mauaMaja

Dyskusja na temat transmitujących którzy zakończyli karierę na szołap.
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
Re: mauaMaja
07 mar 2016, 03:03


Dla czego musiała oddać ?

https://showup24.tv/profile/mauaMaja
Awatar użytkownika
raaa
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 10
Rejestracja: 23 sty 2016, 13:12
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: rrr


Re: mauaMaja
19 paź 2016, 13:40


Wiekszosc rozdawala miala dobre serduszko :D kupiła nawet telewizor temu osobnikowi :D https://showup24.tv/profile/jedyny-sprawiedliwy
Awatar użytkownika
xyz
SU-holik
SU-holik
Posty: 137
Rejestracja: 24 lis 2015, 14:30
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: mauaMaja
15 lis 2016, 11:33


Dobre serduszko? Tyle ludzi co ona na hajs wyjebała to głowa maua. Nie mam tu na myśli brania żetonów, bo to darczyńcy są sobie winni swojej głupoty. Ale majeczka pożyczała hajs na wydumane wydatki, a jak przychodził czas spłaty długu to zrywała kontakt. I były to często kwoty idące w tysiące złotych. Ile razy wbijał ktoś na transmisje, pytał kiedy odda hajs i dostawał instantbana.

Ten biznes trwał w najlepsze ze dwa lata, w końcu trafiła na kogoś kto nie odpuścił, odszukał majeczkę i rozjebał jej biznes. Ktoś ostro działał, bo nawet ja dostawałem na pw pytania czy mnie nie okradła. Na poprzednim forum był temat w którym wyciągnięte były wszystkie brudy, że ma faceta, dziecko (zresztą ostatnie transmisje spod koca były już w zaawansowanej ciaży), a kasa od leszczy nie idzie na życiowe wydatki tylko na szmaty, remont mieszkania i samochód jej faceta. Był nawet link do jakiegoś forum dla mam, gdzie opisywała całą ciążę dzień po dniu, wrzucała zdjęcia itd., ale bardzo szybko zniknął. Największy przekręt tego portalu, gdyby tylko inaczej wykorzystała swój urok i umiejętność manipulacji.
Awatar użytkownika
simplek
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 17
Rejestracja: 07 mar 2016, 10:56
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: mauaMaja
16 lis 2016, 01:32


simplek pisze:Ale majeczka pożyczała hajs na wydumane wydatki, a jak przychodził czas spłaty długu to zrywała kontakt.


Nie było czasem tak, że poza ShowUp.tv frajerzy też jej dawali z "dobrego serduszka"? Co ci nieudacznicy mają w głowach to aż strach się domyślać ;)
Awatar użytkownika
Jamulin
SU-holik
SU-holik
Posty: 146
Rejestracja: 20 lis 2015, 21:38
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 5 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: mauaMaja
16 lis 2016, 13:31


simplek pisze:Dobre serduszko? Tyle ludzi co ona na hajs wyjebała to głowa maua. Nie mam tu na myśli brania żetonów, bo to darczyńcy są sobie winni swojej głupoty. Ale majeczka pożyczała hajs na wydumane wydatki, a jak przychodził czas spłaty długu to zrywała kontakt. I były to często kwoty idące w tysiące złotych. Ile razy wbijał ktoś na transmisje, pytał kiedy odda hajs i dostawał instantbana.

Ten biznes trwał w najlepsze ze dwa lata, w końcu trafiła na kogoś kto nie odpuścił, odszukał majeczkę i rozjebał jej biznes. Ktoś ostro działał, bo nawet ja dostawałem na pw pytania czy mnie nie okradła. Na poprzednim forum był temat w którym wyciągnięte były wszystkie brudy, że ma faceta, dziecko (zresztą ostatnie transmisje spod koca były już w zaawansowanej ciaży), a kasa od leszczy nie idzie na życiowe wydatki tylko na szmaty, remont mieszkania i samochód jej faceta. Był nawet link do jakiegoś forum dla mam, gdzie opisywała całą ciążę dzień po dniu, wrzucała zdjęcia itd., ale bardzo szybko zniknął. Największy przekręt tego portalu, gdyby tylko inaczej wykorzystała swój urok i umiejętność manipulacji.

Dużo prawdy w tym co napisałeś , jak mawiał klasyk "Bo to zła kobieta była "
Awatar użytkownika
faraon
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 454
Rejestracja: 02 sie 2015, 18:13
Podziękował: 17 razy
Podziękowano mu: 6 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: nikt
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: mauaMaja
06 mar 2017, 21:05


Ej, to było tak na serio z tą kasą? Że wyciągała kasę od gości i znikała? :blink:
Awatar użytkownika
janek1756
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 42
Rejestracja: 11 paź 2016, 13:03
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 4 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: cute_bunny
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: mauaMaja
09 mar 2017, 22:41


Wyciągnęła spore sumy, a potem zaciążyła i jeszcze wrabiała byłego w dziecko, ale nie dał się nabrać i pognał ją.
Awatar użytkownika
ekler
SU-holik
SU-holik
Posty: 65
Rejestracja: 07 lis 2015, 15:54
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Fatal_Lady
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Re: mauaMaja
10 mar 2017, 08:22


ekler pisze:Wyciągnęła spore sumy, a potem zaciążyła i jeszcze wrabiała byłego w dziecko, ale nie dał się nabrać i pognał ją.

skąd masz pan takie informacje, zawsze myślałem, że ona na ShowUp.tv robi za naganiaczkę, a te żetony przelewane na jej konto to tzw. obieg zamknięty
a wyglądała na taką głupią lalę z bananowego domu


ShowUp.tv
aborygen


Re: mauaMaja
07 kwie 2017, 22:28


moryl2 pisze:Nie ma jej bo dużo osób naciągnęła na kasę o czym było na starym forum.Podobno jej mieli robić nawet wjazd na chatę ale nie wiem jak się to skończyło.Do tego uważała się za najbardziej porządną na ShowUp.tv a filmik z jej zabawą krąży po internecie.


Nie chce mi się wierzyć w te opowieści, że Maua Maja naciągała jakieś osoby na kasę raczej nie wyglądała na tego typu dziewczynę.
Awatar użytkownika
Książe_showupa
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2141
Rejestracja: 15 cze 2016, 01:40
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 2 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Re: mauaMaja
08 kwie 2017, 06:26


Gdyby wyglądała to nikogo by nie naciągła:P
Awatar użytkownika
kamil90
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 38
Rejestracja: 11 lis 2015, 01:54
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Blondiie
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: mauaMaja
09 kwie 2017, 14:56


Książe_showupa pisze:
moryl2 pisze:Nie ma jej bo dużo osób naciągnęła na kasę o czym było na starym forum.Podobno jej mieli robić nawet wjazd na chatę ale nie wiem jak się to skończyło.Do tego uważała się za najbardziej porządną na ShowUp.tv a filmik z jej zabawą krąży po internecie.


Nie chce mi się wierzyć w te opowieści, że Maua Maja naciągała jakieś osoby na kasę raczej nie wyglądała na tego typu dziewczynę.

Ta wyglądała na miłą i sympatyczną a skany na starym forum czy informacje były inne.
Awatar użytkownika
moryl2
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 271
Rejestracja: 07 lis 2015, 16:01
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: mauaMaja
17 wrz 2017, 23:03


Maju wróć :d Twój Ps.....n :D



Blog ShowUp.tv
Awatar użytkownika
herkules13
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 3
Rejestracja: 11 wrz 2016, 09:53
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: fgjgjgtjgt
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: mauaMaja
23 wrz 2017, 20:24


Fałszywe kurwisko z dawnych czasów showupa, każdy normalny o tym wie

https://showup24.tv/profile/mauaMaja
Awatar użytkownika
Gebels
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 385
Rejestracja: 08 wrz 2015, 03:03
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 2 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Zadna
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Re: mauaMaja
24 wrz 2017, 06:05


Gebels pisze: każdy normalny o tym wie

Znaczy, że jeśli ktoś nie wie jest nienormalny?:P
Może powiem coś trochę kontrowersyjnego dla niektórych, ale... bez takich osób jak Maua ShowUp.tv umiera, umiera i to śmiercią naturalną, to nieważne czy inne są oszustkami czy kim tam dla Was innym, one przyciągały masę ludzi, teraz kto to zrobić ma? Pewna era na ShowUp.tv minęła, prawie każdy to potwierdzi, nie ma pokazów na ogóle, mało dziewczyn z twarzami itp. Druga sprawa jak facet ma rozum dziecka i myśli tą mniejszą główką to oczywiście się da naciągnąć, bo chyba nikt normalny ( :mrgreen: ) przecież na takim portalu dziewczynie nie da się nabrać, bo wiedza, że kłamią jak najęte, bo to ich zadanie :? W głowie mi się to nie mieści by tu laska mogła naciągnąć kogoś na kasę xDDDD :?
Ludzie opanujcie się, laska nogi rozłoży, a Wy już zaślepieni, masakra... Ktoś pożycza osobie z ShowUp.tv to sam sobie jest winien i wbijcie sobie to do łba, to znajomy z reala? Nie, osoba z teatrzyku, w którym gra, sami nazywacie je modelkami, aktorkami bla bla, a później dają jej kase no hahhaha, nie no dobra już nic nie piszę, po prostu nie ogarniam naiwności XD
Trze­ba cza­sami og­romny­mi, bez­denny­mi wie­czo­rami smut­ku zapłacić za wspa­niałe dni.

"....faktycznie jest straszna masakra z januszami." - zanim wydasz choćby złotówkę poczytaj najpierw co myślą panie o Tobie 8-)
Awatar użytkownika
tomcio_paluszek
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 323
Rejestracja: 06 lis 2015, 10:59
Lokalizacja: nieznana
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: tomcio_paluszek


Re: mauaMaja
24 wrz 2017, 21:17


Zgadzam się z tym co napisałeś SU lata "świetności" ma już poza sobą :(
Awatar użytkownika
faraon
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 454
Rejestracja: 02 sie 2015, 18:13
Podziękował: 17 razy
Podziękowano mu: 6 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: nikt
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: mauaMaja
28 sty 2022, 19:16


Pojawiła się dzisiaj w Wydarzeniach na Polsacie.Pani Marika. Chodziło o zaczadzenie w bloku .
Awatar użytkownika
herkules13
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 3
Rejestracja: 11 wrz 2016, 09:53
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: fgjgjgtjgt
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Poprzednia

Wróć do Nieobecni



Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 78 gości