hahaAna

Dyskusja na temat transmitujących którzy zakończyli karierę na szołap.
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
Re: hahaAna
15 mar 2016, 19:43
Mięsny_Jeż pisze:Pomysł z ukrytym grupowym pokazem nawet fajny. Pokaz ze złotymi piersiami już raz był na ogólnym. Wchodząc na priv masz jeszcze pewność na co wchodzisz, ile to będzie trwało, a tu w sumie randka w ciemno.


Ana ma napisane, że pokaz trwać będzie MINIMUM 15 minut dla tych co potrafią czytać ;) więc to nie jest randka w ciemno.
MINIMUM to nie MAXIMUM
Wydaje mi się, że będzie to dłuższy pokaz znając Ane i jej przeciąganie na PRIVAch oraz fajny wspominając jej ukryte transmisje, ale to się okażę.

Oczywiście, że pokaz z złotymi cyckami był na ogólnym, ale wiele osób nie było obecnych stad chyba jej pomysł, żeby zrobić powtórkę :D
Moim zdaniem to fajny pomysł (jeśli nie będzie przecieków) bo będzie tam określona liczba osób, małe grono bez jakiś głupich komentarzy na czacie.

A co do biletu i jego ceny to chyba gdyby była niższa nie miałoby to sensu. Bilet oczywiście zakupiłem choć biedak ze mnie :D
Zadam relacje jak było i czy było rzeczywiście warto :D

https://showup24.tv/hahaAna?
https://showup24.tv/profile/hahaAna?
Awatar użytkownika
dwakaloryfer
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 30
Rejestracja: 02 lis 2015, 11:26
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: hahaAna
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: kalo-ryfer


Re: hahaAna
15 mar 2016, 19:46
Tiago pisze:
Mięsny_Jeż pisze:Pomysł z ukrytym grupowym pokazem nawet fajny. Pokaz ze złotymi piersiami już raz był na ogólnym. Wchodząc na priv masz jeszcze pewność na co wchodzisz, ile to będzie trwało, a tu w sumie randka w ciemno.


Owszem pomysł ciekawy ale 499 żetonów za samo oglądanie biustu to zdecydowanie za dużo.


Gdyby było za drogo to nikt by się nie skusił a cześć "biletów" już zaklepanych.
Jest za drogo dla osób, które jej nie znają tak mi się wydaje, fani spokojnie zakupią resztę ;)
co kto lubi :D
Awatar użytkownika
dwakaloryfer
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 30
Rejestracja: 02 lis 2015, 11:26
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: hahaAna
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: kalo-ryfer


Re: hahaAna
16 mar 2016, 01:40
Niektórzy to zakupili po kilka biletów
Awatar użytkownika
BasiazLodzikowa
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 1421
Rejestracja: 18 lis 2015, 22:40
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: annpearl
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: hahaAna
16 mar 2016, 15:11
BasiazLodzikowa pisze:Niektórzy to zakupili po kilka biletów


Widocznie myślą, że to jakiegoś rodzaju konkurs, albo po prostu nie mają co robić z kasą :D Trochę to bez sensu moim zdaniem, ale cóż, nie mnie to oceniać - ich kasa, więc sami decydują na co ją wydają.
Awatar użytkownika
Sadistik
Night's Watch
Night's Watch
Posty: 1341
Rejestracja: 23 gru 2015, 03:45
Podziękował: 103 razy
Podziękowano mu: 103 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: .
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: NBMTM


Re: hahaAna
16 mar 2016, 15:56
Kto bogatemu zabroni :biggrin:
Awatar użytkownika
NoMoreMoney
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3552
Rejestracja: 24 lut 2016, 18:47
Podziękował: 111 razy
Podziękowano mu: 67 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: -
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: hahaAna
16 mar 2016, 18:15
Pewnie zakupili dla całej rodziny hahaa
Awatar użytkownika
BasiazLodzikowa
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 1421
Rejestracja: 18 lis 2015, 22:40
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: annpearl
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: hahaAna
16 mar 2016, 19:42
BasiazLodzikowa pisze:Pewnie zakupili dla całej rodziny hahaa


Jak mają za dużo to mogą mi jeden odstąpić może się do niej przekonam :sarcastic:
To ja gdy widzę kobiece długie nogi w szpilkach
http://www.gifbin.com/bin/092017/cat-fo ... attack.gif
Awatar użytkownika
Tiago
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 904
Rejestracja: 06 lis 2015, 18:00
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Ona wie że Nią jest
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: hahaAna
19 mar 2016, 17:07
Będzie jakaś relacja z tego tajnego pokazu? Czy Ana zabroniła się wypowiadać? :D
Awatar użytkownika
cygańskie_kubaro
SU-holik
SU-holik
Posty: 63
Rejestracja: 23 lut 2016, 19:46
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Kilka
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: hahaAna
23 mar 2016, 02:32
Cycki laska ma fajne ale te bilety były trochę drogie, takie troche exclusive :) . Oferta bardziej skierowana dla fanów a nie dla przygodnych szołapowych koniotrzepów. Skoro sie tutaj żaden ze szczęśliwych posiadaczy biletów nie odezwał to pewnie pokaz tez dupy nie urywał.
Awatar użytkownika
sliskiTroll
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 417
Rejestracja: 15 lis 2015, 04:23
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: hahaAna
23 mar 2016, 20:49
sliskiTroll pisze:Cycki laska ma fajne ale te bilety były trochę drogie, takie troche exclusive :) . Oferta bardziej skierowana dla fanów a nie dla przygodnych szołapowych koniotrzepów. Skoro sie tutaj żaden ze szczęśliwych posiadaczy biletów nie odezwał to pewnie pokaz tez dupy nie urywał.


Ponoć to była powtórka i ten pokaz był kiedyś na ogólnym, ale ja go nie widziałem więc też pozostanie mi tylko snuć domysły.
To ja gdy widzę kobiece długie nogi w szpilkach
http://www.gifbin.com/bin/092017/cat-fo ... attack.gif
Awatar użytkownika
Tiago
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 904
Rejestracja: 06 lis 2015, 18:00
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Ona wie że Nią jest
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: hahaAna
23 mar 2016, 21:18
Tiago pisze:Ponoć to była powtórka i ten pokaz był kiedyś na ogólnym, ale ja go nie widziałem więc też pozostanie mi tylko snuć domysły.


No, jeśli to rzeczywiście było już kiedyś pokazane na ogólnym to, moim zdaniem, taka cena za ten pokaz była zdecydowanie za wysoka. Nawet na CB dziewczyny/pary z czołówki mniej sobie wyceniają bilety na pokazy grupowe.
Awatar użytkownika
Sadistik
Night's Watch
Night's Watch
Posty: 1341
Rejestracja: 23 gru 2015, 03:45
Podziękował: 103 razy
Podziękowano mu: 103 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: .
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: NBMTM


Re: hahaAna
24 mar 2016, 14:10
Wlasnie kto bogatemu zabroni? Nie kazdy jest takim biedakiem jak ja :lol: Z drugiej strony fajnie ze ma az tylu chetnych
Awatar użytkownika
werwolf
SU-holik
SU-holik
Posty: 168
Rejestracja: 13 lis 2015, 12:48
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: kilka
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: hahaAna
24 mar 2016, 14:30
sadistik pisze:
Tiago pisze:Ponoć to była powtórka i ten pokaz był kiedyś na ogólnym, ale ja go nie widziałem więc też pozostanie mi tylko snuć domysły.


No, jeśli to rzeczywiście było już kiedyś pokazane na ogólnym to, moim zdaniem, taka cena za ten pokaz była zdecydowanie za wysoka. Nawet na CB dziewczyny/pary z czołówki mniej sobie wyceniają bilety na pokazy grupowe.


Pokaz Any bardzo różnił się od tego, który robiła na ogolnej transmisji kiedyś ;)
trwał ponad 4 godziny :D
To były moje najlepiej wydane żetony na SU i czekam tylko na następny taki show. Oczy mi wyszły z orbit, zawaliłem sobie 2 razy :D

Ana była bardzo niegrzeczna. Złocenie cycków to był jedynie wstęp do pokazu jak się okazało :shock2:
Działo się, działo!!!
no i super pomysł, bo była miła atmosfera, klimatyczna muzyka, spełnianie życzeń oglądających.
Może ktoś zdradzi więcej szczegółów, bo ja osobiście czuje, że mi nie wypada i przypuszczam, że tak myśli większość osób, która tam była ;)
Awatar użytkownika
dwakaloryfer
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 30
Rejestracja: 02 lis 2015, 11:26
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: hahaAna
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: kalo-ryfer


Re: hahaAna
24 mar 2016, 15:00
dwakaloryfer pisze:Pokaz Any bardzo różnił się od tego, który robiła na ogolnej transmisji kiedyś ;)
trwał ponad 4 godziny :D
To były moje najlepiej wydane żetony na ShowUp.tv i czekam tylko na następny taki show. Oczy mi wyszły z orbit, zawaliłem sobie 2 razy :D

Ana była bardzo niegrzeczna. Złocenie cycków to był jedynie wstęp do pokazu jak się okazało :shock2:
Działo się, działo!!!
no i super pomysł, bo była miła atmosfera, klimatyczna muzyka, spełnianie życzeń oglądających.
Może ktoś zdradzi więcej szczegółów, bo ja osobiście czuje, że mi nie wypada i przypuszczam, że tak myśli większość osób, która tam była ;)


Zwracam honor w takim razie ;) Widać jednak, że żetony zostały dobrze zainwestowane, a i Ana nie potraktowała was wyłącznie jako sposobu na zarobek i to jest bardzo na plus dla niej :good3:
Awatar użytkownika
Sadistik
Night's Watch
Night's Watch
Posty: 1341
Rejestracja: 23 gru 2015, 03:45
Podziękował: 103 razy
Podziękowano mu: 103 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: .
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: NBMTM


Re: hahaAna
24 mar 2016, 19:55
Pytanie czy na ukrytych transmisjach obowiązuje regulamin SU? :) Co w przypadku gdy laska uzbiera "bilety/żetony" na ukryty pokaz, a on albo się nie odbędzie, albo będzie coś nie tak :D Zostajemy na jej łasce w sumie. Gdy inne podłapią pomysł i zacznie się kręcnie lodów może zrobić się ciekawie :D

Dla jasności, nie mówię tu, że Ana robi czy może robić ludzi w konia, bo za chwilę wpadnie jej manager albo ona sama na tajnym nicku i będzie mi wmawiał/a, że nie umiem czytać, pisać i się czepiam :D
Awatar użytkownika
Mięsny_Jeż
SU-holik
SU-holik
Posty: 126
Rejestracja: 16 lut 2016, 19:41
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp.
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: hahaAna
24 mar 2016, 20:11
Mięsny_Jeż pisze:Pytanie czy na ukrytych transmisjach obowiązuje regulamin ShowUp.tv? :) Co w przypadku gdy laska uzbiera "bilety/żetony" na ukryty pokaz, a on albo się nie odbędzie, albo będzie coś nie tak :D Zostajemy na jej łasce w sumie. Gdy inne podłapią pomysł i zacznie się kręcnie lodów może zrobić się ciekawie :D

Dla jasności, nie mówię tu, że Ana robi czy może robić ludzi w konia, bo za chwilę wpadnie jej manager albo ona sama na tajnym nicku i będzie mi wmawiał/a, że nie umiem czytać, pisać i się czepiam :D


W sumie dobrze mówisz i w przypadku wszelkich losów/biletów itd. tak naprawdę musimy zdawać się na wiarę w uczciwość danych dziewczyn bo przecież wszystkie te zabawy przez nie wymyślane nie są w żaden sposób regulowane przez regulamin SU.
Awatar użytkownika
Sadistik
Night's Watch
Night's Watch
Posty: 1341
Rejestracja: 23 gru 2015, 03:45
Podziękował: 103 razy
Podziękowano mu: 103 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: .
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: NBMTM


Re: hahaAna
24 mar 2016, 22:13
dwakaloryfer pisze:Pokaz Any bardzo różnił się od tego, który robiła na ogolnej transmisji kiedyś ;)
trwał ponad 4 godziny :D
To były moje najlepiej wydane żetony na ShowUp.tv i czekam tylko na następny taki show. Oczy mi wyszły z orbit, zawaliłem sobie 2 razy :D

Ana była bardzo niegrzeczna. Złocenie cycków to był jedynie wstęp do pokazu jak się okazało :shock2:
Działo się, działo!!!
no i super pomysł, bo była miła atmosfera, klimatyczna muzyka, spełnianie życzeń oglądających.
Może ktoś zdradzi więcej szczegółów, bo ja osobiście czuje, że mi nie wypada i przypuszczam, że tak myśli większość osób, która tam była ;)


To fajnie skoro było warto 4 godziny to rzeczywiście długo.

Mięsny_Jeż pisze:Pytanie czy na ukrytych transmisjach obowiązuje regulamin ShowUp.tv? :) Co w przypadku gdy laska uzbiera "bilety/żetony" na ukryty pokaz, a on albo się nie odbędzie, albo będzie coś nie tak :D Zostajemy na jej łasce w sumie. Gdy inne podłapią pomysł i zacznie się kręcnie lodów może zrobić się ciekawie :D

Dla jasności, nie mówię tu, że Ana robi czy może robić ludzi w konia, bo za chwilę wpadnie jej manager albo ona sama na tajnym nicku i będzie mi wmawiał/a, że nie umiem czytać, pisać i się czepiam :D


Nie wiem jak to by było ale kiedyś koleś opowiadał że dal lasce 100 żet na jakieś losy a ta poszła sobie i mu nie wylosowała i napisał do moderacji to mu odpisali że dawanie napiwków jest dobrowolne i oni się tym nie zajmują a jedynie ewentualnymi sporami dotyczącymi privów, ale tu chyba byłaby trochę inna sytuacja.
To ja gdy widzę kobiece długie nogi w szpilkach
http://www.gifbin.com/bin/092017/cat-fo ... attack.gif
Awatar użytkownika
Tiago
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 904
Rejestracja: 06 lis 2015, 18:00
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Ona wie że Nią jest
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: hahaAna
25 mar 2016, 04:56
Zauważcie, że moderacja często odpisuje ogólnikowo, to oczywiste dlaczego, bo gdyby mieli się rozwodzić nad każdą drobnostką na SU
to musieliby zatrudnić ( Pluton - wywiadowczo - dochodzeniowo - egzekucyjny ) w liczbie co najmniej 100 osób, która by weryfikowała na bieżąco te wszystkie machlojki w tym 'burdelu'. :lol:
punkt widzenia się zmienia zależnie od stanu w kieszeniach
Awatar użytkownika
msn
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3587
Rejestracja: 05 lis 2015, 20:35
Lokalizacja: San Escobar
Podziękował: 471 razy
Podziękowano mu: 352 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: EwaKopacz
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: kliknij tutaj


Re: hahaAna
25 mar 2016, 19:57
Czasem z privami jest problem gdzie bez zgłoszenia i nagrania nic nie zrobią, a co dopiero przy ukrytych pokazach gdzie nie będą mieli dowodów, bo przecież nie nagrywają transmisji :)
Awatar użytkownika
exxxtra
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 264
Rejestracja: 15 lut 2016, 19:24
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Taka jedna :D
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: hahaAna
26 mar 2016, 19:49
byłem na kilkunastu takich transmisjach ( u różnych pań ) i nie wiem co to komu przeszkadza a tu tylko regulamin i regulamin a chuj z regulaminem skoro pani nadająca i oglądający są zadowoleni ;)
Awatar użytkownika
faraon
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 454
Rejestracja: 02 sie 2015, 19:13
Podziękował: 17 razy
Podziękowano mu: 6 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: nikt
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


PoprzedniaNastępna

Wróć do Nieobecni



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości