Natusia38

Dyskusja na temat transmitujących którzy zakończyli karierę na szołap.
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
Natusia38
23 gru 2015, 20:30
Witam,

Czy ktoś wie co z tą Panią się dzieje, fajnie się z nią rozmawiało, mimo że pokazywała przy rozmowie to i owo :) . Privy warte każdej ceny a teraz od dłuższego czasu jej nie widzę. Ktoś coś ?

https://showup24.tv/profile/Natusia38

Z góry dzięki,

Pozdrawiam
Awatar użytkownika
lordfixu
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 491
Rejestracja: 23 gru 2015, 20:26
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: fixu20


Re: Natusia38
07 lut 2016, 19:01
Też lubiłem do niej wpadać, ale głównie żeby pogadać. Pani była z moich regionów (dzieliło nas jakieś 20km), więc było o czym. Na privku z golizną byłem tylko raz, ciałko bardzo bardzo śliczne, biuścik cudo. Wpadałbym częściej, ale tak jakoś głupi mi było. Nigdy z nikim tak fajnie mi się na SU nie pisało. Wolałem brać privka z rozmową, albo rzucać na ogóle. Chyba za bardzo ją polubiłem i nie chciałem tego wykorzystywać :blush2: Wiem, że to głupie, ale tak jakoś wyszło.

Co do obecnych losów Natusi to słyszałem, że ponoć znalazła tego jedynego i dlatego zrezygnowała. Ze zdrowiem też ponoć było lepiej. Brakuje mi rozmów z nią, ale skoro dziewczynie się życie ułożyło (miejmy nadzieję), to sto lat i najlepszego :good3:
Awatar użytkownika
macko1985
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 19
Rejestracja: 07 lut 2016, 18:06
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:



Wróć do Nieobecni



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość