Meowmisa/Meowkaa/MeowkaUwU

Dział na temat naszych pań z showup-a, które robią pokazy dla dorosłych
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
Re: Meowmisa/Meowkaa
09 paź 2021, 12:06
ZbyszekCiechocinekSex pisze:piszecie tak samo, macie takie same poglądy
także.. serio
jesteście/jesteś dla mnie jednym internetowym bytem


Zawsze łączyło nas (P+S) więcej podobieństw niż różnic.
Dobrze, że z tobą nie łączy nas nic, nawet wspólnota poglądów.
(1+1+1+1=2)
Awatar użytkownika
Syndrom_Apollo
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 261
Rejestracja: 15 cze 2019, 15:44
Lokalizacja: Olimp, Parnas, Delfy
Podziękował: 67 razy
Podziękowano mu: 141 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: All of them
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Meowmisa/Meowkaa
09 paź 2021, 12:52
oj puśka dalej próbujesz sprzedać tą bajkę ? nie ogarniasz tego że w pisaniu twoim i apollo są pewne cechy wspólne po których odrazu widać że to jedna i ta sama osoba? i na nic sie zda pierdolenie że może to twój mąż , przyjaciel itd. Każda osoba jest inna, nawet bracia jednojajowi a tym bardziej mąż i żona. nie będzie dwóch takich samych osób myślących idetycznie, używających tych samych zwrotów itd. po prostu nie. skończ juz tą błazenadę bo naprawdę aż się przykro patrzy. juz nawet to nikogo nie śmieszy.
"Lepiej patrzeć na to czego nie możesz bzyknąć, niż bzyknąć to na co nie możesz patrzeć "
Awatar użytkownika
Sir86
Night's Watch
Night's Watch
Posty: 591
Rejestracja: 08 lis 2015, 11:30
Podziękował: 48 razy
Podziękowano mu: 109 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: żadna
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Re: Meowmisa/Meowkaa
09 paź 2021, 12:57
Pisz sobie co chcesz, przecież wiem, że tu o prowokowanie chodzi i żeby ten bajzel ożywić wobec ciągle spadającej frekwencji.
Mnie śmieszy, kiedy próbujesz wywrzeć coraz większą presję.
Dociśnij, dociśnij!!! :mocking:
:cool3:
(1+1+1+1=2)
Awatar użytkownika
Syndrom_Apollo
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 261
Rejestracja: 15 cze 2019, 15:44
Lokalizacja: Olimp, Parnas, Delfy
Podziękował: 67 razy
Podziękowano mu: 141 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: All of them
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Meowmisa/Meowkaa
09 paź 2021, 13:11
no i znowu widzisz wszedze teorie spiskowe. napisałem to bo już mnie nuży czytanie twoich farmaznów a nie po to żeby podbijac drame. od tego to jest tu Zbyszek chyba ale ja nie wiem bo z nikim sie tu nie spoufalam prywatnie jak ci juz mowilem. jeżeli już mialbym tu coś podbijać to musiałbym coś z tego mieć. chociaż jakąś stała range albo z 500 zet na miesiąc za darmo to niema czasu ani chęci. podobo jak sie zostanie vipem kilka razy to sie dostaje jakiś lulratywny kontrakt od admina to kto wie co mi jeszcze pisane
"Lepiej patrzeć na to czego nie możesz bzyknąć, niż bzyknąć to na co nie możesz patrzeć "
Awatar użytkownika
Sir86
Night's Watch
Night's Watch
Posty: 591
Rejestracja: 08 lis 2015, 11:30
Podziękował: 48 razy
Podziękowano mu: 109 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: żadna
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Re: Meowmisa/Meowkaa
09 paź 2021, 13:14
Przechuj pisze:napisałem to bo już mnie nuży czytanie twoich farmaznów


Nie czytaj - proste!
Sam zaczepiasz, a później coś ci nie pasuje.
Nie musisz odpowiadać, nie masz rangi i żetonów za to, więc się nie przemęczaj.
Ja stawiam na bezinteresowność, mogę pisać z przerwami na spanie, jedzenie i wydalanie, praktycznie bez żadnej gratyfikacji. :biggrin:
(1+1+1+1=2)
Awatar użytkownika
Syndrom_Apollo
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 261
Rejestracja: 15 cze 2019, 15:44
Lokalizacja: Olimp, Parnas, Delfy
Podziękował: 67 razy
Podziękowano mu: 141 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: All of them
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Meowmisa/Meowkaa
09 paź 2021, 13:22
nie zaczepiam. tylko komentuje to co piszesz, to jest forum i każdy ma prawo komentować to co ktoś inny napisze.
"Lepiej patrzeć na to czego nie możesz bzyknąć, niż bzyknąć to na co nie możesz patrzeć "
Awatar użytkownika
Sir86
Night's Watch
Night's Watch
Posty: 591
Rejestracja: 08 lis 2015, 11:30
Podziękował: 48 razy
Podziękowano mu: 109 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: żadna
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Re: Meowmisa/Meowkaa
09 paź 2021, 13:26
Przechuj pisze:to jest forum i każdy ma prawo komentować to co ktoś inny napisze.


I tu się z tobą w pełni zgadzam. Dlatego jesteś chwilowo zdany na czytanie moich farmazonów i nudzenie się przy nich. No chyba, że sam postanowisz inaczej i sobie mnie zignorujesz. :derisive:
(1+1+1+1=2)
Awatar użytkownika
Syndrom_Apollo
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 261
Rejestracja: 15 cze 2019, 15:44
Lokalizacja: Olimp, Parnas, Delfy
Podziękował: 67 razy
Podziękowano mu: 141 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: All of them
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Meowmisa/Meowkaa
09 paź 2021, 13:37
pozwalają ci tu siedzieć tylko dlatego bo forum jak sama widzisz trochę przymiera więc z twoimi debilizmami idealnie sie nadajesz do robienia szumu na forum. jakby forum było w dobrej kondycji już dawno być cię zbanowali. nie musze się spoufalać z zarządem forum żeby to widzieć.
"Lepiej patrzeć na to czego nie możesz bzyknąć, niż bzyknąć to na co nie możesz patrzeć "
Awatar użytkownika
Sir86
Night's Watch
Night's Watch
Posty: 591
Rejestracja: 08 lis 2015, 11:30
Podziękował: 48 razy
Podziękowano mu: 109 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: żadna
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Re: Meowmisa/Meowkaa
09 paź 2021, 13:40
No to sam sobie teraz odpowiedziałeś, jak to forum służyło do komentowania. Tylko swoim i tylko ich jedynych farmazonów, debilizmów i racji. Obiektywizm w czystej postaci. :winkextra:
(1+1+1+1=2)
Awatar użytkownika
Syndrom_Apollo
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 261
Rejestracja: 15 cze 2019, 15:44
Lokalizacja: Olimp, Parnas, Delfy
Podziękował: 67 razy
Podziękowano mu: 141 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: All of them
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Meowmisa/Meowkaa
09 paź 2021, 13:51
może nawet masz jakieś racje, może nawet masz rację w tym że Chinaski i reszta się na ciebie uwieli. problem w tym że twoich racji nikt nawet nie bierze pod uwagę przez to że sama się dyskfalifkujesz miedzy inni przez tworzenie innych kont i na bezczelnego udajesz że to nie ta sama osoba jak już kazdy wie że tak jest. nikt nie będzie dyskutował poważnie z taką osobą.
"Lepiej patrzeć na to czego nie możesz bzyknąć, niż bzyknąć to na co nie możesz patrzeć "
Awatar użytkownika
Sir86
Night's Watch
Night's Watch
Posty: 591
Rejestracja: 08 lis 2015, 11:30
Podziękował: 48 razy
Podziękowano mu: 109 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: żadna
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Re: Meowmisa/Meowkaa
09 paź 2021, 13:57
Posłuchaj no, wejdź na SU, na męską stronę z profilami (najpopularniejsze/zweryfikowane), a później napisz do zarządu, że nie potrafią odróżnić faceta od kobiety.
Nie interesuje mnie poważna dyskusja z kimś takim, jak ty. Z tobą mogę jedynie "pofisiować", jak to mawia Laki.
(1+1+1+1=2)
Awatar użytkownika
Syndrom_Apollo
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 261
Rejestracja: 15 cze 2019, 15:44
Lokalizacja: Olimp, Parnas, Delfy
Podziękował: 67 razy
Podziękowano mu: 141 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: All of them
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Meowmisa/Meowkaa
09 paź 2021, 14:33
ja też moge sobie kolegę podstawić. kiedyś chcialem porosić koleżankę żeby mi zweryfikowała onlyfans i na tym zarabiać
"Lepiej patrzeć na to czego nie możesz bzyknąć, niż bzyknąć to na co nie możesz patrzeć "
Awatar użytkownika
Sir86
Night's Watch
Night's Watch
Posty: 591
Rejestracja: 08 lis 2015, 11:30
Podziękował: 48 razy
Podziękowano mu: 109 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: żadna
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Re: Meowmisa/Meowkaa
09 paź 2021, 14:46
Spoko, nie ty jeden dałeś się wciągnąć w ich ściemy, manipulacje i prowokacje. Gdyby nie one, to forum, już dawno leżałoby na łopatkach i robiło pod siebie. Nigdy by nie rozruszało się nawet. Od początku chodziło o to, żeby wzbudzać skrajne emocje. Gdy wyczuli, że trafili na podatny grunt, to dociskali na maksa. Dlatego już prawie żadnej tu nie ma, nie licząc tych najbardziej zainteresowanych w temacie żetonów. I tych, które jeszcze dają się namówić na reanimowanie prawie już zdechłego bloga.
(1+1+1+1=2)
Awatar użytkownika
Syndrom_Apollo
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 261
Rejestracja: 15 cze 2019, 15:44
Lokalizacja: Olimp, Parnas, Delfy
Podziękował: 67 razy
Podziękowano mu: 141 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: All of them
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Meowmisa/Meowkaa
09 paź 2021, 15:04
że ja sie na Puśke uwzięłełem??
Mein gat
heh
Sposród wszystkich tu orbitujacych na trajektoriach pojebania... nienawistników z teoriami spiskowymi.. Pusia jest jeszcze najbardziej ok.. np nie lata na policję i do prokuratury :D
Awatar użytkownika
ZbyszekCiechocinekSex
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 272
Rejestracja: 14 paź 2020, 20:16
Podziękował: 16 razy
Podziękowano mu: 99 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ZbyszekCiechocinekSex
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: ZbyszekCiechocinekSex


Re: Meowmisa/Meowkaa
09 paź 2021, 23:32
Wypadłem z obiegu ostatnio, może ktoś streścić w paru zdaniach o co ta inba? Pogubiłem się trochę, Meow, Henio, Cukierkowa, teraz Puska i Syndrom? Plus jakieś randomy i noname w oskarżających komentarzach. Chronologicznie jak się ta historia toczy?
Awatar użytkownika
tomoxx
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 1495
Rejestracja: 07 kwie 2019, 07:55
Podziękował: 118 razy
Podziękowano mu: 649 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: tomoxx1


Re: Meowmisa/Meowkaa
10 paź 2021, 07:07
tomoxx, szkoda czasu... ostatnio jest tak slabo ze nawet gownoburze sa jakos tak bez polotu, w dodatku z jakimis niszowymi postaciami.
Pusia z Syndromem?, Syndrom z Pusia?, Pusia z jakims syndromem?, Syndrom z pusia? hmmm...ten byt chyba nadal z czyms blizej nieokreslonym walczy, ale z czym to juz mniej jasne.
Nawet Heniu ostatnio zaczyna uzywac okreslenia "seksworkerki" zamiast normalnie, po ludzku...

Syndrom_Apollo pisze:Od początku chodziło o to, żeby wzbudzać skrajne emocje.

O kurwa! Serio?! Ty to jednak masz łeb... Ze tez nikt przed Toba nie dokonal tego wiekopomnego odkrycia. Szacun fchuj :good3: :lol:
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2104
Rejestracja: 08 lis 2015, 17:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1171 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin


Re: Meowmisa/Meowkaa
30 paź 2021, 20:09
Była na chwilę na SU, a teraz nadaje na zbiorniku:

https://zbiornik.tv/meowmisanthropy
https://mini.zbiornik.com/meowmisanthropy
Awatar użytkownika
e-Laski
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2094
Rejestracja: 22 lip 2015, 00:01
Lokalizacja: Polska
Podziękował: 13 razy
Podziękowano mu: 179 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Energia93
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Laski ShowUp


Re: Meowmisa/Meowkaa
25 lis 2021, 19:49
Miałem już odpuścić. Ale widzę że panienka znów lata wysoko.
Parę miesięcy temu się skusiłem na tego onlyfansa. Bo promocja minus pięćset procent, snapek gratis, dysk Google i mycie samochodu też. Teraz już wiem że ta promocja jest wieczna, jak nowe lampy w solarium na rogu.
Co tam zobaczyłem, to już się nie odzobaczy. Ale po kolei.
Te dzikie historie tutaj o tym jak to kot z nią siedzi na transmisjach, to niestety nie koniec, bo na onlyfans to samo. Nie ma nic seksowniejszego, niż locha rozwalona w wyciągniętej bluzce i kapcioszkach, której kot skacze na cipe. Tak moi państwo, ona dosłownie wrzuca filmy gdzie ten kot się próbuje bawić dildosem wespół z nią samą. Czasem też kotka pogłaska podczas bolcowania się, jeśli akurat kotek się nawinie. Kutas się do dupy chowa.
Materiały bez kota też niczego nie urywają... I nie chodzi o to, że każdemu się podoba coś innego. Po prostu panienka wrzuca chyba wszystko co jej kamera zarejestruje. 40 sekund pustego kadru na którym widać tylko kawałek pokoju. Wyciąganie sobie bielizny z rowa. Dirty talk kompletnie improwizowany i bez sensu. Filmy na których nic nie widać. Głos chłopaka w tle jak coś do niej gada, chłop coś pierdoli o kolokwium, o jakichś kodeksach... A ta wywala cyce... Albo wspaniały odcinek Gotowania z Meowka, w którym rzeczona gwiazda z gołą dupą kładzie na patelnię zamrożona lasagne z biedronki... Madzia gessler ma konkurencję...
Brzydka nie jest, nie powiem, inaczej bym nie kupił. Ale niektóre zdjęcia, miny, pozy, mogą przyprawić o impotencję. Rusza się i gada tak, że mam wrażenie jakbym wszedł do podstawówki z oddziałami specjalnymi i próbował molestować jakieś upośledzone dziecko. Chyba że kogoś to kręci.
Ostrzegam lojalnie - chyba że któryś z panów ma na zbyciu dwa dolary (cena promocyjna, dostępna tylko przez 95% czasu) i chciałby zobaczyć na własne oczy ten trainwreck. Ale za uschnięte chuje nie odpowiadam.
Nikt od tych loszek nie wymaga postprodukcji na poziomie nowych avengersów, ale tak złego profilu jeszcze nie widziałem. Są mniej i bardziej amatorskie produkcje, oczywiście. Czasem te amatorskie kręcą bardziej, niż te spod igły. Ale są granice, i ta pani zdecydowanie pod tą poprzeczką kopie rowy. A potem sobie wyciera gębę naturalnością - no jak ktoś naturalnie nie ma seksapilu ani gracji, to może jednak ta naturalność nie jest taka na plus.
Awatar użytkownika
MarekLowcaSzparek
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 1
Rejestracja: 25 lis 2021, 19:18
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Brak
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Meowmisa/Meowkaa
28 lis 2021, 14:12
Awatar użytkownika
Frank
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 1
Rejestracja: 27 lis 2021, 18:21
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Pocahontas
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Meowmisa/Meowkaa
28 lis 2021, 19:04
:laugh3: :laugh3: :laugh3:
"Lepiej patrzeć na to czego nie możesz bzyknąć, niż bzyknąć to na co nie możesz patrzeć "
Awatar użytkownika
Sir86
Night's Watch
Night's Watch
Posty: 591
Rejestracja: 08 lis 2015, 11:30
Podziękował: 48 razy
Podziękowano mu: 109 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: żadna
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


PoprzedniaNastępna

Wróć do Kobiety - Pokazy 18+



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: burrit0, Maly_Krzaczek i 38 gości