Madziaa32/SweetLips (SU) / Chocolates_ (ZB)

Dział na temat naszych pań z showup-a, które robią pokazy dla dorosłych
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
Barmanos jakim Ty jesteś debetem intelektualnym, taki "zajebisty" człowiek a przejmuje się wpisami na jakimś forum i na siłę udowadnia ile kasy wydał a z każdym następnym wpisem musi obrażać bo nie panuje nad emocjami.


https://showup24.tv/SweetLips?
https://showup24.tv/profile/SweetLips?
jarexxqq


Przyganiał kocioł garnkowi , idąc Twoim tokiem rozumowania to po co w ogóle czytasz i odpisujesz takiemu "debetowi" :mrgreen: Ja mam wszystko opanowowane i o moje emocje się nie martw tylko chciałem sprostować coś , żeby niedowiarki zobaczyły a nie jakieś dedukcje , że 7 żetonów ... :cool3:
Awatar użytkownika
Barmanos
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 30
Rejestracja: 02 lis 2016, 12:01
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Barmanos


Kurde Barmanos z Twoich akt prawdy wychodzi że ostatni groszy wydajesz na żetony :?:
A na przyszłość rada kupuj w większych pakietach a nie po 500 zet. Wtedy wychodzi taniej :yes4:
Awatar użytkownika
radosny26
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 277
Rejestracja: 05 lis 2016, 23:22
Podziękował: 7 razy
Podziękowano mu: 13 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: .........


Barmanos jesteś wielki
Przekonałeś mnie... nie wiem do czego, ale przekonałeś
Teraz poproszę o zdjęcie pały, bo gdzieś na transmisji była dyskusja, ze masz małą a ktoś Cie bronił, jakaś dziewczyna może Sweet Lips z innego nicka, że nie, ze masz sporą gałę..
To jak to jest?
Darz Bór.
Awatar użytkownika
HenryChinaski1
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 878
Rejestracja: 14 sie 2016, 20:57
Podziękował: 22 razy
Podziękowano mu: 228 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Ja pierdole tak chłop ze chłopem haha jaki gej :-D No nie do wiary jak facet drugiego faceta może prosić o fotkę kutasa albo , żeby mu pokazał :D :haha: Jest słusznych rozmiarów jeśli już tak musisz wiedzieć i była to inna laska a nie SL :bye:

www.ShowUp24.tv
Awatar użytkownika
Barmanos
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 30
Rejestracja: 02 lis 2016, 12:01
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Barmanos


Awatar użytkownika
John
SU-holik
SU-holik
Posty: 129
Rejestracja: 16 lip 2016, 14:26
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: caprice
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Też myślę, że Barmanos powinien poprawić w paincie saldo na pokazanych przez niego wyciągach :) . Gdy modelki zobaczą takie niskie saldo na jego koncie to przestaną traktować go poważnie :) i żadna szołapowa przyjaźń nic tu nie pomoże . Chyba że ma jeszcze inne konta wypchane kabzą po brzegi ale już nie wymagamy by nam je pokazywał, uwierzymy na słowo że tak jest :) .

A tak na poważnie, to proponuje barmanasowi wiecej dystansu :) , nie warto uzależniać się tak od kamerek.
Awatar użytkownika
sliskiTroll
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 417
Rejestracja: 15 lis 2015, 04:23
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Caprice / Alessia a wiem , że to Ty .... może jestem starej daty i nie trzymam całej kasy na koncie w banku po co ktoś ma oglądać i wiedzieć o takich sumach :) Zawsze dodatkową kasę można wpłacić albo przelać sobie , bo istnieje takie coś jak np. wpłatomat. A bekę z Ciebie pizgam , bo za żetony z SU masz cycki zrobione :biggrin:
Awatar użytkownika
Barmanos
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 30
Rejestracja: 02 lis 2016, 12:01
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Barmanos


Barmanos pisze:Caprice / Alessia a wiem , że to Ty ....


:facepalm:
punkt widzenia się zmienia zależnie od stanu w kieszeniach
Awatar użytkownika
msn
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3587
Rejestracja: 05 lis 2015, 20:35
Lokalizacja: San Escobar
Podziękował: 471 razy
Podziękowano mu: 352 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: EwaKopacz
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: kliknij tutaj


Jaki inny dekiel by sobie akurat ją ustawiał jako ulubioną użytkowniczkę , wiadomo że to jakieś jej fałszywe konto albo jednego z przydupasów
Awatar użytkownika
Barmanos
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 30
Rejestracja: 02 lis 2016, 12:01
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Barmanos


Co tam biedaku piszesz? Jaka żeżuncja, 18zł na koncie, tyle to ja nie miałem nawet jak studiowałem dawno temu. I te 200zł wpłaty na konto, to za weekend na wykończeniówce?
Musisz być cholernie bogaty jak wydajesz te kilkaset złotych miesięcznie na żetony i dalej pustki na koncie :dance3:
Awatar użytkownika
John
SU-holik
SU-holik
Posty: 129
Rejestracja: 16 lip 2016, 14:26
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: caprice
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Ten Barmanos z ShowUp.tv to taka lepsza wersja skun88, ma mniej żenujące teksty, ale podobną intesywność z jaką pojawia się u co bardziej atrakcyjnych lasek. Nie pamiętam żeby u kogokolwiek sypał żetonem. Myślę, że jest jednym z tych którzy są przekonani o swojej zajebistości, i prędzej czy później bez placenia "uporem" zdobędą swój cel ;)
Awatar użytkownika
Jamulin
SU-holik
SU-holik
Posty: 146
Rejestracja: 20 lis 2015, 22:38
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 5 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Ja tam przed nikim nic nie muszę już wyjaśniać , tłumaczyć , udowadniać. Bo i tak widzę , że skutku to żadnego nie przynosi i w myśl przysłowia "jeszcze się taki nie urodził co by wszystkim dogodził". Żegnam się z wami i życzę wam , żeby Bóg za to wszystko co tutaj piszecie w dzieciach wynagrodził to będziecie mieli 500+ na wydawanie na panienki na SU. :bye:
Awatar użytkownika
Barmanos
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 30
Rejestracja: 02 lis 2016, 12:01
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Barmanos


HenryChinaski1 pisze:Barmanos jesteś wielki
Przekonałeś mnie... nie wiem do czego, ale przekonałeś
Teraz poproszę o zdjęcie pały, bo gdzieś na transmisji była dyskusja, ze masz małą a ktoś Cie bronił, jakaś dziewczyna może Sweet Lips z innego nicka, że nie, ze masz sporą gałę..
To jak to jest?
Darz Bór.


Już myślałem, że Barmanos łyknie nawet to i wstawi tu zdjęcie swojego kutasa :)
okazało się, że nawet taki wkręt łyknął i pewnie zastanawiał się długo - wkleić czy nie wkleić :)
Awatar użytkownika
Książe_showupa
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2141
Rejestracja: 15 cze 2016, 02:40
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 2 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Książe_showupa pisze:
HenryChinaski1 pisze:Barmanos jesteś wielki
Przekonałeś mnie... nie wiem do czego, ale przekonałeś
Teraz poproszę o zdjęcie pały, bo gdzieś na transmisji była dyskusja, ze masz małą a ktoś Cie bronił, jakaś dziewczyna może Sweet Lips z innego nicka, że nie, ze masz sporą gałę..
To jak to jest?
Darz Bór.


Już myślałem, że Barmanos łyknie nawet to i wstawi tu zdjęcie swojego kutasa :)
okazało się, że nawet taki wkręt łyknął i pewnie zastanawiał się długo - wkleić czy nie wkleić :)


Sadzac po tym co on pisze to moze wstawil tylko system go nie widzi ze taki maly :)
Awatar użytkownika
mm123mm
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 23
Rejestracja: 31 paź 2016, 22:45
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Formalnie stan konta nie odzwierciedla stanu faktycznego bogactwa - może koleś ma jedno "duże" konto na którym trzyma wszystkie oszczędności życia, jedno do rachunków osobistych (gdzie wpływa np. pensja) a trzecie mógł sobie założyć do bankowości elektronicznej żeby obsługiwać wyłącznie wpłaty na SU, Allegro i inne. W ten sposób nawet jeżeli ktoś go podhakuje podczas transakcji internetowych to straci jedynie te 200-300 zł a nie dorobek całego życia z konta oszczędnościowego albo miesięczną pensję z osobistego. Nie, żebym go bronił (również uważam, że powinien wstawić fotkę swojego penisum gigantosium z karteczką "Pozdrawiam buraków z forumka + data" :) taka tylko luźna dygresja
Pamiętaj, że jeżeli życie pluje Ci w twarz to znaczy tylko jedno - nie trafiło w dupę więc teraz będziesz ruchany na sucho
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3148
Rejestracja: 08 lis 2015, 09:42
Lokalizacja: Mielec
Podziękował: 1425 razy
Podziękowano mu: 500 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Niania
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: BRAK


Chciałem napisać coś o Sweetlips, ale widzę temat zdominowany przez barmanosa :| Może po prostu założyć Mu osobny wątek na forum? I chłopak się ucieszy i porządek będzie na innych wątkach.

Wiadomo, że nikt rozsądny nie dokonuje zakupu żetonów ze swojego konta osobistego/ firmowego. Od tego są inne, bezpieczniejsze i dyskretniejsze formy płatnicze np. yetipay itp. na które wystarczy przelać kwotę, której nie boimy się po pijaku wydać na chuj wie co;) Polecam tę formę robienia przelewów - już nie raz obroniła mnie przed wywaleniem kupy kasy w błoto :good3:
Nikt rozsądny nie chwali się też ile to dokładnie kasy wywalił na SU.. bo po co? Szacunku, ani przyjaźni za to nie kupisz.. Poza tym jeżeli już wydawać duże pieniądze... to za realne doznania panowie.. nie za obrazki :biggrin:

A wracając do tego, po co tu przyszedłem... Sweetlips - fajna Dupa ;)
Awatar użytkownika
Drwal
SU-holik
SU-holik
Posty: 87
Rejestracja: 20 wrz 2016, 11:56
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Drwal pisze:Chciałem napisać coś o Sweetlips, ale widzę temat zdominowany przez barmanosa :| Może po prostu założyć Mu osobny wątek na forum? I chłopak się ucieszy i porządek będzie na innych wątkach.

Wiadomo, że nikt rozsądny nie dokonuje zakupu żetonów ze swojego konta osobistego/ firmowego. Od tego są inne, bezpieczniejsze i dyskretniejsze formy płatnicze np. yetipay itp. na które wystarczy przelać kwotę, której nie boimy się po pijaku wydać na chuj wie co;) Polecam tę formę robienia przelewów - już nie raz obroniła mnie przed wywaleniem kupy kasy w błoto :good3:
Nikt rozsądny nie chwali się też ile to dokładnie kasy wywalił na ShowUp.tv.. bo po co? Szacunku, ani przyjaźni za to nie kupisz.. Poza tym jeżeli już wydawać duże pieniądze... to za realne doznania panowie.. nie za obrazki :biggrin:

A wracając do tego, po co tu przyszedłem... Sweetlips - fajna Dupa ;)


I w końcu jakiś głos rozsądku w tym temacie - po co kruszyć kopie o jakieś panie z okienka, bawmy się tym portalem a nie szukajmy sporów o byle "gówno".
jarexxqq


Awatar użytkownika
maq
SU-holik
SU-holik
Posty: 171
Rejestracja: 27 lip 2015, 14:19
Podziękował: 25 razy
Podziękowano mu: 29 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


ruger44 pisze: Nie, żebym go bronił (również uważam, że powinien wstawić fotkę swojego penisum gigantosium z karteczką "Pozdrawiam buraków z forumka + data" :) taka tylko luźna dygresja


Jeszcze koniecznie powinien dodać zdjęcie swojego Bentleya :)


Nowy Program Partnerski ShowUp.tv
Awatar użytkownika
Książe_showupa
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2141
Rejestracja: 15 cze 2016, 02:40
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 2 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


PoprzedniaNastępna

Wróć do Kobiety - Pokazy 18+



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: SkySu i 36 gości