AngelChloex/AngelChloe/MsKylie/LIMITOWANA_EDYCJA/StellaStar

Dział na temat naszych pań z showup-a, które robią pokazy dla dorosłych
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
Chłopcy !! Bo tak nazwać was tylko można. Bo mężczyzną nie. Nie macie swoich żyć ? Życie to nie wirualne laski. Po co spinacie się wchodzicie w prywatne życie tych eprostututek? Co z wami jest nie tak ? Nie potraficie ulozyć sobie życia jak prawdzowy facet ? Te eprostyytutki w 88% są brzydkie to żr potrafia ustawić się w świetle do kamery to żaden wyczyn :) Kaźda z tych lasek to prostytutka i nia co mówić ze nie. Za pieniądze zrobią wszystko. Czy wy naprawdę chcieli byście mieć taka kobiete? Co cipke itp za lase pokazuję kaźdemu !! Która udaje wielką dame itd a w rzeczywistośći to szon. Co wy o nich wiecie...? Tyle ile wam nakłamią. Histori . Jedna że ciasna cipkę ma s wklada didlo 25 cm ale ona ciasna niewinna. Druga cuda na kiju opowiada.... myślicie że jesteście jacys wyjątkowi dla nich ? Jebią one was jak mogą . Do puki masz żetony jesteś o poziom wyrzej . Sponsorujecie takie pasożyty co tylko cipą swiecą . 3 miłe słowla powiedza a ty jeden z drugim czujesz się wyróźniony. Chlopie nie marnuj swojegp życia na epostytutkę bo zarok dwa nie będziesz do zycia w zwiazku. Żadma cie nie zechce. A te eprostytutki to laski o niskiej wartosci. Chcialbys stworzyc zwiazek z taka co kazdy zaplaci i wyrucha i zobacxy jej kazdy kawalek ciala? Jesli tak to masz duży problem chlopie. Do specjalisty idz bo sam z tego nie wyjdziesz.
I powtarzam ,kazda tu laska co się rozbiera wklada przedmiotu w siebie itp to prostututka. Która nigdy nie znajdzie szczescia w zyciu . Niczym sie oba nie rozni od tej cosie umawia. Bo jej zycia prywatnego zaden z was nie zna . Co robi itd. A kłamac chyba kazda potrafi tutaj .
One sie bogaca a wy ttacivie aa storry na 2 min czujecie sie wazni bo to owa pieknosx na was WASZE ZETONY zwrocila uwage tylko t.inponowax mozesz a czy warto? Zycie ucieka... ;)
Awatar użytkownika
Takiontakaona33
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 6
Rejestracja: 11 mar 2024, 19:27
Podziękował: 3 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Mistrz81 pisze:
Jumpsuits pisze:Szczerze nie wiem ma przepraszać ze ktoś był frajerem i dal się wychujac tak to wygląda :D po drugie przeprosiny z imienia nazwiska jak by to miało jakiekolwiek znaczenie na radomowym forum :D


Powtórzę się, bo chyba już to pisałem, ale jakbyś wygrała w Lotto i by Ci kasy nie wypłacili to machnęła byś ręką i stwierdziła że dałaś się jak to nazwałaś "wychujać"?


Sorry ale nie porównujmy SU do takich rzeczy ale gdyby nie były ci wypłacone to pewnie byś poszedł i zalozyl im sprawę więc jak dla mnie średnie porównanie jak dla mnie ...
Awatar użytkownika
Jumpsuits
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 320
Rejestracja: 07 paź 2017, 12:56
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 174 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Jumpsuits


Mistrz81 pisze:
Jumpsuits pisze:Szczerze nie wiem ma przepraszać ze ktoś był frajerem i dal się wychujac tak to wygląda :D po drugie przeprosiny z imienia nazwiska jak by to miało jakiekolwiek znaczenie na radomowym forum :D


Powtórzę się, bo chyba już to pisałem, ale jakbyś wygrała w Lotto i by Ci kasy nie wypłacili to machnęła byś ręką i stwierdziła że dałaś się jak to nazwałaś "wychujać"?


Jumpsuits chyba po prostu uważa, że wszyscy powinni się rozejść i winną zbrodni jest zawsze ofiara. Koleżanko Jumpsuits: czy jak chodzisz po mieście w krótkiej spódniczce i ktoś Cię zgwałci, to też będzie Twoja wina i "głupia byłaś, bo chodziłaś nie tak ubrana"?
Awatar użytkownika
Maly_Krzaczek
SU-holik
SU-holik
Posty: 87
Rejestracja: 04 mar 2024, 23:40
Podziękował: 18 razy
Podziękowano mu: 6 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Brak
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Chwila bo cis nie rozumiesz i odleciałeś zaznaczmy ze nikt na siłę nie kazał tym osobą uczestniczyć w konkursach każdy ro zrobił z własnej woli nie przymuszonej więc protresje może mieć jedynie do siebie i porównywanie to do innych rzeczy jest jak dla mnie bez sensu.
Awatar użytkownika
Jumpsuits
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 320
Rejestracja: 07 paź 2017, 12:56
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 174 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Jumpsuits


Jumpsuits, Ale ty ogarniasz, że tutaj NIE wypowiadają się osoby, które "dały" się opierdolić tylko osoby, które postanowiły zareagować na ten cały proceder, który trwał latami i będzie dalej trwał bo taki urok tej platformy. Też dobre podejście, chuj - jutro wsiadam w ciężarówkę, opierdole 300 litrów ropy z baku, może mój pracodawca frajer nie zauważy w systemie, że mu spuciłem :sarcastic: . Kluczowe pytanie jest takie - powinny nadające mieć możliwość opierdalania ludzi na pieniądze a frajerzy, którzy wydają na nie kasę powinni zaakceptować to, że mogą od czasu do czasu nie otrzymać tego za co zapłacili na stronie? Co tu kurwa, Caritas Polska ma się dziać czy co? I będziemy mieć sprawę jasną, czy jest pozwolenie na opierdalanie ludzi z pieniędzy czy nie.
Awatar użytkownika
Brodacz
Night's Watch
Night's Watch
Posty: 234
Rejestracja: 27 sty 2023, 21:08
Lokalizacja: Night City
Podziękował: 6 razy
Podziękowano mu: 48 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Takiontakaona33 pisze:Chłopcy !! Bo tak nazwać was tylko można. Bo mężczyzną nie. Nie macie swoich żyć ? Życie to nie wirualne laski. Po co spinacie się wchodzicie w prywatne życie tych eprostututek? Co z wami jest nie tak ? Nie potraficie ulozyć sobie życia jak prawdzowy facet ? Te eprostyytutki w 88% są brzydkie to żr potrafia ustawić się w świetle do kamery to żaden wyczyn :) Kaźda z tych lasek to prostytutka i nia co mówić ze nie. Za pieniądze zrobią wszystko. Czy wy naprawdę chcieli byście mieć taka kobiete? Co cipke itp za lase pokazuję kaźdemu !! Która udaje wielką dame itd a w rzeczywistośći to szon. Co wy o nich wiecie...? Tyle ile wam nakłamią. Histori . Jedna że ciasna cipkę ma s wklada didlo 25 cm ale ona ciasna niewinna. Druga cuda na kiju opowiada.... myślicie że jesteście jacys wyjątkowi dla nich ? Jebią one was jak mogą . Do puki masz żetony jesteś o poziom wyrzej . Sponsorujecie takie pasożyty co tylko cipą swiecą . 3 miłe słowla powiedza a ty jeden z drugim czujesz się wyróźniony. Chlopie nie marnuj swojegp życia na epostytutkę bo zarok dwa nie będziesz do zycia w zwiazku. Żadma cie nie zechce. A te eprostytutki to laski o niskiej wartosci. Chcialbys stworzyc zwiazek z taka co kazdy zaplaci i wyrucha i zobacxy jej kazdy kawalek ciala? Jesli tak to masz duży problem chlopie. Do specjalisty idz bo sam z tego nie wyjdziesz.
I powtarzam ,kazda tu laska co się rozbiera wklada przedmiotu w siebie itp to prostututka. Która nigdy nie znajdzie szczescia w zyciu . Niczym sie oba nie rozni od tej cosie umawia. Bo jej zycia prywatnego zaden z was nie zna . Co robi itd. A kłamac chyba kazda potrafi tutaj .
One sie bogaca a wy ttacivie aa storry na 2 min czujecie sie wazni bo to owa pieknosx na was WASZE ZETONY zwrocila uwage tylko t.inponowax mozesz a czy warto? Zycie ucieka... ;)


Jak masz udar, to dzwoń do lekarza a nie srasz nieprzemyśleniami na forum. Czytam 3ci raz i za chuj nie rozumiem o czym pierdolisz. Ortografia jak u Maddie, interpunkcja jak u Rafatusa, poziom przemyśleń jak u Haseki
Awatar użytkownika
Maly_Krzaczek
SU-holik
SU-holik
Posty: 87
Rejestracja: 04 mar 2024, 23:40
Podziękował: 18 razy
Podziękowano mu: 6 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Brak
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Jumpsuits pisze:Chwila bo cis nie rozumiesz i odleciałeś zaznaczmy ze nikt na siłę nie kazał tym osobą uczestniczyć w konkursach każdy ro zrobił z własnej woli nie przymuszonej więc protresje może mieć jedynie do siebie i porównywanie to do innych rzeczy jest jak dla mnie bez sensu.


Ty w sytuacji, którą opisałem też dobrowolnie byś założyła skąpe ciuchy. Nikt by Ci nie kazał tak się ubierać. A gwałciciel "po prostu wykorzystał Cię". Tak jak Stella facetów.
Awatar użytkownika
Maly_Krzaczek
SU-holik
SU-holik
Posty: 87
Rejestracja: 04 mar 2024, 23:40
Podziękował: 18 razy
Podziękowano mu: 6 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Brak
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Jumpsuits pisze:Sorry ale nie porównujmy SU do takich rzeczy ale gdyby nie były ci wypłacone to pewnie byś poszedł i zalozyl im sprawę więc jak dla mnie średnie porównanie jak dla mnie ...


A jak dla mnie z Twoich wypowiedzi wynika, że gdybyś tylko mogła i miała taką możliwość to też byś tak kroiła facetów na żetony jak Stella.
Awatar użytkownika
Mistrz81
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 280
Rejestracja: 01 paź 2020, 08:00
Podziękował: 20 razy
Podziękowano mu: 34 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Sweeeti
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


A to nie wiedziałam że trzeba mieć na to pozwolenie , jednym słowem ona i wy jesteście siebie warci no i to by było na tyle .
Awatar użytkownika
Jumpsuits
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 320
Rejestracja: 07 paź 2017, 12:56
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 174 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Jumpsuits


Udar to ty masz chłopczyku. Zyj zyciem realnym. A nie internet w internecie zycia nie ułozysz szczylu z pryszczami.
Psychiatra potrzebny takiemu jak ty potem sie kurwa nie dziwie że tyle napadow ma kobiety jest jak taki czub jak ty nie potrafi ogarnąc zycia.
Awatar użytkownika
Takiontakaona33
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 6
Rejestracja: 11 mar 2024, 19:27
Podziękował: 3 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Jumpsuits pisze:A to nie wiedziałam że trzeba mieć na to pozwolenie , jednym słowem ona i wy jesteście siebie warci no i to by było na tyle .


Nie chodzi o pozwolenie a o "mogę" w rozumieniu szansy. Ale widzę, że Szanowna Koleżanka Jumpsuits pochwala złe zachowania, jeśli ofiara nie może się bronić. Z takim mentalem nie wróżę Ci zbyt dobrego partnera w życiu. Nie zdziwię się, jeśli trafisz na takiego, co da w pysk "bo zupa była za słona". Nie ŻYCZĘ takiego, ale z takim podejściem jest dość oczywistym możliwość natrafienia na takiego.
Awatar użytkownika
Maly_Krzaczek
SU-holik
SU-holik
Posty: 87
Rejestracja: 04 mar 2024, 23:40
Podziękował: 18 razy
Podziękowano mu: 6 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Brak
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Żyj swoim życiem. Za bardzo spinasz dupę. Zapewne grosza nie dałeś żadnej eprostytuce a najwięcej nakręcasz cyrk bo w życiu tobie za nudno. CZŁOWIEKU ZA ROK 5 LAT baa za tydzień w dupie każdy będzie mieć twoje wypowiedzi :) a wiesz czemu ? Bo jesteś nikim. Trol z netu czyli nikt ważny :laughingnew:
Awatar użytkownika
Takiontakaona33
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 6
Rejestracja: 11 mar 2024, 19:27
Podziękował: 3 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Jumpsuits, Heh, dawno nie widziałem takiej betonozy a z logiki starasz się zrobić kurwę. Otrzymałem to co chciałem, nawet przypuszczałem iż odpowiedzi to będą zwykłe pierdy, koniec tematu. Dziewuchy śmiało możecie opierdalać frajerów ( tylko nie za często ! ). Frajerzy, zaakceptujcie fakt iż od czasu do czasu możecie zostać zrobieni w chuja no ale cóż - to wasza wina, nikt wam nie kazał jak coś :heart: . Nic dziwnego, że w Polsce jest jak jest jak większość udaje, że nie widzi a często jeszcze broni takiego czystego, życiowego kurestwa.
Awatar użytkownika
Brodacz
Night's Watch
Night's Watch
Posty: 234
Rejestracja: 27 sty 2023, 21:08
Lokalizacja: Night City
Podziękował: 6 razy
Podziękowano mu: 48 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Ale wiesz Brodacz, eprostytutki mają to szczęście że ich i sponsora dzieli odleglość dlatego robią co robią. Ale Wina jest tylko w tych sponsorach. To że żyją w innym nie realnym świecie . Wzamian nic nie mają z tego. A jeszcze možliwe że sponsorują życie ekurw to ich facetów. Bo najczęsciej one mają kogoś. To oni mają problem . Że za bardzo żyją tym SU tymi laskami i ufają im.
Awatar użytkownika
Takiontakaona33
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 6
Rejestracja: 11 mar 2024, 19:27
Podziękował: 3 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Brodacz pisze:Jumpsuits, Heh, dawno nie widziałem takiej betonozy a z logiki starasz się zrobić kurwę. Otrzymałem to co chciałem, nawet przypuszczałem iż odpowiedzi to będą zwykłe pierdy, koniec tematu. Dziewuchy śmiało możecie opierdalać frajerów ( tylko nie za często ! ). Frajerzy, zaakceptujcie fakt iż od czasu do czasu możecie zostać zrobieni w chuja no ale cóż - to wasza wina, nikt wam nie kazał jak coś :heart: . Nic dziwnego, że w Polsce jest jak jest jak większość udaje, że nie widzi a często jeszcze broni takiego czystego, życiowego kurestwa.


Odnoszę wrażenie, że opinia kurwy z SU powinna być mniej warta niż zwykłego człowieka. Albo najlepiej zdanie kurew z SU nie powinno być brane pod uwagę. Dziwna sprawa, ale za każdym razem jak laska z SU coś mówi, to logika podpowiada zupełnie inną odpowiedź. Ale one wybierają niepoprawną, która czyni z logiki kurtyzanę
Awatar użytkownika
Maly_Krzaczek
SU-holik
SU-holik
Posty: 87
Rejestracja: 04 mar 2024, 23:40
Podziękował: 18 razy
Podziękowano mu: 6 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Brak
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


To co się przez lata zrobiło na SU to jebanie frajerów bo frajer jest tylko do jebania. Mówię większość tutaj dziewczyn ma tyle za uszami że szkoda nawet o tym mówić. Ale kurestwo trzeba tępić. Sam jestem przykładem gdzie straciłem na takie relacje koło 400tys.I długa była droga żeby wróci do normalności. Ile jest takich osób które do tej pory nie powróciły. Limitka po tylu latach oszustw przoduje w rankingach. I teraz jak ktoś pierdoli że posunął się za daleko jest żałosne. Bo przez tyle lat którym zrobiła krzywdę psychiczną i finansową to nie da się zliczyć. A teraz to mamy się litować. Tak jak napisałem świt poszedł do przodu i nie żyjemy w srednowieczu. I relacje internetowe która dana osoba pierdoli o miłości cały czas podciągamy pod artykułu wyłudzenia. I tyle
Awatar użytkownika
Spajk
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 292
Rejestracja: 22 paź 2020, 16:45
Podziękował: 9 razy
Podziękowano mu: 7 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Kimi
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Spikel


A jednak ktoś tam randkę otrzymał na końcu :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Awatar użytkownika
Spajk
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 292
Rejestracja: 22 paź 2020, 16:45
Podziękował: 9 razy
Podziękowano mu: 7 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Kimi
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Spikel


Ciekawe jak będzie teraz tłumaczyć tego swojego DJ-a chociażby takiemu Matiemu...
Awatar użytkownika
dobrynick
SU-holik
SU-holik
Posty: 107
Rejestracja: 06 gru 2020, 17:34
Podziękował: 13 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


No że wystąpiła w teledysku wyłącznie jako modelka :D
Awatar użytkownika
Spajk
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 292
Rejestracja: 22 paź 2020, 16:45
Podziękował: 9 razy
Podziękowano mu: 7 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Kimi
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Spikel


:D

Awatar użytkownika
dobrynick
SU-holik
SU-holik
Posty: 107
Rejestracja: 06 gru 2020, 17:34
Podziękował: 13 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


PoprzedniaNastępna

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Kobiety - Pokazy 18+



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: SPEEDI, stefano11 i 38 gości