hahaAna

Dyskusja na temat transmitujących którzy zakończyli karierę na szołap.
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
Re: hahaAna
27 paź 2016, 19:50
Miałem się już nie wypowiadać w tym temacie (sorry Ana), ale zrobiła się z tego niezła komedia.
Po co te kłótnie?
Kogo to obchodzi kto, z kim, jak i dlaczego.
Biznes jest biznes. W każdym biznesie dąży się do jak największych zysków i nie doszukujmy się tutaj większych wartości i drugiego dnia.
Metody do osiągnięcia sukcesu są różne i nie ma co się tutaj oburzać, obrażać itp. Albo ktoś to akceptuje, albo niech opuści to bagienko...
Awatar użytkownika
maxim
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 246
Rejestracja: 13 lis 2015, 20:37
Podziękował: 26 razy
Podziękowano mu: 45 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: hahaAna
28 paź 2016, 19:43
faraon pisze:oj takich parek w historii ShowUp.tv było sporo :D


Chyba prawie każda modelka ma chłopaka (bo mało kto wierzy w to, że zajebiście ładna 9/10 może przez 2 lata cały czas sama być), 99% chłopaków wie o ShowUp.tv (trudno ukryć coś takiego jak się siedzi po 3-4 godziny i więcj na portalu i cały czas na konto bankowe dostaje spore sumy) więc każdemu mającemu głowę na karku facetowi w którymś momencie przychodzi do głowy myśl "Co by można zrobić żeby zwiększyć zyski a zmniejszyć czas siedzenia mojej kobity na tym obleśnym portalu". I w ten sposób musi dojść do jedynego mądrego wniosku: zwiększenie celów i przyśpieszenie ich wykonywania, a są jedynie dwa sposoby żeby to zrobić: albo pokazać coś super i ekstra (nowe stroje i zabawki, występ w parze, z drugą panią, jakieś hardkorowe akcje) albo podbijać lewizną. Komu by się chciało co tydzien męczyć głowę i wymyślać coś nowego? Dlatego nie miejcie za złe hahaAnie że znalazła sobie chłopaka a tym bardziej że wykorzystali Waszą naiwność do nabicia sobie kabzy - koniec końców to Wy byliście tymi naiwnymi którzy płacili 20k za "złote cyce" albo kilka tysięcy żetonów za możliwość porozmawiania z nią przez kilka minut na priv w ubraniu. Przestańcie być Januszmi-zakochańcami, wyjdźcie do ludzi, znajdźcie sobie dziewczyny
Pamiętaj, że jeżeli życie pluje Ci w twarz to znaczy tylko jedno - nie trafiło w dupę więc teraz będziesz ruchany na sucho
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3148
Rejestracja: 08 lis 2015, 09:42
Lokalizacja: Mielec
Podziękował: 1425 razy
Podziękowano mu: 500 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Niania
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: BRAK


Re: hahaAna
28 paź 2016, 23:04
ruger44 pisze:Dlatego nie miejcie za złe hahaAnie że znalazła sobie chłopaka a tym bardziej że wykorzystali Waszą naiwność do nabicia sobie kabzy - koniec końców to Wy byliście tymi naiwnymi którzy płacili 20k za "złote cyce" albo kilka tysięcy żetonów za możliwość porozmawiania z nią przez kilka minut na priv w ubraniu. Przestańcie być Januszmi-zakochańcami, wyjdźcie do ludzi, znajdźcie sobie dziewczyny


Nawet 10 zet na nią nie wydałem, od początku widziałem ile jest warta :), ktoś może mi nie wierzyć ale ja przecież u niej na transmisjach kurwicy bym dostał gdybym miał oglądać przez te kilka godzin rozpinanie guziczków za setki/tysiące złotych (chodzi mi o to ze mnie takie pokazy nie interesowały jak i nie pasowała mi te transmisje pod względem moralność czyli wyciągania od naiwnych ludzi pieniędzy za takie bzdety), albo słuchać jej infantylnych życiowych rad :) Hahaane kojarzę bo była długo i często, a ja u niej byłem tylko wtedy gdy coś się działo czyli gdy budowlaniec sypał hajs :), np. odwoływałem się cały czas do „złotych cycków” bo innych akcji po prostu nie kojarzę. Gdy zobaczyłem te screeny to przez to założyłem sobie tutaj konto i wypowiadam się w tym temacie, bo nikt inny oprócz mnie tego nie skomentuje, tutaj są same takie męskie mimozy „nie miejcie jej za złe”, „może chciała poeksperymentować” itd To że dziewczyny kłamią na ShowUp.tv (maja chłopaków, są w innym wieku niż podają, są z innego miasta itd. to wszystko wiadomo) ale to co odjebała hahana to już jest robienie ludzi w chuja do kwadratu, trzeba to nazwać po imieniu. Tylko problem z całym ShowUp.tv jest taki ze ludzie płacą za to żeby być okłamywanym, nawet jeżeli zdają sobie sprawę że coś nie gra i są okłamywani. Mam nadzieję że te moje wywody przyczynią się do tego że już hahana nie będzie tak chętnie odwiedzana i nie dostanie żetonów za nic, tylko jak już coś to za jej umiejętności które do tej pory prezentowała popołudniami dla azjatów :) (budowlaniec zaraz pewnie się odezwie bo siedzi z kalkulatorem i liczy, wychodzi mu że się budżet nie zamknie lub dupa any nie wytrzyma, coś tutaj musi nie dać rady) i będziecie mieć czujne oko na innych portalach :) Te rady, czyli żeby nie dawać żetonów za głupoty i być uważnym na innych portalach są uniwersalne i nie odnoszą się tylko do hahaany, dziękuję za uwagę
cuma33


Re: hahaAna
02 lis 2016, 18:14
faraon pisze:Panowie że się wtrącę . Showup oglądach chyba niemal od jego początku w każdym razie był to wtedy mały portal , ale nie o tym . Mam za sobą masę privów skypów i zwykłych transmisji ale nie o tym , jedno co wywnioskowałem to że nie można pod żadnym pozorem wierzyć co te panie pierdolą ( przepraszam za słownictwo) te pożegnalne transmisje powroty ckliwe tęsknienia tu tylko chodzi i chodziło o kasę i patrzenie jak najwięcej wydoić . Co do Any już raz kiedyś chyba na starym forum w chuja zakochańców próbowała zrobić twierdząc że pokazuje tylko piersi , jakiś kolo pisał że rozbiera się do naga o ona że to nieprawda . Niejaki u4given ( część wie kto to ) zamieścił screen z tej transmisji to jej kopara opadła i coś tam zaczęła kręcić na temat dogadywania się na priv. Przytoczyłem to zdarzenie po to aby pamiętać że panie na ShowUp.tv są po to aby zarabiać a my aby za to płacić (teoretycznie) a nie się spinać czy pani która chce 1000 za guziczek czy np. inna potrzebuje na rachunki jest porządna czy pruje się za sklepem . Prawda jest taka że porządne panie to o trzeciej w nocy śpią ;)


Dokładnie tak jak kolega napisał. Podobna sytuacja kiedyś była u dziewczyny - _kasia_
Jakiś użytkownik zapytał się czy wykonuje coś więcej niż stripy i anal na priv, ona z "oburzeniem" powiedziała, że nie robi takich rzeczy, po czym ten użytkownik zaprosił ją do niego na profil, a tam wrzutka screenów z rozłożonymi nogami zabawiającą się analnie etc.
Szybko wyleciał z jej czatu i kilku innych przy okazji :D
Po za tym, co za różnica czy na ShowUp.tv zgrywała cnotkę żeby się później pieprzyć z twarzą na zagranicznych kam gdzie może blokować polskie ip
Z resztą nie ona jedna tak robi to nie ma się co spinać :D
najważniejsze że wyszło szydło z worka ;p
Awatar użytkownika
12345
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 32
Rejestracja: 14 kwie 2016, 10:14
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: hmm
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Re: hahaAna
10 lis 2016, 01:49
Od dłuższego czasu występuje z chłopakiem na Chaturbate pod nickiem - rymels ... ostre jazdy na ogólnym :D https://tv.chaturbate.com.pl/rymels/ ma blokade regionalną ale to nie problem . Występowała tam jeszcze chyba jak nadawała na ShowUp.tv ,aż mi szkoda tych januszy a nie mało ich miała . hahaAna pozdrawiam :lol:
Awatar użytkownika
JonSnow
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 383
Rejestracja: 01 wrz 2016, 10:37
Podziękował: 39 razy
Podziękowano mu: 133 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: xJonSnowx


Re: hahaAna
10 lis 2016, 07:55
JonSnow pisze:Od dłuższego czasu występuje z chłopakiem na Chaturbate pod nickiem - rymels ... ostre jazdy na ogólnym :D https://tv.chaturbate.com.pl/rymels/ ma blokade regionalną ale to nie problem . Występowała tam jeszcze chyba jak nadawała na ShowUp.tv ,aż mi szkoda tych januszy a nie mało ich miała . hahaAna pozdrawiam :lol:


No w końcu jakiś konkretny post a nie tylko gdybanie i domysły. Teraz chyba każdy Janusz czuje się głupio, że rzucał dla "grzecznej i niewinnej Hanki" żeby za 2-3 tysie zobaczyć kawałek sutka a tymczasem czaturbanci mają to wszystko gratis :)
Pamiętaj, że jeżeli życie pluje Ci w twarz to znaczy tylko jedno - nie trafiło w dupę więc teraz będziesz ruchany na sucho
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3148
Rejestracja: 08 lis 2015, 09:42
Lokalizacja: Mielec
Podziękował: 1425 razy
Podziękowano mu: 500 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Niania
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: BRAK


Re: hahaAna
10 lis 2016, 10:06
ruger44 pisze:
JonSnow pisze:Od dłuższego czasu występuje z chłopakiem na Chaturbate pod nickiem - rymels ... ostre jazdy na ogólnym :D https://tv.chaturbate.com.pl/rymels/ ma blokade regionalną ale to nie problem . Występowała tam jeszcze chyba jak nadawała na ShowUp.tv ,aż mi szkoda tych januszy a nie mało ich miała . hahaAna pozdrawiam :lol:


No w końcu jakiś konkretny post a nie tylko gdybanie i domysły. Teraz chyba każdy Janusz czuje się głupio, że rzucał dla "grzecznej i niewinnej Hanki" żeby za 2-3 tysie zobaczyć kawałek sutka a tymczasem czaturbanci mają to wszystko gratis :)


Nie chciałbym być teraz w skórze tych Januszy.. Jak oni się mogą teraz czuć z tym faktem - wyszli na zupełnych frajerów i przegrywów :mocking: Dlatego ja od dawna nie wierzę w całą tą `cnotliwość i nieskazitelność ` co niektórych pań na ShowUp.tv , gdyby były takie jak siebie opisują, moim skromnym zdaniem nie byłoby ich na takim portalu - wiadomo jaka jest jego idea ;)
Awatar użytkownika
NoMoreMoney
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3552
Rejestracja: 24 lut 2016, 18:47
Podziękował: 111 razy
Podziękowano mu: 67 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: -
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: hahaAna
10 lis 2016, 10:36
Nie chciałbym być teraz w skórze tych Januszy.. Jak oni się mogą teraz czuć z tym faktem


Ja tam do tej hahaAna nic nie mam, oprócz tego że jej porady towarzyskie były infantylne i szablonowe. Nie zauważyłem też żeby robiła z siebie jakiś wzór cnót moralnych - to chyba niektórych z jej widzów poniosła fantazja.

Myślę, że ludzie którzy szukają uczucia i miłości na ShowUp.tv chcą być po prostu oszukiwani i odpowiada im taki układ jaki zapewniają im obiekty ich szołapowych westchnień. Co zrobią? Zaczną szukać kolejnej miłości - następnym razem napewno lepiej pójdzie ;)

P. S. Ciekawe skąd się to bierze? Na zagranicznych kamerkach są proste zasady: "Tip or GTFO", wszyscy dobrze wiedzą kto po co tam jest. W Polszy jak zwykle wszystko musi być do góry nogami.
Awatar użytkownika
Jamulin
SU-holik
SU-holik
Posty: 146
Rejestracja: 20 lis 2015, 22:38
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 5 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: hahaAna
10 lis 2016, 11:22
Na zagranicznych portalach też to jest tylko że wszystkie profesjonalne panie z topki trzymają mocny dystans do swoich zakochańców, choć pewnie tez niższych rzędów (=mniej urodziwe) się by chętnie spotkały tylko dużym problemem jest odległość - trudno jest zmotywować laskę z Seattle żeby się zakochała w kolesiu z Florydy skoro w swoim mieście ma tysiące identycznych facetów, albo choćby w stanie, nie ma sensu się męczyć z podróżami kilka tysięcy km. A u nas Januszom jakoś pokonywanie tych 300-400 km dla kobiety przychodzi łatwo, też nie mają chyba skali tego że w samym swoim mieście mogą znaleźc kilka tuzinów takich samych lasek. No i jak wszędzie za granicą też zdarzają się królowie januszingu stosowanego i są gotowi pół świata przelecieć dla pani poznanej na internetach https://www.wprost.pl/light/10017721/Mezczyzna-czekal-10-dni-na-ukochana-na-lotnisku-w-Chinach-Prawie-sie-zaglodzil.html :)
Pamiętaj, że jeżeli życie pluje Ci w twarz to znaczy tylko jedno - nie trafiło w dupę więc teraz będziesz ruchany na sucho
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3148
Rejestracja: 08 lis 2015, 09:42
Lokalizacja: Mielec
Podziękował: 1425 razy
Podziękowano mu: 500 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Niania
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: BRAK


Re: hahaAna
10 lis 2016, 14:16
Hahana pewnie czeka z niecierpliwością aż coś napiszę, proszę bardzo. Hahaana widząc twój komiczny profil na chaturbate (już wyczaili i usunęli fotki, opisy, cenniki), twojego twittera itd. Oj ale mógłbym to wszystko skomentować w swoim stylu ale za bardzo mi się nie chcę, bo byłoby tego za dużo :) Chociaż może dwie sprawy: te pedalskie zdjęcie rudego na profilu i podpis „my hair: blonde” hahaha :) albo „we are together for 2 years” czyli w chuja januszy robiła już od dawna, niech ktoś mnie poprawi ale ona wtedy chyba na ShowUp.tv się pojawiał, więc przez cały czas kogoś miała, ale chodzi głownie o to że ona wręcz konto na ShowUp.tv założyła z inicjatywy rudego (budowlańca) i z nim prowadziła biznes.
cuma33


Re: hahaAna
10 lis 2016, 14:18
To kontynuacja posta powyżej, bo nie chciałem żeby był za długi :) Hahana czytasz to wszystko bardzo uważnie :) to ja mam do ciebie 3 pytania: 1. Jak się czujesz z tym że przez tyle czasu oszukiwałaś swoich zakochańców na ShowUp.tv i jak się czujesz że za pierdoły na ShowUp.tv zgarniałąś tysiące zł (np. złote cycki za 2tys zł) ... 2. Jak się czujesz z tym że wiele osób wie jak wyglądasz i co robisz, ktoś może cię rozpoznać na fejsie albo na ulicy jak idziesz z koleżankami lub rodziną, może cię rozpoznać i zagadać, tym bardziej jak ktoś jest z twojego miasta :) 3. Dlaczego robisz w chuja ludzi kolejny raz pisząc że się „zmieniłaś i przefarbowałaś włosy na blond” nawet wrzucałaś na awatata tutaj na forum zdjęcie gdzie jesteś blondynką, a po nagraniach i zdjęciach z twittera można wywnioskować że cały czas masz ciemny kolor włosów (wtf?) Spanikowałaś i się przefarbowałaś zmywalna farbą tylko po to żeby „frajerzy” z forum i ShowUp.tv szukali teraz jakiejś blondynki? Nich ktoś mi powie jaki człowiek musi być cwany i jednocześnie pierdolnięty żeby specjalnie do zdjęcia na awatara forum się przefarbować na blond? P.S. Widać ze ty tych pieniędzy z ShowUp.tv to raczej w kursy językowe nie inwestowałaś :) aha obserwuję cię na twitterze i czekam na kolejne transmisje :)
cuma33


Re: hahaAna
10 lis 2016, 14:28
cuma33 pisze:To kontynuacja posta powyżej, bo nie chciałem żeby był za długi :) Hahana czytasz to wszystko bardzo uważnie :) to ja mam do ciebie 3 pytania: 1. Jak się czujesz z tym że przez tyle czasu oszukiwałaś swoich zakochańców na ShowUp.tv i jak się czujesz że za pierdoły na ShowUp.tv zgarniałąś tysiące zł (np. złote cycki za 2tys zł) ... 2. Jak się czujesz z tym że wiele osób wie jak wyglądasz i co robisz, ktoś może cię rozpoznać na fejsie albo na ulicy jak idziesz z koleżankami lub rodziną, może cię rozpoznać i zagadać, tym bardziej jak ktoś jest z twojego miasta :) 3. Dlaczego robisz w chuja ludzi kolejny raz pisząc że się „zmieniłaś i przefarbowałaś włosy na blond” nawet wrzucałaś na awatata tutaj na forum zdjęcie gdzie jesteś blondynką, a po nagraniach i zdjęciach z twittera można wywnioskować że cały czas masz ciemny kolor włosów (wtf?) Spanikowałaś i się przefarbowałaś zmywalna farbą tylko po to żeby „frajerzy” z forum i ShowUp.tv szukali teraz jakiejś blondynki? Nich ktoś mi powie jaki człowiek musi być cwany i jednocześnie pierdolnięty żeby specjalnie do zdjęcia na awatara forum się przefarbować na blond? P.S. Widać ze ty tych pieniędzy z ShowUp.tv to raczej w kursy językowe nie inwestowałaś :) aha obserwuję cię na twitterze i czekam na kolejne transmisje :)


Zdajesz sobie sprawę, że twoje oczekiwania na odpowiedź gówno nas interesują?
user


Re: hahaAna
10 lis 2016, 14:38
Dlaczego ? Takie dramy nawet śmieszne są ( no może mnie dla tych co się wykosztowali ) ;)
Awatar użytkownika
faraon
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 454
Rejestracja: 02 sie 2015, 19:13
Podziękował: 17 razy
Podziękowano mu: 6 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: nikt
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: hahaAna
10 lis 2016, 14:39
faraon pisze:Dlaczego ? Takie dramy nawet śmieszne są ( no może mnie dla tych co się wykosztowali ) ;)


No tak Cuma33 to rzeczywiście dramat ale ja nie mam zamiaru niczego tłumaczyć zakutej pale :)
Tyle sobie pytań wymyślił to teraz niech sobie odpowiedzi wymyśli.

( no może mnie dla tych co się wykosztowali )


Reklamacje nie będą uwzględniane.
user


Re: hahaAna
10 lis 2016, 14:41
user pisze:Zdajesz sobie sprawę, że twoje oczekiwania na odpowiedź gówno nas interesują?


Rudy idioto zrozum że twoje włosy są rude a nie blond, zrozum też to że te pytania powyżej to pytania retoryczne (sprawdź sobie co to znaczy). Nie obchodzi mnie twoje i jej zdanie, tamto jest napisane dla osób z forum, żeby sobie pewne sprawy przemyślały. Chociaż muszę się przyznać że napisałem to też żeby cię wkurwić i jak widać udało mi się, co mnie niezmiernie cieszy :)
cuma33


Re: hahaAna
10 lis 2016, 14:45
cuma33 pisze: Nie obchodzi mnie twoje i jej zdanie)


Uff, wybacz nie zrozumiałem.

No jestem tak wkurwiony, że :laughingnew:
user


Re: hahaAna
10 lis 2016, 14:49
Że tak się wtrącę tan użytkownik - user to aktor z tych produkcji ?? Czy się mylę ?
Awatar użytkownika
faraon
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 454
Rejestracja: 02 sie 2015, 19:13
Podziękował: 17 razy
Podziękowano mu: 6 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: nikt
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: hahaAna
10 lis 2016, 14:50
faraon pisze:Że tak się wtrącę tan użytkownik - user to aktor z tych produkcji ?? Czy się mylę ?


Powinieneś być już nauczony, że takich pytań się nie zadaje bo się może okazać że to nie prawda, a potem będziesz miał pretensje, że Cię ktoś okłamał.
user


Re: hahaAna
10 lis 2016, 14:58
po tym jak każdy wie gdzie nadaje i z jakim nickiem to zapewne się już nie pokaże na Cb.
szkoda, bo z chęcią bym zobaczył na żywo z facetem :D
Awatar użytkownika
zawi
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 34
Rejestracja: 14 gru 2015, 21:55
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Re: hahaAna
10 lis 2016, 16:59
Well, business is business ;)
W sumie szkoda tylko tego ze to nie ja pieprzylem ja na chaturbate, zgarnela by zdecydowanie wiecej kasy z tego niz wystepujac z tym smiesznym hipkiem :D
Awatar użytkownika
12345
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 32
Rejestracja: 14 kwie 2016, 10:14
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: hmm
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


PoprzedniaNastępna

Wróć do Nieobecni



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość