Sweeeti/carolovcutie/Carollineeex/Sweeeeeeti/sweeeeetixnxx

Dział na temat naszych pań z showup-a, które robią pokazy dla dorosłych
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
noo kurde niestety przez jakis psychopatów straciliśmy kolejna fajna dziewczynę na ShowUp.tv...

https://showup24.tv/xnxxxx
https://showup24.tv/profile/xnxxxx
Awatar użytkownika
dzelem
SU-holik
SU-holik
Posty: 58
Rejestracja: 26 gru 2015, 03:25
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: sweetpussyy
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Przykra sprawa.
Awatar użytkownika
radu78
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 261
Rejestracja: 31 sty 2016, 19:10
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: nie nadaje
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


przeciez nie napisala ze konczy z ShowUp.tv. przesladuja ja od 4 lat i jakos sie trzymala. chyba kazda ma takiego zjeba na koncie. czytalem ze kamasutra969 czy jakos tak miala podobnie, jej matce wysylano nagrania.
wracaj, co bym o tobie nie pisal to chetnie patrze na transmisje jak jestes.


https://showup24.tv/xnxxxx
https://showup24.tv/profile/xnxxxx
Awatar użytkownika
Kozi27
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 268
Rejestracja: 31 mar 2017, 10:33
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


karolasweet pisze:W zasadzie nie wiem od czego mam zaczac. Z tej strony sweeeet.
Zapewne czytajac ten post domyslisz sie ze jest kierowany do ciebie.
Napisze wprost, jestes je*ana gnida ktora nie powinna chodzic po tym swiecie.
To co kurwa robisz od 2 tygodni przechodzi ludzkie pojecie. Mam tego doyc, nie tylko ja ale wszyscy ludzie ktorzy mnie znaja. Przez ciebie pare dni temu wyladowalam w szpitalu. Nie moge spac, jesc, ani normalnie funkcjonowac,nie moge sie na niczym skupic wlasnie o to ci chodzilo, mozesz byc z siebie dumny. Przez tych pare dni schudlam prawie 5 kg. Przysiegam ci ze kiedys tego pozalujesz. Przez te 4 lata kiedy mnie przesladujesz i nekasz znosilam cierpliwie wszystko.. fikcyjne konta na facebooku, rozsylanie moich nagich zdjec i filmikow z moim udzialem do rodziny, znajomych, i wszystkich ludzi tych ktorzy nawet nie widzieli mnie na oczy.
Nasmiewasz sie i kpisz ze mnie ze caly czas zmieniam miejsca zamieszkania, oszem to wszystko jest twoja zasluga.
Przeprowadzilam sie jakies 3 tygodnie temu, poniewaz wlascicielka mieszkania nie moga juz tego zniesc, ciagle nekanie na fb i wiadomosci na telefon. Okej, tydzien byl spokoj.. wynajelam pokoj.. i znowu to samo. Ale to jest juz totalne przegiecie paly, schakowales moj telefon, wykrades wszystkie numery telefonow i nekasz od kilkunastu dni wszystkich moich znajomych i znajomych mojego wspollokatora. Jestes kurw* chorym czlowiekiem, wysylasz po 10 wiadomosci ludza z bramki sms i przekierowywujesz polaczenia, daj im spokoj!!
dlaczego nie piszesz do mnie, znow zmienilam miejsce zamieszkania a ty wysylasz takie wiadomosci ludzia ktorych nie zdazylam jeszcze poznac. Pierdolo** mendo, zostaw mnie w koncu w spokoju bo chce zaczac zyc rozumiesz!!!!!!!!!!!
Ja dluzej tego nie zniose! Przestan mi to robic, co ja ci takiego zrobilam


A tą osobę o której piszesz poznałaś na showupie?
Awatar użytkownika
Książe_showupa
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2141
Rejestracja: 15 cze 2016, 02:40
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 2 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Kozi27 pisze:przeciez nie napisala ze konczy z ShowUp.tv. przesladuja ja od 4 lat i jakos sie trzymala. chyba kazda ma takiego zjeba na koncie. czytalem ze kamasutra969 czy jakos tak miala podobnie, jej matce wysylano nagrania.
wracaj, co bym o tobie nie pisal to chetnie patrze na transmisje jak jestes.


Prawie każda transmitująca ma jakiegoś psychofana, od tego się nie da uciec, taka jest cena popularności, jedyne pytanie to zawsze: ile wie o tobie stalker i jak daleko się posunie w swojej psychozie, byli już kolesie co grozili nadającym śmiercią, wystawali im pod domem, przychodzili do pracy a jeden nawet szyby wybijał, różnych zjebów ziemia nosi :( Z drugiej strony - Słitka chyba nie powiedziała nam całej prawdy o relacji z tym panem, skoro założył jej program szpiegujący na ultranowoczesnym Srajfonie to MUSIAŁ mieć bezpośredni dostęp do odblokowanego telefonu tzn trzymać go w rękach, mało która laska pozwoliłaby byle komu bawić się swoją komórką. Bardzo dużo wie o niej i jest bardzo zapalczywy w swoich działaniach, nawet jak na stalkera, więc może historia ma drugie dno np. Słitka pożyczyła od niego kasę, nie oddała i teraz on ją za to gnębi. Ale to tylko takie moje gdybania, prawdy i tak się nie dowiemy


https://showup24.tv/xnxxxx
https://showup24.tv/profile/xnxxxx
Pamiętaj, że jeżeli życie pluje Ci w twarz to znaczy tylko jedno - nie trafiło w dupę więc teraz będziesz ruchany na sucho
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3148
Rejestracja: 08 lis 2015, 09:42
Lokalizacja: Mielec
Podziękował: 1425 razy
Podziękowano mu: 500 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Niania
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: BRAK


Ta dziewczyna sama prosiła się o tragedie. Czasem do niej weszłam, widać że ma nierówno pod sufitem. Transmisje z buzią, spotkania z fanami, płatne spotkania, sponsoring. Do tego olewa widzów. Bawi sie telefonem, kamerkę kieruje na klawiature bez ostrzeżenia i wychodzi gdzieś. Gdzie Twoja kultura? Spotkała się pewnie z jakiś bardziej dzianym facetem, skoro wie kim jest wlascicielka mieszkania, ma dostep do kontaktow w telefonie to chyba oczywiste, ze go znała. Po co spotykasz sie z ludzmi z ShowUp.tv? Gdzie Ty masz mózg dziewczyno? Przeciez to zboki i psychole skoro tu przesiadują. Oczywiscie nie wszyscy... ;) Tez tam siedze. :) Ale zastanow sie nad soba. Masz teraz karę i niech to bedzie przestroga dla innych dziewczyn. Nie spotykajcie się z fanami a nie bedziesz miala klopotow. Zamiasta zarabiac na dupie.. wez sie za normalna robote w koncu.
Magnolia


Cos w tym jest, nie pasowalo mi to "chakowanie" iphona :D. Bardziej realne jest ze mial jej telefon w reku i jak np. spala to zrobil kopie kontatkow. Mysle ze to musi byc jakis aktualny pan skoro jest na bierzaco. Moze mu sie nawet zali ze ktos cos wysyla a on ja pociesza w lozku i przy okazji aktualizuje kontakty. Pewnie jeszcze tez sobie wysyla zeby byl kryty :D
Porada: Karolosweet przyjrzyj sie facetom z ktorymi obecnie "obcujesz" i sie zastanow ktory mogl w ostatnich dniach po przeprowadzkach grzebac ci w telefonie. Moze ten wspolokator nie jest taki swiety? :D
Awatar użytkownika
Kozi27
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 268
Rejestracja: 31 mar 2017, 10:33
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Magnolia poniekąd masz trochę racji, nie zmienia to faktu ze współczuje Karoli bo kiepska sprawa i może naprawdę zniszczyć życie ale z drugiej strony - pokazywanie widoku z okna na transmisji, dzięki czemu ktoś wystalkował jej adres, ogłaszanie się w internecie na roksie czy innych tego typu, Facebook tez podejrzewam że nie wypłynął przez przypadek... to wszystko się składa na taką akcje z psychofanem, niestety są laski którym trudno utrzymać prywatność :?
Awatar użytkownika
tajemniczysu
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 558
Rejestracja: 20 gru 2015, 02:43
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Kilka
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Ciekawe tylko dlaczego przez tyle lat nic o tym nie wspominała skoro ten psychofan ją prześladuje już od kilku lat, przynajmniej ja nic o tej historii nie słyszałem.

https://showup24.tv/xnxxxx
https://showup24.tv/profile/xnxxxx
Awatar użytkownika
Książe_showupa
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2141
Rejestracja: 15 cze 2016, 02:40
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 2 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Kurwa, niektórzy mnie tu przerażają. Dziewczyna ma problem z jakimś psycholem w normalnym życiu, a wy przejmujecie się, że wam kolejna "fajna laska" odchodzi z eSU.
Awatar użytkownika
Max
SU-holik
SU-holik
Posty: 133
Rejestracja: 18 lis 2015, 06:47
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: -
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


przeżywacie, łykacie wszystko i mam beke :D z takimi rzeczami to sie idzie na policje, a nie na forum. Szum zrobi to pozniej jak wroci bedzie wieksze branie. Jeśli to prawda to jest sama sobie winna i tyle. Przejmujecie sie jakby to byla wasza siostra czy dziewczyna. :D


https://showup24.tv/xnxxxx
https://showup24.tv/profile/xnxxxx
Awatar użytkownika
razielospl
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 342
Rejestracja: 21 wrz 2015, 21:29
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 2 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


razielospl pisze:przeżywacie, łykacie wszystko i mam beke :D z takimi rzeczami to sie idzie na policje, a nie na forum. Szum zrobi to pozniej jak wroci bedzie wieksze branie. Jeśli to prawda to jest sama sobie winna i tyle. Przejmujecie sie jakby to byla wasza siostra czy dziewczyna. :D


wrednaPaula wielokrotnie robiła szopki, by zrobić szum wokół swojej osoby i wzbudzić zainteresowanie... Pisała na profilu "transmisja do odwołania", a po dwóch - trzech dniach już wracała jak gdyby nic.
Awatar użytkownika
tymczasem
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 341
Rejestracja: 28 paź 2016, 22:23
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Anka92x
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Dlatego mowie. WYLUZUJCIE jak niewiadomo o co chodzi to chodzi o kase :) Anka92x jest najlepszym tego przykladem :D u niej to tylko brakowalo informacji, ze meteoryt zniszczyl jej samochód. Tona nieszczęść, a na FB sweet happy focie :D ale jakby nie patrzec jest żebraczką 21 wieku :) tylko popatrzcie jest tak bardzo chora... a wciąż żyje ^^ CUD !!! żetony ładują serduszko :)
Awatar użytkownika
razielospl
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 342
Rejestracja: 21 wrz 2015, 21:29
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 2 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Anka nie umarła od tych wwszystkich chorób tylko i wyłącznie dzięki dobremu sercu Januszy i ich nieustannej pomocy żetonowej, gdyby nie to ona by umarła gdzieś w jakimś obskurnym szpitalu a Żetonik zostałby oddany do domu dziecka...



www.natsu.pics
Pamiętaj, że jeżeli życie pluje Ci w twarz to znaczy tylko jedno - nie trafiło w dupę więc teraz będziesz ruchany na sucho
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3148
Rejestracja: 08 lis 2015, 09:42
Lokalizacja: Mielec
Podziękował: 1425 razy
Podziękowano mu: 500 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Niania
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: BRAK


Ciężko jest Mi uwierzyć że Ona sobie to wszytsko zmysliła dla rozgłosu?
Pomysł nie głupi, dobry marceting-ale po co się od razu doszukiwać...jest dosyć popularną dziewczyną, zawsze dużo sie dzieje koło niej, raczej była spokojną osobą. Brak jej obecności o czymś świadczy, jak dla mnie to nie są brednie wyssane z palca. Wy jak zwykle wiecie najlepiej. :D
Awatar użytkownika
pipka22
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 21
Rejestracja: 02 cze 2017, 07:26
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Niekoniecznie dla rozgłosu, jest wiele innych powodów dla których ludzie zmyślają różne rzeczy



www.ShowUp24.tv
Pamiętaj, że jeżeli życie pluje Ci w twarz to znaczy tylko jedno - nie trafiło w dupę więc teraz będziesz ruchany na sucho
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3148
Rejestracja: 08 lis 2015, 09:42
Lokalizacja: Mielec
Podziękował: 1425 razy
Podziękowano mu: 500 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Niania
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: BRAK


Tak sie niby przejmuje ze znajomi sie dowiedza o kamerkach i innych sprawach a na profilu ShowUp.tv umiescila zdjecie z twarza. Chyba zeby nie mieli problemu z potwierdzeniem ze to ona :D
Awatar użytkownika
Kozi27
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 268
Rejestracja: 31 mar 2017, 10:33
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Magnolia pisze:Ta dziewczyna sama prosiła się o tragedie. Czasem do niej weszłam, widać że ma nierówno pod sufitem. Transmisje z buzią, spotkania z fanami, płatne spotkania, sponsoring. Do tego olewa widzów. Bawi sie telefonem, kamerkę kieruje na klawiature bez ostrzeżenia i wychodzi gdzieś. Gdzie Twoja kultura? Spotkała się pewnie z jakiś bardziej dzianym facetem, skoro wie kim jest wlascicielka mieszkania, ma dostep do kontaktow w telefonie to chyba oczywiste, ze go znała. Po co spotykasz sie z ludzmi z ShowUp.tv? Gdzie Ty masz mózg dziewczyno? Przeciez to zboki i psychole skoro tu przesiadują. Oczywiscie nie wszyscy... ;) Tez tam siedze. :) Ale zastanow sie nad soba. Masz teraz karę i niech to bedzie przestroga dla innych dziewczyn. Nie spotykajcie się z fanami a nie bedziesz miala klopotow. Zamiasta zarabiac na dupie.. wez sie za normalna robote w koncu.



Pierdol sie, sama masz nierowno pod sufitem. Zycze ci takiej samej kary glupia szmato:)
karolasweet
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 5
Rejestracja: 27 maja 2017, 16:03
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


razielospl pisze:przeżywacie, łykacie wszystko i mam beke :D z takimi rzeczami to sie idzie na policje, a nie na forum. Szum zrobi to pozniej jak wroci bedzie wieksze branie. Jeśli to prawda to jest sama sobie winna i tyle. Przejmujecie sie jakby to byla wasza siostra czy dziewczyna. :D


https://showup24.tv/xnxxxx
https://showup24.tv/profile/xnxxxx



wyobraz sobie ze bylam na policji a sprawe opisalam na forum aby osoba ktora to robi mogla przeczytac moja wiadomosc, Nara
karolasweet
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 5
Rejestracja: 27 maja 2017, 16:03
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


karolasweet pisze:
Magnolia pisze:Ta dziewczyna sama prosiła się o tragedie. Czasem do niej weszłam, widać że ma nierówno pod sufitem. Transmisje z buzią, spotkania z fanami, płatne spotkania, sponsoring. Do tego olewa widzów. Bawi sie telefonem, kamerkę kieruje na klawiature bez ostrzeżenia i wychodzi gdzieś. Gdzie Twoja kultura? Spotkała się pewnie z jakiś bardziej dzianym facetem, skoro wie kim jest wlascicielka mieszkania, ma dostep do kontaktow w telefonie to chyba oczywiste, ze go znała. Po co spotykasz sie z ludzmi z ShowUp.tv? Gdzie Ty masz mózg dziewczyno? Przeciez to zboki i psychole skoro tu przesiadują. Oczywiscie nie wszyscy... ;) Tez tam siedze. :) Ale zastanow sie nad soba. Masz teraz karę i niech to bedzie przestroga dla innych dziewczyn. Nie spotykajcie się z fanami a nie bedziesz miala klopotow. Zamiasta zarabiac na dupie.. wez sie za normalna robote w koncu.



Pierdol sie, sama masz nierowno pod sufitem. Zycze ci takiej samej kary glupia szmato:)


co za kultura naszej szołapowej księżniczki, hahahaha :laugh3: prawda boli, wiem ;) :dance3:


www.natsu.pics
Magnolia


PoprzedniaNastępna

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Kobiety - Pokazy 18+



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 33 gości