Madziaa32/SweetLips (SU) / Chocolates_ (ZB)

Dział na temat naszych pań z showup-a, które robią pokazy dla dorosłych
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
Kolejne pokolenia osób oderwanych od rzeczywistości dorastają, niedługo w ogóle chłopak który będzie chodził grać w piłkę albo na piwo do baru to będzie jakiś odmieniec bo nie ma 500 znajomych na fejsie i zero wirtualnych przyjaciół :)

https://showup24.tv/SweetLips
https://showup24.tv/profile/SweetLips
Pamiętaj, że jeżeli życie pluje Ci w twarz to znaczy tylko jedno - nie trafiło w dupę więc teraz będziesz ruchany na sucho
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3148
Rejestracja: 08 lis 2015, 09:42
Lokalizacja: Mielec
Podziękował: 1425 razy
Podziękowano mu: 500 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Niania
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: BRAK


Barmanos pisze:Ty korpus bez twarzy myślałeś , że taki cwaniak będziesz wśród kolegów na forum , bo mi dojebałeś ale się przeliczyłeś i teraz wszyscy będą jechać po Tobie , że jesteś cienki jak skóra na kaszance hahahaha :laughingnew: Bo to chodzi o inną laskę MaricaLove i ona zawsze z twarzą nadawała hah 1:0 dla mnie , tyle w temacie. Pozdrawiam :D

Twoja jedyna miłość to walenie konia do monitora i to jeszcze kurwa za kasę. Weż spierdalaj bo rzygam od takiej spierdoliny życiowej która tęskni za laską z kamerek i chwali się wirtualnymi przyjaciółmi.
Awatar użytkownika
John
SU-holik
SU-holik
Posty: 129
Rejestracja: 16 lip 2016, 14:26
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: caprice
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Ta i to powiedział debil , którego podnieca Caprice co była płaską deską a teraz ma sylikony w chuj zajebiście. :lol: Gratuluje wyboru obydwoje jesteście siebie warci. Poza tym widać kto ma kurwa wirtualne życie ja bym nigdy na tym dziwnym pseudo forum nie najebał 111 postów tak jak Ty głąbie idź fapać do swojej idolki :fap:
Awatar użytkownika
Barmanos
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 30
Rejestracja: 02 lis 2016, 12:01
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Barmanos


Wolę najebać 111 postów niż przekurwić kupę kasy na dziewczynę z kamerek która frajerowi narobiła nadziei :laughingnew: weż się dalej frajerze nie kompromituj.

"Ta i to powiedział debil , którego podnieca Caprice co była płaską deską a teraz ma sylikony w chuj zajebiście"
Nie oceniaj mnie według swoich kategorii gdzie jedyne laski jakie możesz oceniać to te na monitorze.
Awatar użytkownika
John
SU-holik
SU-holik
Posty: 129
Rejestracja: 16 lip 2016, 14:26
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: caprice
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Dobra to nie ma sensu także podsumuje tylko teraz to wszystko na finał i jakieś Janusze showupa nie będą mi mówić jak mam żyć a z moimi pieniędzmi będę robił to co mi się podoba także nie wpierdalaj mi się do portfela i tak w ogóle to won do piekła kurwo wściekła i jak chcesz odcięty naplecie to mogę Ci na do widzenia nacharać do ryja :mocking: I biedny studenciku nie musisz się wyżywać na kimś innym i zazdrościć , że to akurat nie Ty możesz tak luźno rzucać sobie tymi żetonami Panowie straszny ból dupy u was widzę :laugh3: Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Barmanos
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 30
Rejestracja: 02 lis 2016, 12:01
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Barmanos


Barmanos pisze:a z moimi pieniędzmi będę robił to co mi się podoba także nie wpierdalaj mi się do portfela


Nikt się nie wpierdala.. poza tym sam pokazujesz kwity na oficjalu.
punkt widzenia się zmienia zależnie od stanu w kieszeniach
Awatar użytkownika
msn
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3587
Rejestracja: 05 lis 2015, 20:35
Lokalizacja: San Escobar
Podziękował: 471 razy
Podziękowano mu: 352 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: EwaKopacz
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: kliknij tutaj


msn spoko ;) to było dla tego mmm123 , żeby mi nie gadał , że żetony jakieś lewe czy inne chuje muje dzikie węże :D

https://showup24.tv/SweetLips
https://showup24.tv/profile/SweetLips
Awatar użytkownika
Barmanos
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 30
Rejestracja: 02 lis 2016, 12:01
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Barmanos


Kilka razy zajrzałam , ale wije nudą. I jeszcze jej pogadanka , że " jutro idzie na za kupki " :biggrin:
A czy tam jakiś kolesi szantażuje nie wiem, nie wnikam.

https://showup24.tv/profile/SweetLips
https://showup24.tv/SweetLips
sensiGOLD


Pankooo przeinaczyles i naciagnales kazde moje slowo tak żeby ci wyszedl „blyskotliwy” komentarz pod twoj dziecinny tok myslenia. Dobrze wiesz ze mam racje i nie masz zadnego trafnego argumentu. No ale musisz lapac plusy o sweet lips wiec cie rozumiem i nie mam ci tego za zle bo probujesz cos ugrac u niej wiec ok lansuj sie. Z osoba prawna dales popis kretynizmu bo wiesz w jakim znaczeniu zostalo uzyte te stwierdzenie. Z jednej strony tez piszesz ze każdy szuka co innego na showup w tym milosci a potem mnie probujesz zaatakować ze ja szukam przyjaciol. Sam sobie zaprzeczasz. A slowa „przyjaciel” ja przynajmniej uzywam tylko do osob ktore znam osobiscie. Podsumowujac, mysle ze najlepszym komentarzem do twojej wypowiedzi i uwielbienia dla sweet lips bedzie kawal, a skoro ci idzie tak dobrze googlowanie. To wpisz sobie "Burdel u Sióstr Urszulanek". To wlasnie idealna puenta dla ciebie. tylko na końcu kawalu slowa „siostry urszulanki” zamien na sweet lips.
Barmanos ty tym co napisales i co dolaczyles ostatecznie sie pograzyles. jeszcze w dalszych wypowiedziach sam na siebie rzucasz cien podejrzen ze krecisz rogi z zetonami bo nikt wczesniej ci tego nie zarzucil a ja napewno. A zamieszaczajac wszem i obec prywatna wiadomosc od Marici tez pokazales jak „wazna” dla ciebie była, po prostu brak slow. Ile ty masz lat? jestes chociaz pelnoletni? kamerki to nie portal spolecznosciowy. Moze z twoja dojrzaloscia tak, ale dla modelek to praca i pieniadze, nic wiecej. Zrozum to i nie marnuj tu zycia i nie szukaj milosci bo praktycznie 95% modelek ma kogos i nie zrezygnuja z tego co maja dla kogos z internetu. Co byscie nie napisali, to wiecej wam nie odpisze. Z dziecmi nie rozmawiam. Dla mnie to koniec tematu.
Awatar użytkownika
mm123mm
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 23
Rejestracja: 31 paź 2016, 22:45
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Ale poważne kwoty na tych kwitach....
Nie do końca kumam, bo tak przysypiałem czytając ten wątek.
Czego dowodem mają być te kwity? Wielkiej miłości? Poświęceń finansowych?
O co tu w ogóle chodzi, bo się pogubiłem jak w centralnej części serialu "W kamiennym kręgu"
Myślę, że trzeba zmienić scenarzystę bo namącił, że nie wiadomo o co chodzi fchuj.
Awatar użytkownika
HenryChinaski1
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 878
Rejestracja: 14 sie 2016, 20:57
Podziękował: 22 razy
Podziękowano mu: 228 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Pan kwitami chciał udowodnić, że nie jest "lewym" wspomagaczem-zakochańcem sypiącym lewy żeton tylko "prawym" wspomagańczem-zakochańcem kupującym i sypiącym realny żeton. Co na jedno wychodzi
Pamiętaj, że jeżeli życie pluje Ci w twarz to znaczy tylko jedno - nie trafiło w dupę więc teraz będziesz ruchany na sucho
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3148
Rejestracja: 08 lis 2015, 09:42
Lokalizacja: Mielec
Podziękował: 1425 razy
Podziękowano mu: 500 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Niania
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: BRAK


Jedynie ruger44 ma trochę racji chociaż nie o to do końca mi chodziło , ja nie jestem żadnym pionkiem ani słupem podstawionym przez te laski i sypie bo chce a nie że muszę , jak nie mam kasy albo nie chce dać to nie sypie proste i logiczne tylko głupi mmm123 albo inne dekle jak Hitler snują sobie pod to jakieś swoje ideologie. A ten co pisze o tych kwotach to idę o zakład , że żadnej złamanego żetona nie dał realnie kupując żetony a innym wypomina człowieku. Ja już tyle hajsu tu przejebałem , że dawno bym sobie nowy samochód kupił ale to moja sprawa i rzecz na co wydaje swoje pieniądze. A Ty mmm123 to sam jesteś dziecko i użyje Twoich zajebistych słów .... Dorośnij sam w końcu wreszcie pewnie w realu też sam siedzisz albo kurwa z jakimś pasztetem i klepiecie biedę.
Ja przynajmniej próbowałem coś zdziałać u laski , która jest naprawdę zajebista i mi się podoba a nie siedzieć z bylem paszczakiem , bo społeczeństwo wywiera taką presję , że musimy dobierać się w pary. :smoke:
Awatar użytkownika
Barmanos
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 30
Rejestracja: 02 lis 2016, 12:01
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Barmanos


Nie potrzebnie zaczynałem temat, że SweetLips / Chocolates_ będzie się bawić ze swoim Fagasem na Sylwestrze z ludźmi ze zbiornika za żetoniki naiwnych jeleni, bo teraz będę miał na sumieniu Barmanosa, bo mu zaraz żyłka pęknie i który specjalnie założył tutaj konto by udawać wielkiego rycerza niczym znany nam Ekolog od Anki92x. Piękna i wzruszająca historia... aż w oku kręci się łezka gdzie nasz główny bohater Barmanos zgrywa wielkiego bogacza i musi płacić Pannie żetony by zostać zauważonym wśród setki użytkowników jakże zacnego portalu.
Awatar użytkownika
tymczasem
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 341
Rejestracja: 28 paź 2016, 22:23
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Anka92x
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


tymczasem mylisz się ja nawet bez żetonów mam zainteresowanie , także wybacz ale przyrównywanie mnie do jakiegoś zjeba genetycznego typu ekolog jest grubo nie na miejscu i nawet bym powiedział , że jest to niesmaczne , bo to ja sam dopierdalałem temu kolesiowi , bo w chuj bronił Ankę żebraczkę , która zbierała na plecaczek dla dziecka haha :D Także poluzuj majty i nie zarzucaj mi rzeczy , których nie robiłem i z którymi się nie utożsamiam. Skoro Cię tak boli ta Sweetlips to po huy ją szpiegujesz , że nawet wiesz gdzie ona będzie na sylwestrze. Zacznij pracować dla Pudelka albo pomponik.pl oni tam żyją właśnie takimi pierdołami z życia gwiazd, celebrytów jak wy tutaj zamieszczacie :-D
Awatar użytkownika
Barmanos
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 30
Rejestracja: 02 lis 2016, 12:01
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Barmanos


Barmanos pisze:Skoro Cię tak boli ta Sweetlips to po huy ją szpiegujesz , że nawet wiesz gdzie ona będzie na sylwestrze. Zacznij pracować dla Pudelka albo pomponik.pl oni tam żyją właśnie takimi pierdołami z życia gwiazd, celebrytów jak wy tutaj zamieszczacie :-D


Nic mnie nie boli, a w szczególności SweetLips, nic nie mam do dziewczyny, chce się kurwić na kamerce niech się kurwi, chce spotykać się z ludźmi z Internetu to niech się spotyka, mi nic do tego. I nie szpieguje jej, tylko mam konto na zbiorniku i został mi podesłany link na temat tego Sylwestra od paru osób, więc z czystej ciekawości sprawdziłem kto się będzie tam bawił i natknąłem się na nick Panny.
Po prostu czytając wyżej pare postów o niej np. jak napisał użytkownik obiektywny "Podobno wyciaga dane od facetow zeby szantażować dla korzyści $ żenada " czy tasmanx: "Najprawdopodobniej wygląda to tak, że posiadając dane personalne mężczyzny, szantażuje go wyjawieniem informacji na temat virtualnej kochanki." tak więc pozwoliłem sobie podać link gdzie SweetLips będzie na Sylwestrze, aby te "pokrzywdzone" osoby, sobie z nią wyjaśniło to w cztery oczy :smoke:
Awatar użytkownika
tymczasem
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 341
Rejestracja: 28 paź 2016, 22:23
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Anka92x
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Awatar użytkownika
Robson
SU-holik
SU-holik
Posty: 190
Rejestracja: 19 sty 2016, 23:33
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: jest kilka
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Robson


Robson pisze:Zacne ma dzisiaj wdzianko :D


Zacne zacne :good3:
Awatar użytkownika
agent007
SU-holik
SU-holik
Posty: 101
Rejestracja: 29 mar 2016, 07:11
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Czasami zajrzę, oglądam bez głosu bo nie lubię jej "głupiego" gadania. Ciało fajne to fakt, trans nuda, pokazy i wygrane w losach trochę śmieszne jak dla mnie np. buziaczek :laugh3:
A te wasze gadanie podsumuję refrenem piosenki disco polo
"Ona czuje we mnie piniądz, wystroiła się jak Beyonce,
patrzy na mnie drinka pijąc, bo wyczuła we mnie piniądz" :good3:
Awatar użytkownika
radosny26
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 280
Rejestracja: 05 lis 2016, 23:22
Podziękował: 7 razy
Podziękowano mu: 13 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: .........


HenryChinaski1 pisze:Ale poważne kwoty na tych kwitach....
Nie do końca kumam, bo tak przysypiałem czytając ten wątek.
Czego dowodem mają być te kwity? Wielkiej miłości? Poświęceń finansowych?
O co tu w ogóle chodzi, bo się pogubiłem jak w centralnej części serialu "W kamiennym kręgu"
Myślę, że trzeba zmienić scenarzystę bo namącił, że nie wiadomo o co chodzi fchuj.


Te kwity mają dowodzić tego, że Barmanos wydał w ciągu ostatnich 3 miesięcy imponującą kwotę 106 zł. :)
za te 600 żetonów mógł sobie nieźle poszaleć na showupie - średnio mógł rzucać dziennie prawie
7 żetonów :)


Nowy Program Partnerski ShowUp.tv
Awatar użytkownika
Książe_showupa
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2141
Rejestracja: 15 cze 2016, 02:40
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 2 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Hah śmieje się , bo patrzę i nie wierzę , że taki mądry - najebał ponad 1 tys. postów na tym forum a i tak nadal nie umie czytać ze zrozumieniem :laughingnew:
Wyraźnie było napisane , że to są tylko jakieś przykładowe kwity a nie całość ale jednak zmusiliście mnie do przedstawienia wam większej części z moich transakcji , także proszę bardzo miłej lektury. Pozdrawiam skurwysynki ;) Czasami człowiek zastanawia się jak ktoś taki zdał maturę :good3: :laugh3:

Od świeższych do starszych

https://zapodaj.net/e96f43f7e5fea.jpg.html
https://zapodaj.net/975adb6722f9b.jpg.html
https://zapodaj.net/252652480cd43.jpg.html
https://zapodaj.net/5e6f3500e20af.jpg.html
https://zapodaj.net/52564f50d07f5.jpg.html
https://zapodaj.net/a030ce6fdbf99.jpg.html
https://zapodaj.net/e21150ea74942.jpg.html
https://zapodaj.net/3822796919431.jpg.html
https://zapodaj.net/4937049a9fe07.jpg.html
Awatar użytkownika
Barmanos
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 30
Rejestracja: 02 lis 2016, 12:01
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Barmanos


PoprzedniaNastępna

Wróć do Kobiety - Pokazy 18+



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: crossek87, Gratulacje i 50 gości