Wybory prezydenckie 2020 !!!

Dział o wszystkim, rozmawiasz o czym tylko chcesz.
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv

Wybory prezydenckie 2020 !!!

Ankieta wygasła 09 maja 2020, 10:23

Andrzej Duda (z poparciem PiS)
6
21%
Małgorzata Kidawa - Błońska - kandydatka Koalicji Obywatelskiej
1
4%
Szymon Hołownia - kandydat bezpartyjny
4
14%
Robert Biedroń - kandydata Lewicy
1
4%
Władysław Kosiniak - Kamysz - kandydat PSL
8
29%
Krzysztof Bosak - kandydat Konfederacji
8
29%
Stanisława Żółtka - kandydatka Kongresu Nowej Prawicy
0
Brak głosów
Marek Jakubiak - kandydat Federacji dla Rzeczpospolitej
0
Brak głosów
Mirosław Piotrowski - kandydat Ruchu Prawdziwa Europa
0
Brak głosów
Paweł Tanajno - kandydat bezpartyjny
0
Brak głosów
 
Liczba głosów : 28

Obrazek
Jaka szkoda :cray:
W dzisiejszych trudnych czasach dla KO każdy głos jest na wagę złota.
Bo porażka z dobrym wynikiem to nie porażka :sarcastic:
https://fakty.interia.pl/raporty/raport ... Id,4465260
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3119
Rejestracja: 17 sie 2017, 20:29
Podziękował: 46 razy
Podziękowano mu: 291 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


Na to własnie najbardziej liczy PiS - że zawiedzeni wyborcy opozycji "zostaną w domach" (cięzko mówić o "zostaniu w domu" w sytuacji, kiedy głosuje się korespondencyjnie :) a moherowe bereciki i renciści tłumnie polecą do skrzynek z karnie wypełnionymi listami poparcia dla Adriana. Ale nawet gdyby tak się nie stało, nawet gdyby PO udało się zmobilizować swoich i innych opozycyjnych wyborców do tłumnego wrzucania karteczek - to przy takiej zerowej kontroli nad pakietami i takim rozciągnięciu w czasie wyrównanie wyniku Adriana do sondażowych i "zgubienie" kart innych kandydatów będzie tylko formalnością, zwłaszcza że już teraz wylicza się, że sprawdzenie kart zajmie minimum 3 tygodnie
Pamiętaj, że jeżeli życie pluje Ci w twarz to znaczy tylko jedno - nie trafiło w dupę więc teraz będziesz ruchany na sucho
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3148
Rejestracja: 08 lis 2015, 09:42
Lokalizacja: Mielec
Podziękował: 1425 razy
Podziękowano mu: 500 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Niania
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: BRAK


Czaskosky i młodzi KODziarze pewnie już się namawiają w swoich Vege-restauracyjkach, jak po oddaniu głosu, do koperty napluć i nakichać, może w ten sposób zarazi się poł Polski, a winę zwali na rząd. Dlatego wybory powinny się odbyć w normalnej formie 10 maja. nie widzę żadnej możliwości zarażenia się, gdy wszyscy chodzą w maskach i rękawiczkach. W Polsce się walczy z koroną tak, jak z alkoholizmem, że mamy największą liczbę monopolowych 24h w Europie. Czyli mogę kupić w kazdej chwili flachę, łazić cały dzień po sklepie, a nie mogę oddać głosu, co zajęłoby max minutę czasu. Ale podoba mnie się ta opcja ''bojkotu wyborów'', kolejna forma samozaorania, podoba mi się, jak łażą po radiach i telewizjach te głupie baby z łopozycyji i beczą: KACZYŃSKI DĄŻY DO ZWYCIĘSTWA !!...Chlip, Chlip, Chlip... A do czego kurwa ma dążyć? W polityce jak w życiu, wygrywa ten, który chce i umie. Jarek nie ma po prostu z kim przegrać, i z tego mam niezłą bekę :punk:
More Beer
Awatar użytkownika
Mr. Bungle
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 276
Rejestracja: 09 kwie 2019, 16:38
Lokalizacja: Międzyzdroje
Podziękował: 91 razy
Podziękowano mu: 104 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Bluzqjący.
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


W sumie, po przemysleniu, jestem jak najbardziej za tym zeby te wybory sie odbyly. Po pierwsze.. jesli wzrosnie po wyborach liczba zarazonych -> wina PiSu, jesli nie to jebac korone...
Po drugie... wiadomka ze Adrian wygra wybory, nawet jeli odbylyby sie sporo pozniej... i bardzo dobrze, maja wiekszosc w sejmie, maja prezydenta, maja monopol na wladze... niech zademonstruja jakpieknie poradza sobie z rzadzeniem "po koronie" bo w okresie koniunktury bylo stosunkowo latwo. Oni sami sobie szykuja taczki. Jesli do kolejnych wyborow pojawi sie jakas rozsadna opozycja, to wygrana bedzie miec w rekawie, a PIS w opozycji bedzie plakal nad wszystkimi zmianami jakie przeprowadzili w sadownictwie, prokuraturach, itd. To jest dobra bron gdy oni maja ja w rekach, ale niech sie licza z tym ze kiedys przeciwnik moze wyrwac im te bron z reki...
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2104
Rejestracja: 08 lis 2015, 17:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1171 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin


Hard jak się czujesz z tym, że władza rzuca Twoimi danymi na lewo i prawo, a ty nie możesz nic z tym zrobić?
Digi


Skoro jego zdjęcia śmigały w necie to taka drobnostka jak Pesel nie ma znaczenia. :D
grac
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 559
Rejestracja: 24 lut 2017, 08:31
Podziękował: 257 razy
Podziękowano mu: 357 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: b
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


gracjano, hahahahaha
Digi


Taaaa śmieje się ta której filmu latają w necie z twarzą się wie :sarcastic:
Więc zastanów się zanim zaśmiejesz się z innych.
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3119
Rejestracja: 17 sie 2017, 20:29
Podziękował: 46 razy
Podziękowano mu: 291 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


HardRockCaffe666 pisze:Taaaa śmieje się ta której filmu latają w necie z twarzą się wie :sarcastic:
Więc zastanów się zanim zaśmiejesz się z innych.

Co? xD
Czy Ty naprawdę porownujesz moje świadome decyzje do tego, że rząd udostępnia moje dane bez mojej zgody?
Digi


DigitusMedius,
A czy ty nie rozumiesz że twoje dane zostaną wykorzystane żebyś mogła spełnić swój obywatelski obowiązek.
No tak widzę że głosowanie to dla Ciebie jakiś wielki problem :sarcastic:
Możesz być spokojna żadna firma sprzedająca garnki nie wejdzie w ich posiadanie.
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3119
Rejestracja: 17 sie 2017, 20:29
Podziękował: 46 razy
Podziękowano mu: 291 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


Jesteśmy spokojni, dane na pewno są w jakimś pliku .txt na pulpicie komputera u Pani Grażynki naczelniczki poczty, tam są 100% bezpieczne :)
Pamiętaj, że jeżeli życie pluje Ci w twarz to znaczy tylko jedno - nie trafiło w dupę więc teraz będziesz ruchany na sucho
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3148
Rejestracja: 08 lis 2015, 09:42
Lokalizacja: Mielec
Podziękował: 1425 razy
Podziękowano mu: 500 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Niania
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: BRAK


1. Wybory powinny być tajne.
2. RODO
3. Wybory powinny być przesunięte.
4. Jako osoba z astmą oskrzelową, alergią i anemią nie zamierzam ryzykować swoim życiem i zdrowiem tylko dlatego, że banda debili chce utrzymać się przy władzy.

Kurwa zamiast wiecznie odpowiadać "ALE" przyznałbyś w końcu, że twoja ukochana dyktatorska partia popełnia błędy.
Jestem młodsza od Ciebie o dobre 40 lat, a potrafię przyznać się do błędu, bo jestem pierdolonym człowiekiem, a człowiek nie jest nieomylny.
Digi


HardRockCaffe666,

W tym wszystkim najgorsze jest to że rządzący chcą nas zmusić do wyborów, normalnie nie ma obowiązku na nie iść, tu chcą nas zmusić bo się boją że zagłosuje np 20% albo mniej i będzie to wyglądało słabo politycznie.
Awatar użytkownika
tomoxx
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 1495
Rejestracja: 07 kwie 2019, 07:55
Podziękował: 118 razy
Podziękowano mu: 649 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: tomoxx1


DigitusMedius pisze:Kurwa zamiast wiecznie odpowiadać "ALE"


do tego musisz przywyknąć, Hard ma taki styl pisania,

i nie nakręcaj się na dyskusję, najlepiej przedstawić kontr argumenty zebrane do kupy i potem już się nie wdawać w dyskusję, serio, wielu próbowało, w kwestii PiS go nie przekonasz, a jak już pokarzesz czarno na białym że opowiada bzdury to napisze że może pisać co chce, bo to jego temat, albo że głupoty pisze jak inni. Taki jest Hard, im szybciej to zrozumiesz to tym spokojniejsza będziesz, nie przekonasz go że PiS robi wszystko by utrzymać się u władzy, bo nakręca ich nienawiść do PO (zresztą PO tak samo) dlatego najlepsze wyjście dla Kraju to inna partia u władzy, takie SLD-PSL było by fajną alternatywą :)
Awatar użytkownika
tomoxx
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 1495
Rejestracja: 07 kwie 2019, 07:55
Podziękował: 118 razy
Podziękowano mu: 649 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: tomoxx1


DigitusMedius pisze:4. Jako osoba z astmą oskrzelową, alergią i anemią nie zamierzam ryzykować swoim życiem i zdrowiem tylko dlatego, że banda debili chce utrzymać się przy władzy.

Rozumiem Twoje obawy bo jesteś w grupie podwyższonego ryzyka i w Twoim przepadku pewno łagodnie byś nie chorowała.
A w najgorszym przypadku mogłoby to się skończyć śmiercią.
No cóż partia rządząca bierze na siebie spore ryzyko.
Jak dla mnie to te wybory mogłyby odbyć się w innym terminie mniej ryzykownym.
Tylko jest sporo pytań.
Co z konstytucją ,kiedy ryzyko zachorowań będzie mniejsze itp itd.
Jak to zrobić żeby wszystko miało ręce i nogi :!: :!:
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3119
Rejestracja: 17 sie 2017, 20:29
Podziękował: 46 razy
Podziękowano mu: 291 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


HardRockCaffe666 pisze:
DigitusMedius pisze:4. Jako osoba z astmą oskrzelową, alergią i anemią nie zamierzam ryzykować swoim życiem i zdrowiem tylko dlatego, że banda debili chce utrzymać się przy władzy.

Rozumiem Twoje obawy bo jesteś w grupie podwyższonego ryzyka i w Twoim przepadku pewno łagodnie byś nie chorowała.
A w najgorszym przypadku mogłoby to się skończyć śmiercią.
No cóż partia rządząca bierze na siebie spore ryzyko.


Obrazek
Pamiętaj, że jeżeli życie pluje Ci w twarz to znaczy tylko jedno - nie trafiło w dupę więc teraz będziesz ruchany na sucho
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3148
Rejestracja: 08 lis 2015, 09:42
Lokalizacja: Mielec
Podziękował: 1425 razy
Podziękowano mu: 500 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Niania
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: BRAK


HardRockCaffe666 pisze:DigitusMedius,
A czy ty nie rozumiesz że twoje dane zostaną wykorzystane żebyś mogła spełnić swój obywatelski obowiązek.

Jedynym obywatelskim obowiazkiem kazdego dobrego forumowicza jest zajebac Hardowi sztacheta w leb... i nie masz nawet co protestowac, bo mamy podobno demokracje i jestem święcie przekonany ze taka jest wola ludu... gdybys mial watpliwosci to mozna zrobic demokratyczna ankiete w tej kwestii.
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2104
Rejestracja: 08 lis 2015, 17:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1171 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin


Dajcie mi tego moda, bo nie zdzierżę Tej propagandy.
Digi


A tu coby trochę ostudzić temperaturę dyskusji...

:dance3: :dance3: :dance3:
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3119
Rejestracja: 17 sie 2017, 20:29
Podziękował: 46 razy
Podziękowano mu: 291 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


DigitusMedius pisze:3. Wybory powinny być przesunięte.
4. Jako osoba z astmą oskrzelową, alergią i anemią nie zamierzam ryzykować swoim życiem i zdrowiem tylko dlatego, że banda debili chce utrzymać się przy władzy.

Jestem młodsza od Ciebie o dobre 40 lat, a potrafię przyznać się do błędu, bo jestem pierdolonym człowiekiem, a człowiek nie jest nieomylny.


Na kiedy przesunięte? jak będzie więcej zakażeń? robić teraz póki jest mimo wszystko mało. Państwo nie może funkcjonować bez prezydenta, nie przewiduje tego konstytucja. Z koroniakiem będziemy się jebać jeszcze z rok i trzeba się do tego przyzwyczaić.

Po drugie, ryzykujesz codziennie wychodząc z chałupy, no bo wychodzisz prawda? Co za różnica czy idziesz do Biedronki po mięso czy apteki po lek czy zagłosować? Po prostu, tak jak innym chodzi Ci o dym... W ogóle przypomina mi to wszystko, blokadę sejmu w grudniu parę lat temu, jak inicjator całego zamieszania, Rysiek potem olał cały ten protest i poleciał na Maderę podupczyć. A gruba jak wentyl Lubnauer, twierdziła, ''to był wyjazd psłużbowy', po czym zaraz uciekła z tonącej szalupy do PEŁO. No z kim Jarek ma przegrać :?: , z bandą nieudaczników co nie ma programu,? ani to liberalizm ani socjalizm, sami nie wiedzą czego chcą, jednego to na pewno, powrotu na stołki. Jarek stworzył zdyscyplinowane wojsko, ma socjalny program jak całe EU, ma target, plan i ludzi od tego, ludzie to kupili i dziadek zgarnia całą pulę... Bo czy to będzie parta, czy drużyna sportowa czy własna firma, to każdy głupek wie, że musi być silna ręka, dyscyplina i STRATEGIA, inaczej wszystko po jakimś czasie się rozpierdala... czy to będzieta prowadzić Żabkę czy partię polityczną. On za długo siedzi w polityce, aby tego nie wiedzieć...

A tak na marginesie, wszystkim tym, co mówią, że Duda to długopis Kaczynskiego, przypomnę, że Kaczka z nim widzi się może raz do roku i tak naprawdę go nienawidzi, o czym niejednokrotnie pisała... Wyborcza. Właśnie dlatego, że nie podpisuje wszystkich jego ustaw.
https://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci ... ydent.html

Po trzecie,....to by wychodziło, ża Hard ma z 65 lat :rofl: ...
More Beer
Awatar użytkownika
Mr. Bungle
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 276
Rejestracja: 09 kwie 2019, 16:38
Lokalizacja: Międzyzdroje
Podziękował: 91 razy
Podziękowano mu: 104 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Bluzqjący.
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


PoprzedniaNastępna

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Off topic



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość