Chains

Dyskusja na temat transmitujących którzy zakończyli karierę na szołap.
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
Re: Chains
24 lut 2016, 23:09
Ostatni - wczorajszy - wpis na blogu, którego już od dawna nie prowadziła:

Pustka

23 lutego 2016

Ten głos był przeraźliwy. Wysoki, kobiecy, niosący sporą dawkę decybeli po Krakowskich ulicach. Czasami cichł na moment w nadziei, że koszmar się skończył – wtedy słyszałam tylko oddech. Niespokojny i nieufny. Słuchanie tego szybkiego oddechu doprowadzało mnie do płaczu – płakałam więc lejąc czarne łzy po policzkach. Umazały włosy i stół – tak było wiele tych czarnych łez. Nie potrafię nawet znaleźć w cichym łkaniu choćby odrobiny szczęścia. Słyszałam przeraźliwie wystraszoną kobietę – tylko tyle.

A później znów ten krzyk. I nie trzeba nawet widzieć ofiary, by wiedzieć, że dzieje się coś złego – coś, czego człowiek nie jest w stanie znieść.

Krzyk, łzy i ból. I nic więcej… nic więcej nie mogę Wam dzisiaj powiedzieć.

A(a)


Zrobiło mi się smutno. Będę się zastanawiać, czy nie stała się jej jakaś krzywda.


https://showup24.tv/Chains
https://showup24.tv/profile/Chains
Awatar użytkownika
człowiek_znikąd
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 37
Rejestracja: 02 gru 2015, 17:35
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Chains, Taktowna
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Chains
24 lut 2016, 23:17
wyjątkowa dziewczyna:) będąc tylko na jednej transmisji wcześniej, i dzisiaj...łzy, pożegnanie, kiedy zmazywała szminkę z ust i ściągnęła perukę, prawdziwe emocje:) ta strona cierpi na deficyt takich dziewczyn, ale my wolimy je w realnym świecie...tam gdzie można spotkać prawdziwe szczęście, czego chainusowej bohaterce życzę.
Awatar użytkownika
RamZamZam
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 1
Rejestracja: 24 lut 2016, 22:56
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: RamZamZam


Re: Chains
24 lut 2016, 23:22
komin pisze:No niestety... Alicja zamknela jakis rozdzial w swoim zyciu, przy okazji jakis rozdzial w historii ShowUp.tv.
Swiat podobno nieznosi pustki, ale tym razem poprzeczka jest baaaardzo wysoko.


Zastanawiam się czy planowała wcześniej to pożegnanie czy nie, choć jeszcze parę dni temu mówiła o nowych pomysłach na transmisje, miała być transmisja z partnerem który, ją miał wiązać i nic nie zapowiadało takich wydarzeń.
To ja gdy widzę kobiece długie nogi w szpilkach
http://www.gifbin.com/bin/092017/cat-fo ... attack.gif
Awatar użytkownika
Tiago
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 904
Rejestracja: 06 lis 2015, 17:00
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Ona wie że Nią jest
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Chains
24 lut 2016, 23:48
Tiago pisze:
komin pisze:No niestety... Alicja zamknela jakis rozdzial w swoim zyciu, przy okazji jakis rozdzial w historii ShowUp.tv.
Swiat podobno nieznosi pustki, ale tym razem poprzeczka jest baaaardzo wysoko.


Zastanawiam się czy planowała wcześniej to pożegnanie czy nie, choć jeszcze parę dni temu mówiła o nowych pomysłach na transmisje, miała być transmisja z partnerem który, ją miał wiązać i nic nie zapowiadało takich wydarzeń.


Nie wiem Tiago, pewnie sie nie dowiemy, zaczniemy snuc domysly to wyjdzie z tego jakas kosmiczna legenda.
Tez odnioslem wrazenie ze to pozegnanie bylo niekoniecznie zamierzone, ale...no wlasnie to domysly.
Zadna tajemnica nie jest ze dziewczyny wystepujace na SU nie sa najlepiej postrzegane i rozumiem ze jej nowa, "normalna" praca mogla ja sklonic do zakonczenia kariery na szolapie. Rozumiem tez ze mogla to byc dla niej cholernie ciezka decyzja bo ci ktorzy znaja ja dluzej wiedza ze jej pokazy byly inne, ze ona po prostu lubila show, lubila ludzi, kasa byla na ostatnim planie jesli wogole miala jakies znaczenie.
Juz niewazne...
Ostatni "strip" byl po prostu genialny. Patrzylem jak sparalizowany...klasa.
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2101
Rejestracja: 08 lis 2015, 16:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1167 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin


Re: Chains
24 lut 2016, 23:59
komin pisze:
Tiago pisze:
komin pisze:No niestety... Alicja zamknela jakis rozdzial w swoim zyciu, przy okazji jakis rozdzial w historii ShowUp.tv.
Swiat podobno nieznosi pustki, ale tym razem poprzeczka jest baaaardzo wysoko.


Zastanawiam się czy planowała wcześniej to pożegnanie czy nie, choć jeszcze parę dni temu mówiła o nowych pomysłach na transmisje, miała być transmisja z partnerem który, ją miał wiązać i nic nie zapowiadało takich wydarzeń.


Nie wiem Tiago, pewnie sie nie dowiemy, zaczniemy snuc domysly to wyjdzie z tego jakas kosmiczna legenda.
Tez odnioslem wrazenie ze to pozegnanie bylo niekoniecznie zamierzone, ale...no wlasnie to domysly.
Zadna tajemnica nie jest ze dziewczyny wystepujace na ShowUp.tv nie sa najlepiej postrzegane i rozumiem ze jej nowa, "normalna" praca mogla ja sklonic do zakonczenia kariery na szolapie. Rozumiem tez ze mogla to byc dla niej cholernie ciezka decyzja bo ci ktorzy znaja ja dluzej wiedza ze jej pokazy byly inne, ze ona po prostu lubila show, lubila ludzi, kasa byla na ostatnim planie jesli wogole miala jakies znaczenie.
Juz niewazne...
Ostatni "strip" byl po prostu genialny. Patrzylem jak sparalizowany...klasa.


Jak zaczęła po 22 mówić ze zaraz będzie ten wielki cel jakiego jeszcze nie było ale najpierw sobie porozmawiamy to każdy czekał i zastanawiał się i myślał co genialnego wymyśli i nagle przez głowę przeleciała mi myśl, że pożegnanie będzie i dosłownie chwilę powiedziała, że to ostatnia transmisja.
Ale to był szok dosłownie bo inaczej to by było gdyby zapowiedziała, że to ostatnia transmisja ale wtedy miała by masę pytań a tak powiedziała, że nie będzie już wchodzić na fanpage, konto na SU już skasowała.
To ja gdy widzę kobiece długie nogi w szpilkach
http://www.gifbin.com/bin/092017/cat-fo ... attack.gif
Awatar użytkownika
Tiago
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 904
Rejestracja: 06 lis 2015, 17:00
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Ona wie że Nią jest
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Chains
25 lut 2016, 00:32
Ehh, nawet nie wiem co mam napisać. Mimo tego, że miałem okazję oglądać Chains tylko podczas kilku pokazów w tym roku (wcześniej nie byłem tak zaangażowany w SU), to jednak poczułem smutek. :cray: Zupełnie zaskoczyła mnie wiadomość o tym, że był to ostatni występ Alicji - tym bardziej, że przecież do tej pory nic na to nie wskazywało. No, ale cóż my możemy na to poradzić...



PS. Ktoś wyżej wspomniał o tym, że świat nie znosi pustki. To prawda, ale szczerze wątpię w to aby ktokolwiek nowy był w stanie chociażby zbliżyć się do poziomu Alicji.

PS2. Brzemię kobiety broniącej "inteligentnej erotyki" pozostało już tylko na Takti. Trzymam mocno kciuki za to aby i ona nie odpuściła sobie SU, bo wtedy, będziemy widywać tylko pokazy anatomii kobiet lub pseudointelektualne pogadanki.
Awatar użytkownika
Sadistik
Night's Watch
Night's Watch
Posty: 1341
Rejestracja: 23 gru 2015, 02:45
Podziękował: 103 razy
Podziękowano mu: 103 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: .
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: NBMTM


Re: Chains
25 lut 2016, 00:51
sadistik pisze:Brzemię kobiety broniącej "inteligentnej erotyki" pozostało już tylko na Takti. Trzymam mocno kciuki za to aby i ona nie odpuściła sobie ShowUp.tv, bo wtedy, będziemy widywać tylko pokazy anatomii kobiet lub pseudointelektualne pogadanki.


Słyszałem jak Takti zapowiadała że też ma zamiar odejść.
Czas pokaże czy to zrobi.
Awatar użytkownika
abradababra
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 640
Rejestracja: 05 lis 2015, 18:53
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Chains
25 lut 2016, 01:19
abradababra pisze:
sadistik pisze:Brzemię kobiety broniącej "inteligentnej erotyki" pozostało już tylko na Takti. Trzymam mocno kciuki za to aby i ona nie odpuściła sobie ShowUp.tv, bo wtedy, będziemy widywać tylko pokazy anatomii kobiet lub pseudointelektualne pogadanki.


Słyszałem jak Takti zapowiadała że też ma zamiar odejść.
Czas pokaże czy to zrobi.


Dokładnie, czas pokaże wszystko. Niemniej jednak mam cichą nadzieję, że tak się nie stanie.
Awatar użytkownika
Sadistik
Night's Watch
Night's Watch
Posty: 1341
Rejestracja: 23 gru 2015, 02:45
Podziękował: 103 razy
Podziękowano mu: 103 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: .
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: NBMTM


Re: Chains
01 mar 2016, 00:40
Wielka szkoda Alicji. Jednakże sami słyszeliście dlaczego odeszła... jednym powodem była praca w realu wymarzona, jednakże drugim było nielegalne nagrywanie jej trans... i pewnie jeszcze milion innych o których nie mówiła. Na pewno nie była to łatwa dla Niej decyzja, zapewne bardzo przemyślana.
Awatar użytkownika
idefons666
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 17
Rejestracja: 25 lut 2016, 22:11
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Hard_Deep
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: tajemnica


Re: Chains
01 mar 2016, 16:00
Chains była wyjątkowa na SU,zawsze uśmiechnięta, biła od niej szczerość, angażowała się w swoje pokazy i co najważniejsze robiła to z czystej pasji a nie z potrzeby zarobku. Strasznie mi jej brakuje.. Ostatnią transmisją przebiła wszystkie pokazy jakie widziałam.. A od razu po transmisji (na której padło około 2000 żet) usunęła konto. Najgorsze, że nic przecież na to nie wskazywało..Mam tylko nadzieję, że nic złego nie stało za jej odejściem, że SU jej nie zaszkodziło w prywatnym życiu. Mam cichą nadzieję, że może kiedyś wróci bo jej odejście było dla mnie nagłe i nic na to nie wskazywało.
Awatar użytkownika
lavi
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 7
Rejestracja: 01 mar 2016, 14:43
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Chains
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Chains
29 mar 2016, 06:32
lavi pisze:Chains była wyjątkowa na ShowUp.tv,zawsze uśmiechnięta, biła od niej szczerość, angażowała się w swoje pokazy i co najważniejsze robiła to z czystej pasji a nie z potrzeby zarobku. Strasznie mi jej brakuje.. Ostatnią transmisją przebiła wszystkie pokazy jakie widziałam.. A od razu po transmisji (na której padło około 2000 żet) usunęła konto. Najgorsze, że nic przecież na to nie wskazywało..Mam tylko nadzieję, że nic złego nie stało za jej odejściem, że ShowUp.tv jej nie zaszkodziło w prywatnym życiu. Mam cichą nadzieję, że może kiedyś wróci bo jej odejście było dla mnie nagłe i nic na to nie wskazywało.



lepiej bym tego nie ujął, duzo zyskuje na szczerosci i zaangażowaniu :) na swój sposob byla naprawdę wyjątkowa.
Awatar użytkownika
agent007
SU-holik
SU-holik
Posty: 101
Rejestracja: 29 mar 2016, 06:11
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Chains
30 kwie 2016, 20:13
o cholera bardzo się zdziwiłem jak zobaczyłem ten post :O nie wiedziałem że Chains odeszła... co prawda rzadko transmitowała ale że odeszła to jestem w szoku... mam nadzieję że jeszcze mimo wszystko uda mi się zobaczyć kiedyś jej transmisje
Awatar użytkownika
tajemniczysu
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 558
Rejestracja: 20 gru 2015, 01:43
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Kilka
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Chains
25 maja 2016, 20:32
tajemniczysu pisze:o cholera bardzo się zdziwiłem jak zobaczyłem ten post :O nie wiedziałem że Chains odeszła... co prawda rzadko transmitowała ale że odeszła to jestem w szoku... mam nadzieję że jeszcze mimo wszystko uda mi się zobaczyć kiedyś jej transmisje


Ja właśnie odnalazłem to forum, postanowiłem nadgonić zaległości a tu taki szok... faktycznie zapomniałem o tej lasce ostatnio, ale zawsze miała świetne transmisje, szkoda że już skończyła.
Awatar użytkownika
Rain
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 12
Rejestracja: 25 maja 2016, 20:13
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Sexy_Ivona
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Chains
26 maja 2016, 11:40
aktualizacja na fb się pojawiła...
nadal tęsknimy, ale najważniejsze, że wszystko u Ali ok :)
Awatar użytkownika
gregor
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 1
Rejestracja: 26 maja 2016, 11:37
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Chains
26 maja 2016, 11:41
gregor pisze:aktualizacja na fb się pojawiła...
nadal tęsknimy, ale najważniejsze, że wszystko u Ali ok :)


Ciekawe który miesiąc ;)
Awatar użytkownika
HandlarzMirek
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 41
Rejestracja: 09 sie 2015, 22:38
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: konefka
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Chains
26 maja 2016, 17:03
gregor pisze:aktualizacja na fb się pojawiła...
nadal tęsknimy, ale najważniejsze, że wszystko u Ali ok :)


Tak ale taka by do niej nie pisać bo i tak nie odpowie i wejście jedynie w celu by skasować fanpejdż. Szkoda ze już jej nie zobaczymy ale dobrze, że jej się w życiu układa.
To ja gdy widzę kobiece długie nogi w szpilkach
http://www.gifbin.com/bin/092017/cat-fo ... attack.gif
Awatar użytkownika
Tiago
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 904
Rejestracja: 06 lis 2015, 17:00
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Ona wie że Nią jest
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Chains
22 kwie 2017, 13:34
Jedna z dziewczyn której baaaardzo brakuje na ShowUp.tv! Niesamowita mieszanka wdzięku, inteligencji i perwersji!



www.natsu.pics
Awatar użytkownika
peterpunk83
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 14
Rejestracja: 08 mar 2017, 09:13
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: InnocentFairy
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Chains
24 wrz 2017, 22:53
Chains i jej transmisje wywołują uśmiech na twarzy, ten charakterystyczny głos wraz z jej opowiadaniami magia no a potem coraz śmielsze pokazy cudowna Kobieta. Niestety przeoczyłem ostatnią transmisję :(
Awatar użytkownika
Klos
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 12
Rejestracja: 24 wrz 2017, 15:31
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Chains
25 wrz 2017, 16:14
Tak, Ala jest jedyna i niepowtarzalna , no i chyba wszyscy tęsknią, za tą jakże sympatyczną dziewczyną :). Sam nie zliczę, na ilu transmisjach u niej przesiedziałem.
Awatar użytkownika
GhostWanderer007
SU-holik
SU-holik
Posty: 95
Rejestracja: 05 lis 2015, 16:26
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 4 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: GhostWanderer007


Re: Chains
27 lis 2017, 00:51
słodka inteligentna wyrozniajaca sie na ShowUp.tv kobieta . Wielka strata jednak miejmy nadzieje ze bez nas jest szczesliwa



Nowy Blog ShowUp.tv
Awatar użytkownika
Radzio
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 10
Rejestracja: 26 lis 2017, 23:06
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


PoprzedniaNastępna

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post
  • Wyświetl pierwszy nieprzeczytany post Chains
    autor: pasternak » 24 gru 2019, 13:38 w Szukam
    0
    282
    autor: pasternak
    24 gru 2019, 13:38

Wróć do Nieobecni



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości