Jessi19/x_Jessi_x/TeganJamesX/nicoletteshea

Dział na temat naszych pań z showup-a, które robią pokazy dla dorosłych
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
Re: Jessi19/x_Jessi_x
28 paź 2017, 10:52
Na ogólnym dość sporo wody wypija, i ma zawsze ochotę na tryskanko :roll: No i nie wiem czy ma jakiś kompleks czy coś ale dla niej naturalne piersi zawsze są zwisami no jak się o nie nie dba to i może i tak jest ale bez przesady. Z ciekawości wpadłem na priv i jej twarz jest też mega sztuczna ogólnie wygląd bardziej zrobionej Karyny, na priv jest bardzo monotonna a wręcz znudzona no i widać, że nie przeżywa mega intensywnego orgazmu zakończonego wytykiem tylko od tak sobie posikuje. Teraz jej nie będzie przez miesiąc obstawiam kolejną operację, tylko jestem ciekawy czego chyba :scratch_one-s_head:

https://showup24.tv/x_Jessi_x
https://showup24.tv/profile/x_Jessi_x
Awatar użytkownika
taki_tam
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 439
Rejestracja: 05 sty 2016, 21:37
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Jessi19/x_Jessi_x
04 mar 2018, 11:50
Chyba chcę się upodobnić do "polskiej barbie" bo jej usta z profilu zaczynają przypominać te u Anelli. W sumie jako piss bo tryskającego orgazmu tego nie nazwę można zobaczyć dość tanio w porównaniu do innych dziewczyn bo już od 300 zet.
Awatar użytkownika
taki_tam
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 439
Rejestracja: 05 sty 2016, 21:37
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Jessi19/x_Jessi_x
18 mar 2018, 21:40
Super laska.

Panna 9/10
Jakość 8/10
Zgodność 10/10
Awatar użytkownika
SUweren
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 17
Rejestracja: 18 mar 2018, 19:43
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: -
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: -


Re: Jessi19/x_Jessi_x
17 kwie 2019, 20:27
Bardzo zgrabne cialo i mega cycki. Jak ktos lubi zrobione laski to naprawde warto zajrzec.
Na privach umie sie dobrze zabawic wiec polecam zajrzec,
w dodatku jest bardzo sypmatyczna, a na pierwszy rzut oka nie wyglada :)
Awatar użytkownika
toniq13
SU-holik
SU-holik
Posty: 69
Rejestracja: 16 kwie 2016, 16:27
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 4 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: x_jessi_x
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Jessi19/x_Jessi_x
17 kwie 2019, 22:38
Lubie poprawione laski typu jessi :good3: nie dosc, ze sexy to bardzo sympatyczna 11/10

https://showup24.tv/x_Jessi_x
https://showup24.tv/profile/x_Jessi_x
Awatar użytkownika
bizonn970
SU-holik
SU-holik
Posty: 138
Rejestracja: 26 sty 2018, 15:16
Podziękował: 61 razy
Podziękowano mu: 9 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Kilka
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Uzupełniam brakujące posty:

msn pisze:Ona to taka rasowa

@edit hahahah a teraz tak patrzę, że BENGIER założył temat, wszystko się zgadza :D


CYCOREK5000 pisze:No priv ku nie było możne kiedyś chyba się wstydzi bo mamy dobre relacje znamy się 2 lata i dużo można pisać bardzo dobra dziewczyna i pracowita 6 rano i już Jessi na kam.
Cialo 9/10 młoda ładna ładny biust pupa no przyciąga wzrok
Jakosc 0/10 nie było mi dane pokazu a na technicznym były tylko rozmowy informatyczne konfiguracje nowej kamery i mikrofonu bo dawniej były z tym problemy dopiero jak sie poznałem to od 2 lat jest wszystko jak powinno być.Już po 3 razach pomocy informatycznej z mojej strony bardzo szybko się uczy co jak i gdzie ustawić od roku jest samodzielna informatycznie.
Zgodnosc 10/10 słyszałem że robi cuda :fap: może kiedyś sprawdzę, ale ona by mnie zabiła za to ale to jaka ładna śmierć by była :taunt.: polecam się przekonać jakie robi pokazy ten rany pracuś :yahoo:


toniq13 pisze:Uroda jak uroda, jedym sie podobaja takie dziewczyny, drugim niekoniecznie, ale jedno trzeba przyznac, dziewczyna umie sie dobrze zabawic na privie jak malo która tutaj na showupie :)
pokaz oceniam na 10/10
jakos obrazu bardzo dobra


HardDevil pisze:Dla mnie Jessi jest po prostu idealna. Ma wszystko co lubię. Jest ostra, potrafi spełniać różne zachcianki i prośby. Na SU uwielbiam do niej wracać, nigdy nie nudzę się na prv. ;) Dla mnie po prostu Bogini, może wynika to stąd, że mi akurat zrobione kobiety się bardzo podobają i nie mam nic przeciw "sztuczności", pokaz 10/10, jakość obrazu bardzo dobra.


BlackBitch30 pisze:Te dwa ostatnie posty chwalące jessi zapewne napisala sama bo dwa nowe konta i zaraz posty pisane tylko u niej i wychwalanie sztucznej karyny


beznadzieja pisze:Słuchaj koleżanko widzom podobają sie różna laski niskie,wysokie,cycate,plaskie i w tym Jessi która ma wielu swoich fanów. Nie podoba ci się spoko, ale post wrzuciłaś żeby podnieść swoje ego? czy masz żal pupy że w twoim temacie niema ruchu?


HardDevil pisze:Po prostu ją lubię dlatego to napisałem ;)
Skoro większość podobno tak bardzo nie lubi sztuczności to dlaczego czasami ciężko złapać ją na priv bo ciągle znika? ;)
Jessi ma wszystko co lubię i nie mam zamiaru się tego wstydzić. ;) Taki mam gust i można nazwać mnie prostakiem, nie obrażę się :D
Zmieniła nick zdaje się.


BlackBitch30 pisze:Nadaje na nowym nicku TeganJamesX jest porywana na priv bo ma silikon i czeste wizyty w solarium a faceci to wzrokowcy ale z jej inteligencją bardzo słabo


su_obserwator pisze:@BlackBitch30
Słabo chyba Twój biznes idzie i żeton się nie zgadza skoro zajmujesz się i oceniasz inne :D Jak potrzebuje inteligentnej panny do pogadania to idę do biblioteki. To jest SU e-burdel :mrgreen: Bez urazy.


HardDevil pisze:Parokrotnie z nią rozmawiałem i wg mojej podkreślam subiektywnej opinii jest inteligentna ;). Być może zatem ktoś uzna mnie za mało inteligentnego ale trudno ;) każdy ma prawo do własnych ocen. Wg mnie jest inteligentna ma charakter a kwestia zrobionego ciała zawsze była i będzie dyskusyjna :D


PrzystojnyOn pisze:Nadaje na nowym nicku wziętym od aktorki brazzers: TeganJamesX. Silikon ma spory ale dupsko grube i z kropkami


toniq13 pisze:
BlackBitch30 pisze:Nadaje na nowym nicku TeganJamesX jest porywana na priv bo ma silikon i czeste wizyty w solarium a faceci to wzrokowcy ale z jej inteligencją bardzo słabo

Opinia zweryfikowana po wielu rozmowach z nia? Czy poprostu oceniasz ludzi pobieznie? :)


PrzystojnyOn pisze:
toniq13 pisze:
BlackBitch30 pisze:Nadaje na nowym nicku TeganJamesX jest porywana na priv bo ma silikon i czeste wizyty w solarium a faceci to wzrokowcy ale z jej inteligencją bardzo słabo

Opinia zweryfikowana po wielu rozmowach z nia? Czy poprostu oceniasz ludzi pobieznie? :)

Zapewne nie bo nie jest januszem, który wydaje 88zł na 13 min z jessi, którego w tym czasie jak i po nim jessi ma w dupie...


Książe_showupa pisze:Coś ostatnio bardzo wiele dziewczyn na showupie zmienia nicki ale jakoś nie chce mi się wierzyć, żeby to było wynikiem tego, że moderatorzy na showupie wzięli się do pracy.


michalekoz pisze:Czasami zmiana nicku to przeciągniecie nowych klientów :-) Nowe ciuszki itp Na ulicy nie jeden facet się za nią ogląda.


Książe_showupa pisze:W to, że akurat za nią ogląda się wielu facetów na ulicy to nie wątpię :) Pewnie sam też bym się obejrzał :)


Źródło: http://archive.fo/BLMdj , http://archive.fo/da6OE .
Awatar użytkownika
e-Laski
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2085
Rejestracja: 21 lip 2015, 23:01
Lokalizacja: Polska
Podziękował: 13 razy
Podziękowano mu: 177 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Energia93
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Laski ShowUp


Re: Jessi19/x_Jessi_x
20 kwie 2019, 22:52
bizonn970 pisze:Lubie poprawione laski typu jessi :good3: nie dosc, ze sexy to bardzo sympatyczna 11/10

https://showup24.tv/x_Jessi_x
https://showup24.tv/profile/x_Jessi_x


Z tym, że jest taka bardzo sympatyczna to bym nie przesadzał raczej nie należy do zbyt rozmownych dziewczyn na showupie.
Awatar użytkownika
Książe_showupa
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2141
Rejestracja: 15 cze 2016, 01:40
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 2 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Re: Jessi19/x_Jessi_x
25 kwie 2019, 19:55
Książe_showupa pisze:
bizonn970 pisze:Lubie poprawione laski typu jessi :good3: nie dosc, ze sexy to bardzo sympatyczna 11/10

https://showup24.tv/x_Jessi_x
https://showup24.tv/profile/x_Jessi_x


Z tym, że jest taka bardzo sympatyczna to bym nie przesadzał raczej nie należy do zbyt rozmownych dziewczyn na showupie.


Zyskuje przy blizszym poznaniu :mrgreen: fakt na ogole jest praktycznie niemowa ;)
Awatar użytkownika
toniq13
SU-holik
SU-holik
Posty: 69
Rejestracja: 16 kwie 2016, 16:27
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 4 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: x_jessi_x
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Jessi19/x_Jessi_x
29 kwie 2019, 16:21
toniq13 pisze:
Książe_showupa pisze:
bizonn970 pisze:Lubie poprawione laski typu jessi :good3: nie dosc, ze sexy to bardzo sympatyczna 11/10

https://showup24.tv/x_Jessi_x
https://showup24.tv/profile/x_Jessi_x


Z tym, że jest taka bardzo sympatyczna to bym nie przesadzał raczej nie należy do zbyt rozmownych dziewczyn na showupie.


Zyskuje przy blizszym poznaniu :mrgreen: fakt na ogole jest praktycznie niemowa ;)


To może ja jeszcze za mało miałem okazje ja poznać.
Awatar użytkownika
Książe_showupa
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2141
Rejestracja: 15 cze 2016, 01:40
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 2 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Pojęczeć sztucznie poprzeklinać i ważne żeby żeton sie zgadzał
Multikonto BlackBitch30 !!!!!!!
Awatar użytkownika
Adela->BlackBitch30
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 270
Rejestracja: 26 kwie 2019, 10:54
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 25 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Brak
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Adela pisze:Pojęczeć sztucznie poprzeklinać i ważne żeby żeton sie zgadzał



A co Ty :idea: robisz aby żeton się zgadzał? Masz prawdziwe orgazmy? Jesteś zawsze miła i naturalna?

Nie doszukujmy się na SU naturalności tu każdy sposób na żeton jest dobry
grac
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 559
Rejestracja: 24 lut 2017, 07:31
Podziękował: 257 razy
Podziękowano mu: 357 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: b
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


gracjano pisze:
Adela pisze:Pojęczeć sztucznie poprzeklinać i ważne żeby żeton sie zgadzał



A co Ty :idea: robisz aby żeton się zgadzał? Masz prawdziwe orgazmy? Jesteś zawsze miła i naturalna?

Nie doszukujmy się na SU naturalności tu każdy sposób na żeton jest dobry

Wejdz do niej na priv i napisz cokolwiek to zostaniesz zignorowany, dlatego sądze ze plastik zetoniara.
Multikonto BlackBitch30 !!!!!!!
Awatar użytkownika
Adela->BlackBitch30
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 270
Rejestracja: 26 kwie 2019, 10:54
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 25 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Brak
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Adela pisze:
gracjano pisze:
Adela pisze:Pojęczeć sztucznie poprzeklinać i ważne żeby żeton sie zgadzał



A co Ty :idea: robisz aby żeton się zgadzał? Masz prawdziwe orgazmy? Jesteś zawsze miła i naturalna?

Nie doszukujmy się na SU naturalności tu każdy sposób na żeton jest dobry

Wejdz do niej na priv i napisz cokolwiek to zostaniesz zignorowany, dlatego sądze ze plastik zetoniara.


Nigdy nie czulem sie zignorowany u niej, zawsze robila to o co prosilem na priv,
ale moze mam jakies szczegolne wzgledy bo mam inne odczucia.

Nie ukrywajmy laski tutaj siedza zeby zarabiac zetony, wiec tak naprawde kazda na SU to zetoniara :mrgreen:
Awatar użytkownika
toniq13
SU-holik
SU-holik
Posty: 69
Rejestracja: 16 kwie 2016, 16:27
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 4 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: x_jessi_x
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Jessi robi bardzio dobre privy :D co do wygladu to jest kwestia gustu. Mi sie podobaja takie "gwiazdy" :D
Awatar użytkownika
Pomaranczowy_Jenot
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 4
Rejestracja: 07 lip 2020, 17:51
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Spinster
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Bezapelacyjna Królowa SU jeśli chodzi o privy. Często trudno do niej wejść bo idzie na priv za privem. Moja Ulubiona, bardzo lubię zrobione w ten sposób łaski. Zastanawiam się jak musi wyglądać facet, który jest w stanie poskromić taką kobietę :D.
Awatar użytkownika
HardEvil
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 1
Rejestracja: 29 lip 2020, 21:31
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: x_jessi_x
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Jessi niby usunęła konto, coś wiadomo? Nowy nick czy koniec kariery na kamerkach?
Awatar użytkownika
pablo
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 14
Rejestracja: 17 sie 2016, 14:39
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: natalixa
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


pablo pisze:Jessi niby usunęła konto, coś wiadomo? Nowy nick czy koniec kariery na kamerkach?

Oby nie, choć jakoś jej nie trafiam. Widział ją ktoś? Może tylko nowe konto?
Awatar użytkownika
Tymi
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 327
Rejestracja: 05 lis 2015, 12:14
Lokalizacja: POLSKA
Podziękował: 19 razy
Podziękowano mu: 40 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: VS
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Ostatnio widziałem jej avatar 2 razy na stronie głównej.
primemma.tv
Awatar użytkownika
Papaj
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 1069
Rejestracja: 20 lis 2015, 14:35
Podziękował: 45 razy
Podziękowano mu: 12 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Na szczęście tylko zmiana loginu :good3:
https://showup24.tv/profile/nicoletteshea
Awatar użytkownika
Tymi
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 327
Rejestracja: 05 lis 2015, 12:14
Lokalizacja: POLSKA
Podziękował: 19 razy
Podziękowano mu: 40 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: VS
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Mechaniczne privy oraz sikanie zamiast prawdziwego squirtu. Ale patrząc na nią moznacza się tego spodziewać.
Awatar użytkownika
Andzelika26
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 21
Rejestracja: 02 maja 2020, 16:03
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Wpisz nick
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


PoprzedniaNastępna

Wróć do Kobiety - Pokazy 18+



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 26 gości