slodka987/ona_slodka/lalal12/pola_patola/slodziutkaa987

Dział na temat kobiet nierozbieralnych, transmitujących na showup-ie
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
koteczek222 pisze:
poker123 pisze:słodka nie ma to jak pokazywac cipe za 10 plnów :lol: :lol: chyba z tego wszystkiego napisze list do twoich rodziców z podziękowaniem :laughingnew:


A ty jesteś chory psychicznie czy Ty widziałeś goliznę u niej żeby coś ci pokazała bo chyba ślepy jestes

widziałem i jutro ide dac na msze żeby to odzobaczyć :x


bo jesteś fhuj paskudna powinnaś brać połowe ceny czyli 5 złotych...przemyśl to!
Awatar użytkownika
poker123
SU-holik
SU-holik
Posty: 111
Rejestracja: 05 wrz 2016, 23:33
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: s.k


poker123 pisze:
koteczek222 pisze:
poker123 pisze:słodka nie ma to jak pokazywac cipe za 10 plnów :lol: :lol: chyba z tego wszystkiego napisze list do twoich rodziców z podziękowaniem :laughingnew:


A ty jesteś chory psychicznie czy Ty widziałeś goliznę u niej żeby coś ci pokazała bo chyba ślepy jestes

widziałem i jutro ide dac na msze żeby to odzobaczyć :x



W swoich wyobrażeniach na pewno, a paskudna to pewnie jest Twoja mina
Konto nieaktywne od: 16.01.2018
Awatar użytkownika
koteczek222->slodkaa987
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 38
Rejestracja: 17 cze 2017, 08:54
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


koteczek222 pisze:
poker123 pisze:
koteczek222 pisze:
poker123 pisze:słodka nie ma to jak pokazywac cipe za 10 plnów :lol: :lol: chyba z tego wszystkiego napisze list do twoich rodziców z podziękowaniem :laughingnew:


A ty jesteś chory psychicznie czy Ty widziałeś goliznę u niej żeby coś ci pokazała bo chyba ślepy jestes

widziałem i jutro ide dac na msze żeby to odzobaczyć :x


W swoich wyobrażeniach na pewno, a paskudna to pewnie jest Twoja mina

po co sie kłocic o oczywistosc sama wiesz ze schudnac musisz a twarz no coz zawsze mozna czyms zsalonic pyze i zęby pokrzywione od otwierania piwa lokalnym menelom :ok:


koteczek222 pisze:albo zazdrość Cię żzera, że 50000 żet dostała za nic

hahaaha czego ja mam ci zazdroscic ze dostalas jednorazowo 50 zetonow? :lol: :lol: :lol: ja mam kuroniowke co miesiac 864 zl nie musze zebrac i sie ponizac jak ty z gola pi..ą za dyche
Awatar użytkownika
poker123
SU-holik
SU-holik
Posty: 111
Rejestracja: 05 wrz 2016, 23:33
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: s.k


poker123 pisze:
koteczek222 pisze:albo zazdrość Cię żzera, że 50000 żet dostała za nic

hahaaha czego ja mam ci zazdroscic ze dostalas jednorazowo 50 zetonow? :lol: :lol: :lol: ja mam kuroniowke co miesiac 864 zl nie musze zebrac i sie ponizac jak ty z gola pi..ą za dyche



Nie wydaje mi sie, a skoro Twa Pani non stop u mnie przesiaduje i Ty zapewne też w takim razie widać, że żal dupe ściska tyle w temacie :) pozdrawiam~!
udławcie się własnym jadem ;)
Konto nieaktywne od: 16.01.2018
Awatar użytkownika
koteczek222->slodkaa987
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 38
Rejestracja: 17 cze 2017, 08:54
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


gdzie ty dziewczynko widzialas mnie u siebie? hahahah ja bylem tylko na cipce zeby ocenic i mowie wszem i wobec ujowa jak reszta twego ciala i twarzy ;)
Awatar użytkownika
poker123
SU-holik
SU-holik
Posty: 111
Rejestracja: 05 wrz 2016, 23:33
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: s.k


poker123 pisze:gdzie ty dziewczynko widzialas mnie u siebie? hahahah ja bylem tylko na cipce zeby ocenic i mowie wszem i wobec ujowa jak reszta twego ciala i twarzy ;)



Nie musiałam ale skoro twierdzisz że byłam naga to nie byłeś :)
Konto nieaktywne od: 16.01.2018
Awatar użytkownika
koteczek222->slodkaa987
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 38
Rejestracja: 17 cze 2017, 08:54
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


poker123 pisze:bo jesteś fhuj paskudna powinnaś brać połowe ceny czyli 5 złotych...przemyśl to!

Za tyle właśnie pokazywała :lol:

https://showup24.tv/slodkaa987
https://showup24.tv/profile/slodkaa987
แมวตัวผู้


poker123 pisze:słodka nie ma to jak pokazywac cipe za 10 plnów

poker123 pisze:powinnaś brać połowe ceny czyli 5 złotych...przemyśl to!

Nie ma to jak wyśmiewać laskę, że mało bierze, a potem pouczać, że powinna brać mniej.

poker123 pisze:gdzie ty dziewczynko widzialas mnie u siebie? hahahah ja bylem tylko na cipce zeby ocenic

"Nie byłem u ciebie, ale byłem u ciebie zobaczyć cipkę".
Brzmi logicznie.

A teraz hasło dnia, tygodnia, miesiąca. O mało monitora ze śmiechu nie zaplułem.
poker123 pisze:ja mam kuroniowke co miesiac 864 zl nie musze zebrac i sie ponizac jak ty z gola pi..ą za dyche

Ja pierdolę, koleś... czym ty się chwalisz? Że masz zasiłek dla bezrobotnych? Że siedzisz na dupie, masz 2-3 razy mniej kasy niż normalny człowiek zarobku i w dodatku wydajesz to na sex-kamerki? Poza tym, czymże innym jest kuroniówka, jak nie żebraniem właśnie, żebraniem kasy od państwa i podatników?


Kurwa, ludzie... nawet obrażać, pojechać po kimś trzeba umieć, ale jak widać dla niektórych kamerkowych podglądaczy nawet to jest zbyt skomplikowaną sztuką. Nie ma to jak okazać się bardziej żałosnym niż osoba, której chce się wytknąć jej żałosność.
Awatar użytkownika
nobody69
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 217
Rejestracja: 08 gru 2016, 23:33
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 6 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: brak
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


nobody69 pisze:
poker123 pisze:słodka nie ma to jak pokazywac cipe za 10 plnów

poker123 pisze:powinnaś brać połowe ceny czyli 5 złotych...przemyśl to!

Nie ma to jak wyśmiewać laskę, że mało bierze, a potem pouczać, że powinna brać mniej.

poker123 pisze:gdzie ty dziewczynko widzialas mnie u siebie? hahahah ja bylem tylko na cipce zeby ocenic

"Nie byłem u ciebie, ale byłem u ciebie zobaczyć cipkę".
Brzmi logicznie.

A teraz hasło dnia, tygodnia, miesiąca. O mało monitora ze śmiechu nie zaplułem.
poker123 pisze:ja mam kuroniowke co miesiac 864 zl nie musze zebrac i sie ponizac jak ty z gola pi..ą za dyche

Ja pierdolę, koleś... czym ty się chwalisz? Że masz zasiłek dla bezrobotnych? Że siedzisz na dupie, masz 2-3 razy mniej kasy niż normalny człowiek zarobku i w dodatku wydajesz to na sex-kamerki? Poza tym, czymże innym jest kuroniówka, jak nie żebraniem właśnie, żebraniem kasy od państwa i podatników?


Kurwa, ludzie... nawet obrażać, pojechać po kimś trzeba umieć, ale jak widać dla niektórych kamerkowych podglądaczy nawet to jest zbyt skomplikowaną sztuką. Nie ma to jak okazać się bardziej żałosnym niż osoba, której chce się wytknąć jej żałosność.



Dziękuję za logiczne i satysfakcjonujące ujęcie tematu nie potrafiłabym tego lepiej zrobić :)



Nowy nieoficjalny blog ShowUp.tv
Konto nieaktywne od: 16.01.2018
Awatar użytkownika
koteczek222->slodkaa987
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 38
Rejestracja: 17 cze 2017, 08:54
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


koteczek222 (slodka) dlaczego piszesz o sobie raz w trzeciej a raz pierwszej osobie :?: :D

https://showup24.tv/slodkaa987
https://showup24.tv/profile/slodkaa987
แมวตัวผู้


Już mieliśmy kiedyś na forum koleżankę ktora miała tyle szacunku dla samej siebie że pisała o sobie z wielkiej litery ("Ja", "Moje" etc :) Wyglądało to przekomicznie :)


Nowy nieoficjalny blog ShowUp.tv
Pamiętaj, że jeżeli życie pluje Ci w twarz to znaczy tylko jedno - nie trafiło w dupę więc teraz będziesz ruchany na sucho
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3148
Rejestracja: 08 lis 2015, 09:42
Lokalizacja: Mielec
Podziękował: 1425 razy
Podziękowano mu: 500 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Niania
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: BRAK


czyżby nobody69 to ktoś z jej rodziny? może stary? rocznik by sie zgadzał :lol: :lol: ps. tak mi pojechałeś ze dwa dni dochodziłem do siebie i dopiero teraz odpisuje :cry:


nobody69 bierz ta pyze z tych kamerek i idźcie siano sprzątać po padać będzie :ok:



Nieoficjalny blog serwisu ShowUp.tv
Awatar użytkownika
poker123
SU-holik
SU-holik
Posty: 111
Rejestracja: 05 wrz 2016, 23:33
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: s.k


Klakier pisze:koteczek222 (slodka) dlaczego piszesz o sobie raz w trzeciej a raz pierwszej osobie :?: :D


Pewnie dlatego, że raz jej chłopak pisze a raz ona :)

https://showup24.tv/slodkaa987
https://showup24.tv/profile/slodkaa987
Awatar użytkownika
NoMoreMoney
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3552
Rejestracja: 24 lut 2016, 18:47
Podziękował: 111 razy
Podziękowano mu: 67 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: -
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


NoMoreMoney pisze:
Klakier pisze:koteczek222 (slodka) dlaczego piszesz o sobie raz w trzeciej a raz pierwszej osobie :?: :D


Pewnie dlatego, że raz jej chłopak pisze a raz ona :)

https://showup24.tv/slodkaa987
https://showup24.tv/profile/slodkaa987


Jaki chłopak, chyba alfons :lol:
แมวตัวผู้


słodka jest :fap: i wszystko ma ładne



Nowy nieoficjalny blog ShowUp.tv
fire998


panna jest ładna ale żałosna. wchodzę do niej i po kilku sekundach wywala. piszę dlaczego mnie wywala to mi menda odpowiada ze jak chce sobie popatrzec to na fotke. z takim podejsciem to tu baba niewiele zdziała, skoro za samą obecność u niej żąda żetony. Paaanie idź pan w ch***j
Awatar użytkownika
Matka_Stiflera
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 31
Rejestracja: 02 maja 2016, 17:57
Lokalizacja: Silesia
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Kocurek272
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: FanTwoichStopek


Matka_Stiflera pisze:panna jest ładna ale żałosna. wchodzę do niej i po kilku sekundach wywala. piszę dlaczego mnie wywala to mi menda odpowiada ze jak chce sobie popatrzec to na fotke. z takim podejsciem to tu baba niewiele zdziała, skoro za samą obecność u niej żąda żetony. Paaanie idź pan w ch***j


Pannie się pomyliło chyba ShowUp.tv z fotką albo zdaje jej się, że jest jakąś celebrytką.
CZAK


Selekcjonuje sobie widzów do liczby ok 200 osób jak słabo u niej na czacie (mało się dzieje i ma czas przjrzec liste oglądających). Kilka razy mnie wyrzuciła ze swojej transmisji, mimo, ze nigdy nic u niej nie pisalem. Nie rozumiem laski. Mało też pomysłów na siebie w przeciwieństwie do kocura, która stara się jakoś urozmaicać te swoje "leżakowane" transmisje. Buzia ładna, ale nóżki takie małe paróweczki, niestety.
Awatar użytkownika
florek1florek
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 21
Rejestracja: 10 lip 2017, 13:48
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Wiele ich
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


A płacicie jej za to żeby się wysilala? Hahaha w porównaniu do kocura jak jest show to u niej jest 1500 osób i może jej się nudzą już darmowe pokazy



Nowy nieoficjalny blog ShowUp.tv
Konto nieaktywne od: 16.01.2018
Awatar użytkownika
koteczek222->slodkaa987
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 38
Rejestracja: 17 cze 2017, 08:54
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Awatar użytkownika
florek1florek
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 21
Rejestracja: 10 lip 2017, 13:48
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Wiele ich
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


PoprzedniaNastępna

Wróć do Kobiety - Pokazy bez nagości



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości