PaulaLaFemmeFatale/AlwaysKissMeGoodnight/BlackMidnightAngel_

Dział na temat naszych pań z showup-a, które robią pokazy dla dorosłych
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv


Widzę że ktoś tu znowu się uaktywnił.
No tak skoro wczoraj dostał kolejne bany i został w brutalny sposób wyjebany z privka na którego ochoty ona nie miała czemu się nie ma co dziwić panu spajkowi zostało tylko forum.
Tutaj będzie się mścił i pisał te swoje rewelacje.
Jak można nisko upaść.
ŻENADA :!: :!: :!: :!:
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3090
Rejestracja: 17 sie 2017, 19:29
Podziękował: 23 razy
Podziękowano mu: 288 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666




Dziadek przestań pić już środki alkohole podobne, każdy kto napisze złe o koliberka jest uważany za Spikla. Masz chyba fobie na jego punkcie. Jesteś ślepym starym konowałem, prawda nie dociera jaki koliberek jest.

Spytaj sie koliberka o impreze w ,bloku co dostała w twarz od jednej koleżanki?
Awatar użytkownika
Inkwizytor
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 20
Rejestracja: 07 kwie 2019, 18:27
Podziękował: 2 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




Inkwizytor,
Starego lisa nie oszukasz.
Wiesz po czym ciebie poznaje.
Po tym twoim ''błyskotliwym'' spojrzeniu o którym ona już kiedyś mówiła :laugh3:
Ps nie jestem jebanym psycholem tak jak ty wiec takie sprawy mnie nie interesują :!: :!:
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3090
Rejestracja: 17 sie 2017, 19:29
Podziękował: 23 razy
Podziękowano mu: 288 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666




Hard, z całym szacunkiem, ale zawsze jak się pisze do Ciebie coś merytorycznego, to od Ciebie jest tylko odpowiedź zawsze w tej samej konwencji i ogranicza się do słowotoku który można dopasować do jednego z poniższych podsumowań.

1. Czepiacie się mnie bo się lubicie czepiać (ale nic do poparcie tej tezy)
2. Kto szkaluje Paule to jest Spikelem (dowodów nie ma, ale przecież nikt inny by o niej źle nie pisał)
3. Mam haki ale ich nie pokaże (brak haków usprawiedliwiam tym że jestem lepszy od reszty i nie robię takich świństw )- to po co je zbierasz??
4. Paula jest super
5. Nie będę odpowiadał bo nie chcę (częściej nie mam co odpowiedzieć, ale napiszę że nie chcę żeby nie wyjść na idiotę)
6. Piszecie o mnie źle bo Was to bawi (też żadnych dowodów)
7. Lubicie oceniać innych (pisanie czegoś szczegółowo i dopytywanie się to nie jest ocenianie, ani czepianie tylko doprecyzowywanie wypowiedzi)
8. Nie obchodzi mnie co o mnie myślicie (to już wiemy, nie musisz tego za każdym razem przypominać, i to Ty pisząc o wszystkich per "przegryw" oceniasz innych.
9. Nie odpiszę, i udam że nie ma tematu.
10. Ja mam rację a to Wy się mylicie (ale nie wiem czemu, po prostu tak mi się wydaje)

Hard , Ty nigdy nie odniosłeś się do niczego, zawsze piszesz ogólnikowo i o niczym, z całym szacunkiem ale Twoje jedyne argumenty to takie ze nie macie racji itp.

Teraz też zaraz napiszesz że Ci dogryzam , albo że to Spajki bo tak, podał byś raz jakiś argument na poparcie tego co piszesz, to może by zaczęli Cie tu traktować poważnie.

I teraz pewnie albo nic nie opiszesz albo wybierzesz coś z powyższej listy i ubierzesz to dziesiątki słów i emotikonek.
Awatar użytkownika
tomoxx
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 1490
Rejestracja: 07 kwie 2019, 06:55
Podziękował: 118 razy
Podziękowano mu: 647 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: tomoxx1




tomoxx,
10 prawd o Hardzie według Tomoxxxa.
Chłopie brawa za twoją przenikliwość i mądrość :good3:
Rozszyfrowałeś mnie jak enigmę.
Polskim kryptologom za brało to trochę więcej czasu.
No ale oni nie byli aż tacy inteligentni jak Ty :!:
Mógł był odnieść się do każdego z tych twoich punktów i z łatwością obalić te twoje '' mądrości''.
Ale co do punktu 4 nie mam zastrzeżeń.
Cała reszta to takie pitu pitu.
A poza tym nie widzę większego sensu wdawanie się w dyskusje z kimś takim przemądrzałym jak ty.
I nie zachowuj się jak by wszystko co tutaj było przez ciebie napisane to były same objawione prawdy.
Bo jesteś tylko człowiekiem i też możesz się mylić :!: :!:
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3090
Rejestracja: 17 sie 2017, 19:29
Podziękował: 23 razy
Podziękowano mu: 288 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666




HardRockCaffe666 pisze:I nie zachowuj się jak by wszystko co tutaj było przez ciebie napisane to były same objawione prawdy.
Bo jesteś tylko człowiekiem i też możesz się mylić


Ja co do tego nie mam wątpliwości, wiem że się mylę i to bardzo często, ale staram się uczyć na błędach. i żeby było jasne, nie robię tu personalnych wycieczek w Twoją stronę jak mogłeś pomyśleć, niestety jestem tak skrzywiony zawodowo ze zawsze szukam rozwiązań które da się poprzeć faktami. Nie narzucam też nikomu na siłę swoich jak to ująłeś "prawd objawionych" po prostu wyrażam swoją opinię na ten temat, w ten sam sposób Ty wyraziłeś swoją pisząc że wg Ciebie jestem przemądrzały. Nie zgadzam się z tym ale nie mam nic do tego że Ty mnie tak odbierasz.

Dobra kończę ten wywód bo się oftop robi. Udanego tygodnia Hard.
Awatar użytkownika
tomoxx
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 1490
Rejestracja: 07 kwie 2019, 06:55
Podziękował: 118 razy
Podziękowano mu: 647 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: tomoxx1




Twoim problem jak koliberka i ciebie ogranicza pewien zakres słów. Tok rozumowanie jest ograniczony strasznie. Wiesz co jest tym najlepsze, to jest cała prawda o koliberku. Trochę jeszcze informacji mam. Może spytasz się koliberka , jaka chorobą weneryczną sie zaraziła na wczasach ? Niech opowie ile wizyt miała u ginekologa :)
Awatar użytkownika
Inkwizytor
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 20
Rejestracja: 07 kwie 2019, 18:27
Podziękował: 2 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




Inkwizytor,
A może tak pogadamy tutaj o twoich chorobach.
O jednej dosyć wstydliwej wiem :biggrin:
Może tak coś o tym :!: :!:
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3090
Rejestracja: 17 sie 2017, 19:29
Podziękował: 23 razy
Podziękowano mu: 288 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666




Inkwizytor pisze:Trochę jeszcze informacji mam

a jakies sensacyjne? bo na razie nuda... Paula byla kurwa z agentury i zaczela mlodo... To jakby wszyscy wiedza od kilku lat... ze miala weneryka? ryzyko zawodowe, bywa...
Zaskocz nas bo inaczej temat nie ruszy z kopyta... przynajmniej dopoki nie bedzie wyplat z SU, bo to tam jest goraco.
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2101
Rejestracja: 08 lis 2015, 16:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1167 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin




Może niech powie jak po mefedronie i wpływem alkocholu jeździła bez prawka ;) Pani porządna :D
Awatar użytkownika
Inkwizytor
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 20
Rejestracja: 07 kwie 2019, 18:27
Podziękował: 2 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




O dżizas Inkwizytor, Ty takie "newsy" rzucasz że to naprawdę jej chyba zszarga reputacje i zniszczy życie :) 40 000 ludzie rocznie w PL jest łapanych bez prawka, ŁAPANYCH! A ilu jeździ dzień w dzień i nigdy nie miało kontroli?
Pamiętaj, że jeżeli życie pluje Ci w twarz to znaczy tylko jedno - nie trafiło w dupę więc teraz będziesz ruchany na sucho
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3148
Rejestracja: 08 lis 2015, 08:42
Lokalizacja: Mielec
Podziękował: 1425 razy
Podziękowano mu: 500 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Niania
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: BRAK




To może powie jak trzy razy z rzędu ślub odwołała w ostatniej chwili z innymi partnerami. Wszystko jest do momentu,asymilację ma opanowaną do perfekcji.
Awatar użytkownika
Inkwizytor
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 20
Rejestracja: 07 kwie 2019, 18:27
Podziękował: 2 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




Inkwizytor pisze:Dziadek przestań pić już środki alkohole podobne, każdy kto napisze złe o koliberka jest uważany za Spikla. Masz chyba fobie na jego punkcie. Jesteś ślepym starym konowałem, prawda nie dociera jaki koliberek jest.

Spytaj sie koliberka o impreze w ,bloku co dostała w twarz od jednej koleżanki?


Oj Michał Michał takie byki "alkochol" to tylko Ty potrafisz robić :laughingnew:
R29
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 648
Rejestracja: 06 gru 2017, 23:51
Podziękował: 114 razy
Podziękowano mu: 172 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




Inkwizytor to chyba jednak nie jest spikel, który często gęsto używał słów, których znaczenia nie znał i komicznie to wyglądało jak próbował robić z siebie yntelektualyste, a ten jednak pisze składnie to jakiś inny nowy/stary stalker
LEON LXIX




Kurde te haki na Paule to słabe takie jakieś. Człowieku Inkwizytorze może masz jakieś newsy o tym czy była w mafii vatowskiej, wyłudzała pieniądze na wnuczkę. Może chociaż kogoś zamordowała i zakopała w lesie? Nie podajesz nic o czym większość tu by nie wiedziała.
grac
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 559
Rejestracja: 24 lut 2017, 07:31
Podziękował: 257 razy
Podziękowano mu: 357 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: b
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




To jest napewno Spajki. Już przestał się starać i znowu piszę jak niedorozwinięty. Przestańcie pisać że to nie on bo każdy kto śledził ten temat to odrazu widzi że to on. Sposób pisania nie tak łatwo zmienić szczególnie jak się jest debilem z dysleksją to wcześniej czy później ta dysleksja wyjdzie w nowym style też. Dziadek Hard aż taki głupi jednak nie jest a raczej nawet małpa by się połapała że to Spajkel
"Lepiej patrzeć na to czego nie możesz bzyknąć, niż bzyknąć to na co nie możesz patrzeć "
Awatar użytkownika
Sir86
Night's Watch
Night's Watch
Posty: 591
Rejestracja: 08 lis 2015, 10:30
Podziękował: 48 razy
Podziękowano mu: 109 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: żadna
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:




jay pisze:Inkwizytor to chyba jednak nie jest spikel, który często gęsto używał słów, których znaczenia nie znał i komicznie to wyglądało jak próbował robić z siebie yntelektualyste, a ten jednak pisze składnie to jakiś inny nowy/stary stalker

Tęsknię za:
"Panie Ruger wypraszam sobie te KALAUMNIE wobec mojej osoby"
A tu "klasyczyny" Spikel tak średnio raz co 2-3 miesiące:
"Chciałbym Paulę tutaj przeprosić za wpis który udzieliłem bo była to prywatna rozmowa która treść nie powinna wypłynąć na światło dziennie . W tej kwesti zachowałem sie karygodnie ale wszystko robiłem dlatego żeby jej pomuc i tym to było spowodowane . Przepraszam" :mrgreen:
Awatar użytkownika
SokratesNauczycielPlatona
SU-holik
SU-holik
Posty: 153
Rejestracja: 06 kwie 2019, 09:12
Podziękował: 350 razy
Podziękowano mu: 227 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




Oj tam... Inkwizytor to po prostu kolejny zraniony/wydymany zakochaniec szukajacy zemsty. Tyle ze jak zwykle slabo wychodzi. Sensacje takie ze nawet Rysiek Cebula nic by z tego w "Uwadze" nie wycisnal...
Troche to zabawne bo jak sie zaslepionym ulungom w stadium zakochania tlumaczylo po sto razy na forum ze Paula ma za soba bogata historie i to nie jest material na Matke Polkę to było oburzenie ze my chuja wiemy. Teraz przychodzi taki koles i probuje zrobic sensacje stulecia z czegos o czym wszyscy wiedza od dawna. i Zdziwiony ze nikogo jego odkrycie nie rusza...
No wow qrwa! ziemia jest okrągła!
Gdyby chociaz powiedzial ze ona ma dziecko z Ojcem derechtorem zrobione na tylnym siedzeniu Maybacha to byloby jakies zainteresowanie... a tak to lipa, nuda i jeszcze raz lipa.
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2101
Rejestracja: 08 lis 2015, 16:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1167 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin




Bugahaha dziadek - korek w dupala i kwiczysz jak zarzynana świnka :))))))))



www.ShowUpTV.blog
Awatar użytkownika
krzycho800
SU-holik
SU-holik
Posty: 190
Rejestracja: 15 cze 2016, 12:55
Podziękował: 6 razy
Podziękowano mu: 5 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Neline i Maua_Zua
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Made




Czuje potencjal na odbudowanie 500 stron raz dwa mimo straty calego roku :D
Swoja droga w kwestii wenerykow przez ktore trzeba latac do cipologa/ chujologa ladnych kilka razy to przychodzi mi na mysl tylko kilka i zadna nie jest "fajna", ale dzieki Bogu mnie jako typowego SU walikonia/ ulunga/ zjeba itd... ominely tego typu atrakcje :D


https://showup24.tv/BlackMidnightAngel_
https://showup24.tv/profile/BlackMidnightAngel_
Awatar użytkownika
bomba122
SU-holik
SU-holik
Posty: 92
Rejestracja: 25 maja 2017, 23:59
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 12 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Relax_Na_Su


PoprzedniaNastępna

Wróć do Kobiety - Pokazy 18+



Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 174 gości