Płynność wypłat z SU

Dział poświęcony specjalnie dla żetonów i wypłat.
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
Re: Płynność wypłat z SU
11 kwie 2019, 09:23
Przyjazna pisze:Dalli140183 i Ted Bundy macie rację że termin to termin ale SU rządzi się własnymi prawami i do 23:45 możemy siedzieć w napięciu.
Do tej pory nie namawialam do buntu ale dziś jak jeden maz powinny dziewczyny zrezygnować z nadawania do chwili wypłaty jednak gwarantuje wam że większość nawet nie wie o tym forum


Powinne zrezygnowac a tego nie zrobia mimo tego co sie dzieje, widac to po tym ze kazda transmitujacac wraca i dalej transmituje, wiele dziewczyn sprzedaje zetony na lewo, portal traci czy tak czy siak bo zeton jest w obiegu a wielu Panow nie kupuje juz od nich zetonow,
Napiecie rosnie. To normalne ze kazda sie boi o swoje zarobione ciezko Pieniadze.
Nienormalnym jest fakt wlasnie taki ze zadna nie przestaje i nie zrobi sobie wlasnie przerwy by rozejrzec sie np gdzies indziej :)
Teraz pretensje jedynie mozecie miec do siebie i do swoich kolezanek ,,po fachu,,.
Awatar użytkownika
Dalli140183
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 41
Rejestracja: 05 kwie 2019, 17:36
Podziękował: 6 razy
Podziękowano mu: 9 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: wiele


Re: Płynność wypłat z SU
11 kwie 2019, 09:25
Jest taki portal społecznościowy dość ostra łoża szydercow i inny poziom świadomości :))) nie wiem jakie cechy ma dla was świezynka ale jak ktoś ma dystans do siebie to kilka wpisów w prawo czy lewo go lub ją nie ruszy. A w obliczu klęski SHOWUPOWEJ powinieneś wiecej wybaczyć i zrozumieć glodujace kamerki :)
Już trawnik przed domem wygryzlam, nikt nie oferuje nawet kukurydzy do ojebania
Awatar użytkownika
Przyjazna
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 508
Rejestracja: 30 sie 2016, 07:16
Podziękował: 13 razy
Podziękowano mu: 103 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Wpisz nick
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Płynność wypłat z SU
11 kwie 2019, 09:25
HenryChinaski1 pisze:I jeszcze jedno.. nie wiem, skąd to powszechne przekonanie, ze showup.tv to żyła złota
to teoretycznie jest żyła złota....bo taka pisanina że to, czy tamto, że góra piniendzy... a jedyne to co wiemy o tej firmie to jej siedziba i parytet wymiany żetonów no i ile dziewczyn siedzi czy chłopa...i nic poza tym.. nawet szczątkowego cash flow czy bilansu


No jak to ?Żetony płyną to, jak nie żyła złota :mocking: Czasem wydaje mi się że część lasek w ogóle nie używa mózgu a jak używa to fachowo zwie się to myśleniem krótkowzrocznym :sarcastic: Tak jak Henry napisał każdy z nas tak naprawdę gówno wie a przecież na kondycje firmy wpływa wiele czynników. Wszystko może się wydarzyć... od audytów, kar od instytucji finansowych i nie tylko aż po jakieś banalne zdarzenia, że wspólnik wyprowadza majątek i spierdala albo właściciel który okazuje się hazardzistą i wszystko przepierdala w kasynie . Oczywiście tylko teoretyzuje :sarcastic:
Awatar użytkownika
Tymi
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 327
Rejestracja: 05 lis 2015, 12:14
Lokalizacja: POLSKA
Podziękował: 19 razy
Podziękowano mu: 40 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: VS
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Płynność wypłat z SU
11 kwie 2019, 09:29
Przyjazna pisze:Już trawnik przed domem wygryzlam, nikt nie oferuje nawet kukurydzy do ojebania



Mam kiełbasę ekologiczną z nadzieniem w płynie :D
grac
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 559
Rejestracja: 24 lut 2017, 07:31
Podziękował: 257 razy
Podziękowano mu: 357 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: b
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Płynność wypłat z SU
11 kwie 2019, 09:32
Przyjazna pisze:Miszmasz też mi się to przypomniało miało to być symboliczne 300-500 ale do tej pory nie uswiadczyłam :cray:


Gdyby udało się zgrać nadające aby zrobiły 1dzien wolnego ale absolutnie bez wyjątku to może faktycznie zaczeliby stawać na głowie zatrudnili 5ukraińcow i przez noc wysłali przelewy :biggrin:

dlaczego akurat 5ciu Ukraincow? to bylo slabe....
Awatar użytkownika
Dalli140183
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 41
Rejestracja: 05 kwie 2019, 17:36
Podziękował: 6 razy
Podziękowano mu: 9 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: wiele


Re: Płynność wypłat z SU
11 kwie 2019, 09:36
Dalli140183 pisze:
Przyjazna pisze:Miszmasz też mi się to przypomniało miało to być symboliczne 300-500 ale do tej pory nie uswiadczyłam :cray:


Gdyby udało się zgrać nadające aby zrobiły 1dzien wolnego ale absolutnie bez wyjątku to może faktycznie zaczeliby stawać na głowie zatrudnili 5ukraińcow i przez noc wysłali przelewy :biggrin:

dlaczego akurat 5ciu Ukraincow? to bylo slabe....


Slabe nie słabe blokada nadal jest...
Polscy pracują za granicą w angli, dojczach jako tańsza siła u nas Ukraińcy tak było jest i będzie
Awatar użytkownika
Przyjazna
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 508
Rejestracja: 30 sie 2016, 07:16
Podziękował: 13 razy
Podziękowano mu: 103 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Wpisz nick
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Płynność wypłat z SU
11 kwie 2019, 09:45
Przyjazna pisze:Już trawnik przed domem wygryzlam, nikt nie oferuje nawet kukurydzy do ojebania

Ooooo to Ty masz DOM??? bogaczko... to moze sie zaprzyjaznimy? naprawie trawnik... dam te kukurydze do... :D To jaki masz nick na SU? ;)
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2101
Rejestracja: 08 lis 2015, 16:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1167 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin


Re: Płynność wypłat z SU
11 kwie 2019, 09:48
komin pisze:Ooooo to Ty masz DOM???


Dom samotnej matki :D :D :D
grac
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 559
Rejestracja: 24 lut 2017, 07:31
Podziękował: 257 razy
Podziękowano mu: 357 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: b
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Płynność wypłat z SU
11 kwie 2019, 09:50
Potrzebujesz taniej sily roboczej do tego by naprawili serwis, nikt nie robi tego za psie pieniadze.
Pretensje prosze kierowac do Web-Anatomy. to Oni wdrozyli te wasze zajebiste technologie i to oni zajmuja sie obsluga.
Brzydko napisalas bo tu powiewa rasizmem teraz :nono: .
Teraz wyobraz sobie jakby ta tania sila robocza zaczela dawac Tobie napiwki(UKRAINCY). tez nazywalabys ich potocznie tansza sila robocza? czy raczej bys odnosila sie do nich w sposob tak mily i cieply by tylko nie przestali dawac Ci NAPIWKOW?
Awatar użytkownika
Dalli140183
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 41
Rejestracja: 05 kwie 2019, 17:36
Podziękował: 6 razy
Podziękowano mu: 9 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: wiele


Re: Płynność wypłat z SU
11 kwie 2019, 09:53
komin pisze:
Przyjazna pisze:Już trawnik przed domem wygryzlam, nikt nie oferuje nawet kukurydzy do ojebania

Ooooo to Ty masz DOM??? bogaczko... to moze sie zaprzyjaznimy? naprawie trawnik... dam te kukurydze do... :D To jaki masz nick na SU? ;)


Właściwie to sama mieszkam i trochę samotna też się czuje a co masz ciekawego do zaoferowania prócz kolby i korepetycji?


www.ShowUpTV.blog
Awatar użytkownika
Przyjazna
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 508
Rejestracja: 30 sie 2016, 07:16
Podziękował: 13 razy
Podziękowano mu: 103 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Wpisz nick
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Płynność wypłat z SU
11 kwie 2019, 09:55
Dalli140183 pisze:Potrzebujesz taniej sily roboczej do tego by naprawili serwis, nikt nie robi tego za psie pieniadze.
Pretensje prosze kierowac do Web-Anatomy. to Oni wdrozyli te wasze zajebiste technologie i to oni zajmuja sie obsluga.
Brzydko napisalas bo tu powiewa rasizmem teraz :nono: .
Teraz wyobraz sobie jakby ta tania sila robocza zaczela dawac Tobie napiwki(UKRAINCY). tez nazywalabys ich potocznie tansza sila robocza? czy raczej bys odnosila sie do nich w sposob tak mily i cieply by tylko nie przestali dawac Ci NAPIWKOW?

Więcej luzu XD
Nie wiem dlaczego każda różowa tak bardzo się spina i nie rozumie kiedy pada żart a kiedy jest trochę poważniej


www.ShowUpTV.blog
Awatar użytkownika
Przyjazna
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 508
Rejestracja: 30 sie 2016, 07:16
Podziękował: 13 razy
Podziękowano mu: 103 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Wpisz nick
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Płynność wypłat z SU
11 kwie 2019, 10:08
Przyjazna pisze:Właściwie to sama mieszkam i trochę samotna też się czuje a co masz ciekawego do zaoferowania prócz kolby i korepetycji?

Noooooo sluchaj.... jestem skromny, nie lubie sie chwalic ale jestem najlepsza partia na forum... no moze poza Rugerem ale jemu juz ogole nie staje.
To tak.... mam 61 zetonow na SU, auto na gwarancji i bielizne od Armaniego... z najwiekszych osiagniec zyciowych to poza jakimis drobnostkami moge sie poszczycic ze kiedys zdobylem tytul VIPa forum dla przegrywow no i Paula sie ze mna wita nawet jak jej nie dam ani grosza.... Takze nie zastanawiaj sie, bier mnie zanim sie rozmysle bo nie widze tu nikogo kto mnie przebije w zajebistosci ;)
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2101
Rejestracja: 08 lis 2015, 16:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1167 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin


Re: Płynność wypłat z SU
11 kwie 2019, 10:09
masz tu telefony do Radia Maryja http://www.radiomaryja.pl/kontakt/
o godzinie 15:30 zaczyna się audycja "Czas Życzeń i Pozdrowień". Przeproś grzecznie, żałuj za grzechy i to co napisałaś o pracowitych Ukraińcach.

P.S
przy okazji możesz nas wszystkich pozdrowić
Każdemu na koniec jego własny dowcip
Once a Gunner, Always a Gunner.
Obrazek
Awatar użytkownika
Typer
Konkursy
Konkursy
Posty: 109
Rejestracja: 17 lip 2016, 19:27
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 179 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: MarlenaR
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Płynność wypłat z SU
11 kwie 2019, 10:15
Przepraszam wszystkich Ukraińców i pozdrawiam czarnuchow z pentem powyżej 20cm i pokornie czekam na pokutę
Awatar użytkownika
Przyjazna
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 508
Rejestracja: 30 sie 2016, 07:16
Podziękował: 13 razy
Podziękowano mu: 103 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Wpisz nick
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Płynność wypłat z SU
11 kwie 2019, 10:17
Tylko ruger na forum ma ponad 20 cm pento ale jest biały i brzydki.
grac
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 559
Rejestracja: 24 lut 2017, 07:31
Podziękował: 257 razy
Podziękowano mu: 357 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: b
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Płynność wypłat z SU
11 kwie 2019, 10:17
Przyjazna pisze:Przepraszam wszystkich Ukraińców i pozdrawiam czarnuchow z pentem powyżej 20cm i pokornie czekam na pokutę

jako pokutę pójdziesz na randkie z kominem,
Każdemu na koniec jego własny dowcip
Once a Gunner, Always a Gunner.
Obrazek
Awatar użytkownika
Typer
Konkursy
Konkursy
Posty: 109
Rejestracja: 17 lip 2016, 19:27
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 179 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: MarlenaR
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Płynność wypłat z SU
11 kwie 2019, 10:25
Przyjmuję zakłady :D będzie czy nie będzie, jest jeszcze opcja wybrania dnia i godziny :D
Już sąsiedzi mają mnie dość bo snuję się w porze obiadowej i tylko zbieram zapachy na klatce :P połączone z zdjęciami pieczonego kurczaka w necie dają takie same doznania jak priv za 1000 :D
Awatar użytkownika
cipkozaurka
SU-holik
SU-holik
Posty: 112
Rejestracja: 28 sie 2017, 18:22
Podziękował: 87 razy
Podziękowano mu: 53 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: LobodA
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Nie powiem


Re: Płynność wypłat z SU
11 kwie 2019, 10:33
Nie będzie. O 23 :45 będzie info ze zmianą daty na połowe następnego tygodnia.
Awatar użytkownika
miszmasz
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 254
Rejestracja: 07 lip 2016, 18:19
Podziękował: 40 razy
Podziękowano mu: 55 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: szefowa
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Płynność wypłat z SU
11 kwie 2019, 10:35
cipkozaurka pisze:Przyjmuję zakłady :D będzie czy nie będzie, jest jeszcze opcja wybrania dnia i godziny :D
Już sąsiedzi mają mnie dość bo snuję się w porze obiadowej i tylko zbieram zapachy na klatce :P połączone z zdjęciami pieczonego kurczaka w necie dają takie same doznania jak priv za 1000 :D


Robię zaraz schabowe. Wysłać Ci fotkę? Zawsze to jakieś urozmaicenie diety... bo na SU bym nie liczyła.
Biustwo


Re: Płynność wypłat z SU
11 kwie 2019, 10:38
Ja obstawiam, że wypłaty ruszą w maju :sarcastic:
Digi


PoprzedniaNastępna

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Żetony i wypłaty



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości