Kastanietka

Dyskusja na temat transmitujących którzy zakończyli karierę na szołap.
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
Re: Kastanietka
10 lip 2017, 18:00


sexmaster pisze:
Papaj pisze:Miałem też możliwość zobaczenia tego ukrytego pokazu,bo kumpel kupił bilet :scratch_one-s_head: i mi zaproponował,że da linka za darmo,odmówiłem :D bo nie zadaje się(nie oglądam) z takimi osobami,które postępują tak jak ty :P


O kurva co za ściema z tym biletem od kolegi :laugh3: :laugh3: :laugh3:


Też jebłam. :laughingnew:



Nowy nieoficjalny blog ShowUp.tv
Awatar użytkownika
Serwetka
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 41
Rejestracja: 29 maja 2017, 10:15
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Kastanietka
10 lip 2017, 18:10


sexmaster pisze:
Papaj pisze:Miałem też możliwość zobaczenia tego ukrytego pokazu,bo kumpel kupił bilet :scratch_one-s_head: i mi zaproponował,że da linka za darmo,odmówiłem :D bo nie zadaje się(nie oglądam) z takimi osobami,które postępują tak jak ty :P


O kurva co za ściema z tym biletem od kolegi :laugh3: :laugh3: :laugh3:


No ty nie masz takich kolegów współczuję :winkextra:

https://showup24.tv/Kastanietka
https://showup24.tv/profile/Kastanietka
primemma.tv
Awatar użytkownika
Papaj
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 1069
Rejestracja: 20 lis 2015, 14:35
Podziękował: 45 razy
Podziękowano mu: 12 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Re: Kastanietka
10 lip 2017, 18:37


Papaj pisze:
sexmaster pisze:
Papaj pisze:Miałem też możliwość zobaczenia tego ukrytego pokazu,bo kumpel kupił bilet :scratch_one-s_head: i mi zaproponował,że da linka za darmo,odmówiłem :D bo nie zadaje się(nie oglądam) z takimi osobami,które postępują tak jak ty :P


O kurva co za ściema z tym biletem od kolegi :laugh3: :laugh3: :laugh3:


No ty nie masz takich kolegów współczuję :winkextra:


Każdy twój komentarz jest teraz zbędny, bo sam się zaorałeś i jest 1:1 tej waszej całej batalii. :laugh3: :laugh3: :laugh3:
Myślę, że sama Kastanietka i inni też parsknęli śmiechem na twój nieprzemyślany tekst. :D :D :D
"Nie idź tą drogą" Papaj :laughingnew:
Awatar użytkownika
sexmaster
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 9
Rejestracja: 10 lip 2017, 11:52
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Marina_19
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Kastanietka
10 lip 2017, 18:57


Wypier***** stąd Papaj, bo niepotrzebnie spamujesz wątek ściemniaczu :fap: :fap: :fap: :fap: :fap: :fap: :fap: :fap: :fap: :fap: :fap:

Ponawiam prośbę o ujawnienie szczegółów dotyczących tych jej ostrych pokazów. Co się tam takiego k**** dzieje, że jest taki szał? :D


Nowy nieoficjalny blog ShowUp.tv
Awatar użytkownika
Serwetka
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 41
Rejestracja: 29 maja 2017, 10:15
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Kastanietka
10 lip 2017, 19:37


Napisałem kto ściemnia i tyle.
Serwetka jest demokracja i będę pisał co chce.
Serwetka fajny nick nadajesz się tylko do tego,żeby wytrzeć usta i później wyjebać do kosza :P
Pokemonie zobacz jej profil lub napisz wiad. do niej.
primemma.tv
Awatar użytkownika
Papaj
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 1069
Rejestracja: 20 lis 2015, 14:35
Podziękował: 45 razy
Podziękowano mu: 12 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Re: Kastanietka
10 lip 2017, 22:04


To wszystko przez tego noumortirsa..... .Zawsze taki wazelinaboj... Ojku ,Przylepka a teraz Kastanietka,,,,,życie.... i pilnuj sie dziewczyno
Awatar użytkownika
Makumba
SU-holik
SU-holik
Posty: 59
Rejestracja: 12 gru 2015, 12:41
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Cute_Bunny
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Moderator


Re: Kastanietka
10 lip 2017, 22:27


Co do tych nicków, to przecież nikt z nas, zarówno transmitujący jak i widz, nie jest zobligowany do podawania/ujawniania ich jeśli nie chce.


https://showup24.tv/Kastanietka
https://showup24.tv/profile/Kastanietka
punkt widzenia się zmienia zależnie od stanu w kieszeniach
Awatar użytkownika
msn
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3587
Rejestracja: 05 lis 2015, 19:35
Lokalizacja: San Escobar
Podziękował: 471 razy
Podziękowano mu: 352 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: EwaKopacz
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: kliknij tutaj


Re: Kastanietka
10 lip 2017, 23:17


Serwetka, jak chcesz obejrzeć to zapraszam. Napisz do mnie pw. Będziesz moim specjalnym gościem. :heart: :heart: :heart: :heart: :heart: :heart:

Papaj pisze:
Kastanietka pisze:
Papaj pisze:
Kastanietka pisze:Po co mieszasz w to jakieś ukryte transmisje ;p ja pisze o okresie w którym jeszcze nie robiłaś takich transmisji w ogóle nie zauważyłaś :P ? Fan pewnie rozpoznał ciebie i może był ciekawy co mu odpiszesz i wyszło jak wyszło ;p tak mu napisałaś i innym przy okazji też,bo wiadomo,że nowe modelki ;) mają większe powodzenie,więcej prywatnych transmisji itd xD i temu udawałaś kogoś innego.


Masz rację trollu. Żeś mnie rozgryzł. Ukłony. :D
Już na samym początku (start 12 maja 2017r.) zauważyłam, że Kastanietce z dnia na dzień spada oglądalność. W panice musiałam się ratować innymi nickami, bo jak sam napisałeś "nowe modelki mają większe powodzenie,więcej prywatnych transmisji itd. xD i temu [udawałam] kogoś innego." I tak w ciągu tych 2 miesięcy lista moich nicków wydłuża się i wydłuża, a ja ciągle się ich wypieram w celu ratowania swojej oglądalności. Sam rozumiesz, marnie z kasą. :laugh3:

PS. "nie idź tą drogą" - a co Ci w ogóle do tego? :laugh3:


Dla ciebie nie trollu tylko Pan Papaj.
Już usunęła nick Clarisa xD Wyłapałem twoje kłamstwo i dlaczego zrobiłaś nowy nick,z dzimi wygrałaś,ale ze mną nie i pogódź się z tym.
Nie idź tą drogą,czyli mów/pisz prawdę,a nie ściemniasz dla ludzi,ale jeśli to twoja recepta/pomysł na życie to powodzenia.
Miałem też możliwość zobaczenia tego ukrytego pokazu,bo kumpel kupił bilet :scratch_one-s_head: i mi zaproponował,że da linka za darmo,odmówiłem :D bo nie zadaje się(nie oglądam) z takimi osobami,które postępują tak jak ty :P


Ma Pan absolutną rację i z tego miejsca chciałabym bardzo serdecznie przeprosić za znieważenie Pańskiej osoby. Otóż konto Clarisy zostało przeze mnie natychmiast usunięte, gdyż miałam jeszcze nadzieję, że uda mi się zatuszować całą sprawę. Nie udało mi się to, bo Pan mnie przechytrzył. Jestem przekonana, że "wyłapując moje kłamstwo" i ostrzegając innych przede mną w oczach wielu został Pan bohaterem. Tak samo jak Pan ja również żałuję, że to konto zostało przeze mnie bezmyślnie usunięte. Rozpierała mnie duma wiedząc, że wraz z intensywną rozbudową wątku użytkownicy forum i serwisu masowo studiowali przerzut moich żetonów z jednego weekendu i komentowali stan mojego portfela. Bardzo mi przykro, że odebrałam sobie i im tę przyjemność.

Nadmienię, że sprawił mi Pan ogromną przykrość, odmawiając za sprawą swojego wiernego przyjaciela obejrzenia mojego 60-minutowego ostrego rżnięcia cipki do 2-3 orgazmów za darmo (!!!). Liczę się jednak z tym, że po tym wszystkim, co dzięki Panu zostało ujawnione zaczęłam wzbudzać w Panu obrzydzenie i nie śmiem już nawet prosić, aby jeszcze kiedyś choć raz odpalił Pan moją kamerkę.

Przyznaję, że oszukiwałam i ubolewam niezmiernie nad tym, że wciąż to robię mnożąc swoje konta na ShowUp.tv. Myślę, że najrozsądniej będzie zgłosić administratorowi ShowUp.tv moją naganną postawę, ponieważ rzeczywiście w przeciwieństwie do innych użytkowników serwisu podaję się za osobę, którą nie jestem.
Awatar użytkownika
Kastanietka
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 16
Rejestracja: 27 cze 2017, 10:23
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Kastanietka


Re: Kastanietka
10 lip 2017, 23:40


Kastanietka pisze:Serwetka, jak chcesz obejrzeć to zapraszam. Napisz do mnie pw. Będziesz moim specjalnym gościem. :heart: :heart: :heart: :heart: :heart: :heart:


a ja mogę? :fap:

https://showup24.tv/Kastanietka
https://showup24.tv/profile/Kastanietka
Awatar użytkownika
KoKo21
Night's Watch
Night's Watch
Posty: 266
Rejestracja: 05 wrz 2016, 00:16
Podziękował: 33 razy
Podziękowano mu: 52 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: KoKo21


Re: Kastanietka
11 lip 2017, 00:16


KoKo21 pisze:
Kastanietka pisze:Serwetka, jak chcesz obejrzeć to zapraszam. Napisz do mnie pw. Będziesz moim specjalnym gościem. :heart: :heart: :heart: :heart: :heart: :heart:


a ja mogę? :fap:


Wstydź sie.nawet tu spamujesz

Nieoficjalny blog serwisu ShowUp.tv
Awatar użytkownika
Makumba
SU-holik
SU-holik
Posty: 59
Rejestracja: 12 gru 2015, 12:41
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Cute_Bunny
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Moderator


Re: Kastanietka
11 lip 2017, 00:18


No ta wypowiedź już jest lepsza i tak ma być :good3: :winkextra: Niestety na dalszą wymianę argumentów nie mam czasu,gdyż jestem bardzo zapracowany,ciesz się,że poświęciłem Ci tyle mojego drogocennego czasu przez co(to) staniesz się jeszcze bardziej popularna,już ten temat ma 3 strony.
primemma.tv
Awatar użytkownika
Papaj
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 1069
Rejestracja: 20 lis 2015, 14:35
Podziękował: 45 razy
Podziękowano mu: 12 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Re: Kastanietka
11 lip 2017, 00:20


KoKo21 pisze:
Kastanietka pisze:Serwetka, jak chcesz obejrzeć to zapraszam. Napisz do mnie pw. Będziesz moim specjalnym gościem. :heart: :heart: :heart: :heart: :heart: :heart:


a ja mogę? :fap:


Ha ha ha, teraz to każdy będzie chciał być specjalnym gościem, też sobie założę jakiś damski profil i będę sępić bilet. :D
Awatar użytkownika
Paul__Eluard
SU-holik
SU-holik
Posty: 51
Rejestracja: 11 lip 2017, 00:11
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: kilka ich jest ;-)
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: Paul__Eluard


Re: Kastanietka
12 lip 2017, 22:22


Re: Kastanietka
15 lip 2017, 11:30


Nie byłem na tych słynnych transmisjach grupowych, ale niech zgadnę: laseczka podczas namiętnych pieszczot co chwila sprawdza czujnie, czy przypadkiem nie przyplątał się jakiś gapowicz? ;) Bo by jej ubyło, gdyby patrzył ktoś bez "biletu"?... :D
Awatar użytkownika
Marshall
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 458
Rejestracja: 06 lis 2015, 20:26
Podziękował: 2 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: szalona012 ;)
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: Marshall E...


Re: Kastanietka
15 lip 2017, 13:33


Marshall pisze:Nie byłem na tych słynnych transmisjach grupowych, ale niech zgadnę: laseczka podczas namiętnych pieszczot co chwila sprawdza czujnie, czy przypadkiem nie przyplątał się jakiś gapowicz? ;) Bo by jej ubyło, gdyby patrzył ktoś bez "biletu"?... :D


Nic takiego nie było. Mirabella (Kastanietka) pojawiła się, przywitała grzecznie z gośćmi i szybko zmieniła z aniołka na diabła wcielonego. :D :D :D
Nie upilnujesz takiej transmisji. Oszuści byli, są i będą. Pięćset zł w jedną czy drugą nie robi dla niej różnicy sumując kwotę jej miesięcznych zarobków. 41 osób oglądało wczorajszy występ, ale pewnie drugie/trzecie tyle z poziomu niezalogowania. :D :D :D Zainkasowała kolejnego tysiaka w godzinę, ale występ warty swojej ceny, bo był prawdziwy i najlepszy jaki kiedykolwiek oglądałem na kamerkach. :dance4:
Awatar użytkownika
florek1florek
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 21
Rejestracja: 10 lip 2017, 12:48
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Wiele ich
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Kastanietka
15 lip 2017, 14:26


Serwetka pisze:Ponawiam prośbę o ujawnienie szczegółów dotyczących tych jej ostrych pokazów. Co się tam takiego k**** dzieje, że jest taki szał? :D


Nowy nieoficjalny blog ShowUp.tv


Jęczała jakby jej brakowało powietrza, darła się jakby ją gwałcili. Robiła palcówki, wibro i zabawki przez godzinę w różnych pozycjach na ostro. Na końcu męczyła łechtaczkę orgazmami z Lovsen Lush w środku. Przepiękny widok. I te drgawki. Kasta oskara powinna dostać. :D :D :D
Awatar użytkownika
florek1florek
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 21
Rejestracja: 10 lip 2017, 12:48
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Wiele ich
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Kastanietka
15 lip 2017, 18:49


Dziewczyna fajna,sexi.
Co do pokazow ,musze sie jescze wybrac do niej :P
Troche duza gada,ale jest git :D
Awatar użytkownika
kaboom
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 2
Rejestracja: 15 lip 2017, 00:22
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: nwm
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Kastanietka
15 lip 2017, 19:01


florek1florek pisze:
Marshall pisze:Nie byłem na tych słynnych transmisjach grupowych, ale niech zgadnę: laseczka podczas namiętnych pieszczot co chwila sprawdza czujnie, czy przypadkiem nie przyplątał się jakiś gapowicz? ;) Bo by jej ubyło, gdyby patrzył ktoś bez "biletu"?... :D


Nic takiego nie było. Mirabella (Kastanietka) pojawiła się, przywitała grzecznie z gośćmi i szybko zmieniła z aniołka na diabła wcielonego. :D :D :D


A to przepraszam Kastanietkę za niecne podejrzenia ;)
- wywołane pewnie przez cytat, z początku jej działalności:

Udało mi się dziś zorganizować zabawę na 25 osób.
Jeden fejk się pojawił, ale poradziłam sobie z nim. :D
Awatar użytkownika
Marshall
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 458
Rejestracja: 06 lis 2015, 20:26
Podziękował: 2 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: szalona012 ;)
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: Marshall E...


Re: Kastanietka
16 lip 2017, 14:14


Marshall pisze:Nie byłem na tych słynnych transmisjach grupowych, ale niech zgadnę: laseczka podczas namiętnych pieszczot co chwila sprawdza czujnie, czy przypadkiem nie przyplątał się jakiś gapowicz? ;) Bo by jej ubyło, gdyby patrzył ktoś bez "biletu"?... :D


Dokładnie tak jest! Co jedną trzecią mendla minet każdy musi podać kolejne z przesłanej listy haseł żeby potwierdzić swoją tożsamość kliencką. Nie ma ucieczki przed hiszpańską inkwizycją! Ten kto się nie autoryzuje swoim hasłem odpowiednim dla danej piątki minetek to z miejsca dostaje bana i nigdy nie dostanie już szansy delektować się pięknem i powabem Kasti.






Dla niedomyślnych - wpis ma charakter humorystyczny i nie ma związku z rzeczywistymi transmisjami oraz pokazami.
Awatar użytkownika
Paul__Eluard
SU-holik
SU-holik
Posty: 51
Rejestracja: 11 lip 2017, 00:11
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: kilka ich jest ;-)
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: Paul__Eluard


Re: Kastanietka
19 lip 2017, 01:11


to ja tak poniewczasie troszke jesli mozna bo zdaje sie transmisje sie skonczyly...:)

cytowac wypowiedzi nie bede bo ani nie ogarne ani nie chce mi sie :P

co do ogarniania to jakies pierwsze 10-15 minut jak i tak nic sie nie dzieje i kazdy sie zlazi... taki poczatek imprezy jak jeszcze nikt nie wypity i trzeba kierowce ogarnac...

natomiast sama trans? udalo mi sie zalapac albo na pierwsza w ogole albo jedna z pierwszych... i tego... okna musialem zamknac zeby mnie nie zglosili za znecanie sie ;)

Kastanietko ze tak tego... nie udalo mi sie na nastepne zalapac ale wiesz... WINCYJ ;)



Nowy nieoficjalny blog ShowUp.tv
Awatar użytkownika
kawaZpradem
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 7
Rejestracja: 06 sty 2016, 20:59
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: a bo to jedna?
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: kawaZpradem


PoprzedniaNastępna

Wróć do Nieobecni



Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 65 gości