Seximyszka20

Dyskusja na temat transmitujących którzy zakończyli karierę na szołap.
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
Seximyszka20
09 sie 2016, 23:03
Cześć wszystkim! :)


Piszę tutaj do Was z pewną sprawą. Chodzi mi o pewną użytkowniczkę, było to prawie 4 lata temu, jakoś wiosna 2012/lato 2013. Niestety nie pamiętam dokładnie szczegółów, ale jej nick był to seximyszka20 lub seximyszka_20. Częstym VIPem z którym się lubiła był mężczyzna o nicku @marudnymaruda lub @marudny, coś w tym stylu. Czasem też występowała na ShowUp24.tv
Była młoda, tak jak nick wskazywał coś koło 20 lat, ale za to bardzo energiczna i sympatyczna z którą można było na wiele tematów porozmawiać. Pewnego razu po prostu zniknęła i się już więcej nie pojawiła. Nie wiem, może i zapowiadała jakieś usunięcie konta i zmianę trybu życia, lecz ja tego nie pamiętam. Tutaj wielka prośba szczególnie do tych "starszych" wyjadaczy ShowUp.tv, może ktoś z Was pamięta, kojarzy lub świta mu w głowie coś o tej dziewczynie. Ta sprawa jest dla mnie bardzo ważna, od niej zaczęła się moja przygoda z tym portalem. Może to też trochę dziwnie zabrzmi, ale po prostu ją w tedy bardzo polubiłem, tak po ludzku.

Więc jeśli ktoś coś kojarzy, nawet najmniejszy szczegół to prosiłbym aby napisał o tym pod tym postem. Będę naprawdę bardzo wdzięczny! :heart:

Pozdrawiam wszystkich forumowiczów! :D
Awatar użytkownika
Genes
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 1
Rejestracja: 09 sie 2016, 20:43
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Wróć do Nieobecni



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości