Malaczarnaa95/_Cristal_96/Cristal_/_audigirl__/Malwina96

Dział na temat naszych pań z showup-a, które robią pokazy dla dorosłych
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
Śliczny tatuaż ;*



www.BlogSU.pl
Awatar użytkownika
posprzatajTO
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 340
Rejestracja: 20 paź 2017, 19:44
Podziękował: 8 razy
Podziękowano mu: 7 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


posprzatajTO pisze:Śliczny tatuaż ;*



www.BlogSU.pl

Hahaha nie wierze ;D
Awatar użytkownika
Wydziarana
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 36
Rejestracja: 29 lis 2017, 13:42
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Serio. Szukam studia na cały rekaw
Awatar użytkownika
posprzatajTO
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 340
Rejestracja: 20 paź 2017, 19:44
Podziękował: 8 razy
Podziękowano mu: 7 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Infantylne i głupiutkie dziewczę, ale przyznaje miłe i ładne. ;) :sarcastic_blum:

https://showup24.tv/Wydziarana
https://showup24.tv/profile/Wydziarana
Magnolia


Co do jej tatuaży to wole się tu nie wypowiadać.Jej ciało wiec niech sobie robi z nim co zechce.Byłem u niej ze 2 razy całkiem miła nie głupia mająca chyba na każdy temat swoje zdanie.I jest nieźle wygadana co mi bardzo odpowiada.Co do urody to całkiem,całkiem.3 majta się dobrzy ludzie. :bye:
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3096
Rejestracja: 17 sie 2017, 19:29
Podziękował: 23 razy
Podziękowano mu: 288 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


Spoko dziołcha, sympatyczna i ładna. Można miło spędzić z nią czas.

https://showup24.tv/Wydziarana
https://showup24.tv/profile/Wydziarana
GumowyWonsz


Obrazek
Kupiłem ci kilka bateryjek na zapas do twojej nowej gumowej zabaweczki.Miłej zabawy życzy hard. :yahoo:
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3096
Rejestracja: 17 sie 2017, 19:29
Podziękował: 23 razy
Podziękowano mu: 288 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


Ostatnio byłem u niej na transmisji i laseczka była dla mnie nie miła.A reszta... bolek oraz kilku innych czaterów też oberwało tak prawdę mówiąc chuj wie za co. Dostało się też Kasi -uk.Fakt że była podpita nie usprawiedliwia bynajmniej jej zachowanka.Duży minus ode mnie za zaistniałą sytuację.Bez odbioru.. no,no :!:
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3096
Rejestracja: 17 sie 2017, 19:29
Podziękował: 23 razy
Podziękowano mu: 288 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


a zdarza się to nie tylko z tobą i nie raz- o tym pisałem to mnie uciszali
Awatar użytkownika
posprzatajTO
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 340
Rejestracja: 20 paź 2017, 19:44
Podziękował: 8 razy
Podziękowano mu: 7 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Jacy wy wszyscy biedni cieszcie się już nie wrócę tu! miłej zabawy!


a i na koniec to nie jest miłe jak ktoś gada na trans prowadzącej o innych ...szkoda moich nerwów ... również bez odbioru.
Awatar użytkownika
Wydziarana
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 36
Rejestracja: 29 lis 2017, 13:42
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


albo jesteście z nami albo z terrorystami, albo prawisz mi tylko komplementy albo wypierdalaj
:no:
Awatar użytkownika
parostatek
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 231
Rejestracja: 19 wrz 2017, 19:01
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ...
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Wydziarana pisze:a i na koniec to nie jest miłe jak ktoś gada na trans prowadzącej o innych ...szkoda moich nerwów ... również bez odbioru.

Ja tam tej rozmowy nie zacząłem ale mniejsza z tym fakt faktem jest byłaś bardzo nie miła dla mnie a przecież chyba sobie na to nie zasłużyłem.Ale chuj tam z tym, nie ma się co spuszczać nad rozlanym mlekiem. :geek:
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3096
Rejestracja: 17 sie 2017, 19:29
Podziękował: 23 razy
Podziękowano mu: 288 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


Jak to łatwo innych oceniać. Szkoda tylko Hard, że pominąłeś część historii, akurat tę dlaczego była dla Ciebie niemiła.

Po pierwsze to nie Kasi się oberwało tylko jakiemuś gostkowi, który przyszedł z Kasi transmisji i „nie chuj wie za co” tylko za stwierdzenie „że woli Kasie bo jest lepsza”. Rozumiem że gość ma swoje zdanie, ale niech zostawi je dla siebie, albo na transmisje swojej ulubienicy. Ciekaw jestem ile dziewczyn, które tutaj nadają, zareagowałoby w podobny sposób na taki tekst.

Po drugie Tobie i bolkowi też nie oberwało się za nic. Jeżeli nie pamiętasz to z miłą chęcią odświeżę Twoją pamięć. Oberwało się wam za podobne teksty co poprzednikowi. Nie trzeba było prowadzić bezsensownych dyskusji co która z waszych ulubienic zrobiła, od tego macie pw ew. forum. I nie ma znaczenia kto zaczął. Dostaliście kilka sygnałów ostrzegawczych, a że nie podziałało to się nie dziw że reakcja była jaka była.

Ja wiem że najłatwiej jest oceniać innych i wytykać im błędy, samemu nie widząc swoich. Ten portal powstał z myślą o dobrej zabawie, tak transmitującego jak i oglądających. Jednak jak widać niektórzy nie potrafią tego zrozumieć i zachowują się jak małe dzieci, a potem jest płacz że ktoś jest dla nich niemiły. Jak się wam nie podoba dana transmisja to klikacie na [X] w prawym górnym rogu i po problemie.

I tyle w temacie.
Awatar użytkownika
Dexter_M
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 16
Rejestracja: 16 gru 2017, 19:35
Podziękował: 136 razy
Podziękowano mu: 7 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Jedyna ;)
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: DexterMorgan


Tak prawdę mówiąc to już nie pamiętam jak to było też trochę wtedy wypiłem.Pozdrawiam hard. :papa:
PS Widzę że masz dobra pamięć to chyba zauważyłeś że w końcu wyszedłem i poszedłem w pizdu. :!:
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3096
Rejestracja: 17 sie 2017, 19:29
Podziękował: 23 razy
Podziękowano mu: 288 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


Wydziarana pisze:Jacy wy wszyscy biedni cieszcie się już nie wrócę tu! miłej zabawy!

a i na koniec to nie jest miłe jak ktoś gada na trans prowadzącej o innych ...szkoda moich nerwów ... również bez odbioru.


Na forum? Bierz je z przymrużeniem oka


Dexter_M pisze:Jak to łatwo innych oceniać. Szkoda tylko Hard, że pominąłeś część historii, akurat tę dlaczego była dla Ciebie niemiła.

Po pierwsze to nie Kasi się oberwało tylko jakiemuś gostkowi, który przyszedł z Kasi transmisji i „nie chuj wie za co” tylko za stwierdzenie „że woli Kasie bo jest lepsza”. Rozumiem że gość ma swoje zdanie, ale niech zostawi je dla siebie, albo na transmisje swojej ulubienicy. Ciekaw jestem ile dziewczyn, które tutaj nadają, zareagowałoby w podobny sposób na taki tekst.

Po drugie Tobie i bolkowi też nie oberwało się za nic. Jeżeli nie pamiętasz to z miłą chęcią odświeżę Twoją pamięć. Oberwało się wam za podobne teksty co poprzednikowi. Nie trzeba było prowadzić bezsensownych dyskusji co która z waszych ulubienic zrobiła, od tego macie pw ew. forum. I nie ma znaczenia kto zaczął. Dostaliście kilka sygnałów ostrzegawczych, a że nie podziałało to się nie dziw że reakcja była jaka była.

Ja wiem że najłatwiej jest oceniać innych i wytykać im błędy, samemu nie widząc swoich. Ten portal powstał z myślą o dobrej zabawie, tak transmitującego jak i oglądających. Jednak jak widać niektórzy nie potrafią tego zrozumieć i zachowują się jak małe dzieci, a potem jest płacz że ktoś jest dla nich niemiły. Jak się wam nie podoba dana transmisja to klikacie na [X] w prawym górnym rogu i po problemie.

I tyle w temacie.


Kasi też się oberwało, nie dużo ale trochę. Chyba że wierzysz tym słowom 'bic do ciebie nie mam Kasia' bo byli kilka'ale'
Awatar użytkownika
posprzatajTO
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 340
Rejestracja: 20 paź 2017, 19:44
Podziękował: 8 razy
Podziękowano mu: 7 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Zawsze zastanawiało to mnie więc teraz chciałabym wiedzieć, skoro ja taka zła byłam, moje zachowania były też nie na miejscu , ciało w tatuażach - to po co mnie oglądaliście? no po co ?!? Przecież jest tyle fajnych lasek , które możecie komentować w sposób pozytywny.. Każdy jest mądry ocenić jak kogoś nie zna a nawet nie zdoła poznać... ocenić było, jest i zawsze będzie najlepiej z góry! Bawcie się dobrze u swoich ulubienic i niech każdy swojej dupy pilnuje ! Dobra rada! Pozdro!
Awatar użytkownika
Wydziarana
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 36
Rejestracja: 29 lis 2017, 13:42
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Awatar użytkownika
posprzatajTO
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 340
Rejestracja: 20 paź 2017, 19:44
Podziękował: 8 razy
Podziękowano mu: 7 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


OJEJ JAKIE TO PRZYKRE! przemilcze to i u nich tam pisz na forum! szkoda mi słów do Twojej osoby!!!! jesteś przygłupi1 powiem tyle wpierw mnie obrażasz a potem '' ładny tatuaż'' hahaha żal.pl nie chce mi sie z Tb pisać bo szkoda moich palców, czasu i przede wszystkim nerwów! nara! i wypad!


A i dla takich jak Ty nigdy nie bd miła! bo to po tym wszystkich co pisałeś nie zasłużyłeś! masz szacunek do tych co i mają też do mnie! nie pozwole sie obrażać , czy wejść na głowe takiemu jak Tb! bo jesteś zerem i taka jest prawda nawet odwagi nie masz sie pokazać . Idź do swoich ulubienic a nie tu rzniesz cwaniaczka ! od CH*JA!



Nowy Blog ShowUp.tv
Awatar użytkownika
Wydziarana
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 36
Rejestracja: 29 lis 2017, 13:42
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




Chyba można dodać do nieobecnych ;) konto usunięte.
primemma.tv
Awatar użytkownika
Papaj
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 1069
Rejestracja: 20 lis 2015, 14:35
Podziękował: 45 razy
Podziękowano mu: 12 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Awatar użytkownika
posprzatajTO
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 340
Rejestracja: 20 paź 2017, 19:44
Podziękował: 8 razy
Podziękowano mu: 7 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


PoprzedniaNastępna

Wróć do Kobiety - Pokazy 18+



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 23 gości