_Keiiiti_/Cherry_Lips/Julitta / SweetLips (zbiornik.tv)

Dział na temat naszych pań z showup-a, które robią pokazy dla dorosłych
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
ruger44 pisze:
LOLA18 pisze:wystarczy zmienić numer ip i konta bankowego , tryb nadawania zakryc te tatuaże i może nadawac smialo, no chyba ze ja odbanowali bo dużo na tym tracili to wrócila, widział ja ktoś wczoraj ?


Przy takim jebiutnie wielkim tatuażu na pół brzucha ukrywanie go warstwą pudru przed każdą transmisją byłoby bardzo pracochłonne a poza tym pozostaje jeden jedyny szczegół którego się nie da w żaden sposób ukryć - charakterystyczny głos który zdradzałby Keiti gdziekolwiek by się nie udała i jak bardzo by się nie chowała :)


Tylko jeśli ona dostała zgodę showupa na ponowne nadawanie to nie musi się wcale ukrywać a jeśli nadaje bez ich zgody to rzeczywiście raczej ciężko będzie jej się tak ukrywać.
Awatar użytkownika
Książe_showupa
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2141
Rejestracja: 15 cze 2016, 02:40
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 2 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Chyba nadawała bez ich zgody .Tego dnia bardzo szybko zakończyła transmisję .Może znowu bana dostała .
Awatar użytkownika
BasiazLodzikowa
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 1421
Rejestracja: 18 lis 2015, 22:40
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: annpearl
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


jeśli cały czas była na dolnej liście a po chwili zjawia się moderator musi zwyryfikować osobę, jeśli ją zweryfikował to nie dostala a jeżeli cos mu nie pasowalo to dostała.
Awatar użytkownika
LOLA18
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 426
Rejestracja: 21 cze 2016, 13:21
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


BasiazLodzikowa pisze:Chyba nadawała bez ich zgody .Tego dnia bardzo szybko zakończyła transmisję .Może znowu bana dostała .


Może po prostu ktoś jej film puszczał...


Nowy Program Partnerski ShowUp.tv
primemma.tv
Awatar użytkownika
Papaj
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 1070
Rejestracja: 20 lis 2015, 15:35
Podziękował: 45 razy
Podziękowano mu: 12 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


punkt widzenia się zmienia zależnie od stanu w kieszeniach
Awatar użytkownika
msn
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3587
Rejestracja: 05 lis 2015, 20:35
Lokalizacja: San Escobar
Podziękował: 471 razy
Podziękowano mu: 352 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: EwaKopacz
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: kliknij tutaj


primemma.tv
Awatar użytkownika
Papaj
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 1070
Rejestracja: 20 lis 2015, 15:35
Podziękował: 45 razy
Podziękowano mu: 12 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Fajna wysportowana c;)
Awatar użytkownika
rynek773
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 12
Rejestracja: 16 lis 2015, 17:04
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Chyba jednak zaczęła nadawać bez zgody showupa na innym nicku i jak tylko się zorientowali, że to jest ona to ją zbanowali i teraz znowu próbuje szczęścia na innych portalach.
Awatar użytkownika
Książe_showupa
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2141
Rejestracja: 15 cze 2016, 02:40
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 2 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Kasy z ShowUp.tv brakuje to kombinuję :lol: Na innych portalach zarobki słabe, strona chyba też aż tak nie idzie. Jeszcze trochę a biedna pójdzie do normalnej pracy albo zacznie się prostytuować :roll:


https://natsu.pics
Awatar użytkownika
taki_tam
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 439
Rejestracja: 05 sty 2016, 22:37
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


taki_tam pisze:Jeszcze trochę a biedna pójdzie do normalnej pracy albo zacznie się prostytuować


W jej przypadku tylko ta druga opcja jest możliwa. Keiti kiedyś wspominała, że jej rączki są nieskalane pracą.
Awatar użytkownika
tasmanx
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 294
Rejestracja: 01 wrz 2016, 11:59
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Napalona_Nimfa
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: tasmanxx


HEHE noo faktycznie jak tak dziewczyna sie przyzwyczai do lepszej kasy i w sumie nie narobiac sie to ciezko wrocic do rzeczywistosci i isc zapierdzielac za pare groszy :D .Za duzo kombinowala i myslala ze jest niezastopiona ze portal bez niej nie bedzie funkcjonowal a tu banik :D :D
Awatar użytkownika
fantomas
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 353
Rejestracja: 22 lis 2015, 18:34
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 11 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: top
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Nalepszy to ten nick SweetLips myslala ze janusze beda sypac zlotem :D



https://natsu.pics
Awatar użytkownika
fantomas
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 353
Rejestracja: 22 lis 2015, 18:34
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 11 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: top
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


fantomas pisze:Za duzo kombinowala i myslala ze jest niezastopiona ze portal bez niej nie bedzie funkcjonowal a tu banik :D :D


Tak powinny kończyć wszystkie nieuczciwe modelki. Szołap jest za bardzo pobłażliwy dla tych lasek. Liczy się zarobek, więc czasami przymykają oko na łamany regulamin.
Awatar użytkownika
tasmanx
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 294
Rejestracja: 01 wrz 2016, 11:59
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Napalona_Nimfa
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: tasmanxx


Jakoś Katarzyna zniknęła mi ostatnio z horyzontu i zastanawiałem się dlaczego. Okazuje się, że "poszła do piachu". Nie przeszkadzała mi, ale tęsknić za nią też nie będę.

Można psioczyć na administrację SU z różnych powodów (ja takowych nie mam), ale jeżeli dostała definitywnego bana, to tylko pochwalić postawę. Tak jak ktoś już zauważył, chyba zadziałała zasada prawa rzymskiego - Dura lex sed lex.

Widziałem bloga ale (tak jak napisałem powyżej) nie jestem zainteresowany ofertą.

Jeżeli już dywagujemy na temat jej przyszłości, to bardziej obstawiałbym sponsora/sponsorów. Chyba że karierę Divy będzie prowadzić w innym mieście niż Stolica. Nie twierdzę, że nie będzie miała klientów ale z taką "kartoteką" nawet na stawce 200 złotych (chociaż to mało prawdopodobne) w Warszawie może nie wyjść na swoje.
Niesforna: jakbym miala slaba dupe to bym ja wycwiczyla 24.06.2017, 0:45...Wredna, ruda Małpa forever.

"Nie walczę z wiatrakami,
Nie wytępię ciemnoty.
Usiądę tam, gdzie odnajdę święty spokój.

Mam na to wszystko wyjebane..."
Awatar użytkownika
Kronos666
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 312
Rejestracja: 31 sty 2016, 16:00
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Lady Voldemort
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Tak przy okazji, ktoś wie o jakim zabiegu pisała Kejt na FB ?



https://www.facebook.com/ShowSupl-Forum-ShowUptv-1615597192095676/
Niesforna: jakbym miala slaba dupe to bym ja wycwiczyla 24.06.2017, 0:45...Wredna, ruda Małpa forever.

"Nie walczę z wiatrakami,
Nie wytępię ciemnoty.
Usiądę tam, gdzie odnajdę święty spokój.

Mam na to wszystko wyjebane..."
Awatar użytkownika
Kronos666
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 312
Rejestracja: 31 sty 2016, 16:00
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Lady Voldemort
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


tasmanx pisze:
fantomas pisze:Za duzo kombinowala i myslala ze jest niezastopiona ze portal bez niej nie bedzie funkcjonowal a tu banik :D :D


Tak powinny kończyć wszystkie nieuczciwe modelki. Szołap jest za bardzo pobłażliwy dla tych lasek. Liczy się zarobek, więc czasami przymykają oko na łamany regulamin.


Niestety to prawda, że są wyjątkowo pobłażliwi dla wielu dziewczyn tylko dlatego, że na nich zarabiają i jestem bardzo zdziwiony tym, że akurat zbanowali Keiiiti a toxic angel ciągle może nadawać.
Awatar użytkownika
Książe_showupa
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2141
Rejestracja: 15 cze 2016, 02:40
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 2 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Z tego co wiem to najpierw są ostrzeżenia, później krótkie kary wykluczenia aby finalnie po wielu przewinieniach pożegnać użytkownika na stałe.
Awatar użytkownika
tasmanx
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 294
Rejestracja: 01 wrz 2016, 11:59
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Napalona_Nimfa
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: tasmanxx


Widocznie faktycznie olewala ostrzezenia i myslala ze na tych upomnieniach sie skonczy a tu zaskoczenie Ban konkretny :D Nawet zmiana nicku i nic nie pomoglo bo moderator odrazu jua poznal i zbanowal :D :D
Awatar użytkownika
fantomas
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 353
Rejestracja: 22 lis 2015, 18:34
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 11 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: top
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


tasmanx pisze:Z tego co wiem to najpierw są ostrzeżenia, później krótkie kary wykluczenia aby finalnie po wielu przewinieniach pożegnać użytkownika na stałe.


Nie do końca tak to wygląda najczęściej od razu dają bana. Choć pewnie to wszystko zależy od danego moderatora i od tego, której osoby to dotyczy. Jeśli została akurat zbanowana za to, że organizowała konkursy, w których było do wygrania spotkanie z nią to pewnie była wcześniej ostrzegana tylko dziwne jest to, że inne dziewczyny organizują mniej więcej podobne konkursy i nie są za to w żaden sposób karane.
Awatar użytkownika
Książe_showupa
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2141
Rejestracja: 15 cze 2016, 02:40
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 2 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


tasmanx pisze:
taki_tam pisze:Jeszcze trochę a biedna pójdzie do normalnej pracy albo zacznie się prostytuować


W jej przypadku tylko ta druga opcja jest możliwa. Keiti kiedyś wspominała, że jej rączki są nieskalane pracą.


Szczerze też myślę, że w jej przypadku raczej ta druga opcja. Spotykała się z ludźmi z SU i nie wiadomo czy tylko na "kawę". Dodatkowo zaczęła w dość młodym wieku bo około 18 lat więc jak wchodziła w dorosłe życie była przygotowana do łatwych pieniędzy.
Kiedyś na transmisji mówiła, że chodzi do szkoły zaocznej i zamierza napisać maturę i iść na prawo, nie zdziwię się jeżeli zrezygnowała z szkoły dziennej tylko po to by więcej siedzieć na SU (jeżeli faktycznie to bardzo słabo w przypadku szkoły ponadgimnazjalnej), dodatkowo te liceum zaoczne chyba bardzo słabe bo całymi weekendami siedziała na SU.
Keiti zorganizowała na SU z 4 takie konkursy z spotkaniem (z tego co ja wiem) i w pewnym momencie miała ostrzeżenie po kilku miesiącach zignorowała je i dalej było można wygrać z nią spotkanie oraz spotkanie na plaży (2 zupełnie inne konkursy).
Ciekawe czym teraz się zajmuje, podobno próbowała podbić inne portale ale tam lipa z tego bloga też wątpię, że są kokosy a mieszkanie (z resztą nie byle jakie), rachunki i podstawowe sprawy trzeba opłacić no i paznokcie za 500zł same się nie zrobią :sarcastic_blum:
Co do zabiegu nic mi nie wiadomo, a gdzie to ogłosiła? Może chcę wziąć ludzi na litość.
Awatar użytkownika
taki_tam
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 439
Rejestracja: 05 sty 2016, 22:37
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


PoprzedniaNastępna

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Kobiety - Pokazy 18+



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: malinka i 20 gości