Madziaa32/SweetLips (SU) / Chocolates_ (ZB)

Dział na temat naszych pań z showup-a, które robią pokazy dla dorosłych
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
Kolego mm123mm to wszystko co wypisujesz jest aż tak głupie , że czuje się jak bym pisał z Kaczyńskim i pozwolę sobie przytoczyć Zbinia Stonogę szkoda strzępić na Ciebie ryja i marnować czas i nerwy. Pozdrawiam :cool3:


Nowy Program Partnerski ShowUp.tv
Awatar użytkownika
Barmanos
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 30
Rejestracja: 02 lis 2016, 12:01
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Barmanos


Barmanos pisze:Kolego mm123mm to wszystko co wypisujesz jest aż tak głupie , że czuje się jak bym pisał z Kaczyńskim i pozwolę sobie przytoczyć Zbinia Stonogę szkoda strzępić na Ciebie ryja i marnować czas i nerwy. Pozdrawiam :cool3:


Nowy Program Partnerski ShowUp.tv


Zacznijmy od tego ze nie jestem twoim kolego, to raz. a dwa dalsza czesc twojej wypowiedzi jest dla mnie komplementem bo to oznacza ze tylko potwierdzaja sie moje slowa ze powinienes dorosnac. ale z czasem dojdziesz ze mialem racje piszac to o twojej "drugiej zonie", oczywiscie jesli spelnisz warunek i dorosniesz. posluchaj rady duzo starszej osoby jak ty i duzo bardziej doswiadczonej. zycie polega by samemu pewne rzeczy dostrzec i zrozumiec ja za ciebie tego nie zrobie. z reszta zeby to zrozumiec trzeba czegos dotknac i poczuc. tym sie roznimy ze ja moglem tego doswiadczyc, a ty caly czas zyjesz i bedziesz zyl w swiecie wlasnej fikcji dopoki nie dorosniesz. wiesz jaka jest jeszcze roznica miedzy nami? ze ja wiem co sie dzieje z marica a ty nie.
Awatar użytkownika
mm123mm
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 23
Rejestracja: 31 paź 2016, 22:45
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Robson pisze:Tak jak kolega wcześniej napisał na wyżej wymienionym sylwestrze u Liberte będzie chyba zjazd gwiazd Showup . tv hahaha . Razem z Sweet wybiera się Czekoladka 91 i Alessia która tam jest pod nickiem Brillantes . :D Ciekawe kto jeszcze pojedzie :D :D


To rzeczywiście zapowiada się ciekawy Sylwester, jeśli to oczywiście wszystko prawda :)

https://showup24.tv/SweetLips
https://showup24.tv/profile/SweetLips
Awatar użytkownika
Książe_showupa
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2141
Rejestracja: 15 cze 2016, 02:40
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 2 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Ej kitujesz mm123mm odnośnie tego , że wiesz .... Proszę Cię weź napisz jeśli to prawda co się z nią dzieje nie mówię , że tutaj ale na pw albo na ShowUp.tv też na pw. To ważne i to nie jest moja głupia ciekawość tylko wszyscy się o nią martwimy. Ja i inne osoby - znikła nagle i nie ma po niej śladu , a i transmitujące laski co ją znały pytają o nią bo ją bardzo lubiły i użytkownicy też pytają. Nie ma nic za darmo , dlatego zapłacę Ci nawet za to info. Pozdrawiam

www.ShowUp24.tv
Awatar użytkownika
Barmanos
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 30
Rejestracja: 02 lis 2016, 12:01
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Barmanos


Witam Dyskutasów
U MISS Sweetlips bywam czasem od dwóch lat ....Należę ...Wróć ... Należałem do sypiących złotymi ścianami i NIGDY ale to przeNIGDY z Jej strony nie czułem jakiejś nutki zagrożenia, że mogłaby mi zaszkodzić a w szczególności szantażować mnie. Mniej hejtu Panowie na tym forum, bo za chwilę o samych Bazyliszkach będziecie tu dyskutować.

https://showup24.tv/SweetLips
https://showup24.tv/profile/SweetLips
Awatar użytkownika
BlackHoleSun
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 12
Rejestracja: 05 lis 2016, 21:30
Podziękował: 2 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Witam was słonka :D
Zarejestrowałem się tylko po to, aby was uświadomić jakimi zerami jesteście ludziki. Wpieprzacie się z butami w czyjeś życie, szukacie afer. Wiem, że ludzie którzy to robią mają strasznie żałosne życie, ale mam pewną teorię na wasz temat.
1) Są to ludzie, którym mama pierze gacie i robi śniadanie, tzw., bananowcy, o których nie będę się rozpisywał.
2) Ludzie, którzy wyjechali za granicę, ale mają tak żałosne życie, że jedyny kontakt z dziewczynami mają właśnie poprzez ten portal, a gdzie dziewczyna czegoś odmówi, robią wszystko by jej zaszkodzić, wjechać w prywatne życie, czego akurat przykład mamy tutaj.
Wiem, że w swoim smutnym życiu spędzicie sylwestra przed okienkiem zwanym showup, kupicie żetoniki i zaliczycie 31 do najlepszego dnia w życiu :D
Czekam na konstruktywną krytkę z waszej strony. ;-)
Awatar użytkownika
Pankooo0
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 15
Rejestracja: 06 lis 2016, 11:52
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Pankooo0 pisze:Witam was słonka :D
Zarejestrowałem się tylko po to, aby was uświadomić jakimi zerami jesteście ludziki. Wpieprzacie się z butami w czyjeś życie, szukacie afer. Wiem, że ludzie którzy to robią mają strasznie żałosne życie, ale mam pewną teorię na wasz temat.
1) Są to ludzie, którym mama pierze gacie i robi śniadanie, tzw., bananowcy, o których nie będę się rozpisywał.
2) Ludzie, którzy wyjechali za granicę, ale mają tak żałosne życie, że jedyny kontakt z dziewczynami mają właśnie poprzez ten portal, a gdzie dziewczyna czegoś odmówi, robią wszystko by jej zaszkodzić, wjechać w prywatne życie, czego akurat przykład mamy tutaj.
Wiem, że w swoim smutnym życiu spędzicie sylwestra przed okienkiem zwanym showup, kupicie żetoniki i zaliczycie 31 do najlepszego dnia w życiu :D
Czekam na konstruktywną krytkę z waszej strony. ;-)


Czego konkretnie ten post dotyczy? Jakiś zasrany obrońca jeszcze nie wytrzeźwiał i pisze jakieś bzdury a sam pewnie co roku bije konia przed ekranem telewizora lub kompa o północy :D Może sama Lips nas nawiedziła :geek:
jarexxqq


jarexxqq pisze:
Pankooo0 pisze:Witam was słonka :D
Zarejestrowałem się tylko po to, aby was uświadomić jakimi zerami jesteście ludziki. Wpieprzacie się z butami w czyjeś życie, szukacie afer. Wiem, że ludzie którzy to robią mają strasznie żałosne życie, ale mam pewną teorię na wasz temat.
1) Są to ludzie, którym mama pierze gacie i robi śniadanie, tzw., bananowcy, o których nie będę się rozpisywał.
2) Ludzie, którzy wyjechali za granicę, ale mają tak żałosne życie, że jedyny kontakt z dziewczynami mają właśnie poprzez ten portal, a gdzie dziewczyna czegoś odmówi, robią wszystko by jej zaszkodzić, wjechać w prywatne życie, czego akurat przykład mamy tutaj.
Wiem, że w swoim smutnym życiu spędzicie sylwestra przed okienkiem zwanym showup, kupicie żetoniki i zaliczycie 31 do najlepszego dnia w życiu :D
Czekam na konstruktywną krytkę z waszej strony. ;-)


Czego konkretnie ten post dotyczy? Jakiś zasrany obrońca jeszcze nie wytrzeźwiał i pisze jakieś bzdury a sam pewnie co roku bije konia przed ekranem telewizora lub kompa o północy :D Może sama Lips nas nawiedziła :geek:

Skoro nie wiesz czego dotyczy post, to jesteś za bardzo tępy by zrozumieć aluzję :D Spoko mój ziomeczku, wytłumaczę Ci o co mi chodziło, bo będziesz miał zagwostkę w swoim życiątku :D Chodziło mi o to, iż takie cepy jak Ty nie wpieprzały się w życie prywatne osób transmitujących na SU, o tyle :D. Kurczę, odkryłeś mój sekret, uwielbiam trzepać na SU, a przede wszystkim 31, to mój ukryty fetysz. Aaa jeszcze zapomniałem dodać, że czuję się bardzo dowartościowany, iż podjąłeś ze mną konwersację :blind:
Pozdrawiam Cię mój koleżko, a na koniec wygÓÓgluj słowo ironia :hi:
Awatar użytkownika
Pankooo0
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 15
Rejestracja: 06 lis 2016, 11:52
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Pankooo0 pisze:
jarexxqq pisze:
Pankooo0 pisze:Witam was słonka :D
Zarejestrowałem się tylko po to, aby was uświadomić jakimi zerami jesteście ludziki. Wpieprzacie się z butami w czyjeś życie, szukacie afer. Wiem, że ludzie którzy to robią mają strasznie żałosne życie, ale mam pewną teorię na wasz temat.
1) Są to ludzie, którym mama pierze gacie i robi śniadanie, tzw., bananowcy, o których nie będę się rozpisywał.
2) Ludzie, którzy wyjechali za granicę, ale mają tak żałosne życie, że jedyny kontakt z dziewczynami mają właśnie poprzez ten portal, a gdzie dziewczyna czegoś odmówi, robią wszystko by jej zaszkodzić, wjechać w prywatne życie, czego akurat przykład mamy tutaj.
Wiem, że w swoim smutnym życiu spędzicie sylwestra przed okienkiem zwanym showup, kupicie żetoniki i zaliczycie 31 do najlepszego dnia w życiu :D
Czekam na konstruktywną krytkę z waszej strony. ;-)


Czego konkretnie ten post dotyczy? Jakiś zasrany obrońca jeszcze nie wytrzeźwiał i pisze jakieś bzdury a sam pewnie co roku bije konia przed ekranem telewizora lub kompa o północy :D Może sama Lips nas nawiedziła :geek:

Skoro nie wiesz czego dotyczy post, to jesteś za bardzo tępy by zrozumieć aluzję :D Spoko mój ziomeczku, wytłumaczę Ci o co mi chodziło, bo będziesz miał zagwostkę w swoim życiątku :D Chodziło mi o to, iż takie cepy jak Ty nie wpieprzały się w życie prywatne osób transmitujących na ShowUp.tv, o tyle :D. Kurczę, odkryłeś mój sekret, uwielbiam trzepać na ShowUp.tv, a przede wszystkim 31, to mój ukryty fetysz. Aaa jeszcze zapomniałem dodać, że czuję się bardzo dowartościowany, iż podjąłeś ze mną konwersację :blind:
Pozdrawiam Cię mój koleżko, a na koniec wygÓÓgluj słowo ironia :hi:


Nie obrazaj i nie pusz sie pankooo bo nie masz racji. to ty chyba nie masz pojecia na czym polega zycie, a internetowe zycie w szczegolnosci, a tym bardziej serwis kamerkowy. myslisz ze praca na kamerkach to praca latwa piekna i przyjemna? ze odpalenie transmisji przez sweet lips to jej prywatny plac zabaw gdzie wchodzi a potem wraca to swoich obowiazkow? a kazdy bedzie robil tylko och i ach na jej widok i rzucal jak wy to nazywacie "zetoniki"? to niestety grubo sie mylisz. i do tego perfidnie sciemniasz "Zarejestrowałem się tylko po to, aby was uświadomić jakimi zerami jesteście ludziki." - przeciez to jest az smieszne i tragiczne zarazem. chcesz w ten sposob zlapac plusa u niej ze bedziesz jej chlopcem na posylki i pseudoobronco jak barmanos? przeciez skoro tu wszedles to musiales sledzic co sie tu dzieje i nie wziales sie z przypadku no chyba ze twoja muza sie toba posluguje i dla niej to zrobiles rycerzu na bialym koniu:) a piszac takie dyrdymaly sam stajesz sie zerem i to entej potegi.
wy tej dziewczyny kompletnie nie znacie a bronicie jej jak by to wasza matka byla. a tu nikt jej nie obraza tylko pisze jak jest. skoro ty chcesz uswiadamiac innych to ja cie uswiadomie. jesli chcesz byc modelka na kamerkowych serwisach to albo musisz miec wyjebane na wlasne zycie i na to co sie stanie. albo chronic wlasne zycie prywatne jak ognia bo momentalnie sie toba zainteresuja i beda cie rozbierac na czynniki pierwsze. stajesz sie swojego rodzaju celebryta a do tego dochodza kasa, sex, i chec zdobycia. a tu nie ma przepros. modelka kamerkowa nie jest osoba prywatna. jest uslugodawca a my wszyscy uslugobiorcami. i kazdy uslugobiorca ma prawo wyrazic opinie, moze przestrzegac innych albo zachecac do skorzystania z jej uslug. rzeczy trzeba nazywac po imieniu a nie mydlic oczy ze sie "milo spedza wieczory bez wysilku". przeciez to jest serwis erotyczny nastawiony w tym kierunku. a teksty w stylu twojej ulubienicy "ja sie nie zabawiam to nie dla mnie" to po co wchodzi na serwis z kamerkami erotycznymi. niech idzie na chat towarzyski i tam was zabawia i spedza wieczory. a tu jesli chce zarabiac podkreslam na kamerkach erotycznych to musi wiedziec z czym to sie je i z czym to sie pije. tak jak w zyciu masz sasiadow a nawet znajomych ktorzy cie oceniaja, plotkuja na twoj temat. tak w takiej branazy masz to podwojone a nawet potrojone. a do tego musisz sie liczyc z tym ze procz uslugobiorcow zagina tez na ciebie parol konkurencja czyli "przyjaciolki po fachu". bo jak ci idzie za dobrze to albo sie poluje na twoich "klientow co maja kase" albo podklada sie swinie albo oczernia jak tylko mozna. do pracy na kamerkach nikt nie zmusza to chyba ze masz alfanosa ktory cie zmusza. ale to jest samodzielna i indywidualna decyzja modelki czy sie tego podejmie czy nie. wiec nie pisz zeby nie wchodzic w jej zycie prywatne. bo stajac sie modelka na kamerce erotycznej sama podaje swoja prywatnosc na tacy. ludzi pociaga to co nowe nieznane tajemnicze. tu nie ma miejsca na prywatne fejsbuki portale spolecznosciowe albo wszystko to co moze doprowadzic do twojej tozsamosci. zobacz na modelki ktore sa tu od lat jak mocno tego pilnuja i jak sie musialy tego uczuc. a ile razy zjadaly je nerwy badz musialy przelknac lawine krytyki czesto nieslusznej.
a wiem ze dla twojej lips liczy sie tylko "zetonik", a was pseudoobroncow wykorzystuje i bedziecie jej sluzyc dopoki bedziecie jej dawac zetoniki. znam osobiscie goscia ktory tez jej sypal to nawet pisala do niego wiadomosci prywatne. zrobila foteczki na profil w podziekowaniu. ale skonczyly sie zetoniki to i skonczyly wiadomosci. nawet glupiego co slychac? a foteczki z profilu zniknely no bo po co ma szpecic profil fotka z napisem goscia ktory przestal dawac. taka jest wasza nieskazitelna sweet lips.
a jesli ona tak naprwde chce chronic swoja prywatnosc to po jaki chuj mowi skad jest na ogolnym i ze sie niby nie spotyka a te zetony to sa tylko za klapsiki i kamerka po ciele? ktora myslaca dziewczyna mowi takie rzeczy? po co daje swoje zbiorniki i wykonuje rozne operacje prywatne z tego samego zbiornika albo innyhc portali? tak sie zachowuje osoba myslaca i chroniaca prywatnosc? nie rozsmieszaj mnie. ale sadzac po jej wypowiedziach i twoich wypocinach reprezentujecie ten sam poziom i jestescie siebie warci.
a ta wypowiedz pseudoobroncy barmanosa [quote="Barmanos"]Ej kitujesz mm123mm odnośnie tego , że wiesz .... Proszę Cię weź napisz jeśli to prawda co się z nią dzieje nie mówię , że tutaj ale na pw albo na ShowUp.tv też na pw. To ważne i to nie jest moja głupia ciekawość tylko wszyscy się o nią martwimy. Ja i inne osoby - znikła nagle i nie ma po niej śladu , a i transmitujące laski co ją znały pytają o nią bo ją bardzo lubiły i użytkownicy też pytają. Nie ma nic za darmo , dlatego zapłacę Ci nawet za to info. Pozdrawiam
niech bedzie dla wszystkich modelek ktore sie z nim zadaja ostrzezeniem. bo wszem i wobec oswiadczyl ze jest w stanie kupic o was kazda informacje. a skoro jest wstanie ja kupic to jest w stanie ja tez sprzedac. a wiec sprzedac kazda z was i kazdemu. widocznie marica musiala wiedziec z kim ma doczynienia skoro sie do niego nie odzywa. i jeszcze raz ci mowie barmanos dorosnij. bo jesli naprawde bys lubil i szanowal marice nigdy bys nie wyskoczyl z takim tematem do mnie a tym bardziej na wszechogolnym forum.
barmanos i na koniec moge tobie jeszcze powiedziec ze jeszcze jednym sie roznimy. ja w porownaniu do ciebie nie sprzedaje swoich przyjaciol. a zeby mowic o przyjazni na kamerkach nie ma tygodni tylko trzeba lat. zeby sobie zaufac i w siebie uwierzyc. bo takich pseudo kumpli obroncow jak ty i pankooo jest masa ktorzy liza dupe dla wzgledow i informacji a potem paplaja na prawo i lewo tam gdzie nie trzeba. to tyle w temacie. dorosnijcie obydwaj to pierwszy krok do prawdziwego zycia.
Awatar użytkownika
mm123mm
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 23
Rejestracja: 31 paź 2016, 22:45
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


mm123mm pisze:
Pankooo0 pisze:
jarexxqq pisze:
Pankooo0 pisze:Witam was słonka :D
Zarejestrowałem się tylko po to, aby was uświadomić jakimi zerami jesteście ludziki. Wpieprzacie się z butami w czyjeś życie, szukacie afer. Wiem, że ludzie którzy to robią mają strasznie żałosne życie, ale mam pewną teorię na wasz temat.
1) Są to ludzie, którym mama pierze gacie i robi śniadanie, tzw., bananowcy, o których nie będę się rozpisywał.
2) Ludzie, którzy wyjechali za granicę, ale mają tak żałosne życie, że jedyny kontakt z dziewczynami mają właśnie poprzez ten portal, a gdzie dziewczyna czegoś odmówi, robią wszystko by jej zaszkodzić, wjechać w prywatne życie, czego akurat przykład mamy tutaj.
Wiem, że w swoim smutnym życiu spędzicie sylwestra przed okienkiem zwanym showup, kupicie żetoniki i zaliczycie 31 do najlepszego dnia w życiu :D
Czekam na konstruktywną krytkę z waszej strony. ;-)


Czego konkretnie ten post dotyczy? Jakiś zasrany obrońca jeszcze nie wytrzeźwiał i pisze jakieś bzdury a sam pewnie co roku bije konia przed ekranem telewizora lub kompa o północy :D Może sama Lips nas nawiedziła :geek:

Skoro nie wiesz czego dotyczy post, to jesteś za bardzo tępy by zrozumieć aluzję :D Spoko mój ziomeczku, wytłumaczę Ci o co mi chodziło, bo będziesz miał zagwostkę w swoim życiątku :D Chodziło mi o to, iż takie cepy jak Ty nie wpieprzały się w życie prywatne osób transmitujących na ShowUp.tv, o tyle :D. Kurczę, odkryłeś mój sekret, uwielbiam trzepać na ShowUp.tv, a przede wszystkim 31, to mój ukryty fetysz. Aaa jeszcze zapomniałem dodać, że czuję się bardzo dowartościowany, iż podjąłeś ze mną konwersację :blind:
Pozdrawiam Cię mój koleżko, a na koniec wygÓÓgluj słowo ironia :hi:


Nie obrazaj i nie pusz sie pankooo bo nie masz racji. to ty chyba nie masz pojecia na czym polega zycie, a internetowe zycie w szczegolnosci, a tym bardziej serwis kamerkowy. myslisz ze praca na kamerkach to praca latwa piekna i przyjemna? ze odpalenie transmisji przez sweet lips to jej prywatny plac zabaw gdzie wchodzi a potem wraca to swoich obowiazkow? a kazdy bedzie robil tylko och i ach na jej widok i rzucal jak wy to nazywacie "zetoniki"? to niestety grubo sie mylisz. i do tego perfidnie sciemniasz "Zarejestrowałem się tylko po to, aby was uświadomić jakimi zerami jesteście ludziki." - przeciez to jest az smieszne i tragiczne zarazem. chcesz w ten sposob zlapac plusa u niej ze bedziesz jej chlopcem na posylki i pseudoobronco jak barmanos? przeciez skoro tu wszedles to musiales sledzic co sie tu dzieje i nie wziales sie z przypadku no chyba ze twoja muza sie toba posluguje i dla niej to zrobiles rycerzu na bialym koniu:) a piszac takie dyrdymaly sam stajesz sie zerem i to entej potegi.
wy tej dziewczyny kompletnie nie znacie a bronicie jej jak by to wasza matka byla. a tu nikt jej nie obraza tylko pisze jak jest. skoro ty chcesz uswiadamiac innych to ja cie uswiadomie. jesli chcesz byc modelka na kamerkowych serwisach to albo musisz miec wyjebane na wlasne zycie i na to co sie stanie. albo chronic wlasne zycie prywatne jak ognia bo momentalnie sie toba zainteresuja i beda cie rozbierac na czynniki pierwsze. stajesz sie swojego rodzaju celebryta a do tego dochodza kasa, sex, i chec zdobycia. a tu nie ma przepros. modelka kamerkowa nie jest osoba prywatna. jest uslugodawca a my wszyscy uslugobiorcami. i kazdy uslugobiorca ma prawo wyrazic opinie, moze przestrzegac innych albo zachecac do skorzystania z jej uslug. rzeczy trzeba nazywac po imieniu a nie mydlic oczy ze sie "milo spedza wieczory bez wysilku". przeciez to jest serwis erotyczny nastawiony w tym kierunku. a teksty w stylu twojej ulubienicy "ja sie nie zabawiam to nie dla mnie" to po co wchodzi na serwis z kamerkami erotycznymi. niech idzie na chat towarzyski i tam was zabawia i spedza wieczory. a tu jesli chce zarabiac podkreslam na kamerkach erotycznych to musi wiedziec z czym to sie je i z czym to sie pije. tak jak w zyciu masz sasiadow a nawet znajomych ktorzy cie oceniaja, plotkuja na twoj temat. tak w takiej branazy masz to podwojone a nawet potrojone. a do tego musisz sie liczyc z tym ze procz uslugobiorcow zagina tez na ciebie parol konkurencja czyli "przyjaciolki po fachu". bo jak ci idzie za dobrze to albo sie poluje na twoich "klientow co maja kase" albo podklada sie swinie albo oczernia jak tylko mozna. do pracy na kamerkach nikt nie zmusza to chyba ze masz alfanosa ktory cie zmusza. ale to jest samodzielna i indywidualna decyzja modelki czy sie tego podejmie czy nie. wiec nie pisz zeby nie wchodzic w jej zycie prywatne. bo stajac sie modelka na kamerce erotycznej sama podaje swoja prywatnosc na tacy. ludzi pociaga to co nowe nieznane tajemnicze. tu nie ma miejsca na prywatne fejsbuki portale spolecznosciowe albo wszystko to co moze doprowadzic do twojej tozsamosci. zobacz na modelki ktore sa tu od lat jak mocno tego pilnuja i jak sie musialy tego uczuc. a ile razy zjadaly je nerwy badz musialy przelknac lawine krytyki czesto nieslusznej.
a wiem ze dla twojej lips liczy sie tylko "zetonik", a was pseudoobroncow wykorzystuje i bedziecie jej sluzyc dopoki bedziecie jej dawac zetoniki. znam osobiscie goscia ktory tez jej sypal to nawet pisala do niego wiadomosci prywatne. zrobila foteczki na profil w podziekowaniu. ale skonczyly sie zetoniki to i skonczyly wiadomosci. nawet glupiego co slychac? a foteczki z profilu zniknely no bo po co ma szpecic profil fotka z napisem goscia ktory przestal dawac. taka jest wasza nieskazitelna sweet lips.
a jesli ona tak naprwde chce chronic swoja prywatnosc to po jaki chuj mowi skad jest na ogolnym i ze sie niby nie spotyka a te zetony to sa tylko za klapsiki i kamerka po ciele? ktora myslaca dziewczyna mowi takie rzeczy? po co daje swoje zbiorniki i wykonuje rozne operacje prywatne z tego samego zbiornika albo innyhc portali? tak sie zachowuje osoba myslaca i chroniaca prywatnosc? nie rozsmieszaj mnie. ale sadzac po jej wypowiedziach i twoich wypocinach reprezentujecie ten sam poziom i jestescie siebie warci.
a ta wypowiedz pseudoobroncy barmanosa
Barmanos pisze:Ej kitujesz mm123mm odnośnie tego , że wiesz .... Proszę Cię weź napisz jeśli to prawda co się z nią dzieje nie mówię , że tutaj ale na pw albo na ShowUp.tv też na pw. To ważne i to nie jest moja głupia ciekawość tylko wszyscy się o nią martwimy. Ja i inne osoby - znikła nagle i nie ma po niej śladu , a i transmitujące laski co ją znały pytają o nią bo ją bardzo lubiły i użytkownicy też pytają. Nie ma nic za darmo , dlatego zapłacę Ci nawet za to info. Pozdrawiam
niech bedzie dla wszystkich modelek ktore sie z nim zadaja ostrzezeniem. bo wszem i wobec oswiadczyl ze jest w stanie kupic o was kazda informacje. a skoro jest wstanie ja kupic to jest w stanie ja tez sprzedac. a wiec sprzedac kazda z was i kazdemu. widocznie marica musiala wiedziec z kim ma doczynienia skoro sie do niego nie odzywa. i jeszcze raz ci mowie barmanos dorosnij. bo jesli naprawde bys lubil i szanowal marice nigdy bys nie wyskoczyl z takim tematem do mnie a tym bardziej na wszechogolnym forum.
barmanos i na koniec moge tobie jeszcze powiedziec ze jeszcze jednym sie roznimy. ja w porownaniu do ciebie nie sprzedaje swoich przyjaciol. a zeby mowic o przyjazni na kamerkach nie ma tygodni tylko trzeba lat. zeby sobie zaufac i w siebie uwierzyc. bo takich pseudo kumpli obroncow jak ty i pankooo jest masa ktorzy liza dupe dla wzgledow i informacji a potem paplaja na prawo i lewo tam gdzie nie trzeba. to tyle w temacie. dorosnijcie obydwaj to pierwszy krok do prawdziwego zycia.

Hola Hola, widzę widzę rozpisałeś się i wielki plus za to :D To zaczynamy babawę. Nie masz prawa mówić, że nie wiem na czym życie polega skoro nic o mnie nie wiesz ? WTF. Uważam, iż transmisja to transmisja, a poza nią, to jest już jej sprawa i nie powinno Cię/Was to interesować, skoro o tym nie mówi ? Chłopaczku, wyjaśniam Ci skąd się tutaj wziąłem, a wyglądało to tak: był poruszony temat forum na transmisji, więc wszedłem na taką stronę google.pl, polecam Ci jak szukasz informacji, wpisałem hasło "forum showup" oh, jakie to było trudne, mózg mi się aż zlansował xD. Nie znam tak dobrze showup'a jak Ty, ale określenie osób transmitujących (dziewczyn) w moim rozumowani to jest zajebista przesada. Teraz wchodzimy na grzązki temat," modelka kamerkowa nie jest osoba prywatna". Oczywiście kurwa, że jest :D Przepraszam, że to napiszę, ale czy Ty chujem na głowę się zamieniłeś? Musisz odróżnić osobę prywatną, od osoby publicznej, info znajdziesz w ustawie. Można plotkować o sąsiadach, kolegach itp., ale ich nie można nagrywać, udostępniać wizerunku w "internetach", ponieważ jest na to paragraf. Nie wiem dokładnie, czy przy rejestracji czy przy logowaniu na SU, sam portal o Tym informuje. Biznes jest biznes, gdzie mało kto przestrzega jakichkolwiek zasad moralnych, a z tego co doświadczam i otrzymuję informację, tu jest brak jakiejkolwiek moralności. Rozśmieszyło mnie szczerze to, co napisałeś na temat tego zdjęcia. :lol2: Chłopaczek się załamał, jak przestała z nim rozmawiać? Czy to była nie udana "lofka" z jego strony ?
Przejdę teraz do podsumowania swojego krótkiego wywodu. Widzę, że się naburmuszyłeś przez mój post, gdzie najwidoczniej nadepnąłem Ci na odcisk. Każdy wchodzi na showup'a z jakiegoś powodu. Niektórzy potrzebują zaspokojenia swoich potrzeb orientacyjnych, niektórzy pogadać, szukać miłości etc. Nie da się ukryć, że pałam lekką sympatią do sweet, ale nie jest jedyną osobą czego dowodem jest chodzenie po różnych transmisjach. Staram się być obiektywny, dlatego zapytam Ciebie, czy osoby, które zajmują się wpierdalaniem z butami w czyjeś prywatne życie są normalne ? O to mi chodzi udzielając się na tym forum. każda transmitująca osoba kreuje swój wizerunek, z czego jest później znana/lubiana. Odwiedzam ten portal, by móc marszczyć skórkę, a nie szukać przyjaciół, jak Ty, to jest nasza różnica. :smoke:
Awatar użytkownika
Pankooo0
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 15
Rejestracja: 06 lis 2016, 11:52
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Zapytam się tylko jakie wpierdalanie się w jej życie? Sama rozpowiada na prawo i lewo skąd jest jak ma na imię i gdzie ją można spotkać. Wydaje mi się, że takim postępowaniem sama odarła się z prywatności. Bez dorabiania do tego ideologii - niech sobie żyje i będzie szczęśliwa.
jarexxqq


Szanowny Panie mm123mm po przeczytaniu tej epopei w stylu "Pana Tadeusza" , która tylko zabrała mi 15 min życia. Postanowiłem również zachować się elokwentnie , wysłuchałem pierdół a teraz słuchaj Pan co ja mam Tobie do zakomunikowania. Nie myśl sobie , że tylko Ty znasz mądre słowa bo tak się nimi chwalisz aż zanadto jak byś był jakiś profesor Miodek :D . Oszczędzę Ci czasu jaki ja musiałem poświęcić na czytanie Twoich wypocin i skrócę swoją wypowiedz. Na SU jestem z 4-5 lat nie wiem dokładnie ile ale długo a czas szybko leci także nie pierdziel mi tutaj , że to portal tylko jako kamerki erotyczne , bo jest to też portal społecznościowy. Poznałem tutaj wielu ciekawych i miłych ludzi i mam tu pełno "przyjaciół" niestety tylko wirtualnie ale miło sobie spędzamy czas , bo takie jest założenie tego portalu , żeby przyjemnie spędzać sobie dni/noce. Jak tak piszesz o tej całej prywatności , pieniądzach i żetonach to pragnę powiedzieć Ci , że mnie żadna Sweetlips ani inna laska nie przymusza do dawania jej jakiś żetonów w postaci daniny. Sam im daje z własnej nie przymuszonej woli za realne ciężko zarobione pieniądze. Także jak mam taki kaprys to czemu nie miałbym rzucić kilku złotych na modelkę , która mi się podoba. Ludzie więcej forsy zostawiają w kasynach na hazard albo przepijają a ja uchylę tutaj rąbek tajemnicy prowadzę biuro nieruchomości i stać mnie na kupno żetonów. Jako , żeby nie były to puste słowa załączam dowód w postaci operacji z zakupów żetonów. Mogę przytoczyć całą historię z mojego konta bankowego nie jest to dla mnie problem. Odnośnie Marici byliśmy bardzo blisko znaliśmy się rok albo i więcej i k**wa podkreślam zależało mi na niej i na tym , żeby dowiedzieć co się z nią dzieje dlatego tak napisałem , że nawet Ci za te info. zapłacę a jak zrozumiałeś inaczej to jest już Twoja sprawa. Masz jako dowód wycinek naszych rozmów prywatnych jak do mnie pisała jak jej kiedyś zależało , bo miałem gorszy okres i chciałem na dobre odejść z SU i nagle pod koniec sierpnia jeśli się nie mylę znikła bez słowa i nie obwiniaj mnie za to , że muszę dorosnąć itp. , bo to jej decyzja , że odeszła. Sam wszystkich sprzedajesz i hejtujesz i uważasz się za najmądrzejszego i nawet słów krytyki nie umiesz przyjąć z godnością na klatę i weź się odczep od tego Pankooo co on Ci niby zrobił ?? Pozdrawiam

Potwierdzenia dowodu zakupu
https://zapodaj.net/2e59275e40a66.jpg.html
https://zapodaj.net/74790ea2b81cf.jpg.html

Wycinek rozmowy
https://zapodaj.net/11decaa6585e6.jpg.html
Awatar użytkownika
Barmanos
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 30
Rejestracja: 02 lis 2016, 12:01
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Barmanos


Żałosne, byliście tak blisko i nie dała znać? Nie odzywa się nie pisze, wyciągnij wnioski.
jarexxqq


Ogólnie to co się wpierdzielasz w rozmowę jak nie z Tobą rozmawiam ... I czemu niby żałosne ?? Jaki ja miałem na to wpływ , że ona odeszła , nic na to nie wskazywało. Dobra wy wszyscy i tak wiecie zawsze najlepiej , wiedziałem że ta wiadomość nic nie da ....
Awatar użytkownika
Barmanos
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 30
Rejestracja: 02 lis 2016, 12:01
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Barmanos


Panowie przypominam, że miejsce na serwerze jest ogarniczone a nikt nam tu nie płaci za wierszówkę, proszę się starać streścić swoje wywody w 5-8 krótkich zdaniach a nie pisać tu jakieś epopeje :-P

www.ShowUp24.tv
Pamiętaj, że jeżeli życie pluje Ci w twarz to znaczy tylko jedno - nie trafiło w dupę więc teraz będziesz ruchany na sucho
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3148
Rejestracja: 08 lis 2015, 09:42
Lokalizacja: Mielec
Podziękował: 1425 razy
Podziękowano mu: 500 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Niania
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: BRAK


Barmanos czytajac Twoje komentarze to Ty czlowieku masz cos naprawde z glowa :lol: Zrozum to ze tutaj nie znajdziesz milosci zycia tutaj kazda wchodzi zarobic pieniadze :D :D masz zetony i dajesz to kazda Ci bedzie slodzic ;) To jest portal erotyczny zarobkowy a nie matrymonialny gdzie modelki szukaja faceta. Podejrzewam ze kazda ma tu swoje zycie chlopa :D Wchodzi zarobi i wraca do swojego realnego zycia :D .Mozna z nudow tam sobie wejsc wiadomo zabawic sie czy popisac dac zetony ale zeby przesiadywac tyle czasu i przezywac tak jakas dziewczyne z kamerek i jeszcze sam korpus bez trwarzy to zalosne jest :lol:
Awatar użytkownika
fantomas
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 353
Rejestracja: 22 lis 2015, 18:34
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 11 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: top
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Barmanos pisze:Ogólnie to co się wpierdzielasz w rozmowę jak nie z Tobą rozmawiam ... I czemu niby żałosne ?? Jaki ja miałem na to wpływ , że ona odeszła , nic na to nie wskazywało. Dobra wy wszyscy i tak wiecie zawsze najlepiej , wiedziałem że ta wiadomość nic nie da ....

Co za stuleja, rzuć jej żetona to się odezwie.
Awatar użytkownika
John
SU-holik
SU-holik
Posty: 129
Rejestracja: 16 lip 2016, 14:26
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: caprice
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Ty korpus bez twarzy myślałeś , że taki cwaniak będziesz wśród kolegów na forum , bo mi dojebałeś ale się przeliczyłeś i teraz wszyscy będą jechać po Tobie , że jesteś cienki jak skóra na kaszance hahahaha :laughingnew: Bo to chodzi o inną laskę MaricaLove i ona zawsze z twarzą nadawała hah 1:0 dla mnie , tyle w temacie. Pozdrawiam :D
Awatar użytkownika
Barmanos
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 30
Rejestracja: 02 lis 2016, 12:01
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Barmanos


Barmanos napisz jej ze nabyles chociaz 20000 tys zet i czekasz zeby u niej wydac to zaraz sie pojawi :lol: :lol: Zawsze pewnie jej jakies grosze dawales to ma Cie gdzies :D

www.ShowUp24.tv
Awatar użytkownika
fantomas
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 353
Rejestracja: 22 lis 2015, 18:34
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 11 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: top
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Barmanos ja myślałem na początku że ty beke kręcisz a Ty tak na powaznie :shock: Piszesz że na ShowUp.tv poznales masę przyjaciół a za chwilę dodajesz "wirtualnych" zresztą to dobry zwrot :D twoja showupowa miłość to tez wirtualna miłość i weź to pojmij czlowieku :lol: Czasem nie wierzę że tacy ludzie istnieją...a jednak :rofl:


Nowy Program Partnerski ShowUp.tv
Awatar użytkownika
Bialy
SU-holik
SU-holik
Posty: 97
Rejestracja: 16 lis 2015, 17:00
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wrednapaula
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


PoprzedniaNastępna

Wróć do Kobiety - Pokazy 18+



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 18 gości