Wiki331

Dyskusja na temat transmitujących którzy zakończyli karierę na szołap.
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
Re: Wiki331
15 sty 2017, 14:11
LoC nie mów że ją zaliczyłeś... :shock2:
Wszak wszyscy znają Twoje możliwości i wiedzą, że masz opinię największego ruchacza na forume :o

ShowUp.tv
"Bolero nadal ciężki do zdobycia" :D
Awatar użytkownika
--== lukkki ==--
SU-holik
SU-holik
Posty: 197
Rejestracja: 24 gru 2015, 13:15
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wpisz nikt:)
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Re: Wiki331
15 sty 2017, 23:57
Loc pisze:Pamiętam kiedy poznałem jej imię i nazwisko, było to w pierwszej połowie 2014 r. Podawała na transmisji jakieś linki do swojej strony związanej z modą, nie wnikałem i nie pamiętam, czy był to blog, czy co innego, miała zdjęcia robione pod budynkiem, w którym mieszkała, jakiś domek jednorodzinny i tam pojawiało się hasło ,,Parapurka" od jej nazwiska, to tyle.
A że była ładna i zacna, no i pojawiała się w okolicy, w której również bywam, to zwróciłem na nią uwagę i zapamiętałem charakterystyczne nazwisko.


To ja wiele razy bywałem u niej na transmisjach ale nigdy nie trafiłem na taki moment, w którym podawała tego typu informacje.
Awatar użytkownika
Książe_showupa
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2141
Rejestracja: 15 cze 2016, 01:40
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 2 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Re: Wiki331
12 kwie 2017, 12:52
Słodziutka Wiki, wielu straciło dla niej głowie :) Wiik, dowod na to ze na showupie miejsce mogą znależć panie bez pokazów +18 potrafiła w inny sposob zaciekawić widza. Szkoda że już jej nie ma.
Awatar użytkownika
Karku
SU-holik
SU-holik
Posty: 108
Rejestracja: 28 lut 2017, 22:36
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: WrednaPaula.
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Poprzednia

Wróć do Nieobecni



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości