Płynność wypłat z SU

Dział poświęcony specjalnie dla żetonów i wypłat.
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
Re: Płynność wypłat z SU
11 kwie 2019, 07:24


Nom, tu masz racje Przyjazna, SU rzadzi sie wlasnymi prawami... nawet maja regulamin ktory mowi ze wyplaty sa do 7 dni roboczych. Co prawda nigdy tego regulaminu nie czytalem ale nie sadze ze jest tam cos na temat nieplacenia z powodu przebudowy panelu platnosci.
Zobaczymy co tam dzis ciekawego wymysla, jak im to stawanie na glowie wyjdzie. Tak sobie mysle ze gdyby chcieli jakis gest dobrej woli pokazac... to ile jest max nadajacych na SU? 300? Malo ogarnieta ksiegowa 300 przelewow po powiedzmy 1000 zlotych to moglaby "z palca" wstukac w kilka godzin.
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2101
Rejestracja: 08 lis 2015, 16:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1167 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin


Re: Płynność wypłat z SU
11 kwie 2019, 07:33


Skoro w regulaminie mają, że wypłacają do 7 dni roboczych to łatwo licząc 7 dni roboczych od 12.04 mija w dniu 23.04 czyli po świętach, obym się mylił i dadzą Wam wypłaty wcześniej.
grac
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 559
Rejestracja: 24 lut 2017, 07:31
Podziękował: 257 razy
Podziękowano mu: 357 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: b
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Płynność wypłat z SU
11 kwie 2019, 07:35


A mi sie przypomnialo, jak przy tamtej wczesniejszej akcji z brakiem wyplat, ktos do nich napisal, ze mogliby jakos wynagrodzic, ze wycieli taki numer. Odpisali, ze pomysla nad forma rekompensaty. Hahahah do tej pory sie nie namyslili :lol:
Awatar użytkownika
miszmasz
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 254
Rejestracja: 07 lip 2016, 18:19
Podziękował: 40 razy
Podziękowano mu: 55 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: szefowa
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Płynność wypłat z SU
11 kwie 2019, 07:37


Miszmasz też mi się to przypomniało miało to być symboliczne 300-500 ale do tej pory nie uswiadczyłam :cray:


Gdyby udało się zgrać nadające aby zrobiły 1dzien wolnego ale absolutnie bez wyjątku to może faktycznie zaczeliby stawać na głowie zatrudnili 5ukraińcow i przez noc wysłali przelewy :biggrin:
Awatar użytkownika
Przyjazna
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 508
Rejestracja: 30 sie 2016, 07:16
Podziękował: 13 razy
Podziękowano mu: 103 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Wpisz nick
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Płynność wypłat z SU
11 kwie 2019, 07:50


Myśle, ze ustawiając czwartek jak ostateczny dzień „modernizacji” rzeczywiście rusza te wypłaty. Jeżeli się mylę to będzie to dla nich strzał w kolano, bo dziewczyny się wkurza i nie będą tak licznie transmitować w weekend, gdzie nie oszukujmy się, ale zarobek jest największy
Awatar użytkownika
bebi
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 10
Rejestracja: 10 kwie 2019, 20:54
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Płynność wypłat z SU
11 kwie 2019, 07:52


Naprawdę 1dzień nie uczyni z nas milionerek ale aby faktycznie było zgranie bez jakiś czarnych protestów tylko by zarówno te zabiegające o popularność z góry i środek i te nie walczące o oglądalność z parteru BY KAŻDA JEDNA ODPUŚCIŁA 1DZIEŃ to moze by potraktowali odrobinę poważniej naszą już umierającą cierpliwość
Awatar użytkownika
Przyjazna
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 508
Rejestracja: 30 sie 2016, 07:16
Podziękował: 13 razy
Podziękowano mu: 103 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Wpisz nick
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Płynność wypłat z SU
11 kwie 2019, 07:59


Zobaczymy, na razie czekam i jestem optymistką :D pytanie jaki masz plan żeby wszystki laski zgrać, spoko ja sobie jeden czy 2 dniowki moge odpuscic ;) Mi się wydaje, że jeśli showup znowu przesunie termin zacznie stopniowo odpadać coraz więcej lasek.
Awatar użytkownika
beznadzieja
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 351
Rejestracja: 23 paź 2016, 10:28
Podziękował: 70 razy
Podziękowano mu: 141 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: xd
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Re: Płynność wypłat z SU
11 kwie 2019, 08:01


Przyjazna
Sama wiesz, że to niemożliwe
To jest showup... w tym biotopie modelki sa dla siebie konkurencją a micha jest spora, ale jedna
a modelki ofkors ze zaczną odchodzić
ja to się dziwie w sumie jak któras z dziewczyna ma blokadę jezykową
taka trzesiawka przecież murzynuje po angielsku jak skurwęsyn a daje rade
Myslę, ze tu problemem chyba jest jednak bardziej pokazywanie twarzy niz angielski

I jeszcze jedno.. nie wiem, skąd to powszechne przekonanie, ze showup.tv to żyła złota
to teoretycznie jest żyła złota....bo taka pisanina że to, czy tamto, że góra piniendzy... a jedyne to co wiemy o tej firmie to jej siedziba i parytet wymiany żetonów no i ile dziewczyn siedzi czy chłopa...i nic poza tym.. nawet szczątkowego cash flow czy bilansu
Awatar użytkownika
HenryChinaski1
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 878
Rejestracja: 14 sie 2016, 19:57
Podziękował: 22 razy
Podziękowano mu: 228 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Płynność wypłat z SU
11 kwie 2019, 08:18


Ja już straciłam nadzieje na to, że w piątek będą normalnie wypłacać. Ja już się nawet nie denerwuje na obecną sytuację - już mnie to po prostu śmieszy.
Digi


Re: Płynność wypłat z SU
11 kwie 2019, 08:22


Nie mam planu BEZNADZIEJA chociaż chciałabym mieć





www.ShowUpTV.blog
Awatar użytkownika
Przyjazna
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 508
Rejestracja: 30 sie 2016, 07:16
Podziękował: 13 razy
Podziękowano mu: 103 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Wpisz nick
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Płynność wypłat z SU
11 kwie 2019, 08:26


pusheen pisze:Zastanawia mnie jedno - jak to jest, że przez te 20 dni nikt nie wykorzystał luki w rynku i nie otworzył konkurencyjnej strony? Przecież to idealny moment! Czy Showup nie boi się, że ktoś na to wpadnie i sprzątnie im wszystkie camgirl sprzed nosa? Osobiście jestem pewna, że prędzej, czy później taka strona powstanie, ponieważ, no nie oszukujmy się, Showup ma coraz bardziej wyjebane.

Po pierwsze zalozenie portalu ze streamem to nie jest cos co sie robi w dwie minuty i to nie jest cos taniego w utrzymaniu. Smieszy mnie gdy ktos tu wypisuje jakie to SU to zyla zlota. Juz tu jakas panienka wyliczyla ze SU 30 tysi dziennie zarabia na czysto bo przeciez na 1000 zetonow ma prawie 70 zeta zysku... co jest w rzeczywistosci gowno prawdą. Juz pomijam takie problemy jak zalatwienie operatora platnosci... zauwaz ze do dzis , po tylu latach SU nie przyjmuje bezposrednio platnosci z kart platniczych.
Po drugie, takie proby juz byly i za kazdym razem konczylo sie klęską... z roznych powodow, glownie braku zainteresowanych, braku szans na wypromowanie czegos nowego a przede wszystkim braku kapitalu. Lekko zakladam ze otwierajac taki portal trzeba sie liczyc ze minimum pol roku trzeba dokladac do interesu i to grubo dokladac...
Po trzecie, teoretycznie jest kilka innych dzialajacych portali z kamerkami w Polsce, troszke inaczej sprofilowanych, ale sa... tylko jakie sa szanse ze nagle wszystkie przestaniecie nadawac na SU i przejdziecie tlumnie na ero czy zbiornik? Jak Wy nawet nie jestescie zgodne czy w obecnej sytuacji nadawac dalej czy nie...
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2101
Rejestracja: 08 lis 2015, 16:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1167 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin


Re: Płynność wypłat z SU
11 kwie 2019, 08:28


Ok komin dobry nauczyciel dziś już wiem że Pani biorąca od 300zl za godzinę to EKSKLUZYWNA KURWA, Pani stojąca przy drodze uprawiająca miłość oralną z przejezdzajacymi najczęściej kierowcami tita pobierająca opłatę 50zl za usługę to przydrożny ssak nazywany inaczej Tirowką, panie pomiedzy tymi przedzialami to cichodajki ok jestem już doedukowana tylko nadal nie wiem jak się nazywają Panie siedzące cały dzień z anteną w dupie za darmo a jedyną zapłatą jest obietnicą zarobku wieloktoć 2zl???
Wpis na lajcie



www.ShowUpTV.blog
Awatar użytkownika
Przyjazna
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 508
Rejestracja: 30 sie 2016, 07:16
Podziękował: 13 razy
Podziękowano mu: 103 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Wpisz nick
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Płynność wypłat z SU
11 kwie 2019, 08:36


komin, ero polaczylo sie z bonga, wiec z wypadlo z biznesu kamerek w PL a szkoda,bo bylo tam nawet spoko , zbiornik oczywiscie jest i pozostaje jakąs tam alternatywą :)

Ero wypadło z interesu w najgorszym mozliwym momencie, bo przy takim kryzysie jaki jest obecnie na SU, mogli ściągnąc do siebie bardzo dużo lasek, a i zarabiało się tam nie najgorzej.

Co do owierania nowych portali to jak najbardziej, zawsze potwarzam ze showup potrzebuje zdrowej konkurencji, to sie ogarnie. JEST JESZCZE TEN ŚMIESZNY VIVET, ale dlaczego oni nie wykorzystuja tej luki z przelewami do wlasnej promocji to ja nie wiem...

Przyjazna nie wiem jak nazywa sie Pani z jednym lushem :) ale jak masz po 3 wlozone w cipke i dupke to nazywamy ją Spaghetti :)
Awatar użytkownika
beznadzieja
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 351
Rejestracja: 23 paź 2016, 10:28
Podziękował: 70 razy
Podziękowano mu: 141 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: xd
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Re: Płynność wypłat z SU
11 kwie 2019, 08:41


beznadzieja pisze:Przyjazna nie wiem jak nazywa sie Pani z jednym lushem :) ale jak masz po 3 wlozone w cipke i dupke to nazywamy ją Spaghetti :)


:lol2: :haha: :laughingnew: na to bym nie wpadła :D
Awatar użytkownika
Przyjazna
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 508
Rejestracja: 30 sie 2016, 07:16
Podziękował: 13 razy
Podziękowano mu: 103 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Wpisz nick
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Płynność wypłat z SU
11 kwie 2019, 08:44


Przyjazna pisze:Ok komin dobry nauczyciel dziś już wiem że Pani biorąca od 300zl za godzinę to EKSKLUZYWNA KURWA, Pani stojąca przy drodze uprawiająca miłość oralną z przejezdzajacymi najczęściej kierowcami tita pobierająca opłatę 50zl za usługę to przydrożny ssak nazywany inaczej Tirowką, panie pomiedzy tymi przedzialami to cichodajki ok jestem już doedukowana tylko nadal nie wiem jak się nazywają Panie siedzące cały dzień z anteną w dupie za darmo a jedyną zapłatą jest obietnicą zarobku wieloktoć 2zl???
Wpis na lajcie

Haha :D zawsze czulem ze gdzies tam mam powolanie do bycia nauczycielem ;) dobrze ze nie poszedlem ta droga bo placa ponoc gorzej niz w Biedronce... Jestes dobra uczennica Przyjazna, szybko sie uczysz.... troche niedokladnie ale jak na pierwsza lekcje jest ok :good3: :D
Panie siedzace caly dzien gratis z antena w dupie to podejrzewam ze beda modelki "z powolania" ;) widac i do tego zawodu mozna miec powolanie i wykonywac go z pasją.

@Beza, a to nawey nie wiedzialem o tym Ero... a Vivet to tez myslalem ze juz umarl...
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2101
Rejestracja: 08 lis 2015, 16:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1167 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin


Re: Płynność wypłat z SU
11 kwie 2019, 08:50


Przyjazna pisze:Do tej pory nie namawialam do buntu ale dziś jak jeden maz powinny dziewczyny zrezygnować z nadawania do chwili wypłaty


Przyjazna pisze:(...)tylko głupie nie siadają bo konkurencja robi bunt (...) a co sprytniejsze siedzą i nadają i korzystają :))


Gryzą się z sobą te dwa posty ;) podobno tylko krowa nie zmienia zdania, więc nie będę się więcej czepiał :P

Przyjazna pisze: gwarantuje wam że większość nawet nie wie o tym forum

według mnie duuuuuuuuuużo osób wie o forumku, sporo osób zajrzało, sporo osób utworzyło konta lub słyszało o nim. Panuje jednak stereotyp, że to jakieś tam forum dla koniobijców, którzy tylko hejtują transmitujących. A to przecież nie jest prawdą ;) Forum tworzą ludzie a to jakie treści się pojawią zależy tylko i wyłącznie od użytkowników. Staramy się aby była jak największa wolność słowa i każdy powinien znaleźć tutaj "coś" dla siebie ;)

Problem w tym, że sporo dziewczyn loguje się tutaj w momentach kryzysowych jak np. BRAK WYPŁAT. Wchodźcie częściej, dyskutujcie, wymieniajcie poglądy, starajcie się wytłumaczyć komuś, że ma błędne myślenie lub pokażcie swój tok rozumowania. Nie gryziemy. Chętnie z Wami pogadamy na czacie(który znajduje się na dole strony głównej) czy podyskutujemy w postach w danym temacie. To czy o forum dowie się więcej osób zależy również od Was samych :)

Obrazek
i stale rośnie :) dziękujemy, że jesteście z nami i prosimy o więcej ;)
Każdemu na koniec jego własny dowcip
Once a Gunner, Always a Gunner.
Obrazek
Awatar użytkownika
Typer
Konkursy
Konkursy
Posty: 109
Rejestracja: 17 lip 2016, 19:27
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 179 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: MarlenaR
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Płynność wypłat z SU
11 kwie 2019, 08:59


Typer słuszne spostrzeżenie ale proszę przeczytaj kilkukrotnie moje wypowiedzi owszem bunt nie jest niczym dobrym bo nic nie zmieni na dłuższą metę raczej mam na myśli ten jeden dzisiejszy konkretnie dzień na który wszystkie czekamy więc zdania nie zmieniłam :)
Ok wiele się loguje na świeżo wiele jest od lat również sporo kobiet dowiedziało się o tym forum w chwili kryzysu ale kilka lat wstecz też się dowiedziałam o istnieniu takiego miejsca po prawie 2latach działania na SU ponieważ jest cała masa kobiet które się odcinaja od innych wyskakują zrobić swoje zgarnąć $$$ więc wszystko ma 2strony medalu.
Kilka razy zawitałam na czat i często jest pojazd po każdej z kolei nie każdy wie kiedy są heheszki a kiedy pogarda
Awatar użytkownika
Przyjazna
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 508
Rejestracja: 30 sie 2016, 07:16
Podziękował: 13 razy
Podziękowano mu: 103 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Wpisz nick
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Płynność wypłat z SU
11 kwie 2019, 09:00


Typer pisze:Chętnie z Wami pogadamy na czacie(który znajduje się na dole strony głównej) czy podyskutujemy w postach w danym temacie.


Bo na SU nas biedaków olewacie i nie chcecie z nami gadać :(
grac
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 559
Rejestracja: 24 lut 2017, 07:31
Podziękował: 257 razy
Podziękowano mu: 357 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: b
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Płynność wypłat z SU
11 kwie 2019, 09:06


Oj nie każda :)
Nie mierz wszystkich jedna miarą są takie co chętnie pogadają i sama czasem siedam na zwykłe pierdololo tylko fajnie jak ta rozmowa jest na jakimś poziomie bylejakim ale aby był :winkextra:
Awatar użytkownika
Przyjazna
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 508
Rejestracja: 30 sie 2016, 07:16
Podziękował: 13 razy
Podziękowano mu: 103 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Wpisz nick
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Płynność wypłat z SU
11 kwie 2019, 09:17


Z tym zapraszaniem na forumowego czata to bym uwazal.... szczegolnie "swiezynek" na foro. Nasz czat jest powiedzmy dosc "specyficzny" i bywa normalnie ale jesli jakas nowa wejdzie po raz pierwszy na czata i trafi na dyskusje Jozka z Rugerem o wyzszosci stolca luznego nad zwartym to moze byc roznie z jej checia dluzszego pobytu na foro... Nasz czat wymaga lagodnego wprowadzenia, jakiejs instrukcji obslugi, znajomosci "who is who" i czego po kim mozna sie spodziewac. Generalnie zauwazylem ze wiekszosc nowych zbyt pochopnie ocenia to forum i jego uzytkownikow.
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2101
Rejestracja: 08 lis 2015, 16:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1167 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin


PoprzedniaNastępna

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Żetony i wypłaty



Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 99 gości