Płynność wypłat z SU

Dział poświęcony specjalnie dla żetonów i wypłat.
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
Re: Płynność wypłat z SU
11 kwie 2019, 23:00
dziewczyny, z calego serca mego malutkiego zycze zeby wam byscie w koncu dostaly wasza naleznosc. o to chwila prawdy :hypnotized: :smoke:
Awatar użytkownika
Dalli140183
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 41
Rejestracja: 05 kwie 2019, 17:36
Podziękował: 6 razy
Podziękowano mu: 9 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: wiele


Re: Płynność wypłat z SU
11 kwie 2019, 23:02
CHYBA KTOŚ ZASPAŁ.....
Awatar użytkownika
sexy suzy 69
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 15
Rejestracja: 08 kwie 2019, 11:09
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: każda na swój sposób
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Płynność wypłat z SU
11 kwie 2019, 23:03
sexy suzy 69 pisze:CHYBA KTOŚ ZASPAŁ.....



to samo pomyślałam - trzeba wierzyć że będzie ten dzień na naszą korzyść
Awatar użytkownika
Ciekawa
SU-holik
SU-holik
Posty: 150
Rejestracja: 28 gru 2017, 22:03
Podziękował: 22 razy
Podziękowano mu: 26 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Płynność wypłat z SU
11 kwie 2019, 23:03
a teraz będzie do 11, do 11 i do 11! :lol2:
Awatar użytkownika
wetagony
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 11
Rejestracja: 10 kwie 2019, 11:00
Podziękował: 5 razy
Podziękowano mu: 4 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ;)
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Płynność wypłat z SU
11 kwie 2019, 23:04
bomba122 pisze:Dobry wieczor, tak jak przypuszczalem problem ma glebsze podloze :( niestety dla modelek nadajacch na SU. jesli ktoras sie łudzi ze w najblizszym czasie dostanie wplate to sie grubo przeliczy. Patrzac na to gdzie ostatnio byla zajestrowana firma SU i co zrobil Wielki Brat ( America First), niestety raje podatkowe dla SU sie koncz a w bardzo szybkim tempie. Pytanie dla nadajacych czemu nigdy sie nie zastanowily dlaczego SU zmienia co chwile lokalizacje? Znajac zycie z kilku powodow a jednym z glownych jest cos co nazywamy PODATKIEM. Wiem ze te slowo dla MODELEK jest zlepkiem literek ktore nic nie mowia, niestety dla firm to juz zupelnie inna historia. Jesli ktos liczy na wyplaty w najblizszych dniach to niestety ale odnosze wrazenie ze bardzo sie zawiedzie ... Tyle ode mnie czyli Janusza, koniobijcy i Bog wie jeszcze jak tam nas nazywaja modelki majace cycki i cipe ...
ps. Biorac pod uwage stopien skomplowania w systemach podatkowych i to ze Wielki Brat czuwa od jakiegos czasu SU bedzie potrzebowac duzo wiecej dni na ogarniecie. To nie jest tak ze SU nie ma pieniedzy bo jestem pewny ze ich konta z ktorych nie robia przelewow sa pelne zlotych czy zydonow, kwestia czy jak nie wyplaca to nie dopadnie ich kolejny wielki brat i tzw podwojne opodatkowanie ktore moze zabic w 3 minuty caly ten biznes ... jesli patrzymy przez pryzmat byc albo nei byc to zadne strajki i dramaty modelek nic nie zmienia bo nikt nei zaryzykuje calego biznesu u ewentualnego pozostanai z dlugami , i woli w najgorszym razie straci kilka nadajacych. Niestety dla MODELEK system oficjalnego zakupu zydonow dzial bez zarzutu co pokazuje ze aktualny system bankowy i konta dzialaja bez zarzutu, wiec raczej obstawiam kwestie podatkowe, a to moze POTRWAC, i cos otym wiem bo jako maluczki sam czasem mam podobne problemy, wiec takei SU bez zenady poczeka az wszystko bedzie ofiacjalnie potwierdzone.

jak tu sie daje dislajka? albo minus chociaz za wypowiedz ? bo kolega tu odplywa w siną dal
Pozdrawiam Hard!
Awatar użytkownika
wiktorlewatywakrkLGBT+-x/
Night's Watch
Night's Watch
Posty: 310
Rejestracja: 11 lis 2016, 16:45
Podziękował: 54 razy
Podziękowano mu: 109 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Haseki__
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Płynność wypłat z SU
11 kwie 2019, 23:22
Idę spać mam nadzieje, że jak się zbudzę koszmar się skończy DOBRANOC I BĄDŹMY DOBREJ MYŚLI
Awatar użytkownika
sexy suzy 69
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 15
Rejestracja: 08 kwie 2019, 11:09
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: każda na swój sposób
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Płynność wypłat z SU
11 kwie 2019, 23:24
bomba122 pisze:Dobry wieczor, tak jak przypuszczalem problem ma glebsze podloze :( niestety dla modelek nadajacch na SU. jesli ktoras sie łudzi ze w najblizszym czasie dostanie wplate to sie grubo przeliczy. Patrzac na to gdzie ostatnio byla zajestrowana firma SU i co zrobil Wielki Brat ( America First), niestety raje podatkowe dla SU sie koncz a w bardzo szybkim tempie. Pytanie dla nadajacych czemu nigdy sie nie zastanowily dlaczego SU zmienia co chwile lokalizacje? Znajac zycie z kilku powodow a jednym z glownych jest cos co nazywamy PODATKIEM. Wiem ze te slowo dla MODELEK jest zlepkiem literek ktore nic nie mowia, niestety dla firm to juz zupelnie inna historia. Jesli ktos liczy na wyplaty w najblizszych dniach to niestety ale odnosze wrazenie ze bardzo sie zawiedzie ... Tyle ode mnie czyli Janusza, koniobijcy i Bog wie jeszcze jak tam nas nazywaja modelki majace cycki i cipe ...
ps. Biorac pod uwage stopien skomplowania w systemach podatkowych i to ze Wielki Brat czuwa od jakiegos czasu SU bedzie potrzebowac duzo wiecej dni na ogarniecie. To nie jest tak ze SU nie ma pieniedzy bo jestem pewny ze ich konta z ktorych nie robia przelewow sa pelne zlotych czy zydonow, kwestia czy jak nie wyplaca to nie dopadnie ich kolejny wielki brat i tzw podwojne opodatkowanie ktore moze zabic w 3 minuty caly ten biznes ... jesli patrzymy przez pryzmat byc albo nei byc to zadne strajki i dramaty modelek nic nie zmienia bo nikt nei zaryzykuje calego biznesu u ewentualnego pozostanai z dlugami , i woli w najgorszym razie straci kilka nadajacych. Niestety dla MODELEK system oficjalnego zakupu zydonow dzial bez zarzutu co pokazuje ze aktualny system bankowy i konta dzialaja bez zarzutu, wiec raczej obstawiam kwestie podatkowe, a to moze POTRWAC, i cos otym wiem bo jako maluczki sam czasem mam podobne problemy, wiec takei SU bez zenady poczeka az wszystko bedzie ofiacjalnie potwierdzone.



Czego to ludzie nie napiszą żeby taniej wydębić żetony xd
Na forum tak samo jak na showupie siedzą sami biznesmeni, prawnicy i finansiści ;) Już kilka osób napisało, że portal ma zbyt male koszty własne by zbankrutować i zwinąć interes, a wy się same nakręcacie.
Awatar użytkownika
Jamulin
SU-holik
SU-holik
Posty: 146
Rejestracja: 20 lis 2015, 21:38
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 5 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Płynność wypłat z SU
11 kwie 2019, 23:31
mam dla was złą wiadomość... :to_take_umbrage:



www.ShowUpTV.blog
Awatar użytkownika
wetagony
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 11
Rejestracja: 10 kwie 2019, 11:00
Podziękował: 5 razy
Podziękowano mu: 4 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ;)
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Płynność wypłat z SU
11 kwie 2019, 23:32
No i kolejny tydzień czekania :D
Biustwo


Re: Płynność wypłat z SU
11 kwie 2019, 23:35
Nowy komunikat :D
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.
https://suzybloow.com

:cycuszki: https://onlyfans.com/suzybloow :cycuszki:



niegrzeczny snapchat-zapytaj w pw :*
Awatar użytkownika
Kropelka
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 450
Rejestracja: 27 paź 2015, 19:49
Lokalizacja: piwnica
Podziękował: 180 razy
Podziękowano mu: 107 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: .
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: SuzyBloow


Re: Płynność wypłat z SU
11 kwie 2019, 23:38
Musieli coś nowego wymyślić żeby nie siać paniki
Awatar użytkownika
LittleStar342
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 347
Rejestracja: 11 kwie 2019, 23:37
Podziękował: 149 razy
Podziękowano mu: 91 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Ja sama
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: LittleStar342


Re: Płynność wypłat z SU
11 kwie 2019, 23:39
Kropelka pisze:Nowy komunikat :D
mam na sprzedanie 100k po 0,7 możesz do ode mnie odkupić? przyjmuje yetipay, paypal, revo lub krypto
Pozdrawiam Hard!
Awatar użytkownika
wiktorlewatywakrkLGBT+-x/
Night's Watch
Night's Watch
Posty: 310
Rejestracja: 11 lis 2016, 16:45
Podziękował: 54 razy
Podziękowano mu: 109 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Haseki__
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Płynność wypłat z SU
11 kwie 2019, 23:40
Dość. Dziewczyny proszę Was przestańcie nDawac na SU do czasu wypłaty zaległych pieniędzy. Nie nadawajcie, niech wiedzą, że przegieli na całego. Proszę Was o to, w kupie siła. JA JUŻ KOŃCZĘ Z TRANSMISJAMI DO. DOPIERO WYPŁACA TO WEJDĘ. PROSZĘ WAS O TO SAMO.
Awatar użytkownika
kasia85
SU-holik
SU-holik
Posty: 111
Rejestracja: 08 kwie 2019, 04:17
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 26 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Płynność wypłat z SU
11 kwie 2019, 23:43
Ted Bundy pisze:
Kropelka pisze:Nowy komunikat :D
mam na sprzedanie 100k po 0,7 możesz do ode mnie odkupić? przyjmuje yetipay, paypal, revo lub krypto

Nie nie nie teraz zagramy w moją grę :D chcieliscie po 0,5 kupowac po czwartku? Podnoszę stawkę skupie wszystko po 0,3 :whistle3:


kasia85 pisze:Dość. Dziewczyny proszę Was przestańcie nDawac na SU do czasu wypłaty zaległych pieniędzy. Nie nadawajcie, niech wiedzą, że przegieli na całego. Proszę Was o to, w kupie siła. JA JUŻ KOŃCZĘ Z TRANSMISJAMI DO. DOPIERO WYPŁACA TO WEJDĘ. PROSZĘ WAS O TO SAMO.

Sama sobie szkodzisz...
https://suzybloow.com

:cycuszki: https://onlyfans.com/suzybloow :cycuszki:



niegrzeczny snapchat-zapytaj w pw :*
Awatar użytkownika
Kropelka
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 450
Rejestracja: 27 paź 2015, 19:49
Lokalizacja: piwnica
Podziękował: 180 razy
Podziękowano mu: 107 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: .
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: SuzyBloow


Re: Płynność wypłat z SU
11 kwie 2019, 23:48
hahash wy sobie mozecie apelowac, są 'dziewczyny' które w tematach obok piszą, że własnie przez to że strajkujecie Wy, ome mają z dwóch-trzech januszów więcej xD pozdro dla ćwierć tony #bezna #biustwo
Pozdrawiam Hard!
Awatar użytkownika
wiktorlewatywakrkLGBT+-x/
Night's Watch
Night's Watch
Posty: 310
Rejestracja: 11 lis 2016, 16:45
Podziękował: 54 razy
Podziękowano mu: 109 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Haseki__
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Płynność wypłat z SU
11 kwie 2019, 23:49
Kropelka pisze:
kasia85 pisze:Dość. Dziewczyny proszę Was przestańcie nDawac na SU do czasu wypłaty zaległych pieniędzy. Nie nadawajcie, niech wiedzą, że przegieli na całego. Proszę Was o to, w kupie siła. JA JUŻ KOŃCZĘ Z TRANSMISJAMI DO. DOPIERO WYPŁACA TO WEJDĘ. PROSZĘ WAS O TO SAMO.

Sama sobie szkodzisz...

To wchodź dalej i nadawaj. Właśnie przez takie podejście jak Twoje robią z nami co chcą. Jakbyśmy się zbuntowaly wszystkie to by szybciej się uporali z problemami. A tak to im nie zależy. Bo i tak będziecie dalej nadawać i nabija im kasę.
Awatar użytkownika
kasia85
SU-holik
SU-holik
Posty: 111
Rejestracja: 08 kwie 2019, 04:17
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 26 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Płynność wypłat z SU
11 kwie 2019, 23:51
Ted Bundy pisze:hahash wy sobie mozecie apelowac, są 'dziewczyny' które w tematach obok piszą, że własnie przez to że strajkujecie Wy, ome mają z dwóch-trzech januszów więcej xD pozdro dla ćwierć tony #bezna #biustwo


Z tym że mają wiecej chętnych to sie nie zgodzę bo sama nie zauważam różnicy oprócz liczyby oglądających ogólnie na SU, ale mniej nadających = mniej oglądających portal traci=my tracimy
https://suzybloow.com

:cycuszki: https://onlyfans.com/suzybloow :cycuszki:



niegrzeczny snapchat-zapytaj w pw :*
Awatar użytkownika
Kropelka
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 450
Rejestracja: 27 paź 2015, 19:49
Lokalizacja: piwnica
Podziękował: 180 razy
Podziękowano mu: 107 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: .
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: SuzyBloow


Re: Płynność wypłat z SU
11 kwie 2019, 23:55
przetrzymają do środy póżniej napiszą ze tyle wypłat jest że znowu cos siadło i kolejny weekend pozniej napisza ze bank cos zrobił i wypłat nie bedzie t ak sobie uskładaja dobra sumkę pożniej sprzedadzą serwer za dobra kase i miesiec czekania na przeniesienie a cały czas kasa leci im do kieszeni :bye:
Awatar użytkownika
iti
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 10
Rejestracja: 11 kwie 2019, 23:32
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Płynność wypłat z SU
11 kwie 2019, 23:55
Kropelka pisze:
Ted Bundy pisze:hahash wy sobie mozecie apelowac, są 'dziewczyny' które w tematach obok piszą, że własnie przez to że strajkujecie Wy, ome mają z dwóch-trzech januszów więcej xD pozdro dla ćwierć tony #bezna #biustwo

Z tym że mają wiecej chętnych to sie nie zgodzę bo sama nie zauważam różnicy oprócz liczyby oglądających ogólnie na SU, ale mniej nadających = mniej oglądających portal traci=my tracimy

heheh no jak patrzysz tylko na te czynniki ze cipką swiece i sie zgadza zeton to graty xd poczytaj posty tymiego. Daje na to 90 % ze jego hipoteza jest trafna
Pozdrawiam Hard!
Awatar użytkownika
wiktorlewatywakrkLGBT+-x/
Night's Watch
Night's Watch
Posty: 310
Rejestracja: 11 lis 2016, 16:45
Podziękował: 54 razy
Podziękowano mu: 109 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Haseki__
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Płynność wypłat z SU
11 kwie 2019, 23:58
Jak dla mnie to zwyczajna kpina, a wpis "w pierwszej połowie nowego tygodnia" to jakaś totalna kpina z osób zarabiających na portalu,
jeśli idzie o sprawy finansowe wymagana jest precyzja i powinni podać dokładną datę.
Najnowszy komunikat zamieszczony na SU przywodzi mi na myśl dyrektora upadającej fabryki proszącego ciągle pracowników o cierpliwość
i obiecującego, że już za miesiąc już pieniądze będą.
Tyle, że w przeciwieństwie do showupa pracownicy fabryki mogą iść do Sądu Pracy i liczyć na wsparcie związków zawodowych.
A w przypadku Showupa gdy nie wiadomo kto właściwie jest właścicielem spółki i nie ma żadnych umów na piśmie są marne szanse
na odzyskanie pieniędzy drogą prawną.
Awatar użytkownika
od_taaki
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 240
Rejestracja: 10 paź 2017, 14:30
Podziękował: 227 razy
Podziękowano mu: 40 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ;)
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: od_taaki


PoprzedniaNastępna

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Żetony i wypłaty



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 18 gości