KoKo21/Aruna

Dział na temat naszych pań z showup-a, które robią pokazy dla dorosłych
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
Re: KoKo21
18 wrz 2017, 23:50
KoKo21 pisze:
Ktoś tu pisał, że już kończy więc jednak jesteś idiotą :facepalm: No ale dobra ponabijaj sobie posty biedaku to znowu żetonków dostaniesz mrauu :heart:



Jeśli myślisz, że tylko po to tutaj się udzielam, żeby dostać te marne 20 zł - jesteś jeszcze większym pustakiem, niż myślałem
I komu ty to mówisz, dziewczynko? Wypominasz mi jakieś durne 200 żetonów, a od 5 lat przesiadujesz na kamerkach od zmierzchu do świtu. W sumie to nawet nie dziwie się, że nie masz ani pracy, ani znajomych. Chyba, że modliszke :lol: :lol: :lol: :lol:
Konkludując, idź coś zjeść bo marnie wyglądasz
Powodzenia :mrgreen:
Awatar użytkownika
asot
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 479
Rejestracja: 11 paź 2016, 00:02
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: tajemnica
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: KoKo21
18 wrz 2017, 23:56
asot pisze:
KoKo21 pisze:
Ktoś tu pisał, że już kończy więc jednak jesteś idiotą :facepalm: No ale dobra ponabijaj sobie posty biedaku to znowu żetonków dostaniesz mrauu :heart:



Jeśli myślisz, że tylko po to tutaj się udzielam, żeby dostać te marne 20 zł - jesteś jeszcze większym pustakiem, niż myślałem
I komu ty to mówisz, dziewczynko? Wypominasz mi jakieś durne 200 żetonów, a od 5 lat przesiadujesz na kamerkach od zmierzchu do świtu. W sumie to nawet nie dziwie się, że nie masz ani pracy, ani znajomych. Chyba, że modliszke :lol: :lol: :lol: :lol:
Konkludując, idź coś zjeść bo marnie wyglądasz
Powodzenia :mrgreen:


Przesiaduję bo mam w tym cel i jak większość dziewczyn jestem tu dla zarobku, wydaje mi się, ze jest to tak logiczne, że nie musiałam Ci tego pisać no ale wydawało mi się..
Więc tak jak pisałam wcześniej ja mam w tym cel, ja zarabiam, a Ty siedzisz aby pisać tu swoje debilne komentarze i pobierać za to żetonki bo nie stać Cię na zakup żetonów i pójście na normalnego priva, nie do mnie oczywiście tylko do jakiejś innej kobiety, zapewne masz już takie które Ci się podobają i Cie pociagają ale mimo to siedzisz tutaj na forum wylewając swoje stulejarskie żale i żebrząc, że przekroczyłes próg 200 postów i należy Ci się za to coś. Widać poświęciłes parę linijek więc zabolało Cię słowo BIEDA. Nie bój się nie Ty jedyny, tylko nie zgrywaj kozaczka pizdaczka bo tak naprawdę jesteś zwykłym śmieciem obrażającym inne kobiety, a kobieta szczupła czy spasiona to nadal kobieta ale widac matka Cię tego nie nauczyła patolu.
Awatar użytkownika
KoKo21
Night's Watch
Night's Watch
Posty: 266
Rejestracja: 05 wrz 2016, 00:16
Podziękował: 33 razy
Podziękowano mu: 52 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: KoKo21


Re: KoKo21
19 wrz 2017, 00:13
OH, ulzyło Ci? Widzę, że wertujesz forum z góry na dół wychwytując moje posty :D
Masz racje Kokuś, kobiety się szanuje i mamusia mnie tego nauczyła. Ale nauczyła mnie też, że kurw się nie szanuje,bo kurwa to nie kobieta. A przecież sama kilka postów temu napisałaś, że jesteś kurwą  :lol: :lol: :lol: :lol:
Awatar użytkownika
asot
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 479
Rejestracja: 11 paź 2016, 00:02
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: tajemnica
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: KoKo21
19 wrz 2017, 00:49
asot pisze:OH, ulzyło Ci? Widzę, że wertujesz forum z góry na dół wychwytując moje posty :D
Masz racje Kokuś, kobiety się szanuje i mamusia mnie tego nauczyła. Ale nauczyła mnie też, że kurw się nie szanuje,bo kurwa to nie kobieta. A przecież sama kilka postów temu napisałaś, że jesteś kurwą  :lol: :lol: :lol: :lol:


Nie czytałam Twoich wcześniejszych postów więc nie wiem do kogo tutaj masz bol dupy, a do kogo nie, co mnie to jebie.
A mama nauczyła Cię też przesiadywania z e-kurwami? Może sama Ci ta stronę pokazała :roll:. Btw. nawet najgorsza kurwa i tak zawsze będzie kobietą czy tego chcesz czy nie :(
Awatar użytkownika
KoKo21
Night's Watch
Night's Watch
Posty: 266
Rejestracja: 05 wrz 2016, 00:16
Podziękował: 33 razy
Podziękowano mu: 52 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: KoKo21


Re: KoKo21
19 wrz 2017, 04:40
Kokolino nie pisz o sobie ze jestes kurwa bo mentalne kurwy nie zrozumieja... Mentalne kurwy nie zrozumieja tez ze jestes przechujem ;) :lol: Btw. z mojego doswiadczenia, najczesciej i najglosniej na kurwy szczekaja ci ktorych na nie zwyczajnie nie stac.
Co poniektorym, palcem nie pokaze...ale polecam obejrzec i przemyslec:



https://showup24.tv/KoKo21
https://showup24.tv/profile/KoKo21
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2101
Rejestracja: 08 lis 2015, 16:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1167 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin


Re: KoKo21
19 wrz 2017, 10:43
komin pisze:Kokolino nie pisz o sobie ze jestes kurwa bo mentalne kurwy nie zrozumieja... Mentalne kurwy nie zrozumieja tez ze jestes przechujem ;) :lol: Btw. z mojego doswiadczenia, najczesciej i najglosniej na kurwy szczekaja ci ktorych na nie zwyczajnie nie stac.
Co poniektorym, palcem nie pokaze...ale polecam obejrzec i przemyslec:
https://www.youtube.com/watch?v=jQJRxG8xlfc


Masz rację kominku, ja ogólnie jestem człowiekiem z dystansem do siebie i do świata więc takie określenia jak e-kurwa czy nawet kurwa mnie nie ruszają, ba, sama tak często pisze o sobie ( e-kurwa, e-lafirynda ) ale to zawsze pisane jest ze śmiechem bo tak jak pisałam mam dystans do wszystkiego, zresztą trochę mnie znasz to wiesz co i jak :biggrin: :biggrin:. Dziwi mnie trochę postawa tego pajaca z poprzednich postów no ale tłumaczę to jedynie nabiciem sobie postów.
Awatar użytkownika
KoKo21
Night's Watch
Night's Watch
Posty: 266
Rejestracja: 05 wrz 2016, 00:16
Podziękował: 33 razy
Podziękowano mu: 52 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: KoKo21


Re: KoKo21
19 wrz 2017, 17:39
Hm, hm, tu się nie ma co złościć serdelciu, ładna z Ciebie panna ale to co zaczyna się dziać na Twej buzi to :shock2: Wiemy, że masz ponętne, duże usta, nie musisz szminką czy jak to tam się nazywa, wyjeżdzać kilometry, poza ich kontur :(


https://showup24.tv/KoKo21
https://showup24.tv/profile/KoKo21?


https://blogsu.pl/
Awatar użytkownika
antoni.czekailo
SU-holik
SU-holik
Posty: 176
Rejestracja: 15 sie 2017, 17:11
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Anka92x
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: antoniczekailo


Re: KoKo21
19 wrz 2017, 20:05
antoni.czekailo pisze:Hm, hm, tu się nie ma co złościć serdelciu, ładna z Ciebie panna ale to co zaczyna się dziać na Twej buzi to :shock2: Wiemy, że masz ponętne, duże usta, nie musisz szminką czy jak to tam się nazywa, wyjeżdzać kilometry, poza ich kontur :(


https://showup24.tv/KoKo21
https://showup24.tv/profile/KoKo21?


https://blogsu.pl/


Wow jaki znawca :biggrin: Jak się nakłada dobrze napigmentowaną szminkę, do tego matową to niezbędna jest konturówka, konturówka służy do obrysowania konturu ust i trzymania szminki w ryzyzach by nie rozmazywała sie i nie przemieszczała się w około ust. W niedziele miałam transmisję bez makijażu, jeśli więc razi Cię tak moja czerwona pomadka to wypatruj transmisji saute.
Jedni wolą więcej konturówki, drudzy wystające wary sromowe ( wybacz, zajrzalam w Twoje posty :P ) łihihihihihii
Awatar użytkownika
KoKo21
Night's Watch
Night's Watch
Posty: 266
Rejestracja: 05 wrz 2016, 00:16
Podziękował: 33 razy
Podziękowano mu: 52 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: KoKo21


Re: KoKo21
19 wrz 2017, 20:13
Awatar użytkownika
kondor
SU-holik
SU-holik
Posty: 151
Rejestracja: 05 lis 2015, 21:57
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Wpisz nickwpisznick.
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: KoKo21
19 wrz 2017, 20:15
kondor pisze:eee tam szminka zostawia fajna "obrączkę" ;)

:laugh3: :laugh3: Mmm kondor widzę, że masz dużego dzioba więc i obrączka byłaby efektywna :fap: :fap:



www.BlogSU.pl
Awatar użytkownika
KoKo21
Night's Watch
Night's Watch
Posty: 266
Rejestracja: 05 wrz 2016, 00:16
Podziękował: 33 razy
Podziękowano mu: 52 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: KoKo21


Re: KoKo21
19 wrz 2017, 20:24
to może wpadnę Koko do Ciebie trochę dziubnąć?

https://showup24.tv/KoKo21
https://showup24.tv/profile/KoKo21
Awatar użytkownika
kondor
SU-holik
SU-holik
Posty: 151
Rejestracja: 05 lis 2015, 21:57
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Wpisz nickwpisznick.
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: KoKo21
19 wrz 2017, 20:28
kondor pisze:to moze wpadnę Koko do Ciebei trochę dziubnąć?


Oj trafiłeś u mnie w punkt b jestem koneserką dużych dziobów więc zapraszam serdecznie :blind: :sarcastic:



Blog ShowUp.tv
Awatar użytkownika
KoKo21
Night's Watch
Night's Watch
Posty: 266
Rejestracja: 05 wrz 2016, 00:16
Podziękował: 33 razy
Podziękowano mu: 52 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: KoKo21


Re: KoKo21
19 wrz 2017, 20:30
KoKo21 pisze:
kondor pisze:to moze wpadnę Koko do Ciebei trochę dziubnąć?


Oj trafiłeś u mnie w punkt b jestem koneserką dużych dziobów więc zapraszam serdecznie :blind: :sarcastic:

mów kiedy i dawaj adres...zaraz będę.a ja uwielbiam cyce jak donice ;)
Awatar użytkownika
kondor
SU-holik
SU-holik
Posty: 151
Rejestracja: 05 lis 2015, 21:57
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Wpisz nickwpisznick.
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: KoKo21
19 wrz 2017, 20:33
kondor pisze:
KoKo21 pisze:
kondor pisze:to moze wpadnę Koko do Ciebei trochę dziubnąć?


Oj trafiłeś u mnie w punkt b jestem koneserką dużych dziobów więc zapraszam serdecznie :blind: :sarcastic:

mów kiedy i dawaj adres...zaraz będę.a ja uwielbiam cyce jak donice ;)


Prosze kondorku https://showup24.tv/profile/koko21 :sarcastic_blum:. Mmmm cyce też by chciały być podziobane takim sprzętem :blind:
Awatar użytkownika
KoKo21
Night's Watch
Night's Watch
Posty: 266
Rejestracja: 05 wrz 2016, 00:16
Podziękował: 33 razy
Podziękowano mu: 52 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: KoKo21


Re: KoKo21
19 wrz 2017, 21:23
Moze ta dziewczyna da sie komus wypowiedziec po co ona sie tu wogole udziela masakra :lol: Kazdy chyba widzi ta krzywa twarz i usta, chyba wypelniacze puscily bardziej z jedej strony :lol:
Awatar użytkownika
fantomas
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 353
Rejestracja: 22 lis 2015, 17:34
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 11 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: top
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Re: KoKo21
20 wrz 2017, 01:11
fantomas pisze:Moze ta dziewczyna da sie komus wypowiedziec po co ona sie tu wogole udziela masakra :lol: Kazdy chyba widzi ta krzywa twarz i usta, chyba wypelniacze puscily bardziej z jedej strony :lol:


Wypełniaczy w twarzy nie będę miała gdzieś do 50tki pewnie, mam dobre geny i kobiety w mojej rodzinie nie maja praktycznie w ogóle zmarszczek :ok:

https://showup24.tv/KoKo21
https://showup24.tv/profile/KoKo21
Awatar użytkownika
KoKo21
Night's Watch
Night's Watch
Posty: 266
Rejestracja: 05 wrz 2016, 00:16
Podziękował: 33 razy
Podziękowano mu: 52 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: KoKo21


Re: KoKo21
21 wrz 2017, 21:13
Nie przejmuj się KoKo, mi się Twoje transmisje bardzo podobają, prędzej czy później na pewno jakiegoś priva sobie wezmę ;)
Awatar użytkownika
OWO
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 10
Rejestracja: 05 wrz 2017, 23:10
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: szefowa
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: KoKo21
21 wrz 2017, 21:25
OWO pisze:Nie przejmuj się KoKo, mi się Twoje transmisje bardzo podobają, prędzej czy później na pewno jakiegoś priva sobie wezmę ;)


Hej dziękuje, bardzo mi miło :air_kiss: Jak już się zdecydujesz to ujawnij się to coś Ci dodam na privie :)
Awatar użytkownika
KoKo21
Night's Watch
Night's Watch
Posty: 266
Rejestracja: 05 wrz 2016, 00:16
Podziękował: 33 razy
Podziękowano mu: 52 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: KoKo21


Re: KoKo21
21 wrz 2017, 23:06
KoKo21 pisze:Więc tak jak pisałam wcześniej ja mam w tym cel, ja zarabiam, a Ty siedzisz aby pisać tu swoje debilne komentarze i pobierać za to żetonki bo nie stać Cię na zakup żetonów i pójście na normalnego priva, nie do mnie oczywiście tylko do jakiejś innej kobiety, zapewne masz już takie które Ci się podobają i Cie pociagają ale mimo to siedzisz tutaj na forum wylewając swoje stulejarskie żale i żebrząc, że przekroczyłes próg 200 postów i należy Ci się za to coś. Widać poświęciłes parę linijek więc zabolało Cię słowo BIEDA. Nie bój się nie Ty jedyny, tylko nie zgrywaj kozaczka pizdaczka bo tak naprawdę jesteś zwykłym śmieciem obrażającym inne kobiety, a kobieta szczupła czy spasiona to nadal kobieta ale widac matka Cię tego nie nauczyła patolu.


Ja też tu piszę dla kasy :lol: , ale oprócz tego z zasady uwielbiam i szanuję wszystkie kobiety, które pokazują tu kawałek ciała, albo po prostu można z nimi tu frywolnie pogadać - w tym Ciebie, Koko ;)

...Ale cóż poradzę, że za droga dla mnie jesteś :lol:
Awatar użytkownika
Marshall
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 458
Rejestracja: 06 lis 2015, 20:26
Podziękował: 2 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: szalona012 ;)
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: Marshall E...


Re: KoKo21
22 wrz 2017, 03:00
Marshall pisze:
KoKo21 pisze:Więc tak jak pisałam wcześniej ja mam w tym cel, ja zarabiam, a Ty siedzisz aby pisać tu swoje debilne komentarze i pobierać za to żetonki bo nie stać Cię na zakup żetonów i pójście na normalnego priva, nie do mnie oczywiście tylko do jakiejś innej kobiety, zapewne masz już takie które Ci się podobają i Cie pociagają ale mimo to siedzisz tutaj na forum wylewając swoje stulejarskie żale i żebrząc, że przekroczyłes próg 200 postów i należy Ci się za to coś. Widać poświęciłes parę linijek więc zabolało Cię słowo BIEDA. Nie bój się nie Ty jedyny, tylko nie zgrywaj kozaczka pizdaczka bo tak naprawdę jesteś zwykłym śmieciem obrażającym inne kobiety, a kobieta szczupła czy spasiona to nadal kobieta ale widac matka Cię tego nie nauczyła patolu.


Ja też tu piszę dla kasy :lol: , ale oprócz tego z zasady uwielbiam i szanuję wszystkie kobiety, które pokazują tu kawałek ciała, albo po prostu można z nimi tu frywolnie pogadać - w tym Ciebie, Koko ;)

...Ale cóż poradzę, że za droga dla mnie jesteś :lol:


Marshall może i piszesz i za to dostajesz żetony ale nie jesteś chamskim obszczymurem tylko normalnym, kulturalnym facetem, a to różnica ;). A czy kogoś stać czy nie to zawsze można się dogadać.


Blog ShowUp.tv
Awatar użytkownika
KoKo21
Night's Watch
Night's Watch
Posty: 266
Rejestracja: 05 wrz 2016, 00:16
Podziękował: 33 razy
Podziękowano mu: 52 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: KoKo21


PoprzedniaNastępna

Wróć do Kobiety - Pokazy 18+



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Kinia, Nicola85, SPEEDI i 139 gości