Chains

Dyskusja na temat transmitujących którzy zakończyli karierę na szołap.
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
Re: Chains
22 gru 2015, 00:55
Znowuż biednemu Szaremu się oberwało :lol:

człowiek_znikąd pisze:Że pomimo młodego, okołodwudziestoletniego wieku ma bardzo wiele fascynujących doświadczeń życiowych. Że sprawia wrażenie dojrzałej osoby, ma umysł i osobowość jak co najmniej mądra 30-latka.


Tak, też już jej o tym pisałem, ale wiadomo, jak kobiety czasem reagują na to, jak ktoś im zawyża wiek :D ale na szczęście 'skumała' o co chodzi :)




https://showup24.tv/profile/Chains
punkt widzenia się zmienia zależnie od stanu w kieszeniach
Awatar użytkownika
msn
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3587
Rejestracja: 05 lis 2015, 20:35
Lokalizacja: San Escobar
Podziękował: 471 razy
Podziękowano mu: 352 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: EwaKopacz
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: kliknij tutaj


Re: Chains
22 gru 2015, 00:57
Może po prostu zamiast wypisywać referaty o przymiotach, trzeba było bardziej postawić na wiarygodność.
Nie ma ludzi nieskazitelnych i doskonałych, a czytając Twoje hymny pochwalne na temat Chains i Taktownej dochodzę do wniosku, że coś mi tu śmierdzi.
To chciałem zakomunikować i to zrobiłem.
A teraz odbijam w bok, bo o czystych intencjach mnie nie przekonacie a rozpisywać się tu do świtu nie mam zamiaru.
szary


Re: Chains
22 gru 2015, 01:03
Hah, cos czulem ze to MOLu :D

Szary...ale co tu tlumaczyc, insynuujesz ze peana na swoja czesc napisala sama Alicja, gdybys ja znal choc troche wiedzialbys ze jej taka autopromocja nie jest do niczego potrzebna, pomijajac juz fakt ze to kompletnie nie jej poziom.
Po prostu bluzgnales na kogos kto na to nie zasluguje. Nie bedziemy rozstrzeliwac, wiec wyluzuj... Przyzwoitosc wymagalaby zebys powiedzial: "sorry, intuicja mnie zawiodla" i po sprawie.
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2104
Rejestracja: 08 lis 2015, 17:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1171 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin


Re: Chains
22 gru 2015, 01:07
Bluzgałem? Gdzie Ty tu bluzgi z mojej strony widzisz?
Przepraszał nie będę, bo ja zdania nie zmieniłem, nadal obstaję przy swoim.
szary


Re: Chains
22 gru 2015, 01:11
szary pisze:Może po prostu zamiast wypisywać referaty o przymiotach, trzeba było bardziej postawić na wiarygodność.
Nie ma ludzi nieskazitelnych i doskonałych, a czytając Twoje hymny pochwalne na temat Chains i Taktownej dochodzę do wniosku, że coś mi tu śmierdzi.
To chciałem zakomunikować i to zrobiłem.
A teraz odbijam w bok, bo o czystych intencjach mnie nie przekonacie a rozpisywać się tu do świtu nie mam zamiaru.


No to temu panu juz dziekujemy...szkoda, bo zdazalo Ci sie pisac z sensem.
Teraz wszedles do drogiej restauracji, powiedziales wszystkim gosciom na glos ze "wydaje ci sie" ze na kuchni jest salmonella, po czym wyszedles do mcdonalda...
Troche Ci wspolczuc zaczynam, musisz byc bardzo zgorzknialym czlowiekiem, ale to Twoj wybor.
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2104
Rejestracja: 08 lis 2015, 17:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1171 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin


Re: Chains
22 gru 2015, 01:12
szary pisze:Może po prostu zamiast wypisywać referaty o przymiotach, trzeba było bardziej postawić na wiarygodność.


Po prostu mam pozytywne (może niepolskie?) podejście do ludzi i skupiam się na najkorzystniejszych aspektach. Jeśli posłuchamy na przykład Amerykanów, to dla nich wszystko jest "awesome" (a może nawet "beyond awesomeness"!), "fascinating", "amazing", "incredible", "perfect", "fantastic", "great". Może przejąłem za dużo takiego podejścia?

Jeśli w jakikolwiek sposób uraziłem Twoją wrażliwość społeczną, to przepraszam.
Awatar użytkownika
człowiek_znikąd
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 37
Rejestracja: 02 gru 2015, 18:35
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Chains, Taktowna
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Chains
22 gru 2015, 01:17
Zastanawiające jest to, że za internetowe znajomości dalibyście sobie ręce uciąć, na szczęście też tylko internetowo. ;)

A teraz ja wam podziękuję za uwagę, bo coś czuję, że naraziłem się jakiejś frakcji Chainsowo - (nie)Taktownej i tak mnie będziecie molestować do rana. :derisive:
szary


Re: Chains
22 gru 2015, 01:25
Szary tokiem myślenia i pisownią mi przypomina pussycat, myślą że pozjadali wszystkie rozumy.

swoją droga idealna para by z nich była :mocking:
punkt widzenia się zmienia zależnie od stanu w kieszeniach
Awatar użytkownika
msn
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3587
Rejestracja: 05 lis 2015, 20:35
Lokalizacja: San Escobar
Podziękował: 471 razy
Podziękowano mu: 352 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: EwaKopacz
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: kliknij tutaj


Re: Chains
22 gru 2015, 01:43
To nawet całkiem budujące, że są tu jeszcze trzeźwo myślący ludzie, a nie same jakieś dziwne frakcje i towarzystwa wzajemnej adoracji oraz wystawiania sobie laurek i piania hymnów pochwalnych na cześć.
Albo taki jak Ty, który jak się raz dojebie, to już nie odpuści i w każdym temacie, gdzie coś napiszę, musi wtrącić swoje trzy grosze. Oczywiście starając mi się dopierdolić.
szary


Re: Chains
22 gru 2015, 01:48
Zeby bylo uczciwie to zakoncze to krotkim stwierdzeniem ze Szary jest biednym, nic nieznaczacym czlowieczkiem ktory swoje frustracje odbija sobie kozaczac w internecie. Oczywiscie podpowiada mi to intuicja i doswiadczenie zyciowe... :roll:

Btw. nie jestem zadnej frakcji, MOLa kojarze z transmisji u Chains - nie znamy sie, sam u Alicji przez jakies dwa lata napisalem moze z piec linijek tekstu, Taktownej nie znam wogole..
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2104
Rejestracja: 08 lis 2015, 17:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1171 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin


Re: Chains
22 gru 2015, 01:55
Za to logiki w tym za grosz!
I to jest moje zakończenie w tym temacie, a wy dalej róbcie to, co lubicie najbardziej, czyli liżcie sobie dupy.
szary


Re: Chains
22 gru 2015, 02:15
szary pisze:Za to logiki w tym za grosz!

w samej rzeczy drogi panie...
szary pisze:I to jest moje zakończenie w tym temacie, a wy dalej róbcie to, co lubicie najbardziej, czyli liżcie sobie dupy.

jak zaczales tak skonczyles... zobaczymy czy dotrzymasz slowa
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2104
Rejestracja: 08 lis 2015, 17:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1171 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin


Re: Chains
22 gru 2015, 02:28
Lubisz, kiedy Twoje jest na wierzchu, nie? Ja też lubię. :derisive:
Komu mam dotrzymać słowa? Jakimś nickom z internetu? Ty chyba żartujesz.
Piszę kiedy chcę, piszę co chcę.
Powinnaś/powinieneś mi podziękować, dzięki mnie podciągniesz sobie liczbę postów. :biggrin:
szary


Re: Chains
22 gru 2015, 02:47
Hah:D wiedzialem ze nie wytrzymasz. Podpowiedziala mi intuicja, doswiadczenie zyciowe i ...logika tez.
Roznimy sie troche, oczywiscie ze lubie kiedy moje jest na wierzchu, tyle ze wtedy kiedy mam racje, nie za wszelka cene...Potrafie tez przyznawac sie do bledow.
Po chu piszesz z jakimis nickami z internetu?
I tak, masz racje, piszesz co chcesz i kiedy chcesz, tego sie nie da ukryc.
Tym razem koniec tematu z mojej strony.

No i oczywiscie ze chodzi mi o liczbe postow, miec szacun na tym zacnym forum to moj zyciowy cel.
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2104
Rejestracja: 08 lis 2015, 17:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1171 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin


Re: Chains
22 gru 2015, 02:56
Nie znam Twojego celu, jedno jest pewne, masz problem (zresztą nie tylko Ty) z zaakceptowaniem tego, że ktoś może mieć odmienne zdanie.
Zaraz musicie na niego wsiąść i koniecznie na siłę wyprowadzać z "błędu". Nie potraficie przejść obojętnie obok komentarza, który nie jest zgodny z waszym punktem widzenia.
szary


Re: Chains
22 gru 2015, 03:23
szary pisze:Nie znam Twojego celu, jedno jest pewne, masz problem (zresztą nie tylko Ty) z zaakceptowaniem tego, że ktoś może mieć odmienne zdanie.
Zaraz musicie na niego wsiąść i koniecznie na siłę wyprowadzać z "błędu". Nie potraficie przejść obojętnie obok komentarza, który nie jest zgodny z waszym punktem widzenia.


Wychodzi na to, ze cierpimy dokladnie na to samo co Ty.

Zrob kiedys trans, bo cos mnie bardzo ciekawi, choc podejrzewam jaka bedzie odp.
punkt widzenia się zmienia zależnie od stanu w kieszeniach
Awatar użytkownika
msn
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3587
Rejestracja: 05 lis 2015, 20:35
Lokalizacja: San Escobar
Podziękował: 471 razy
Podziękowano mu: 352 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: EwaKopacz
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: kliknij tutaj


Re: Chains
22 gru 2015, 03:37
Nie widzisz różnicy? Kiedy i gdzie za Tobą łaziłem i komentowałem Twoje wywody? Głęboko w... je mam! Nie łażę za ludźmi jak Ty i nie komentuję ich wpisów. Czy Ty kurwa chłopie nie widzisz, jaki jesteś upierdliwy? Jednego postu nie mogę spokojnie napisać, żebyś nie siedział mi na karku. A jeśli chodzi o transmisję, to sam zrób, ja mam dla kogo robić i z pewnością nie są to chłopcy.
szary


Re: Chains
22 gru 2015, 12:42
szary pisze:Nie widzisz różnicy? Kiedy i gdzie za Tobą łaziłem i komentowałem Twoje wywody? Głęboko w... je mam! Nie łażę za ludźmi jak Ty i nie komentuję ich wpisów. Czy Ty kurwa chłopie nie widzisz, jaki jesteś upierdliwy? Jednego postu nie mogę spokojnie napisać, żebyś nie siedział mi na karku. A jeśli chodzi o transmisję, to sam zrób, ja mam dla kogo robić i z pewnością nie są to chłopcy.


:lol: jestes bardziej zalosny i smieszny niz powazny. Nerwowy sie robisz chyba Ci forum nie sluzy, odpusc sobie, bo tak piszesz jaki Ty to jestes nieskazitelny i jakies dziwne insynuacje wyciagasz, a moze tak na prawde masz jakas paranoje, na sile chcesz sie przebic zauwazam to nie tylko ja. Ogarnij sie i nie gwiazdorz. Co Ci tak zalezy. Zaczynasz byc niemily - zle to swiadczy o Tobie. I nie pisz ze cos masz w dupie czy gdzies indziej bo caly czas sie udzielasz, chora duma nie daje spokoju co :sarcastic:
punkt widzenia się zmienia zależnie od stanu w kieszeniach
Awatar użytkownika
msn
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3587
Rejestracja: 05 lis 2015, 20:35
Lokalizacja: San Escobar
Podziękował: 471 razy
Podziękowano mu: 352 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: EwaKopacz
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: kliknij tutaj


Re: Chains
22 gru 2015, 13:26
jestes bardziej zalosny i smieszny niz powazny

Nerwowy sie robisz chyba Ci forum nie sluzy

piszesz jaki Ty to jestes nieskazitelny i jakies dziwne insynuacje wyciagasz

masz jakas paranoje

na sile chcesz sie przebic

Ogarnij sie i nie gwiazdorz

Zaczynasz byc niemily - zle to swiadczy o Tobie

caly czas sie udzielasz, chora duma nie daje spokoju co


Ja pierdolę chłopie, ile Ty musisz mieć kompleksów.
szary


Re: Chains
22 gru 2015, 14:52
'Mówił dziad do obrazu a obraz do niego ani razu'.
Ciekawi mnie Twoja osoba szary, jestes bardzo zażarty, ciekawe czy w realnym świecie też tak dobrze sobie radzisz. Dlatego chcialem Twoj trans, bo chcialem cos sprawdzic, ale juz mniejsza o to, wiedze, ze to nie ma sensu - patrz pierwsze zdanie ->



Ps. bez odbioru. :bye:
punkt widzenia się zmienia zależnie od stanu w kieszeniach
Awatar użytkownika
msn
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3587
Rejestracja: 05 lis 2015, 20:35
Lokalizacja: San Escobar
Podziękował: 471 razy
Podziękowano mu: 352 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: EwaKopacz
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: kliknij tutaj


PoprzedniaNastępna

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post
  • Wyświetl pierwszy nieprzeczytany post Chains
    autor: pasternak » 24 gru 2019, 14:38 w Szukam
    0
    283
    autor: pasternak
    24 gru 2019, 14:38

Wróć do Nieobecni



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: maybelline i 3 gości