KoKo21/Aruna

Dział na temat naszych pań z showup-a, które robią pokazy dla dorosłych
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
Re: koko21
23 wrz 2016, 14:29
Nie włazi z nudów, włazi z nastawieniem: JESTEM NIEPEŁNOSPRAWNY, MNIE SIĘ NALEŻY !!!
Jest niepełnosprawny fizycznie, a z jego pisania i zachowania na transmisjach wynika, że to również niepełnosprawność umysłowa.
Roszczeniowe ówno wykorzystujące swoją ułomność fizyczną....i obrażające transmitujące.



https://showup24.tv/koko21
https://showup24.tv/profile/koko21
Awatar użytkownika
Merlin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 351
Rejestracja: 04 maja 2016, 03:20
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: koko21
23 wrz 2016, 14:56
M :lol2: erlin sam jestes niepełnosprytny jak juz pisalem nie jestem tym skunem88 ale ty wiesz lepiej nick jak nick trzepaku to ze koko jest ograniczona nie znajaca jezykow to wystarczyło ogladajac trasmisje :sarcastic: laska siedzi tu iles lat ma na tyle czas zeby ogranac jezyk obcy :lol2: (angielski to podstawa)w dzisiajszych czasach ale czego mozemy sie spodziewac po blondi:) zero rozwoju :) WIEC MERLIN OGARNIJ SWOJA STULEJE I NIE KOJARZ MNIE Z TYM BIEDNYM CHŁOPAKIEM KTORY JEST NIEWINNY TRZEP JANUSZU UTRZYMUJ DARMOZJAZDE:)(KOKO) KTORA NA TAKICH JAK TY ZBIERA ZNIWA:) PS NIGDY NIE DAŁEM I NIE DAM ZŁAMANEGO ZETONA JEJ WIEC NIE DOPISUJ BAJKI;0 POPATRZEC MOGE ZAWSZE I MIEC BEKE;0 JAK SIE OBRAZA NA JANUSZIW KTORZY NIE RZUCAJA ZETONKOW PRZECIEZ MA KOSMETYCZKE ZA KTORA WY MUSICIE ZAPŁACIC WIEC MERLIN ZAPINADALAJ JA YAB I RESZTA ZEBY KOKUSIA MIALA NA POTRZEBY TYPU SZTUCZNE RZESY PAZNOKCIE ITD :) POZDRAWIAM MERLIN STULEJARZU:)
Awatar użytkownika
skun888
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 9
Rejestracja: 17 wrz 2016, 21:54
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: koko21
23 wrz 2016, 21:16
skun888 pisze:M :lol2: erlin sam jestes niepełnosprytny jak juz pisalem nie jestem tym skunem88 ale ty wiesz lepiej nick jak nick trzepaku to ze koko jest ograniczona nie znajaca jezykow to wystarczyło ogladajac trasmisje :sarcastic: laska siedzi tu iles lat ma na tyle czas zeby ogranac jezyk obcy :lol2: (angielski to podstawa)w dzisiajszych czasach ale czego mozemy sie spodziewac po blondi:) zero rozwoju :) WIEC MERLIN OGARNIJ SWOJA STULEJE I NIE KOJARZ MNIE Z TYM BIEDNYM CHŁOPAKIEM KTORY JEST NIEWINNY TRZEP JANUSZU UTRZYMUJ DARMOZJAZDE:)(KOKO) KTORA NA TAKICH JAK TY ZBIERA ZNIWA:) PS NIGDY NIE DAŁEM I NIE DAM ZŁAMANEGO ZETONA JEJ WIEC NIE DOPISUJ BAJKI;0 POPATRZEC MOGE ZAWSZE I MIEC BEKE;0 JAK SIE OBRAZA NA JANUSZIW KTORZY NIE RZUCAJA ZETONKOW PRZECIEZ MA KOSMETYCZKE ZA KTORA WY MUSICIE ZAPŁACIC WIEC MERLIN ZAPINADALAJ JA YAB I RESZTA ZEBY KOKUSIA MIALA NA POTRZEBY TYPU SZTUCZNE RZESY PAZNOKCIE ITD :) POZDRAWIAM MERLIN STULEJARZU:)


widze ze nagminnie powolujesz sie na moj nick.
napisze raz i nie bede sie wieciej powtarzal ODE MNIE WARA.
skoro taki z ciebie figo fago to sie przedstaw swoim showupowym nickiem.
aha zapomnialem ty nie masz jaj jestes zwykla pipa
Awatar użytkownika
yabarer
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 14
Rejestracja: 12 kwie 2016, 01:18
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: koko21
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: yabarer


Re: koko21
23 wrz 2016, 23:59
On ma takiego samego nicka na showupie jak tutaj na forum ośle.
Awatar użytkownika
Książe_showupa
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2141
Rejestracja: 15 cze 2016, 02:40
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 2 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Re: koko21
24 wrz 2016, 00:37
Książe_showupa pisze:On ma takiego samego nicka na showupie jak tutaj na forum ośle.


Nick 'skun888' nie istnieje. A czy to jest ten 'skun88' to nie wiadomo.
Skun888, twierdzi, że nie jest tym kolesiem na wózku. Więc Księciuniu, trochę pudło :)
punkt widzenia się zmienia zależnie od stanu w kieszeniach
Awatar użytkownika
msn
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3587
Rejestracja: 05 lis 2015, 20:35
Lokalizacja: San Escobar
Podziękował: 471 razy
Podziękowano mu: 352 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: EwaKopacz
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: kliknij tutaj


Re: koko21
24 wrz 2016, 01:19
Koko moja ulubienica z początku SU, Zadałaś mi cios w serce banem dlaczego ?


Koko, siema pogadasz ze mną ?
Awatar użytkownika
Dawid83
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 1
Rejestracja: 24 wrz 2016, 01:16
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: koko21
24 wrz 2016, 01:28
Koko zwichrowałaś moją psychikę ;)
Awatar użytkownika
Vela
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 231
Rejestracja: 08 sie 2015, 15:21
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 20 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Re: koko21
24 wrz 2016, 23:23
msn pisze:
Książe_showupa pisze:On ma takiego samego nicka na showupie jak tutaj na forum ośle.


Nick 'skun888' nie istnieje. A czy to jest ten 'skun88' to nie wiadomo.
Skun888, twierdzi, że nie jest tym kolesiem na wózku. Więc Księciuniu, trochę pudło :)


Koko siedzi na showupie 24 godziny na dobę, więc jeśli ona twierdzi, że ten skun888 z forum i ten skun88 z showupa to jest ta sama osoba to ja jej wierze :)
Awatar użytkownika
Książe_showupa
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2141
Rejestracja: 15 cze 2016, 02:40
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 2 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Re: koko21
25 wrz 2016, 14:46
yab kazdy wie ze ty janusz jestes:)nie musze udowadniac kim jestem :) wystarczy jak dla ciebie ze jestem obserwatorem :D ty jestes bez jaj i pizda jak to napisałes "mysli ze ruchnie a tu zonk ni chuja"powodzenia janusze:) andzik juz zszedł na ziemie nie daje bukietow echh za to pumcia zyje jak lord wreszcie andzik otworzył oczy z błedami ale luz brawo:) dzis kolejny hit od koko jak zwykle łosie chca odebrac priva i nie ma opcji :) stała ta sama spiewka :haha:
kowi77: koko to co privek mój wygrany teraz bedzie ? ;>
KoKo21: wygrane ustawiam na koniec każdej transmisji
KoKo21: chyba ze ktos jebnie kilka losów
bohaterr: czyli za jakies 15 godzin mozesz przyjsc
KoKo21: to od razu moge ustawić
kowi77: o boze to ja go nigdy nie odbiore :blink: :lol2:
Awatar użytkownika
skun888
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 9
Rejestracja: 17 wrz 2016, 21:54
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: koko21
27 wrz 2016, 13:50
Przeczytałem cały temat. Nie ogarniam jak można pisać, że Koko jest brzydka :lol: Rozumiem, że komuś się może coś nie podobać co do charakteru czy sposobu bycia, bo nie da się każdemu dogodzić, ale pisanie, że jest brzydka to takie przegięcie pały, że nie da się tego opisać. Tak jakby komuś specjalnie zależało, żeby zrobić na złość. Zastanawiam się jak wyglądają osoby, które w taki sposób obrażają tą piękną dziewczynę.
Awatar użytkownika
vth22
SU-holik
SU-holik
Posty: 87
Rejestracja: 05 mar 2016, 23:15
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: brak
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: koko21
27 wrz 2016, 14:54
vth22 pisze:Przeczytałem cały temat. Nie ogarniam jak można pisać, że Koko jest brzydka :lol: Rozumiem, że komuś się może coś nie podobać co do charakteru czy sposobu bycia, bo nie da się każdemu dogodzić, ale pisanie, że jest brzydka to takie przegięcie pały, że nie da się tego opisać. Tak jakby komuś specjalnie zależało, żeby zrobić na złość. Zastanawiam się jak wyglądają osoby, które w taki sposób obrażają tą piękną dziewczynę.



Nie napisalem ze brzydka jest tylko głupiutka a to roznica :blink: czeka az manna z nieba spadnie tak za free ot tak:ZE JANUSZE BEDE URZYMYWAC JA TAK ZA FREE) kupisz losa badz losy spodziewaj sie ze nigdy ich nie odbierzesz proste:) patrzec moge :biggrin: jako niezalogowany obserwator i stwiedzac fakty :D smieszy mnie jej foch jak mało zetonkow w kasie :whistle3: cała rzesza pan czeka na zetony wyginaja sie troja dwoja aby spodobac sie panom wiec maja panowie wybor jak chca zobaczyc fajny pokaz ciała bo to mam na mysli i od tego raczej jest ta strona a koko coz.... coz moze pokazac oprocz cyca jak donice jak to pisze (po zdjeciu stanika niestety nie jest tak rozowo) majac 25lat mysle ze wiele starszych pan ma lepsze cycki niz ona :whistle3: to niewiele moze zaproponowac oprocz mega focha i wysmiewania sie z tzw frajerow i innych pan np z panterki:) wystarczy posiedziec na jej trans zeby stwierdzic fakty WIEC ZAPRASZAM NA TRANS KOKO NA NIEZAPOMNIANE WRAZENIA :hi:
Awatar użytkownika
skun888
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 9
Rejestracja: 17 wrz 2016, 21:54
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: koko21
27 wrz 2016, 15:17
skun888 pisze:
vth22 pisze:Przeczytałem cały temat. Nie ogarniam jak można pisać, że Koko jest brzydka :lol: Rozumiem, że komuś się może coś nie podobać co do charakteru czy sposobu bycia, bo nie da się każdemu dogodzić, ale pisanie, że jest brzydka to takie przegięcie pały, że nie da się tego opisać. Tak jakby komuś specjalnie zależało, żeby zrobić na złość. Zastanawiam się jak wyglądają osoby, które w taki sposób obrażają tą piękną dziewczynę.



Nie napisalem ze brzydka jest tylko głupiutka a to roznica :blink:



Nie mówiłem o Tobie. Napisałem, że przeczytałem cały temat - na wielu wcześniejszych stronach możesz spotkać się z tym co opisałem.
Awatar użytkownika
vth22
SU-holik
SU-holik
Posty: 87
Rejestracja: 05 mar 2016, 23:15
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: brak
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: koko21
27 wrz 2016, 23:26
Nie wiem od jak dawna bywasz u koko na transmisjach ale ona kiedyś ważyła grubo ponad 100 kg a każda dziewczyna z tak dużą nadwagą jest po prostu uznawana za brzydką nawet jeśli z twarzy nie wygląda aż tak tragicznie. Teraz nawet ciężko ocenić to ile waży bo praktycznie nigdy nie pokazuje swojej sylwetki.
Awatar użytkownika
Książe_showupa
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2141
Rejestracja: 15 cze 2016, 02:40
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 2 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Re: koko21
28 wrz 2016, 13:17
Książe_showupa pisze:[...]ona kiedyś ważyła grubo ponad 100 kg [...]

Obrazek

Przecież to niemożliwe, żeby KoKuś aż tyle ważyła.
Poza tym ona ma w profilu zdjęcie twarzy jak była szczupła i wg mnie ładniej wygląda teraz, nawet jeśli jest słodkim pączuszkiem.
Jej twarz, oczy, usta, włosy, są bardzo ładne, jest apetyczna i kręcąca.
,,...bo taki jest ten świat, świat pełen łez" - https://www.youtube.com/watch?v=mxOL3-g3XFw Obrazek
Awatar użytkownika
Loc
SU-holik
SU-holik
Posty: 113
Rejestracja: 13 sie 2016, 22:29
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Kotzurek
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: (kiedyś) LoverOfCats


Re: koko21
28 wrz 2016, 14:02
Loc pisze:Jej twarz, oczy, usta, włosy, są bardzo ładne, jest apetyczna i kręcąca.


Loc po raz kolejny mówi jak jest i zamyka usta hejterom :ugeek:
Awatar użytkownika
vth22
SU-holik
SU-holik
Posty: 87
Rejestracja: 05 mar 2016, 23:15
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: brak
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: koko21
28 wrz 2016, 16:03
Loc pisze:
Książe_showupa pisze:[...]ona kiedyś ważyła grubo ponad 100 kg [...]

Obrazek

Przecież to niemożliwe, żeby KoKuś aż tyle ważyła.
Poza tym ona ma w profilu zdjęcie twarzy jak była szczupła i wg mnie ładniej wygląda teraz, nawet jeśli jest słodkim pączuszkiem.
Jej twarz, oczy, usta, włosy, są bardzo ładne, jest apetyczna i kręcąca.


No bo nie ważyłam ale Książe_Szaletu wie lepiej :biggrin:
Dziękuje Loc :air_kiss:
Awatar użytkownika
KoKo21
Night's Watch
Night's Watch
Posty: 266
Rejestracja: 05 wrz 2016, 01:16
Podziękował: 33 razy
Podziękowano mu: 52 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: KoKo21


Re: koko21
28 wrz 2016, 20:35
Loc pisze:
Książe_showupa pisze:[...]ona kiedyś ważyła grubo ponad 100 kg [...]

Obrazek

Przecież to niemożliwe, żeby KoKuś aż tyle ważyła.
Poza tym ona ma w profilu zdjęcie twarzy jak była szczupła i wg mnie ładniej wygląda teraz, nawet jeśli jest słodkim pączuszkiem.
Jej twarz, oczy, usta, włosy, są bardzo ładne, jest apetyczna i kręcąca.


Loc koko odpowiedziała mi na tamten post i napisała, że nie ważyła ponad 100 kg ale 90 kg choć na moje oko to było ponad 100 kg ale wiadomo, że prawie każda dziewczyna nie przyznaje się do swojej prawdziwej wagi, jeśli ma nadwagę. Później usunęła ten post ale akurat zdążyłem go przeczytać.
Awatar użytkownika
Książe_showupa
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2141
Rejestracja: 15 cze 2016, 02:40
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 2 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Re: koko21
28 wrz 2016, 20:58
Książe_showupa pisze:
Loc pisze:
Książe_showupa pisze:[...]ona kiedyś ważyła grubo ponad 100 kg [...]

Obrazek

Przecież to niemożliwe, żeby KoKuś aż tyle ważyła.
Poza tym ona ma w profilu zdjęcie twarzy jak była szczupła i wg mnie ładniej wygląda teraz, nawet jeśli jest słodkim pączuszkiem.
Jej twarz, oczy, usta, włosy, są bardzo ładne, jest apetyczna i kręcąca.


Loc koko odpowiedziała mi na tamten post i napisała, że nie ważyła ponad 100 kg ale 90 kg choć na moje oko to było ponad 100 kg ale wiadomo, że prawie każda dziewczyna nie przyznaje się do swojej prawdziwej wagi, jeśli ma nadwagę. Później usunęła ten post ale akurat zdążyłem go przeczytać.


Ale czy ja się kiedyś wstydziłam tego? Sama na transmisji pisałam ile wazyłam ale nie 100 kg kolego.
Awatar użytkownika
KoKo21
Night's Watch
Night's Watch
Posty: 266
Rejestracja: 05 wrz 2016, 01:16
Podziękował: 33 razy
Podziękowano mu: 52 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: KoKo21


Re: koko21
30 wrz 2016, 13:31
Pamiętam jeszcze z czasów młodości, gdy byłem jurnym i prężnym kotzurem, że pulchne dziewczyny miały bardzo zacne tzipeczki, były jędrne i mięciutkie w łóżku. Piszę tu ogólnie, nie o KoKuś, bo ona jak sądzę nawet nie jest pulchna, a jedynie dobrze zbudowana, jak prawdziwa kobieta.
A co najważniejsze - czy to ma znaczenie ile ma kg? Na SU są dziewczyny szczuplejsze od niej i w ogóle nie budzą mojego zainteresowania, pamiętam jak odkryłem KoKo któregoś gorącego lata, zajmowała pozycję półleżącą z pięknymi blond włosami na poduszce, a obok dmuchał biały wiatrak, dla mnie nie musiała nic mówić, wystarczyło że jest - piękna, powabna, apetyczna, z zacnym, delikatnym uśmiechem.
KoKo to klasa sama w sobie, ma wdzięk i charyzmę, przy których ilość kg nie ma żadnego znaczenia.


Nowy Program Partnerski ShowUp.tv
,,...bo taki jest ten świat, świat pełen łez" - https://www.youtube.com/watch?v=mxOL3-g3XFw Obrazek
Awatar użytkownika
Loc
SU-holik
SU-holik
Posty: 113
Rejestracja: 13 sie 2016, 22:29
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Kotzurek
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: (kiedyś) LoverOfCats


Re: koko21
30 wrz 2016, 20:23
Loc pisze:Pamiętam jeszcze z czasów młodości, gdy byłem jurnym i prężnym kotzurem, że pulchne dziewczyny miały bardzo zacne tzipeczki, były jędrne i mięciutkie w łóżku. Piszę tu ogólnie, nie o KoKuś, bo ona jak sądzę nawet nie jest pulchna, a jedynie dobrze zbudowana, jak prawdziwa kobieta.
A co najważniejsze - czy to ma znaczenie ile ma kg? Na ShowUp.tv są dziewczyny szczuplejsze od niej i w ogóle nie budzą mojego zainteresowania, pamiętam jak odkryłem KoKo któregoś gorącego lata, zajmowała pozycję półleżącą z pięknymi blond włosami na poduszce, a obok dmuchał biały wiatrak, dla mnie nie musiała nic mówić, wystarczyło że jest - piękna, powabna, apetyczna, z zacnym, delikatnym uśmiechem.
KoKo to klasa sama w sobie, ma wdzięk i charyzmę, przy których ilość kg nie ma żadnego znaczenia.


Nowy Program Partnerski ShowUp.tv

wyczuwam ironie
Awatar użytkownika
CWANY GAPA
SU-holik
SU-holik
Posty: 127
Rejestracja: 14 cze 2016, 13:47
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


PoprzedniaNastępna

Wróć do Kobiety - Pokazy 18+



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 32 gości