Tygrysek_19

Dyskusja na temat transmitujących którzy zakończyli karierę na szołap.
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
Re: Tygrysek_19
20 sty 2016, 15:31
Swietna dziewczyna :D Mam nadzieję, że jeszcze ją tu kiedyś zobaczymy :D

https://showup24.tv/profile/tygrysek_19
Awatar użytkownika
lulek575
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 10
Rejestracja: 20 sty 2016, 15:20
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: niewinnazuzia
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Re: Tygrysek_19
21 sty 2016, 00:20
Tygrysek... dziewczyna zawsze z obitą pupą. Wracaj do nas!
Awatar użytkownika
reemode
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 10
Rejestracja: 21 sty 2016, 00:15
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wikiii
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Re: Tygrysek_19
21 sty 2016, 18:02
tesknie za jej privkami, zawsze oferowala to co jest w niej najlepsze, ale powiem wam ze jest podobna dziewczyna do niej (gorzej tanczy^^) https://showup24.tv/profile/mala_mii
Awatar użytkownika
uknowwhoamiii
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 10
Rejestracja: 21 sty 2016, 17:31
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: uknowwhoami


Re: Tygrysek_19
27 sty 2016, 12:21
Niby wszystkie transmisje takie same, ale każda inna. To u niej było zakładanie tych wszystkich warstw ubrań? Dobrze pamiętam?
Awatar użytkownika
izzyfan
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 10
Rejestracja: 02 gru 2015, 09:39
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Lexiaa
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Tygrysek_19
30 sty 2016, 13:05
Mi tez jej brakuję, od niej zacząłem przygodę z SU. Z jednej strony szkoda że jej nie ma ale z drugiej strony dobrze zrobiła, że odeszła w tym momencie niż jakby miała przesiedzieć do 30 i żyć tylko z SU i być kojarzoną z starą wyjadaczką bez polotu.
Co do poprzedniego forum wypowiadał się tam jeden gość pod tym samym nickiem jak jeden z jej głównych żetoniarzy. Z Tygryskiem podobno miała stały kontakt poza SU traktował ją jako przyjaciółkę której się zwierzał i wpłacał jej dość ładne sumki poza SU. Po tym jak zakończyła karierę na kamerkach po 2tyg zerwała z nim kontakt, był rozgoryczony tym faktem, podobno nawet pisał do siostry tygryska i jej znajomych aby dowiedzieć co się z nią dzieję. Pisał, że część kasy oddaje swojemu fotografowi który ją w to wciągnął i siedzi podczas trans w drugim pokoju, podobno chciał ją uwolnić od tego człowieka. Tyle z tego zapamiętałem, jeżeli coś przekręciłem z góry przepraszam.
Awatar użytkownika
taki_tam
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 439
Rejestracja: 05 sty 2016, 22:37
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Tygrysek_19
31 sty 2016, 00:10
taki_tam pisze:Mi tez jej brakuję, od niej zacząłem przygodę z ShowUp.tv. Z jednej strony szkoda że jej nie ma ale z drugiej strony dobrze zrobiła, że odeszła w tym momencie niż jakby miała przesiedzieć do 30 i żyć tylko z ShowUp.tv i być kojarzoną z starą wyjadaczką bez polotu.
Co do poprzedniego forum wypowiadał się tam jeden gość pod tym samym nickiem jak jeden z jej głównych żetoniarzy. Z Tygryskiem podobno miała stały kontakt poza ShowUp.tv traktował ją jako przyjaciółkę której się zwierzał i wpłacał jej dość ładne sumki poza ShowUp.tv. Po tym jak zakończyła karierę na kamerkach po 2tyg zerwała z nim kontakt, był rozgoryczony tym faktem, podobno nawet pisał do siostry tygryska i jej znajomych aby dowiedzieć co się z nią dzieję. Pisał, że część kasy oddaje swojemu fotografowi który ją w to wciągnął i siedzi podczas trans w drugim pokoju, podobno chciał ją uwolnić od tego człowieka. Tyle z tego zapamiętałem, jeżeli coś przekręciłem z góry przepraszam.




HIstoria na dobry film :D
Awatar użytkownika
kojak9669
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 10
Rejestracja: 04 lis 2015, 23:25
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Tygrysek_19
31 sty 2016, 00:40
szkoda może kiedys wróci
Awatar użytkownika
obojetnie4444
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 11
Rejestracja: 16 sty 2016, 16:46
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Tygrysek_19
31 sty 2016, 22:35
obojetnie4444 pisze:szkoda może kiedys wróci




Marne szanse
Awatar użytkownika
kojak9669
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 10
Rejestracja: 04 lis 2015, 23:25
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Tygrysek_19
01 lut 2016, 22:55
Wszyscy tęsknimy, epickie orgazmy
Awatar użytkownika
Dawidek
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 10
Rejestracja: 01 lut 2016, 22:44
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Carolline
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Re: Tygrysek_19
03 lut 2016, 23:22
Szkoda że jej już nie ma :cry:
Awatar użytkownika
Frodo
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 16
Rejestracja: 03 lut 2016, 23:05
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Tygrysek_19
05 lut 2016, 00:45
Piękne czasy minęły bezpowrotnie :(
Awatar użytkownika
amiogotwist
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 10
Rejestracja: 04 lut 2016, 19:22
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: amigotwist


Re: Tygrysek_19
08 lut 2016, 19:25
taki_tam pisze:Mi tez jej brakuję, od niej zacząłem przygodę z ShowUp.tv. Z jednej strony szkoda że jej nie ma ale z drugiej strony dobrze zrobiła, że odeszła w tym momencie niż jakby miała przesiedzieć do 30 i żyć tylko z ShowUp.tv i być kojarzoną z starą wyjadaczką bez polotu.
Co do poprzedniego forum wypowiadał się tam jeden gość pod tym samym nickiem jak jeden z jej głównych żetoniarzy. Z Tygryskiem podobno miała stały kontakt poza ShowUp.tv traktował ją jako przyjaciółkę której się zwierzał i wpłacał jej dość ładne sumki poza ShowUp.tv. Po tym jak zakończyła karierę na kamerkach po 2tyg zerwała z nim kontakt, był rozgoryczony tym faktem, podobno nawet pisał do siostry tygryska i jej znajomych aby dowiedzieć co się z nią dzieję. Pisał, że część kasy oddaje swojemu fotografowi który ją w to wciągnął i siedzi podczas trans w drugim pokoju, podobno chciał ją uwolnić od tego człowieka. Tyle z tego zapamiętałem, jeżeli coś przekręciłem z góry przepraszam.


Nie wydaje mi się żeby to była prawda, fakt Tygrysek zaczął występować na SU jak ją zwolnili z pracy i nie miała za co zapłacić za wynajem mieszkania, pierwsze jej transmisje były bardzo nieśmiałe. Nie wiem o jakim fotografie mowa, ale jedyny znany mi z jakim miała współpracę (w zakresie organizowania warsztatów dla fotografów chcących fotografować nagość i erotykę. Sama zresztą tam występowała w roli modelki) już z nią nie współpracuje , przynajmniej oficjalnie, nie wiem czy nie robią jakiś wspólnych sesji itp. Ona zniknęła z sieci jak wyszło kim jest (Imię nazwisko, pochodzenie itp) wtedy też usunęła konta na maxmodels , a miała tam rożne akty itp.
Dalej przebywa w Warszawie, ma pracę, swoją drogą zupełnie inna dziewczyna niż się każdemu wydawało (styl grundge, czy jak to się mówi ). Na SU jej nie ma na 100%. Myślę że jakby miała się gdzieś pojawić to już raczej na zagranicznych stronach, pieniądze większe i anonimowość też.
pajchiwo


Re: Tygrysek_19
08 lut 2016, 22:42
Jeszcze sie zdziwicie. wyemigruje z Polski i wróci na showup. Zapamiętajcie moje słowa ;)
Awatar użytkownika
man631
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 10
Rejestracja: 31 sie 2015, 20:12
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Wpisz nxxxick.
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Tygrysek_19
10 lut 2016, 14:40
Pajchiwo - przekazujesz nam zupełnie inną wersję wydarzeń niż znamy ze starego forum (tzn. z obu starych forum bo na obu byla żywa dyskusja na temat Tygryska) - tam podawano linki do jej nowego "projektu" (wynajmowanie modelek do profesjonalnych aktów i "live sessions" gdzie kilku fotografów na raz robi zdjęcia modelkom) i tam też cały czas podkreślano, że za nią i za jej akcjami stoi "alfons" w postaci pana którego nazywano "Fred Flinstone" :)
Awatar użytkownika
Pussycat_Doll
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 19
Rejestracja: 10 lut 2016, 13:37
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Taktowna
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Re: Tygrysek_19
10 lut 2016, 20:16
Pussycat_Doll pisze:Pajchiwo - przekazujesz nam zupełnie inną wersję wydarzeń niż znamy ze starego forum (tzn. z obu starych forum bo na obu byla żywa dyskusja na temat Tygryska) - tam podawano linki do jej nowego "projektu" (wynajmowanie modelek do profesjonalnych aktów i "live sessions" gdzie kilku fotografów na raz robi zdjęcia modelkom) i tam też cały czas podkreślano, że za nią i za jej akcjami stoi "alfons" w postaci pana którego nazywano "Fred Flinstone" :)


Projekt o którym mówisz to było <niewaznegdzie.pl>, to miałem na myśli mówiąc o warsztatach dla fotografów. jak ta strona była czynna to był tam tez tygrysek na zdjęciu, nie wiem o którym mówisz forum, ja przeszedłem z tego polskiego które teraz przekierowuje na stronę, showup.

Nie wiem czy chodzi Ci o to czy inne forum. Wątek z "Fredem" nie jest mi znany. fotograf z którym współpracowała cały czas ma konto na maxmodels i zdjęcia tygryska w portfolio, (ale fakt że zdjął te gdzie była topless)
pajchiwo


Re: Tygrysek_19
11 lut 2016, 00:07
Tygrysek był świetny, tylko w pewnym momencie jej pokazy zaczęły się robić monotonne.
Awatar użytkownika
nieustraszony16
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 10
Rejestracja: 11 lut 2016, 00:03
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Dianaa_95
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Tygrysek_19
11 lut 2016, 08:32
Miło sobie po wspominać o Tygrysku:) była nieziemska brakuje jej
Awatar użytkownika
kokosek19
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 11
Rejestracja: 10 lut 2016, 08:41
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: SoNicee
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Tygrysek_19
13 lut 2016, 12:28
Miło powspominać :D
Awatar użytkownika
pio13
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 10
Rejestracja: 13 lut 2016, 12:20
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: pio13


Re: Tygrysek_19
14 lut 2016, 17:01
pamiętam, że zawsze ludzie narzekali na nią, że udaje orgazmy :D
Awatar użytkownika
babysitme
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 14
Rejestracja: 14 lut 2016, 09:16
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ~
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Tygrysek_19
16 lut 2016, 00:43
To mnie zasmuciliście... Myślałem, że ja mam pecha, że na nią nie trafiam :(
Awatar użytkownika
bonan
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 10
Rejestracja: 27 sty 2016, 15:20
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


PoprzedniaNastępna

Wróć do Nieobecni



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości