Meowmisa/Meowkaa/MeowkaUwU

Dział na temat naszych pań z showup-a, które robią pokazy dla dorosłych
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
Re: Meowmisa/Meowkaa
08 sie 2021, 02:43
komin pisze:Prosze czytac ze zrozumieniem...niczego takiego nie napisalem. Jedyne na co zwracam uwage to ze art. 191a nie ma zastosowania w przypadku camgirl i nagrywania ich streamow. Naprawde nie wiem czego nie rozumiesz?


A ja Ci napisałem i ZWRACAM UWAGĘ, że twoja opinia(anonima z sieci) nie ma żadnego znaczenia ani dla mnie, ani tym bardziej nie powinna mieć dla samych zainteresowanych. Poza tym nie wiem czemu się uczepiłeś tego art. Ja pisałem ogólnie. Jak idziesz do prawnika to zabierasz ze sobą materiały jakie masz, opowiadasz historię i prosisz o pomoc. Nie idziesz tam z określonymi paragrafami i artykułami. To prawnik(za to mu płacisz) ma przygotować tak sprawę żeby dana osobą beknęła nawet za rzucenie gumy na chodnik . Co za absurdalna dyskusja :D(jak to tu zwykle bywa).

komin pisze:Niewiele ma to wspolnego z tym o czy pisalem ale... Oczywiscie ze tak! Usuwaja je na wniosek wlasciciela praw autorskich do danego nagrania.
Nie przypominam sobie zebym w jakims miejscu odmowil modelkom praw autorskich do ich streamow, nagran... ale co to ma wspolnego z art 191a?

Fakt, nie jestem prawnikiem, ale tez, balwochwalczo powiem ;) nie uwazam sie za idiote i naprawde nie w kazdej prostej sprawie lece do specjalisty zeby sie upewnic... Kiedys latalem po bibliotekach, teraz dzieki buku mamy wujka G ktory sporo pomaga.
Tym bardziej ze mamy teraz tez takich prawnikow ktorzy mocno pierdola.... bodajze w watku o Natsu pojawil sie najprawdziwszy "z papierami" prawnik mocnego nowego pokolenia ktory twierdzil ze pracy na kam nie mozna opodatkowac bo to prostytucja w swietle polskiego prawa... nawet film o tym nagral...takich miewamy "ekspertow".


W tym problem że Ty im odbierasz wszelkie prawa i mówisz, że nic z takim pojebem zrobić nie mogą. Po co takie głupoty pierdolić ;)(za przeproszeniem)? I znowu jakiś artykuł do którego się przyczepiłeś. Jeśli dla Ciebie nagrywanie(bez zgody) np. telefonem komórkowym transmisji na żywo, a potem wrzucanie tego na swój blog(czyli rozpowszechnianie) jest zgodne z prawem(i nie jest przestępstwem) to o czym my tu rozmawiamy? Kodeks karny jest dość rozbudowany, a Ty mówisz ciągle o tym samym. Pomijam już np. naruszenie dóbr osobistych i pozew cywilny. Ale od tego są specjaliści, którzy ogarną temat. Aaa i dlatego na tym kończymy rozmowę, bo skoro uważasz że mamy teraz takich prawników którzy mocno pierdolą... Taką argumentacją posługują się zwykle ludzie bez żadnej szkoły. Nie obrażam, ale tak po prostu jest i takich też napotkałem na swojej drodze. "Po co Ci specjalista? Oni kupili te swoje dyplomy, a ich długa kariera prawnicza to naciąganie ludzi :D". Także trzymaj się, ale nie doradzaj dziewczynom i komukolwiek w kwestiach prawnych. Korzystałem kilka razy z takowej pomocy i dzięki temu załatwiłem na swoją korzyść trzy sprawy(prawnik z polecenia zaufanej osoby). Z mojej strony EOT.
Awatar użytkownika
_Kurier_
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 209
Rejestracja: 21 lut 2018, 17:20
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 31 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Meowmisa/Meowkaa
08 sie 2021, 10:01
Kurwa
nie mogie...
Robak z rodziny..Alfons - Sutenerzak który apeluje o to, żeby dbać o prawa modelek.. no nie wytrzymiem...
wypierdalaj do tych swoich kauzyperdów.. ciekawe jakie sprawy ci załatwili....

to powyżej tylko tak dygresyjnie, jak ktoś ciekawy to kurierek raz tu juz miał bana a co do stalczenia itp.. to on kilka razy sie popisał tu i na oficjalnym..

natomiast co do meowkaa - to teraz już wiadomo..z relacji Cukierkowej... jej głównym grzechem jest nakurwanie we własne środowisko.. a punktem kulminacyjnym było to, ze zaczęła pisać do znajomych z fb jednej z modelek, która chciała zachować anonimowość i swoją pracę w tajemnicy.. w wiadomościach były linki do m.in onlyfans itp.. i pewnie, to że meowkaa robi to z niechęcią, ale co robić.. prawda jest najważniejsza...
to nie jedyne występy panienki meowkaa
nie lubie takich szmaciurek jak żydzi Pana Jezusa...
natomiast co do spraw prawniczych.. to tak sobie pisałem.. kurierkowi i meowkaa na uciechę, gdyż z tego co mi wiadomo...


....gdyż mamy tu do czynienia z DNS-y amerykańskie i cloudflare
i oni ukrywają IP serwera
a rejestrator domeny ten sam co ma camwhores
i jest na Islandii, bo się przenieśli z Panamy
więc to jakby w zarodku ucina kwestie prawne :D

a blog jest otwartym medium na teksty i inną produkcje medialną
więc
nooo
tak jakby
nie trzeba będzie żadnych kurierowych pierczyków, adwokacin
Ameeeeen

a ja się będe panience meowkaa dalej przygladał.. ofkors wszystko lege artis
Awatar użytkownika
ZbyszekCiechocinekSex
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 272
Rejestracja: 14 paź 2020, 20:16
Podziękował: 16 razy
Podziękowano mu: 99 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ZbyszekCiechocinekSex
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: ZbyszekCiechocinekSex


Re: Meowmisa/Meowkaa
08 sie 2021, 10:25
Heh :D _Kurier_, oczywiscie ze z Twojej strony EOT. Bo chyba troszku sie splątałeś. Zamiast uzyc argumentu, albo chcociaz w miare jasno napisac w ktorym miejscu sie ze mna nie zgadzasz i dlaczego, to po raz kolejny usilujesz wcisnac mi tekst ktorego nie napisalem.... Wczesniej juz bylo ze pozbawiam camgirl wszelkich praw. teraz znowu po raz drugi to powtarzasz:
_Kurier_ pisze:W tym problem że Ty im odbierasz wszelkie prawa i mówisz, że nic z takim pojebem zrobić nie mogą.

Gdzie cos takiego napisalem????
I dalej:
_Kurier_ pisze:Jeśli dla Ciebie nagrywanie(bez zgody) np. telefonem komórkowym transmisji na żywo, a potem wrzucanie tego na swój blog(czyli rozpowszechnianie) jest zgodne z prawem

Gdzie cos takiego napisalem???

Oczywiscie tak juz proforma dorzucasz lekka probe dyskredytacji mojego wyksztalcenia(przeciez Ty "nie obrazasz ale...) i sugerowanie ze jestem "bez szkoly" ponownie wciskajac cos czego nie napisalem:
_Kurier_ pisze:uważasz że mamy teraz takich prawników którzy mocno pierdolą...

Sluchaj...to ja Cie "nie obrazam" ale... nieumiejetnoscia czytania ze zrozumieniem "posługują się zwykle ludzie bez żadnej szkoły. Nie obrażam, ale tak po prostu jest i takich też napotkałem na swojej drodze." ;) Zaoewniam Cie ze moje wyksztalcenie zdobyte jeszcze w czasach gdy nie bylo prywatnych uczelni i naprawde wymagalo uczenia sie jest calkiem calkiem... i NAPEWNO czytajac zwrocilbym uwage na cos co TY pominales(prawdopodobnie celowo, ale tak Ci pasowalo pod teze).
Otoz napisalem:
komin pisze:mamy teraz tez takich prawnikow ktorzy mocno pierdola....

trzy literki a jakze inne znaczenie, inteligentni i wyksztalceni ludzie, "ze szkołą" zapewne dostrzegaja roznice. ;)

Na dodatek dokladasz kwiatuszka, w cudzyslowiu, z lekka sugerujac ze to moj tok rozumowania, byc moze wrecz cytat:
_Kurier_ pisze:"Po co Ci specjalista? Oni kupili te swoje dyplomy, a ich długa kariera prawnicza to naciąganie ludzi "

Na szczęście... spiesze wyjasnic...to ewentualnie Twoje slowa, na bank nie moje...

Jedzmy dalej...
_Kurier_ pisze:Poza tym nie wiem czemu się uczepiłeś tego art. Ja pisałem ogólnie.

No w tym rzecz ze nie pisales ogolnie...teraz sie rozkreciles dopiero ze niby ogolnie, ze wiele paragrafow, ze kk, ze kc itd... bo juz Ci "pod teze" nie pyka, to wycofujesz sie raczkiem... Otoz nie, ja jestem bardziej precyzyjny i caly czas podkreslam ze nie odnosze sie do dramci Zbychu-Meowka lecz tylko i wylacznie do 191a. Poniewaz, iz , w zwiazku z tym, ze TO TY Kurierku w pierwszym swoim poscie uzyles slow:
_Kurier_ pisze: Teraz doszło rejestrowanie czyjegoś wizerunku w czasie czynności seksualnej

tym samym sugerujac zastosowanie ww. artykulu, bo praktycznie, w polskim prawie jest to jedyne miejsce gdzie powyzsze sformułowanie jest uzyte.


_Kurier_ pisze:ja Ci napisałem i ZWRACAM UWAGĘ, że twoja opinia(anonima z sieci) nie ma żadnego znaczenia ani dla mnie, ani tym bardziej nie powinna mieć dla samych zainteresowanych.

Hmmm... rozumiem ze to jakies Twoje przemyslenia. Spoko, ja nigdzie nie twierdze ze nie nalezy korzystac z porad specjalistow, ale tez nie leci sie z katarem od razu na OIOM i w wielu przypadkach jak najbardziej posilkuje sie opiniami "randomow z sieci". Jak do tej pory jakos specjalnie zle na tym nie wyszedlem.
Oczywiscie to sprawa indywidualna, jedni potrafia swoje problemy rozwiazywac sami inni potrzebuja specjalisty do niemal kazdej czynnosci zyciowej... nie wnikam, nie namawiam, nie sugeruje ktora z tych drog jest wlasciwa.
Nooo to sie lekko rozerwalem z rana :D Teraz moze byc EOT :D chyba ze masz jakies argumenty do omowienia... argumenty, nie urojenia. ;)
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2107
Rejestracja: 08 lis 2015, 17:48
Podziękował: 748 razy
Podziękowano mu: 1174 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin


Re: Meowmisa/Meowkaa
08 sie 2021, 16:39
Awatar użytkownika
e-Laski
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2095
Rejestracja: 22 lip 2015, 00:01
Lokalizacja: Polska
Podziękował: 13 razy
Podziękowano mu: 179 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Energia93
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Laski ShowUp


Re: Meowmisa/Meowkaa
08 sie 2021, 16:49
Dziękuję za udostępnienie :heart: we wtorek prześlę na zrzutce zdjęcie paragonu :heart:
my.bio/meowka
Awatar użytkownika
Meowka
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 22
Rejestracja: 09 lip 2021, 14:34
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Meowmisa
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Meowmisa


Re: Meowmisa/Meowkaa
09 sie 2021, 15:53
Komin - cała twoja wypowiedź tyczy tego czego ja nie napisałem :D. Próbujesz nieudolnie zmieniać znaczenie moich słów(typowe dla pewnej grupy ludzi) :D. Sugerowanie, że ja się spłątałem(a facet, piszesz cały czas to samo o jednym artykule, przy potężnym Kodeksie Karnym... daj spokój) też jest mega słabe. Nie chcę mi się odnosić do każdego zdania, bo twoje trollowanie jest na zbyt niskim poziomie, a cytowanie na tym forum troszkę leży. Czuję się potem zbrukany, że na napisanie posta straciłem tu więcej jak minutę.
W tym rzecz, że nie wyglądasz na osobę wykształconą. Pierdolisz totalne bzdury i tworzysz atmosferę, że kobiety są bezsilne wobec zjebów, którzy robią różne, złe rzeczy. O to chodziło i jako osoba inteligentna(za taką się podajesz) powinieneś czytać między wierszami. Wystarczy przeczytać co napisałeś o prawnikach i teraz znowu to powtórzyłeś. Pomijam oczywiste manipulacje z twojej strony, ale to typowe akurat dla Ciebie :). Nie mam pojęcia czemu w ogóle wchodzisz ze mną w dyskusję, bo porozumienia nie osiągniemy, a twoje przemyślenia na temat życia są zupełnie inne od moich. Argumentów masz zero i dyskutujesz cały czas o jakimś artykule, które ja nie przytoczyłem, a swoją wypowiedź rozwinąłem.

komin pisze:Hmmm... rozumiem ze to jakies Twoje przemyslenia. Spoko, ja nigdzie nie twierdze ze nie nalezy korzystac z porad specjalistow, ale tez nie leci sie z katarem od razu na OIOM i w wielu przypadkach jak najbardziej posilkuje sie opiniami "randomow z sieci". Jak do tej pory jakos specjalnie zle na tym nie wyszedlem.
Oczywiscie to sprawa indywidualna, jedni potrafia swoje problemy rozwiazywac sami inni potrzebuja specjalisty do niemal kazdej czynnosci zyciowej... nie wnikam, nie namawiam, nie sugeruje ktora z tych drog jest wlasciwa.

Mogę Ci tylko współczuć :D. Co za pojebane myślenie... ktoś Ciebie nagrywa, potem wrzuca na swoją stronę, potem tworzy gównoartykuł na twój na twój temat, a Ty od razu nie lecisz z tym do specjalisty, ale przymykasz oko ;). Ostatnie co to wykształcony człowiek i opinie randomów z sieci. Z mojej dziedziny(też państwowe studia ukończone dawno temu) trudno znaleźć merytoryczne wypowiedzi(trzeba przewertować tysiące głupich). Dlaczego nie sugerujesz korzystania z usług specjalistów? Nie każdy jest przecież tak mądry, jak Ty :)! Nie odpisuj, bo na serio nie chcę mi się tracić czasu na powtarzanie tego samego. Próbowałem wyjaśnić, ale Ty zastosowałeś manipulacje, więc to zamyka dyskusję, Potem się też zacząłeś wycofywać rakiem ze swojego sposobu myślenia i ze swoich wypowiedzi. Przykre.
Awatar użytkownika
_Kurier_
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 209
Rejestracja: 21 lut 2018, 17:20
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 31 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Meowmisa/Meowkaa
09 sie 2021, 16:42
_Kurier_, jasne...ja Ci wypunktowalem niemal jak niepismiennemu, cytujac prawie zdanie po zdaniu...TWOJE, a Ty mowisz ze to nie Ty pisales??? Nie odniosles sie konkretnie do niczego bo niby cytowanie szwankuje, ale nadal uparcie twierdzisz ze to JA manipuluje. Nie rozumiem w takim razie po jasna cholere zuzyles te cenna minute ze swojego zycia? W zasadzie poza kolejnymi wycieczkami personalnymi w moja strone nic nie wniosles... ale ok, podobno pandemia czy cos i Kurierzy nie chcą wnosić ;)
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2107
Rejestracja: 08 lis 2015, 17:48
Podziękował: 748 razy
Podziękowano mu: 1174 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin


Re: Meowmisa/Meowkaa
09 sie 2021, 16:55
Haha, jeśli myślisz że mnie wypunktowałeś(gdzie?) to na serio mam do czynienia z trollem, który chce żebym odnosił się do każdego zdania i słowa. Ubawiłeś mnie na serio swoimi postami :). Próba rozwodnienia tematu, ale ja nie wchodzę w tak słabe gierki. Przecież to Ty napisałeś co ja myślałem pisząc dane zdanie(na pewno jesteś osobą wykształconą? Nie wypada czytać w myślach :D) i do czego się odnosiłem. Ja Cię wyjaśniłem, jednak postanowiłeś nie przyjmować tego do wiadomości(nie kurierku, ja wiem lepiej co masz na myśli!). Cała twoja wypowiedź to wielka wycieczka osobista(znowu mnie obrażasz), więc nie przekrzykuj :). Pozostaniemy raczej na swoich stanowiskach. Ja jestem za walczącymi o swoje prawa kobietami :)!

ZbyszekCiechocinekSex pisze:Kurwa
nie mogie...
Robak z rodziny..Alfons - Sutenerzak który apeluje o to, żeby dbać o prawa modelek.. no nie wytrzymiem...
wypierdalaj do tych swoich kauzyperdów.. ciekawe jakie sprawy ci załatwili....

i inne pierdolety :D...


To że Ty jeszcze tu możesz funkcjonować to jest największa zagadka forum. Osoba chora psychicznie, stalkująca, produkująca taśmowo paszkwile, agresywna, obrażająca w każdym zdaniu i mogę tak wymieniać, i wymieniać. Nie dziwota, że to forum umiera skoro takie kreatury są akceptowane. Jeszcze od biedy gdybyś robił to jak inni(ta ma krzywy ryj, ta słabe, ta male cycki, ta jest głupia, ta ma zeza, a ta ma dupę jak szafa trzydrzwiowa), ale Ty robisz coś więcej i coś innego. Dlaczego? Zadanie dla psychologa, a w przyszłości pewnie dla psychiatry. Będą mieli z tobą spory ubaw. W głupocie bijesz harda na głowę, a myślałem że to niemożliwe. Jest jednak drobna różnica miedzy wami, bo tamten jest zupełnie niegroźny, a Ty pewnie cieszyłbyś się gdyby z powodu twoich wysrywów któraś atakowana przez Ciebie kurwa strzeliła samobója. Jednocześnie internet zapewnia Ci parasol ochronny, bo w starych czasach dostałbyś po prostu po ryju(od ojca, brata, męża, partnera panienki, ewentualnie przy odwiedzinach dobrze zbudowanych panów) i wróciłbyś do swojej nory, z której nie powinieneś wyściubiać nosa. Czyste zło - tak Ciebie można określić. Szkoda, że potrafisz robić to tylko anonimowo. Jak napisałem wcześniej, takie sprawy kiedyś rozwiązywano inaczej(kto wychowywał się w latach '90 ten wie co mam na myśli). Za swoje słowa trzeba brać odpowiedzialność... Konsekwencje są naturalne :).
Awatar użytkownika
_Kurier_
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 209
Rejestracja: 21 lut 2018, 17:20
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 31 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Meowmisa/Meowkaa
09 sie 2021, 17:19
_Kurier_, no skoro Cie obrazam i moze nawet pomawiam to mysle ze powinienes przygotowac pozew. ;) Masz specjalistow, rzucisz im screeny a oni juz przeciez znajda paragraf.

_Kurier_ pisze:Ja jestem za walczącymi o swoje prawa kobietami :)!

:lol2: :lol2: :lol2: :lol2:
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2107
Rejestracja: 08 lis 2015, 17:48
Podziękował: 748 razy
Podziękowano mu: 1174 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin


Re: Meowmisa/Meowkaa
09 sie 2021, 17:27
Hehe Alfons pisze o prawach kobiet ...:P
Awatar użytkownika
su_obserwator
SU-holik
SU-holik
Posty: 113
Rejestracja: 19 lut 2018, 13:28
Podziękował: 49 razy
Podziękowano mu: 17 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: kilka
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Meowmisa/Meowkaa
09 sie 2021, 19:31
Tak zostawie dla ciaglosci, jakby ktos chcial poznac lepiej obronce praw kobiet, bo ja juz raczej temu panu podziekuje.
viewtopic.php?f=7&t=7554&p=149316#p149316
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2107
Rejestracja: 08 lis 2015, 17:48
Podziękował: 748 razy
Podziękowano mu: 1174 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin


Re: Meowmisa/Meowkaa
14 sie 2021, 19:02
wracamy do tematu
Meowkaa pokazała paragon grozy na 120 zł z wizyty u terapeuty
jeden
brawo
z kolejnej wizyty już nie pokazala :(
Mnie natomiast ciekawi, czy panienka meowkaa jest szczera ze swoim terapeutą w pewnych kwestiach
np w kwestii swojej wojny z sexworkerkami i co naodpierdalała...
ale tak od serca i szczerze,,,
tak, tak...
wiemy...
to nie ona... to borderek,
zresztą więcej sexworkerek ma borderka niż go nie ma ... chyba
w związku z tym achtung.. meowka jest sithem sexworkerskim
jest beeeeeeeeeeeeeeeee cała reszta sexworkerek to ofkors rycerki jedówny


dawaj kolejne paragony meowkaa

Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
ZbyszekCiechocinekSex
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 272
Rejestracja: 14 paź 2020, 20:16
Podziękował: 16 razy
Podziękowano mu: 99 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ZbyszekCiechocinekSex
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: ZbyszekCiechocinekSex


Re: Meowmisa/Meowkaa
15 sie 2021, 21:11
A ja polecam medytację! Dla początkujących (czyli dokładnie to, co ja robię), po prostu usiądź wygodnie i zacznij oddychać i skupiać się na tym. Wdech - wydech, wdech - wydech. Bez myślenia o tym, co się dzieje naokoło :) Pomaga po kilku minutkach! :)
Pozdrawiam ;)
Trzeba Przykładu, żeby narodziła się Gwiazda.
"Windows jest jak winda, Linux jak schody. Windą bywa prościej, ale czy ktoś widział zepsute schody?"
Awatar użytkownika
Laki
Sponsor
Sponsor
Posty: 97
Rejestracja: 30 gru 2017, 17:57
Podziękował: 46 razy
Podziękowano mu: 14 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Zboczona
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: _Laki_


Re: Meowmisa/Meowkaa
16 sie 2021, 09:46
Fajnie wiedzieć! Że jak nie idzie się za tłumem, ma się własne zdanie i nie jest się psem - jest się beeeee i gównem. Zajebisty tok myślenia. Nie zamierzałam i nie zamierzam nikomu lizać dupy. MEOWKA BEEEEEEEEEEEE
Ps miałam pójść na parę spotkań jednego dnia? Jesteś dziennikarzem! Masz aż taki problem z czytaniem ze zrozumieniem? ZE ZLE TRAFILAM I TERAPEUTKA POSZLA N urlop? Beeeeee meowka, zakłamana. Obserwuj zrzutkę i CZYTAJ BLAGAM CZYTAJ DZIENNIKARZU XD
W ogóle... Jak ja śmiem mieć własne zdanie? Przecież jestem tylko shitem sexworkerskim... (jakby mi zależało abyscie mieli o mnie dobre zdanie xd robotę wykonuje dobra i przykro, że jesteś na tyle płytki, że oceniasz mnie po dramie ;-) nie po tym co robię ;-))
my.bio/meowka
Awatar użytkownika
Meowka
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 22
Rejestracja: 09 lip 2021, 14:34
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Meowmisa
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Meowmisa


Re: Meowmisa/Meowkaa
16 sie 2021, 11:02
sithem
a nie shitem
nawet kanonów nie znasz
wpisz se...
sithowie....
ehhhhh
dobra... nieważne.. czekam na kolejne paragony... bo borderek pędzi...hehe :D
Awatar użytkownika
ZbyszekCiechocinekSex
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 272
Rejestracja: 14 paź 2020, 20:16
Podziękował: 16 razy
Podziękowano mu: 99 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ZbyszekCiechocinekSex
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: ZbyszekCiechocinekSex


Re: Meowmisa/Meowkaa
16 sie 2021, 13:25
Sprawy komentować nie będę
To absurd totalny.
Awatar użytkownika
PolaRainbow
Night's Watch
Night's Watch
Posty: 100
Rejestracja: 10 gru 2019, 21:37
Lokalizacja: Tuptusiowo szołapowe
Podziękował: 116 razy
Podziękowano mu: 51 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: piczunia
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Re: Meowmisa/Meowkaa
16 sie 2021, 15:58
Oceniam Cię po tym, ze ściągnęłaś listę znajomych jednej z dziewczyn i zaczęłaś do nich wysyłać wiadomości z linkami i informacjami, że koleżanka jest sexworker, mimo, że ona chciała to zachować w tajemnicy
dla mnie to kurestwo najgorszego pisowskiego sortu
wytłumacz się z tego może
Przeproś
Staraj się zrobić coś dobrego za to zło
do tego ofkors, jako background dochodzą te poboczne inne wkurwiajace w sprawy
Awatar użytkownika
ZbyszekCiechocinekSex
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 272
Rejestracja: 14 paź 2020, 20:16
Podziękował: 16 razy
Podziękowano mu: 99 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ZbyszekCiechocinekSex
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: ZbyszekCiechocinekSex


Re: Meowmisa/Meowkaa
16 sie 2021, 17:02
Meowka jest znana z posiadania dużej ilości fejk kont.
Zapytacie dlaczego?
Ano dlatego, że życzyć śmierci komuś ze swojego konta to trochę wstyd.
Zapytacie komu?
Angela_Halee.
Mam kilka screenów, ale na to przyjdzie pora.
Szansa na przeprosiny już była.
Teraz dajmy szanse rozwinąć się temu co w zarodku się urodziło.
Awatar użytkownika
PolaRainbow
Night's Watch
Night's Watch
Posty: 100
Rejestracja: 10 gru 2019, 21:37
Lokalizacja: Tuptusiowo szołapowe
Podziękował: 116 razy
Podziękowano mu: 51 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: piczunia
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Re: Meowmisa/Meowkaa
16 sie 2021, 17:32
ZbyszekCiechocinekSex pisze:Oceniam Cię po tym, ze ściągnęłaś listę znajomych jednej z dziewczyn i zaczęłaś do nich wysyłać wiadomości z linkami i informacjami, że koleżanka jest sexworker, mimo, że ona chciała to zachować w tajemnicy
dla mnie to kurestwo najgorszego pisowskiego sortu
wytłumacz się z tego może
Przeproś
Staraj się zrobić coś dobrego za to zło
do tego ofkors, jako background dochodzą te poboczne inne wkurwiajace w sprawy


Każdy inny/inna, ale nie ty, mógłby/mogłaby domagać się zadośćuczynienia. Myślałby kto - "Zbyś chodzące dobro i sprawiedliwość".
I pozwól, że ci przypomnę, hipokryto, twoje własne słowa z 15 paź 2020, 07:42 viewtopic.php?f=12&t=6718:

ZbyszekCiechocinekSex pisze:Najbardziej chorym fetyszem, jest fetysz Białorycerski
nie ma gorszego zboczynia
Scat przy Białorycerzu jest niczym łąka usiana krokusami przy potencjale biogennym zawartym w odchodach pochodzących z wielkopowierzchniowej hodowli trzody chlewnej
Awatar użytkownika
Puśka
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 29
Rejestracja: 28 gru 2020, 20:18
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Wszystkie
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Meowmisa/Meowkaa
16 sie 2021, 20:21
Puśka
nie wiem co dupa ma wspólnego z niemyta pachą, ale
Puśka
jak będę w nd na spowiedzi przed komunią, poproszę o przebaczenie
choć nie wiem za co
bo wiem, ze Cię bolę :(
ale czemu :(
łaaaaajjjjj

meowkaa.... czekam
Awatar użytkownika
ZbyszekCiechocinekSex
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 272
Rejestracja: 14 paź 2020, 20:16
Podziękował: 16 razy
Podziękowano mu: 99 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ZbyszekCiechocinekSex
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: ZbyszekCiechocinekSex


PoprzedniaNastępna

Wróć do Kobiety - Pokazy 18+



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 14 gości