Kastanietka

Dyskusja na temat transmitujących którzy zakończyli karierę na szołap.
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
Re: Kastanietka/Clarisa
06 lip 2017, 17:35
PW można wysyłać po bodajże napisaniu 10 postów, kontrola antyspamowa. Póki nie zrobisz pierwszego avatara transmisja nie jest na stronie głównej, potem kolejne avatary są chyba robione automatycznie ale nie dałbym sobie za to reki uciąć, musisz się jakiejś transmitującej zapytać



Nowy nieoficjalny blog ShowUp.tv
Pamiętaj, że jeżeli życie pluje Ci w twarz to znaczy tylko jedno - nie trafiło w dupę więc teraz będziesz ruchany na sucho
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3148
Rejestracja: 08 lis 2015, 08:42
Lokalizacja: Mielec
Podziękował: 1425 razy
Podziękowano mu: 500 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Niania
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: BRAK


Re: Kastanietka/Clarisa
06 lip 2017, 18:41
Racja Ruger44, dopóki nie zrobisz pierwszego avatara nie będzie robiło automatycznie innych

https://showup24.tv/Kastanietka
https://showup24.tv/profile/Kastanietka
Awatar użytkownika
Parka
SU-holik
SU-holik
Posty: 103
Rejestracja: 05 wrz 2016, 01:37
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 2 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Show Up
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: parka-zabawa-sex


Re: Kastanietka/Clarisa
06 lip 2017, 21:44
heh jaki zjeb od tych filmów :P

laska chce wzorem CB robic group szoły ale ten portal niestety za cienki w uszach ;) 2 lata i nic nowego nie ma i nie bedzie pewnie. lepiej lasce zrobic grupowy na 20 osób niz 20 privów jeden po drugim ,chocia znajac mentalnosc onanistów szołapowych mogą byc draki na tych pokazach, jeden chce stópki drugi anala itd :mrgreen:
Awatar użytkownika
Al Bundy
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 206
Rejestracja: 03 lut 2017, 17:33
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 4 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Lisolek
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Re: Kastanietka/Clarisa
07 lip 2017, 11:18
Dzimi jeszcze na forum sobie zrobił taki sam nick jak na ShowUp.tv, ładny desperat. Brawo!



Nowy nieoficjalny blog ShowUp.tv
punkt widzenia się zmienia zależnie od stanu w kieszeniach
Awatar użytkownika
msn
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3587
Rejestracja: 05 lis 2015, 19:35
Lokalizacja: San Escobar
Podziękował: 471 razy
Podziękowano mu: 352 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: EwaKopacz
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: kliknij tutaj


Re: Kastanietka/Clarisa
07 lip 2017, 11:26
Al Bundy, laska nie chce robić tylko robi takie transmisje wzorem CB. ;)

Poza drobnymi problemami technicznymi każda transmisja była jak dotąd bardzo udana. Zdarzają się oszuści, ale w 80-90% panuję nad nimi. Zdarzają się również prośby, które staram się realizować. Nikt nie protestuje, nikt nie wszczyna kłótni. Panowie są tak podjarani tym, co oglądają :D :D :D , że mega się jednoczą i wytwarza się świetna atmosfera. Ci sami widzowie zapisują się wraz z nowymi chętnymi, a więc lista uczestników z każdym kolejnym show się wydłuża. Reklamacji nie było i nie spodziewam się ich. :D Dziewczyny polecam wam organizację takiego show, a panów zapraszam do 60min zabawy ze mną na najwyższych obrotach. ;)

DZIMI, dziecinko, użyj czasem google. Imielin to dzielnica Warszawy, wchodząca w skład większej Ursynów, jak również stacja metra. Powinieneś dokładniej sprawdzać info nim zaczniesz wyłudzać żetony od dziewczyn.
Awatar użytkownika
Kastanietka
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 16
Rejestracja: 27 cze 2017, 10:23
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Kastanietka


Re: Kastanietka/Clarisa
07 lip 2017, 11:46
ale ile kombinacji alpejskich żeby takie cos zrobic a wystarczy oficjalnie sprzedawac bilet ,ale to może za 10 lat dodadza taka opcje :mrgreen:


https://showup24.tv/Kastanietka
https://showup24.tv/profile/Kastanietka
Awatar użytkownika
Al Bundy
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 206
Rejestracja: 03 lut 2017, 17:33
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 4 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Lisolek
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Re: Kastanietka/Clarisa
07 lip 2017, 11:47
Kastanietka pisze:
DZIMI, dziecinko, użyj czasem google. Imielin to dzielnica Warszawy, wchodząca w skład większej Ursynów, jak również stacja metra. Powinieneś dokładniej sprawdzać info nim zaczniesz wyłudzać żetony od dziewczyn.


Dzielnica to tez nie jest duży teren a tym bardziej część innej dzielnicy. Strasznie nie kumata jesteś o co chodzi. Jeszcze może ulice albo osiedle podaj.
Awatar użytkownika
Dzimi84
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 17
Rejestracja: 01 lip 2017, 12:05
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Rospija
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Kastanietka/Clarisa
07 lip 2017, 12:06
Oj DZIMI, dziecinko, o mnie się nie martw, bo doskonale wiem co robię... Rusz trochę główką ;)
Awatar użytkownika
Kastanietka
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 16
Rejestracja: 27 cze 2017, 10:23
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Kastanietka


Re: Kastanietka/Clarisa
07 lip 2017, 12:18
msn pisze:Dzimi jeszcze na forum sobie zrobił taki sam nick jak na ShowUp.tv, ładny desperat. Brawo!



Nowy nieoficjalny blog ShowUp.tv


Świeżo odblokowane konto mam inne :D Czekam na odblokowanie jeszcze jednego jedno niedawno usunąłem.
:dance3:
Awatar użytkownika
Dzimi84
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 17
Rejestracja: 01 lip 2017, 12:05
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Rospija
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Kastanietka/Clarisa
07 lip 2017, 12:22
@Dzimi84
Polski Januszu biznesu...
Młode dziewczę ośmieszyło Cię przed wszystkimi a Ty jeszcze to ciągniesz?
Lepiej schowaj się do czarnej dziury i z niej już nie wychodź...
Awatar użytkownika
maxim
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 246
Rejestracja: 13 lis 2015, 19:37
Podziękował: 26 razy
Podziękowano mu: 45 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Kastanietka/Clarisa
07 lip 2017, 13:22
Kastanietka pisze:Oj DZIMI, dziecinko, o mnie się nie martw, bo doskonale wiem co robię... Rusz trochę główką ;)


Sie zobaczy czy wiesz co robisz. Cytat Niesfornej o pokazywaniu twarzy i info o sobie "Ja chce żyć"
Awatar użytkownika
Dzimi84
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 17
Rejestracja: 01 lip 2017, 12:05
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Rospija
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Kastanietka/Clarisa
08 lip 2017, 11:02
nie miałem okazji być na ukrytej transmisji ale słyszałem,że warto

https://showup24.tv/Kastanietka
https://showup24.tv/profile/Kastanietka
Awatar użytkownika
otton333
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 10
Rejestracja: 24 cze 2017, 19:19
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Kastanietka/Clarisa
09 lip 2017, 13:22
Ten nowy nick ma ponad miesiąc i ze 3 tygodnie temu jej fan spytał czy to ona nie przyznała się i powiedziała,że nie kojarzy Kastanietki... na początku udawała kogoś innego,nie idź tą drogą.
primemma.tv
Awatar użytkownika
Papaj
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 1069
Rejestracja: 20 lis 2015, 14:35
Podziękował: 45 razy
Podziękowano mu: 12 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Re: Kastanietka/Clarisa
09 lip 2017, 14:13
To musisz kochaniutki jeszcze dopisać Mirabella, Sorraya, Rebecca, Florris, Maderra, Noelia i jeszcze kilka.
A w jakim celu mam się przyznawać do swoich kont, skoro po zatwierdzeniu konta przez moderatora (od kilku dni już wiem, że transmisje mogą sobie funkcjonować bez niego, więc nie muszę wcześniej robić na nowych kontach privków; przy założeniu swojego pierwszego konta na ShowUp.tv dostałam bana na dzień dobry od admina, bo mu się nie podobała moja transmisja???) wykorzystuję je do transmisji ukrytych zamkniętych dla osób z biletem? Zastanowiłeś się więc, dlaczego przy 300 widzach nie przyznałam się, że to moje konto?
Zresztą "ten" konkretny fan, o którym piszesz na tyle dobrze mnie już zna, że rozpoznaje moje ciało wszędzie i ogląda prawie wszystkie moje ukryte transmisje. Dlaczego autor postu napisał, że mam nowy nick? Nie dlatego, że mnie rozpoznał, a dlatego, że ten konkretny nick nie był mi już do niczego potrzebny i sama w zeszłą środę prowadziłam na nim krótką transmisję wieczorem z informacją, że mam bana na Kastanietce po czym przelałam sobie żetony z Katanietki na Clarisę, bo bałam się utraty napiwków. Polecam baczniej mi się przyglądać. Serwus.
Awatar użytkownika
Kastanietka
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 16
Rejestracja: 27 cze 2017, 10:23
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Kastanietka


Re: Kastanietka/Clarisa
09 lip 2017, 16:19
Kastanietka pisze:To musisz kochaniutki jeszcze dopisać Mirabella, Sorraya, Rebecca, Florris, Maderra, Noelia i jeszcze kilka.
A w jakim celu mam się przyznawać do swoich kont, skoro po zatwierdzeniu konta przez moderatora (od kilku dni już wiem, że transmisje mogą sobie funkcjonować bez niego, więc nie muszę wcześniej robić na nowych kontach privków; przy założeniu swojego pierwszego konta na ShowUp.tv dostałam bana na dzień dobry od admina, bo mu się nie podobała moja transmisja???) wykorzystuję je do transmisji ukrytych zamkniętych dla osób z biletem? Zastanowiłeś się więc, dlaczego przy 300 widzach nie przyznałam się, że to moje konto?
Zresztą "ten" konkretny fan, o którym piszesz na tyle dobrze mnie już zna, że rozpoznaje moje ciało wszędzie i ogląda prawie wszystkie moje ukryte transmisje. Dlaczego autor postu napisał, że mam nowy nick? Nie dlatego, że mnie rozpoznał, a dlatego, że ten konkretny nick nie był mi już do niczego potrzebny i sama w zeszłą środę prowadziłam na nim krótką transmisję wieczorem z informacją, że mam bana na Kastanietce po czym przelałam sobie żetony z Katanietki na Clarisę, bo bałam się utraty napiwków. Polecam baczniej mi się przyglądać. Serwus.


Po co mieszasz w to jakieś ukryte transmisje ;p ja pisze o okresie w którym jeszcze nie robiłaś takich transmisji w ogóle nie zauważyłaś :P ? Fan pewnie rozpoznał ciebie i może był ciekawy co mu odpiszesz i wyszło jak wyszło ;p tak mu napisałaś i innym przy okazji też,bo wiadomo,że nowe modelki ;) mają większe powodzenie,więcej prywatnych transmisji itd xD i temu udawałaś kogoś innego.
primemma.tv
Awatar użytkownika
Papaj
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 1069
Rejestracja: 20 lis 2015, 14:35
Podziękował: 45 razy
Podziękowano mu: 12 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Re: Kastanietka
10 lip 2017, 12:38
Ona byla ostatnio pod nickiem Neolia i nie kryła się z tym. Czy ktoś mógłby się wypowiedzieć w kwestii jej transmisji ukrytych? Duzo szumu na ten temat ostatnio. Co tam się w ogóle dzieje? Ona z facetem robi te pokazy? Dziewczyna połyka grube żetony za bilety i coraz wiecej osob sie tam zapisuje i chcą powtorek. Proszę o info, bo chyba sama się tam zapisze... :P
Awatar użytkownika
Serwetka
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 41
Rejestracja: 29 maja 2017, 10:15
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Kastanietka
10 lip 2017, 14:15
Ona z tego co zaobserwowałem to na początku była Clarisa i to na bardzo krótko (miałem na nią powiadomienia). Bodajże 2/3 razy się logowała tylko w sobotę i nadawała bez głosu. Odpisała kiedyś komuś, że nadaje z głosem na innym loginie, ale nie podała wtedy na którym, kazała się szukać w ramach zabawy i obiecała wtedy 5 minutowy priwek znalazcom. Ostatnio nadawała też jako Noelia i mówiła, że się przelogowuje za chwilę na Kastanietkę (nie wiem o co kaman). No i Sorraja raz była, bo jakiś fan pisał, że ją widział poprzedniego dnia to zaprzeczyła (u góry czytam, że rzeczywiście to była ona i potem transmisja ukryta tam była, bo grube żetony sobie przelała na Kastanietkę z Soraji :D).

Nie rozumiem co was tak boli, że dziewczyny nadają na innych loginach. Widocznie mają swoje powody. Stali fani i tak je rozpoznają. W przypadku tej konkretnej laski zmiana loginów nie wiąże się raczej ze spadkiem oglądalności. Ona Papaj bardzo dobrze wie co robi i po co tu jest. Jest bardzo inteligentna, nie doceniasz jej. :D Nie musi zmieniać loginów (mimo, że ciągle to robi), bo z tygodnia na tydzień popularność Kastanietki dynamicznie rośnie, a jej transmisje ukryte są na ustach wszystkich. Kastanietka ciągnie grube monety od Januszy bez żadnego wysiłku na swoim stałym loginie, a podczas transmisji w tle nonstop słychać napływające wiadomości prywatne.

Według mnie nowa królowa ShowUp.tv pod kątem liczby priwów i wpadających żetonów. To bez wątpienia. Co do priwów to sam nie mogę polecić, bo nie byłem jeszcze, ale się wybieram. :D
Awatar użytkownika
florek1florek
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 21
Rejestracja: 10 lip 2017, 12:48
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Wiele ich
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Kastanietka
10 lip 2017, 15:16
Papaj pisze:
Kastanietka pisze:Po co mieszasz w to jakieś ukryte transmisje ;p ja pisze o okresie w którym jeszcze nie robiłaś takich transmisji w ogóle nie zauważyłaś :P ? Fan pewnie rozpoznał ciebie i może był ciekawy co mu odpiszesz i wyszło jak wyszło ;p tak mu napisałaś i innym przy okazji też,bo wiadomo,że nowe modelki ;) mają większe powodzenie,więcej prywatnych transmisji itd xD i temu udawałaś kogoś innego.


Masz rację trollu. Żeś mnie rozgryzł. Ukłony. :D
Już na samym początku (start 12 maja 2017r.) zauważyłam, że Kastanietce z dnia na dzień spada oglądalność. W panice musiałam się ratować innymi nickami, bo jak sam napisałeś "nowe modelki mają większe powodzenie,więcej prywatnych transmisji itd. xD i temu [udawałam] kogoś innego." I tak w ciągu tych 2 miesięcy lista moich nicków wydłuża się i wydłuża, a ja ciągle się ich wypieram w celu ratowania swojej oglądalności. Sam rozumiesz, marnie z kasą. :laugh3:

PS. "nie idź tą drogą" - a co Ci w ogóle do tego? :laugh3:
Awatar użytkownika
Kastanietka
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 16
Rejestracja: 27 cze 2017, 10:23
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Kastanietka


Re: Kastanietka
10 lip 2017, 17:15
Kastanietka pisze:
Papaj pisze:
Kastanietka pisze:Po co mieszasz w to jakieś ukryte transmisje ;p ja pisze o okresie w którym jeszcze nie robiłaś takich transmisji w ogóle nie zauważyłaś :P ? Fan pewnie rozpoznał ciebie i może był ciekawy co mu odpiszesz i wyszło jak wyszło ;p tak mu napisałaś i innym przy okazji też,bo wiadomo,że nowe modelki ;) mają większe powodzenie,więcej prywatnych transmisji itd xD i temu udawałaś kogoś innego.


Masz rację trollu. Żeś mnie rozgryzł. Ukłony. :D
Już na samym początku (start 12 maja 2017r.) zauważyłam, że Kastanietce z dnia na dzień spada oglądalność. W panice musiałam się ratować innymi nickami, bo jak sam napisałeś "nowe modelki mają większe powodzenie,więcej prywatnych transmisji itd. xD i temu [udawałam] kogoś innego." I tak w ciągu tych 2 miesięcy lista moich nicków wydłuża się i wydłuża, a ja ciągle się ich wypieram w celu ratowania swojej oglądalności. Sam rozumiesz, marnie z kasą. :laugh3:

PS. "nie idź tą drogą" - a co Ci w ogóle do tego? :laugh3:


Dla ciebie nie trollu tylko Pan Papaj.
Już usunęła nick Clarisa xD Wyłapałem twoje kłamstwo i dlaczego zrobiłaś nowy nick,z dzimi wygrałaś,ale ze mną nie i pogódź się z tym.
Nie idź tą drogą,czyli mów/pisz prawdę,a nie ściemniasz dla ludzi,ale jeśli to twoja recepta/pomysł na życie to powodzenia.
Miałem też możliwość zobaczenia tego ukrytego pokazu,bo kumpel kupił bilet :scratch_one-s_head: i mi zaproponował,że da linka za darmo,odmówiłem :D bo nie zadaje się(nie oglądam) z takimi osobami,które postępują tak jak ty :P
primemma.tv
Awatar użytkownika
Papaj
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 1069
Rejestracja: 20 lis 2015, 14:35
Podziękował: 45 razy
Podziękowano mu: 12 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Re: Kastanietka
10 lip 2017, 17:43
Papaj pisze:Miałem też możliwość zobaczenia tego ukrytego pokazu,bo kumpel kupił bilet :scratch_one-s_head: i mi zaproponował,że da linka za darmo,odmówiłem :D bo nie zadaje się(nie oglądam) z takimi osobami,które postępują tak jak ty :P


O kurva co za ściema z tym biletem od kolegi :laugh3: :laugh3: :laugh3:
Awatar użytkownika
sexmaster
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 9
Rejestracja: 10 lip 2017, 11:52
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Marina_19
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


PoprzedniaNastępna

Wróć do Nieobecni



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości