sexiluna

Dyskusja na temat transmitujących którzy zakończyli karierę na szołap.
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
sexiluna
07 lut 2016, 17:17


https://showup24.tv/sexiluna
https://showup24.tv/profile/sexiluna

Czy ktoś wie co się dzieje z sexiluną? Polikwidowała wszystkie swoje konta, nie tylko na SU, oficjalna strona internetowa też zniknęła, maila chyba też usunęła, bo wiadomości są zwracane. Kochałem ten jej cięty język i ochrypły głosik :blush:
Awatar użytkownika
macko1985
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 19
Rejestracja: 07 lut 2016, 17:06
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: sexiluna
15 lut 2016, 17:15


Zgadza sie znikneła bez żadnego znaku na skype tez juz jej nie ma a szkoda bo byla fajan kto pamieta i ja odwiedzal ten wie :(
Awatar użytkownika
Manius88
SU-holik
SU-holik
Posty: 111
Rejestracja: 14 lut 2016, 12:25
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Wpisz nick.DorisKin
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Manius88r


Re: sexiluna
22 sie 2016, 15:21


Słyszałem, że ponoć facet z którym była, stawiał jakieś obiekcje i postanowiła się ustatkować. Nie wiem ile w tym prawdy. Szkoda, ale jeżeli tak jest, to rozumiem. Do Luny mam ogromny sentyment, nie tylko z powodu częstych privków u niej, ale także spraw pewnego rodzaju "prywatnych". To była nie tylko kapitalna laska, ale także typowa bratnia dusza, do tańca i do różańca. Cholercia, naprawdę mi jej brakuje. Szkoda, że nawet pożegnać się człowiek nie mógł :-(
Awatar użytkownika
macko1985
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 19
Rejestracja: 07 lut 2016, 17:06
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:



Wróć do Nieobecni



Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 36 gości