Płynność wypłat z SU

Dział poświęcony specjalnie dla żetonów i wypłat.
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
Re: Płynność wypłat z SU
18 kwie 2019, 10:30


Jedyne co pozostaje,to mieć nadzieję,że właściciel SU ogląda "Grę o Tron" i jest fanem Lannisterów...bo jak wiemy-
"A Lannister always pays his debts"
Awatar użytkownika
SokratesNauczycielPlatona
SU-holik
SU-holik
Posty: 153
Rejestracja: 06 kwie 2019, 09:12
Podziękował: 350 razy
Podziękowano mu: 227 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Płynność wypłat z SU
18 kwie 2019, 10:34


Bardzo mało transmisji,nie ma w czym wybierać.Z moich ulubionych modelek żadna nie nadaje.Mam nadzieję,że showup szybko wypłaci zaległe pieniądze.
Awatar użytkownika
Forumowicz
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 13
Rejestracja: 12 kwie 2019, 11:17
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Płynność wypłat z SU
18 kwie 2019, 10:36


Trochę z innej beczki dla beki ;) Jakieś 3 tygodnie kilka razy w ciągu godziny wyłączano i za chwilkę włączano prąd ,coś tam naprawiali...ale po tym włączam kompa,chcę wejść na SU,a tu komunikat ,że strona wymaga zbyt dużo czasu na odpowiedź,na forum to samo....mówię serio się zawinęli hahaha:):):) Ale zresetowałam router po ochłonięciu i poszło ;)
Wczoraj podczas pamiętnej transmisji u naszej koleżanki,któraś stwierdziła,że już na nic nas nie stać, mamy tylko wodę w kranie....kuźwa a ja akurat miałam awarię więc nawet wody nie miałam:):):):)
I nie wiedzieć czemu nadal mam humor:):):)
Awatar użytkownika
KaFka
SU-holik
SU-holik
Posty: 98
Rejestracja: 28 gru 2017, 15:24
Podziękował: 27 razy
Podziękowano mu: 37 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ;)
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Płynność wypłat z SU
18 kwie 2019, 10:37


SokratesNauczycielPlatona pisze:Jedyne co pozostaje,to mieć nadzieję,że właściciel SU ogląda "Grę o Tron" i jest fanem Lannisterów...bo jak wiemy-
"A Lannister always pays his debts"

Pewnie trzepie na widok Kalisi na jej widok sama z palca strzelam
Awatar użytkownika
Przyjazna
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 508
Rejestracja: 30 sie 2016, 07:16
Podziękował: 13 razy
Podziękowano mu: 103 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Wpisz nick
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Płynność wypłat z SU
18 kwie 2019, 10:37


Następny komunikat będzie brzmiał: "Wypłaty na pewno ruszą po świętach". Tylko jeszcze nie wiemy których...
Awatar użytkownika
maxim
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 246
Rejestracja: 13 lis 2015, 19:37
Podziękował: 26 razy
Podziękowano mu: 45 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Płynność wypłat z SU
18 kwie 2019, 10:48


maxim pisze:Następny komunikat będzie brzmiał: "Wypłaty na pewno ruszą po świętach". Tylko jeszcze nie wiemy których...


tych w 2145... jprdl serio? jeszcze wam się chce? :dontknow:
https://suzybloow.com

:cycuszki: https://onlyfans.com/suzybloow :cycuszki:



niegrzeczny snapchat-zapytaj w pw :*
Awatar użytkownika
Kropelka
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 450
Rejestracja: 27 paź 2015, 19:49
Lokalizacja: piwnica
Podziękował: 180 razy
Podziękowano mu: 107 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: .
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: SuzyBloow


Re: Płynność wypłat z SU
18 kwie 2019, 11:10


Pamiętaj, że jeżeli życie pluje Ci w twarz to znaczy tylko jedno - nie trafiło w dupę więc teraz będziesz ruchany na sucho
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3148
Rejestracja: 08 lis 2015, 08:42
Lokalizacja: Mielec
Podziękował: 1425 razy
Podziękowano mu: 500 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Niania
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: BRAK


Re: Płynność wypłat z SU
18 kwie 2019, 11:18


Kropelka pisze:
maxim pisze:Następny komunikat będzie brzmiał: "Wypłaty na pewno ruszą po świętach". Tylko jeszcze nie wiemy których...


tych w 2145... jprdl serio? jeszcze wam się chce? :dontknow:


Zawsze... Komunikat dobry, jak każdy inny wydany ostatnio przez SU, po których większość z was wierzy, że teraz to już na pewno, że zaraz, za chwilę, jutro, pojutrze...
Awatar użytkownika
maxim
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 246
Rejestracja: 13 lis 2015, 19:37
Podziękował: 26 razy
Podziękowano mu: 45 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Płynność wypłat z SU
18 kwie 2019, 11:18


Przyjazna pisze:Ciekawa jestem co powiedzą Panowie jak już wypłacą nam pieniądze i gdzie swoje teorie, że portal zdechł będą umieszczać


ja Cięgle uważam że wypłacą, mam może trochę większe wątpliwości niż wcześniej, ale w dalszym ciągu jestem zdania że to nie jest firma krzak tylko duża spółka która ma tak skonstruowany regulamin żeby trudno było do nich dotrzeć podmiotom prywatnym, chcącym ich pozywać itp, (w razie pozwów za nagrywanie, jakby się nieletni pojawili itp.) skarbówka i banki mają swoje dojścia itp.

Więc jestem jak najdalej od zdania że portal zdycha. Za niewiarygodnego też go nie uważam, jest prowadzony tak dobrze że ciężko dotrzeć do właścicieli. Ja jeśli nawet by się okazało ze tego co mają wypłacić nie wypłacą, po to tylu latach działalności nie powiem że to była firma krzak. Max 20% daję na to że właściciel zabiera swoje zabawki i wyciąga teraz ile się da, ale jeśli nawet tak, to robi to bardzo przemyślanie. Tak jak pisał bomba wcześniej, nie zakłada się spółek na słupów (nawet tych LLC ) na więcej niż klika miesięcy. SU to warta kilka milionów podmiot. Po zasięgnięciu informacji u znajomych którzy bardziej się na finansach takich spółek znają, ciągle obstaję że wypłaty będą, ale obstawiam że jednak po majówce.
Awatar użytkownika
tomoxx
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 1490
Rejestracja: 07 kwie 2019, 06:55
Podziękował: 118 razy
Podziękowano mu: 647 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: tomoxx1


Re: Płynność wypłat z SU
18 kwie 2019, 11:22


ruger44,
Człowieku po .. uja ty pisze tutaj te swoje głupoty :shock2:
I tak ciebie nikt na serio nie traktuje.
Od tego ciągłego i monotonnego wciskania w robocie guzików w głowie masz niezły BURDEL :!: :!:
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3090
Rejestracja: 17 sie 2017, 19:29
Podziękował: 23 razy
Podziękowano mu: 288 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


Re: Płynność wypłat z SU
18 kwie 2019, 11:32


Panie Ruger44, skąd w panu tyle jadu? Nie rozumiem niektórych osób wypowiadających się tutaj. Podkręcają sytuacje jakby sprawiało im to satysfakcję...
Awatar użytkownika
blackk
SU-holik
SU-holik
Posty: 77
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:08
Podziękował: 18 razy
Podziękowano mu: 28 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Płynność wypłat z SU
18 kwie 2019, 11:36




Oficjalne? Podaj źródło informacji
Awatar użytkownika
Przyjazna
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 508
Rejestracja: 30 sie 2016, 07:16
Podziękował: 13 razy
Podziękowano mu: 103 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Wpisz nick
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Płynność wypłat z SU
18 kwie 2019, 11:44


Przyjazna pisze:


Oficjalne? Podaj źródło informacji


Chodzi mu o to, że miał od 1 kwietnia moderatora na forum i zielony kolor nicka, ARMIN stwierdził że się nie sprawdził i mu to zabrał. To tyle jeśli chodzi o rezygnację z usług moderacji. Admin zrezygnował z moderatora Rugra44 na forum to wszystko :)

Ale fakt pisanie takich głupot jest bez sensu i nikomu nie służy.

Jak beznadzieja pozwoli (bo pisałem jej to na PW ) to mogę się podzielić z Wami moim przemyśleniami na ten temat (Beza tematy poza tym co sądzę o tej sytuacji oczywiście wytnę :) )
Awatar użytkownika
tomoxx
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 1490
Rejestracja: 07 kwie 2019, 06:55
Podziękował: 118 razy
Podziękowano mu: 647 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: tomoxx1


Re: Płynność wypłat z SU
18 kwie 2019, 12:06


**Pokaż Spoiler**
tomoxx pisze:
Przyjazna pisze:Ciekawa jestem co powiedzą Panowie jak już wypłacą nam pieniądze i gdzie swoje teorie, że portal zdechł będą umieszczać


ja Cięgle uważam że wypłacą, mam może trochę większe wątpliwości niż wcześniej, ale w dalszym ciągu jestem zdania że to nie jest firma krzak tylko duża spółka która ma tak skonstruowany regulamin żeby trudno było do nich dotrzeć podmiotom prywatnym, chcącym ich pozywać itp, (w razie pozwów za nagrywanie, jakby się nieletni pojawili itp.) skarbówka i banki mają swoje dojścia itp.

Więc jestem jak najdalej od zdania że portal zdycha. Za niewiarygodnego też go nie uważam, jest prowadzony tak dobrze że ciężko dotrzeć do właścicieli. Ja jeśli nawet by się okazało ze tego co mają wypłacić nie wypłacą, po to tylu latach działalności nie powiem że to była firma krzak. Max 20% daję na to że właściciel zabiera swoje zabawki i wyciąga teraz ile się da, ale jeśli nawet tak, to robi to bardzo przemyślanie. Tak jak pisał bomba wcześniej, nie zakłada się spółek na słupów (nawet tych LLC ) na więcej niż klika miesięcy. SU to warta kilka milionów podmiot. Po zasięgnięciu informacji u znajomych którzy bardziej się na finansach takich spółek znają, ciągle obstaję że wypłaty będą, ale obstawiam że jednak po majówce.


tomoxx, podobnie uważam i ja.
showup i inne dobrze rozwinięte seks-kamerki to statki, które nie tak łatwo zatopić... (mimo wszystko).
punkt widzenia się zmienia zależnie od stanu w kieszeniach
Awatar użytkownika
msn
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3587
Rejestracja: 05 lis 2015, 19:35
Lokalizacja: San Escobar
Podziękował: 471 razy
Podziękowano mu: 352 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: EwaKopacz
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: kliknij tutaj


Re: Płynność wypłat z SU
18 kwie 2019, 12:07


hehe pisz tomoxx, ja tutaj nie jestem żadną figurą, lubie jednak miec oddzielone informacje od śmietnika który sie tu zrobił, dlatego o ciekawe informacje pytam na pw sensownych użytkowników ;)
Awatar użytkownika
beznadzieja
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 351
Rejestracja: 23 paź 2016, 10:28
Podziękował: 70 razy
Podziękowano mu: 141 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: xd
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Re: Płynność wypłat z SU
18 kwie 2019, 12:12


Szczerze mówiąc to zaniepokoił mnie trochę ten komunikat o banku, z jednej strony jest to sytuacja która się może zdarzyć, banki kontrolują swoich klientów. Ale ja na ich miejscu bym puścił coś mniej szczegółowego, tym bardziej że raczej większość na SU ma tylko taką wiedzę o działaniu banków która jest potrzeba do wchodzenia na swoje konto. Z rzeczy które mnie uspokajają to jest to że nawet jak dali taki komunikat, to bardzo prawdopodobne jest to że zmieniają bank lub nazwę spółki i stąd ta kontrola. To nawet się w całość układa, że mają nowy bank, wysyłają nagle dużo pieniędzy do polskiego banku pieniądze z USA które na ich kontach się pojawiły za od firmy pośredniczącej przelewami przez internet. Bank ma informacje jaka to jest działalność więc patrzy na to podejrzliwie, czy te pieniądze nie pochodzą z szarej strefy, tak analizując, to może się boją ze nadające są niepełnoletnie, i że wtedy te środki są z przestępstwa itp. Podejrzeń może być dużo. To że mamy do czynienia z bankiem polskim i spółką z USA też nie pomaga w terminach, bo pewnie wszystkie dokumenty wyjaśniające jakie daje tamten bank muszą być tłumaczone itp, to wymaga czasu. Ponoć był taki problem kilka lat temu jak się przenosili do innego kraju. To jest to wszystko co mnie nastawia pozytywnie. Z negatywnych stron, to taki komunikat jaki dają jest dziwny , bo pisanie o problemach z bankiem nikogo nie uspokoiło raczej. No i zawsze jest taka opcja że np właściciel zmarł i wtedy trzeba zrobić postępowanie kto może tym zarządzać itp, albo że jednak stwierdził że zawija portal i ucieka z kasą, lub że otwiera nowy. W bankructwo nie wieżę, bo to za duży portal. Też mając spółkę LLC nie płaci podatku dochodowego więc to może nasz skarbowy chce trochę z tortu dla siebie. Osobiście wierzę w opcję ze zmianą banku lub danych. Ale ponieważ nie mamy żadnych informacji wiarygodnych ze środka SU (modów i tego co piszę nie liczę) to szanse na to że coś się stało i nie wypłaca są wg mnie na max 20%

Ja liczę że to ruszy po majówce, choć do majówki albo i do świąt będzie się musiał pojawić nowy komunikat, bo ten bankowy jak wpisali tam datę tyle nie powinien wisieć. Bo z każdym dniem będzie bardziej stresował. I jakby to wszystko miało się zawalić, (w co nie wierzę) to raczej jebnie to do końca miesiąca, jeśli się zamykają, to takiego dogorywającego trupa do połowy maja nie będę mieli jak reanimować.
Awatar użytkownika
tomoxx
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 1490
Rejestracja: 07 kwie 2019, 06:55
Podziękował: 118 razy
Podziękowano mu: 647 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: tomoxx1


Re: Płynność wypłat z SU
18 kwie 2019, 12:27


tomoxx,
Nie lubię czytać twoich wypowiedzi wybacz no za bardzo się rozwijasz rozumiem umysł humanistyczny ale to co piszesz ma sens
Awatar użytkownika
Przyjazna
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 508
Rejestracja: 30 sie 2016, 07:16
Podziękował: 13 razy
Podziękowano mu: 103 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Wpisz nick
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Płynność wypłat z SU
18 kwie 2019, 12:29


tak tak kolega tomoxx, lubi sie rozpisywać ;) ale ma bardzo duza wiedze ekonomiczną. Wiedze na temat funkcjonowania spółek, obrotu pieniędzmi itd. Warto przeczytać co napisał, to są wartościowe informacje.
Awatar użytkownika
beznadzieja
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 351
Rejestracja: 23 paź 2016, 10:28
Podziękował: 70 razy
Podziękowano mu: 141 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: xd
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Re: Płynność wypłat z SU
18 kwie 2019, 12:30


Ten temat powinien być zamknięty do czasu wznowienia wypłat...
Biustwo


Re: Płynność wypłat z SU
18 kwie 2019, 12:37


No jesli do majówki nie ruszą to i ja się wnerwię, bo wolałabym z luźną głową sobie wyjeżdżać :oops:
https://suzybloow.com

:cycuszki: https://onlyfans.com/suzybloow :cycuszki:



niegrzeczny snapchat-zapytaj w pw :*
Awatar użytkownika
Kropelka
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 450
Rejestracja: 27 paź 2015, 19:49
Lokalizacja: piwnica
Podziękował: 180 razy
Podziękowano mu: 107 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: .
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: SuzyBloow


PoprzedniaNastępna

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Żetony i wypłaty



Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 82 gości