna dziewczyna.
Podoba mnie się.
I urzekła mnie, jak sobie z nią porozmawiałem.
Słitka na propsie :-)
Awatar użytkownika
HenryChinaski1
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 878
Rejestracja: 14 sie 2016, 20:57
Podziękował: 22 razy
Podziękowano mu: 228 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Guli84 pisze:
komin pisze:Ej, Guli84 wez wstaw zdjecie swojej dziewczyny? prosze Cie? czuje ze oslepne od jej blasku...Na SU juz skrytykowales wszystkie...



www.BlogSU.pl


Moja laska nie jest na tyle głupia, żeby za marne żetony się obnażać tutaj :biggrin:


Yhym... taa...
Awatar użytkownika
NoMoreMoney
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3552
Rejestracja: 24 lut 2016, 18:47
Podziękował: 111 razy
Podziękowano mu: 67 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: -
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Guli84 pisze:
komin pisze:Ej, Guli84 wez wstaw zdjecie swojej dziewczyny? prosze Cie? czuje ze oslepne od jej blasku...Na SU juz skrytykowales wszystkie...



www.BlogSU.pl


Moja laska nie jest na tyle głupia, żeby za marne żetony się obnażać tutaj :biggrin:


I tak nikt ci za pokazywanie ręki na kamerce żetów nie da :)
Awatar użytkownika
Max
SU-holik
SU-holik
Posty: 133
Rejestracja: 18 lis 2015, 06:47
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: -
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Max pisze:
Guli84 pisze:
komin pisze:Ej, Guli84 wez wstaw zdjecie swojej dziewczyny? prosze Cie? czuje ze oslepne od jej blasku...Na SU juz skrytykowales wszystkie...



www.BlogSU.pl


Moja laska nie jest na tyle głupia, żeby za marne żetony się obnażać tutaj :biggrin:


I tak nikt ci za pokazywanie ręki na kamerce żetów nie da :)


ja tam wolę pooglądać i się pośmiać... z niektórych lasek naprawdę niezła beka, a poziom IQ - ekscytujący :biggrin:
Awatar użytkownika
Guli84
SU-holik
SU-holik
Posty: 169
Rejestracja: 29 sty 2018, 18:40
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Awatar użytkownika
gajowymarucha
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 204
Rejestracja: 22 lis 2015, 21:37
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 2 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


gajowymarucha pisze:W nocy się działo :shock2:


Co tam takiego się działo ?
Awatar użytkownika
NoMoreMoney
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3552
Rejestracja: 24 lut 2016, 18:47
Podziękował: 111 razy
Podziękowano mu: 67 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: -
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


po całym wieczorze mówienie o swojej samotności zabrzmiał męski głos z za kamerki :D jak już się sprawa wydała to mówiła że to jej były i nic ich nie łączy ...... a 15 minut potem się bzykali (niestety odwrócili kamerkę w drugą stronę i nic nie było widać ,pozostały tylko jęki napalonej puśki)
Awatar użytkownika
JonSnow
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 383
Rejestracja: 01 wrz 2016, 10:37
Podziękował: 39 razy
Podziękowano mu: 133 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: xJonSnowx


JonSnow pisze:po całym wieczorze mówienie o swojej samotności zabrzmiał męski głos z za kamerki :D


Hahaha... Dobre. :lol:



Nowy Blog ShowUp.tv
Awatar użytkownika
maxim
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 246
Rejestracja: 13 lis 2015, 20:37
Podziękował: 26 razy
Podziękowano mu: 45 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


PoprzedniaNastępna

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Kobiety - Pokazy 18+



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: blebluch123, Maly_Krzaczek, mmaarrcciinn, PedroPedritos, simpleman123, stefano11 i 67 gości