Kastanietka

Dyskusja na temat transmitujących którzy zakończyli karierę na szołap.
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
Re: Kastanietka
18 cze 2017, 22:13


Świetna na ogólnym - głos, charakter, ciało. Na priv jeszcze nie byłem, ale mam ją w ścisłej czołówce na liście do zobaczenia.
Awatar użytkownika
tysiacgramow
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 8
Rejestracja: 15 gru 2016, 19:44
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Karooo
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: kg


Kastanietka
02 lip 2017, 21:30


Dziewczyna zrobiła się bardzo popularna więc zakładam temat .Ciałko całkiem sympatyczne :D
Często robi biletowane transmisje grupowe na ukrytej wstęp po 250 zet


https://showup24.tv/Kastanietka
https://showup24.tv/profile/Kastanietka
Awatar użytkownika
JonSnow
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 383
Rejestracja: 01 wrz 2016, 09:37
Podziękował: 39 razy
Podziękowano mu: 133 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: xJonSnowx


Re: Kastanietka
02 lip 2017, 21:35


Jest całkiem spoko, na priv też się stara, zatem pewnie i transmisja ukryta warta jest swojej ceny :)

https://showup24.tv/Kastanietka
https://showup24.tv/profile/Kastanietka
Awatar użytkownika
GhostWanderer007
SU-holik
SU-holik
Posty: 95
Rejestracja: 05 lis 2015, 16:26
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 4 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: GhostWanderer007


Re: Kastanietka
03 lip 2017, 09:31


'pierdolenie w wannie' - lubię takie czułe słówka, także duży plus dla tej Pani.



Nieoficjalny blog serwisu ShowUp.tv
punkt widzenia się zmienia zależnie od stanu w kieszeniach
Awatar użytkownika
msn
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3587
Rejestracja: 05 lis 2015, 19:35
Lokalizacja: San Escobar
Podziękował: 471 razy
Podziękowano mu: 352 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: EwaKopacz
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: kliknij tutaj


Re: Kastanietka
04 lip 2017, 17:14


Nie lubię tej laski!!! Głupia gówniara wykorzystywana przez facetów przez młody wiek :laugh3: Twarzy nie pokaże ale głos ma i mówi :lol: Na dodatek z małej miejscowości.
Awatar użytkownika
Dzimi84
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 17
Rejestracja: 01 lip 2017, 12:05
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Rospija
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Kastanietka
05 lip 2017, 22:47


Dzimi84 pisze:Nie lubię tej laski!!! Głupia gówniara wykorzystywana przez facetów przez młody wiek :laugh3: Twarzy nie pokaże ale głos ma i mówi :lol: Na dodatek z małej miejscowości.


Ona jest z Warszawy
Awatar użytkownika
Makumba
SU-holik
SU-holik
Posty: 59
Rejestracja: 12 gru 2015, 12:41
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Cute_Bunny
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Moderator


Re: Kastanietka
06 lip 2017, 00:42


Dzimi84 pisze:Nie lubię tej laski!!! Głupia gówniara wykorzystywana przez facetów przez młody wiek :laugh3: Twarzy nie pokaże ale głos ma i mówi :lol: Na dodatek z małej miejscowości.


:laugh3: rozwaliłeś mnie , wykorzystywana przez facetów ? :laugh3: a to że ktoś jest z małej miejscowości to jest zarzut ? :laugh3:
normalnie post miesiąca :laugh3:
Awatar użytkownika
JonSnow
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 383
Rejestracja: 01 wrz 2016, 09:37
Podziękował: 39 razy
Podziękowano mu: 133 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: xJonSnowx


Re: Kastanietka
06 lip 2017, 00:46


Awatar użytkownika
JonSnow
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 383
Rejestracja: 01 wrz 2016, 09:37
Podziękował: 39 razy
Podziękowano mu: 133 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: xJonSnowx


Re: Kastanietka
06 lip 2017, 01:33


JonSnow pisze:
Dzimi84 pisze:Nie lubię tej laski!!! Głupia gówniara wykorzystywana przez facetów przez młody wiek :laugh3: Twarzy nie pokaże ale głos ma i mówi :lol: Na dodatek z małej miejscowości.


:laugh3: rozwaliłeś mnie , wykorzystywana przez facetów ? :laugh3: a to że ktoś jest z małej miejscowości to jest zarzut ? :laugh3:
normalnie post miesiąca :laugh3:

No wiec tak jest wykorzystywana prze facetów siedzę na tym portalu już parę lat i widzę co się dzieje jak pojawi się 18 czy 19 latka. Co do małej miejscowości raczej się nie zdradza jak się z takowej jest tam się plotki szybciej roznoszą.

Tak laska ma nowy nick i widać w profilu z za co dostała bana - przelała 2800 żetonów miedzy kontami
Awatar użytkownika
Dzimi84
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 17
Rejestracja: 01 lip 2017, 12:05
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Rospija
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Kastanietka
06 lip 2017, 08:35


Dzimi84 pisze:
JonSnow pisze:
Dzimi84 pisze:Nie lubię tej laski!!! Głupia gówniara wykorzystywana przez facetów przez młody wiek :laugh3: Twarzy nie pokaże ale głos ma i mówi :lol: Na dodatek z małej miejscowości.


:laugh3: rozwaliłeś mnie , wykorzystywana przez facetów ? :laugh3: a to że ktoś jest z małej miejscowości to jest zarzut ? :laugh3:
normalnie post miesiąca :laugh3:

No wiec tak jest wykorzystywana prze facetów siedzę na tym portalu już parę lat i widzę co się dzieje jak pojawi się 18 czy 19 latka. Co do małej miejscowości raczej się nie zdradza jak się z takowej jest tam się plotki szybciej roznoszą.

Tak laska ma nowy nick i widać w profilu z za co dostała bana - przelała 2800 żetonów miedzy kontami

Skąd wiesz ,że dostała bana?
Awatar użytkownika
BasiazLodzikowa
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 1421
Rejestracja: 18 lis 2015, 21:40
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: annpearl
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Kastanietka
06 lip 2017, 10:33


Dzimi84 pisze:Tak laska ma nowy nick i widać w profilu z za co dostała bana - przelała 2800 żetonów miedzy kontami


nie 2800 tylko 28000 zapomniałeś zera dodać :D i niby co to ma wspólnego z banem ? przecież przesyłanie sobie żetonów na profil z innego konta jest całkowicie dozwolone

https://showup24.tv/Clarisa
https://showup24.tv/profile/Clarisa
Awatar użytkownika
JonSnow
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 383
Rejestracja: 01 wrz 2016, 09:37
Podziękował: 39 razy
Podziękowano mu: 133 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: xJonSnowx


Re: Kastanietka/Clarisa
06 lip 2017, 10:48


Przesyłanie na inne konto jest dozwolone ale jeżeli te żetony potem wracają to mamy zamknięty obieg. A raczej nie ma innego rozsądnego wytłumaczenia na przelewanie dużej ilości żetonów od modelki do osób trzecich nie prowadzących pokazów niż: a) sprzedawanie na lewo b) zamknięty obieg
Pamiętaj, że jeżeli życie pluje Ci w twarz to znaczy tylko jedno - nie trafiło w dupę więc teraz będziesz ruchany na sucho
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3148
Rejestracja: 08 lis 2015, 08:42
Lokalizacja: Mielec
Podziękował: 1425 razy
Podziękowano mu: 500 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Niania
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: BRAK


Re: Kastanietka/Clarisa
06 lip 2017, 11:50


ruger44 pisze:Przesyłanie na inne konto jest dozwolone ale jeżeli te żetony potem wracają to mamy zamknięty obieg. A raczej nie ma innego rozsądnego wytłumaczenia na przelewanie dużej ilości żetonów od modelki do osób trzecich nie prowadzących pokazów niż: a) sprzedawanie na lewo b) zamknięty obieg



38. Zbieranie żetonów, napiwków i tym podobnych na osoby trzecie jest zabronione. (Transmitujący może zbierać żetony/napiwki tylko dla siebie.)
Ban ma do sprawdzenia sprawy
Awatar użytkownika
Dzimi84
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 17
Rejestracja: 01 lip 2017, 12:05
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Rospija
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Kastanietka/Clarisa
06 lip 2017, 12:18


Dzień dobry,

Widzę, że wątek dotyczący mojej osoby nabrał w końcu rozpędu... :D

Dziękuję za te pochlebne i niepochlebne komentarze na mój temat. Choć nie zamierzałam się wypowiadać w tym wątku pozwolę sobie jednak rozwiać wasze wątpliwości i zaspokoić waszą ciekawość. :D

Gwoli wyjaśnienia.
DZIMI to osoba, która została przeze mnie zbanowana na koncie Kastanietki tydzień temu za próbę wyłudzenia marnych 1000 ŻET. Poniżej screen.

https://zapodaj.net/c7a035f7a014d.jpg.html

DZIMI, dziecinko. Po pierwsze zgadza się. Jestem z Imielina, ale tego warszawskiego (kiepski z ciebie obserwator). :D
A po drugie baaardzo słabo mnie cenisz... ;)

PS. Nie stosuję obiegów zamkniętych do manipulacji widzami, ponieważ nie mam po co. Nie wykonuję celów, a co za tym idzie nie muszę ich podbijać. Środki z Kastanietki na Clarisę przelałam w obawie przez blokadą wypłaty sporej kwoty zarobionej w zeszły weekend, dzięki transmisjom ukrytym i możliwego bana za przekazywanie linku do tych transmisji, bo zdarzały się wypchnięcia do google'a przy przekazywaniu linków. Transmisje ukryte są więc wstrzymane do wyjaśnienia sprawy.

Buziak. Do zobaczenia na ShowUp.tv. :heart:
Awatar użytkownika
Kastanietka
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 16
Rejestracja: 27 cze 2017, 10:23
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Kastanietka


Re: Kastanietka/Clarisa
06 lip 2017, 12:59


Kastanietka pisze:Gwoli wyjaśnienia.
DZIMI to osoba, która została przeze mnie zbanowana na koncie Kastanietki tydzień temu za próbę wyłudzenia marnych 1000 ŻET. Poniżej screen.

https://zapodaj.net/c7a035f7a014d.jpg.html


dobrze że wkleiłaś tego screena :D teraz wszystko jasne co to za zjeb ten Dzimi84 ,normalnie kurwa powinni kastrować co po niektórych dla dobra ludzkości
Awatar użytkownika
JonSnow
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 383
Rejestracja: 01 wrz 2016, 09:37
Podziękował: 39 razy
Podziękowano mu: 133 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: xJonSnowx


Re: Kastanietka/Clarisa
06 lip 2017, 13:07


Wybaczcie offtopa, ale czy może ktoś wyjaśnić laikowi, co to są ukryte transmisje? ;)
Awatar użytkownika
nobody69
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 217
Rejestracja: 08 gru 2016, 22:33
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 6 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: brak
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Re: Kastanietka/Clarisa
06 lip 2017, 13:23


JonSnow pisze:
Kastanietka pisze:Gwoli wyjaśnienia.
DZIMI to osoba, która została przeze mnie zbanowana na koncie Kastanietki tydzień temu za próbę wyłudzenia marnych 1000 ŻET. Poniżej screen.

https://zapodaj.net/c7a035f7a014d.jpg.html


dobrze że wkleiłaś tego screena :D teraz wszystko jasne co to za zjeb ten Dzimi84 ,normalnie kurwa powinni kastrować co po niektórych dla dobra ludzkości


Mam wątpliwości kogo trzeba kastrować.
:laughingnew:
Awatar użytkownika
Dzimi84
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 17
Rejestracja: 01 lip 2017, 12:05
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Rospija
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Kastanietka/Clarisa
06 lip 2017, 13:43


Kastanietka pisze:Dzień dobry,

Widzę, że wątek dotyczący mojej osoby nabrał w końcu rozpędu... :D

Dziękuję za te pochlebne i niepochlebne komentarze na mój temat. Choć nie zamierzałam się wypowiadać w tym wątku pozwolę sobie jednak rozwiać wasze wątpliwości i zaspokoić waszą ciekawość. :D

Gwoli wyjaśnienia.
DZIMI to osoba, która została przeze mnie zbanowana na koncie Kastanietki tydzień temu za próbę wyłudzenia marnych 1000 ŻET. Poniżej screen.

https://zapodaj.net/c7a035f7a014d.jpg.html

DZIMI, dziecinko. Po pierwsze zgadza się. Jestem z Imielina, ale tego warszawskiego (kiepski z ciebie obserwator). :D
A po drugie baaardzo słabo mnie cenisz... ;)

PS. Nie stosuję obiegów zamkniętych do manipulacji widzami, ponieważ nie mam po co. Nie wykonuję celów, a co za tym idzie nie muszę ich podbijać. Środki z Kastanietki na Clarisę przelałam w obawie przez blokadą wypłaty sporej kwoty zarobionej w zeszły weekend, dzięki transmisjom ukrytym i możliwego bana za przekazywanie linku do tych transmisji, bo zdarzały się wypchnięcia do google'a przy przekazywaniu linków. Transmisje ukryte są więc wstrzymane do wyjaśnienia sprawy.

Buziak. Do zobaczenia na ShowUp.tv. :heart:

Imielin warszawski a ja nie pisałem o który mi chodzi? Dziewczynko droga dajesz głos na transmisjach a to podstawa by Cie rozpoznać. :laugh3:

Jak sa to dla Ciebie marne 1000 żetonów to przekaż je dziewczynie która potrzebuje pieniędzy https://showup24.tv/slodziutka_smerfusia bo po koniozjebach raczej się tego nie spodziewam by dać komuś po prostu tak od siebie.
Awatar użytkownika
Dzimi84
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 17
Rejestracja: 01 lip 2017, 12:05
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Rospija
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Kastanietka/Clarisa
06 lip 2017, 14:26


nobody69 pisze:Wybaczcie offtopa, ale czy może ktoś wyjaśnić laikowi, co to są ukryte transmisje? ;)


Transmisja jest ukryta do momentu kiedy nie zrobisz sobie avatara (możesz wtedy np. testować kamerę, światło, ustawiać na spokojnie privy), nie ma Cię wtedy na głownej wśród innych avatarów i tylko ktos kto wchodzi bezpośrednio na profil z poziomu adresu przeglądarki go zobaczy (dlatego się o niej mówi "ukryta") Można to łatwo wykorzystać do robienia grupowych pokazów (bo takiej opcji z poziomu ShowUp.tv póki co nie ma) zbierająć od grupy osób żetony i potem podając im nick profilu i godzinę nadawania na którym to profilu będzie pokaz
Pamiętaj, że jeżeli życie pluje Ci w twarz to znaczy tylko jedno - nie trafiło w dupę więc teraz będziesz ruchany na sucho
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3148
Rejestracja: 08 lis 2015, 08:42
Lokalizacja: Mielec
Podziękował: 1425 razy
Podziękowano mu: 500 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Niania
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: BRAK


Re: Kastanietka/Clarisa
06 lip 2017, 15:42


ruger44 pisze:
nobody69 pisze:Wybaczcie offtopa, ale czy może ktoś wyjaśnić laikowi, co to są ukryte transmisje? ;)


Transmisja jest ukryta do momentu kiedy nie zrobisz sobie avatara (możesz wtedy np. testować kamerę, światło, ustawiać na spokojnie privy), nie ma Cię wtedy na głownej wśród innych avatarów i tylko ktos kto wchodzi bezpośrednio na profil z poziomu adresu przeglądarki go zobaczy (dlatego się o niej mówi "ukryta") Można to łatwo wykorzystać do robienia grupowych pokazów (bo takiej opcji z poziomu ShowUp.tv póki co nie ma) zbierająć od grupy osób żetony i potem podając im nick profilu i godzinę nadawania na którym to profilu będzie pokaz

Ale z tego co wiem na ShowUp.tv jest opcja, która automatycznie ustawia avatara z robionych co jakiś czas zrzutów z kamerki. Chyba że da się ją wyłączyć/obejść, albo ja coś pomieszałem :P
PS. Sorry że dalej offtopuję, ale - jak się okazuje - nie mogę odpowiadać na pw przysłane przez innych userów z odpowiedzią na dręczące mnie pytania. Pierwszy raz w życiu jestem na forum, na którym nie mam opcji wysyłania pw, przyznam, że jestem w pewnym szoku O.o
Awatar użytkownika
nobody69
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 217
Rejestracja: 08 gru 2016, 22:33
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 6 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: brak
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Następna

Wróć do Nieobecni



Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 56 gości