Wybory prezydenckie 2020 !!!

Dział o wszystkim, rozmawiasz o czym tylko chcesz.
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv

Wybory prezydenckie 2020 !!!

Ankieta wygasła 09 maja 2020, 10:23

Andrzej Duda (z poparciem PiS)
6
21%
Małgorzata Kidawa - Błońska - kandydatka Koalicji Obywatelskiej
1
4%
Szymon Hołownia - kandydat bezpartyjny
4
14%
Robert Biedroń - kandydata Lewicy
1
4%
Władysław Kosiniak - Kamysz - kandydat PSL
8
29%
Krzysztof Bosak - kandydat Konfederacji
8
29%
Stanisława Żółtka - kandydatka Kongresu Nowej Prawicy
0
Brak głosów
Marek Jakubiak - kandydat Federacji dla Rzeczpospolitej
0
Brak głosów
Mirosław Piotrowski - kandydat Ruchu Prawdziwa Europa
0
Brak głosów
Paweł Tanajno - kandydat bezpartyjny
0
Brak głosów
 
Liczba głosów : 28

Mr. Bungle pisze:[ Obrazek ]

Aha... i Gdzie są te dwie Polski, bo ja nie widzę :haha:


Nie no....zalezy jaka se mape wezmiesz...
Obrazek
No i umowmy sie... wyniki procentow obydwu kandydatow tak niewiele sie roznia ze trudno nie widziec ze mamy dwie Polski...

Jak mam byc szczery to w sumie sie ciesze ze zwyciestwa Dudy :yes4: Trzasku byl bardzo chujowym kandydatem, nijakim, "z lapanki", oczywistym jest ze conajmniej polowa glosow ktore zebral to nie glosy na niego tylko przeciwko PiSowi. A PiS ma praktycznie cala wladze w rekach i niech teraz pokazuje na co go stac... przynajmniej nie bedzie pierdolenia za 2-3 lata ze "chcielismy ale totalna opozycja blokowala". Mamy teraz najprawdziwsza Polske Ludowa.... "lud" robotniczo-rolny wybral swojego prezydenta, teraz niech tylko od niego wymaga.
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2104
Rejestracja: 08 lis 2015, 17:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1171 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin


No już bardziej chujowej mapy nie dało się wziąć.... :lol: :lol: :lol: , tylko ta z TVNu do dzielenia Polaków.... Dziel i Rządź jak powiedział klasyk.

Moja chociaż z podziałem na gminy, powiaty etc.
More Beer
Awatar użytkownika
Mr. Bungle
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 276
Rejestracja: 09 kwie 2019, 16:38
Lokalizacja: Międzyzdroje
Podziękował: 91 razy
Podziękowano mu: 104 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Bluzqjący.
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Mr. Bungle pisze:tylko ta z TVNu do dzielenia Polaków

Komuś chyba zależy na tych iluzorycznych podziałach.
Nie ma to przecież jak skłócić Polaków.
Nie ma żadnego podziału to lipa i tyle.
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3117
Rejestracja: 17 sie 2017, 20:29
Podziękował: 46 razy
Podziękowano mu: 291 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


To ja spróbuje to co komin, starał się wam wytłumaczyć przekazać bez map. 51% za obecnym prezydentem 49% przeciw. No jak to nie jest podział prawie na pół to powinni Wam podstawy matematyki jeszcze raz wpoić.
Awatar użytkownika
tomoxx
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 1495
Rejestracja: 07 kwie 2019, 07:55
Podziękował: 118 razy
Podziękowano mu: 649 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: tomoxx1


tomoxx pisze:To ja spróbuje to co komin, starał się wam wytłumaczyć przekazać bez map. 51% za obecnym prezydentem 49% przeciw. No jak to nie jest podział prawie na pół to powinni Wam podstawy matematyki jeszcze raz wpoić.


Kolejny co nic nie kapuje... :) , chodzi o to, że w mediach słusznego nurtu ciągle pokazują tą mapę Polski, jako lewa- należy do Trzaskowskeigo, a prawa do Dudy. Udowodniłem, że to nie takie proste. Wystarczy spojrzeć na Pomorskie - teoretycznie bastion PO - więcej kolorku pomaranczoego czy niebieskiego?...to że ''nachapani'' z Sopotu i wielkich miast idą na Czaśniętego to każdy wie, ale co dalej za miastem?..rozumiem, źe tam już Polski nie ma...a nie, tam jest Polska B i rodziny z dziećmi czyli patologia, bo dzieci w Polsce to patologia, a mama to madka... róbta tak dalej. :beach:
More Beer
Awatar użytkownika
Mr. Bungle
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 276
Rejestracja: 09 kwie 2019, 16:38
Lokalizacja: Międzyzdroje
Podziękował: 91 razy
Podziękowano mu: 104 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Bluzqjący.
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Mr. Bungle, ale co Ty za przeproszeniem pierdolisz? co udowodniles? Media pokazuja takie mapy jakie im pasuja...statystyka jest nieublagalna i dosc logiczna, natomiast mapki wykresy i inne slupki tworzone na podstawie tejze statystyki to juz se mozna takie zajebiste narysowac jak tylko komu pasuje. Twoja mapka z podzialem na powiaty jest rownie gowniana jak moja z podzialem na wojewodztwa.... wiecej...obydwie sa jak najbardziej prawdziwe. Tylko chuj z nich wynika. W Polsce, przypominam, w wyborach nie glosuja powiaty ani wojewodztwa tylko ich mieszkancy, kazdy ma jeden glos. Nie odkryles ameryki... przeciez juz od nawet wyborow parlamentarnych wiadomo ze "Polska powiatowa" i wieś jest bastionem PiSu a wieksze miasta sa ostoja lewicy(PO). Nawet w takim Krakowie ktory byl przez lata mocno prawicowy i skad towarzysz Duda pochodzi mieszkancy tym razem pokazali PiSowi srodkowy palec co mnie mocno zaskoczylo...
Chcesz sobie studiowac statystyki to geograficzne bym odpuscil a bardziej pochylil sie nad tymi ktore mowia o wyksztalceniu wyborcow poszczegolnych kandydatow, o ich wieku... wydaja sie o wiele ciekawsze.
Co masz do "nachapanych" z Sopotu i wielkich miast? Zreszta z niewielkich tez... generalnie wydaje mi sie ze "nachapani" z miast i wsi na Dude specjalnie nie glosowali.. ciekawe czemu :biggrin:
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2104
Rejestracja: 08 lis 2015, 17:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1171 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin


To jeszcze taka ciekawostka z Krakowa w ktorym generalnie wygral Trzaskowski z poparciem 62% ale... nie wszedzie :D
W znanym krakowskim psychiatryku pacjenci mieli inne zdanie... tutaj wygrywa Duda z calym 66% poparcia :good3: :D
Mozna by tego tez jakies wnioski wyciagnac... a jakby jeszcze jakis zajebisty medialny wykresik zrobic? Co myslisz Mr. Bungle? :biggrin:

zrodlo: https://krakow.naszemiasto.pl/krakow-jak-glosowano-w-szpitalu-psychiatrycznym/ar/c1-7803468
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2104
Rejestracja: 08 lis 2015, 17:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1171 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin


Swoją drogą tak się zastanawiam czy jakby wygrał tam Trzasek też powstałby ten krótki artykulik.
Podejrzewam że cięższe przypadki głosowały na dublera a całą reszta na Dudę :sarcastic:
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3117
Rejestracja: 17 sie 2017, 20:29
Podziękował: 46 razy
Podziękowano mu: 291 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


Hardziu macie jakiś ból dupy z tym, że wygrał Wasz kandydat. Ciągle gadanie o Tusku, Trzaskowiskim, Schetynie wygląda na jakiś kompleks.
grac
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 559
Rejestracja: 24 lut 2017, 08:31
Podziękował: 257 razy
Podziękowano mu: 357 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: b
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


komin pisze:. Twoja mapka z podzialem na powiaty jest rownie gowniana jak moja z podzialem na wojewodztwa.... wiecej...obydwie sa jak najbardziej prawdziwe. Tylko chuj z nich wynika. Polska powiatowa" i wieś jest bastionem PiSu a wieksze miasta sa ostoja lewicy(PO). Nawet w takim Krakowie ktory byl przez lata mocno prawicowy i skad towarzysz Duda pochodzi mieszkancy tym razem pokazali PiSowi srodkowy palec co mnie mocno zaskoczylo...


Nie, moja nie jest gówniana. Patrząc na twoją, ma się złudne wrażenie, że ów kandydat wygrał w całym województwie, patrząc na moją, szczegółową, widać, że tak nie jest. Gdyby wprowadzić system liczenia na wzór amerykański, ale nie biorąc pod uwagę, tam stany, tutaj województwa, tylko powiaty - to ewidentnie Duda wygrał 14-województwach- licząc w pierwszej kolejności powiaty. W zachodnipomoskim i lubuskim, Polska powiatowa wcale już taka PiSowska nie jest- jest mniej więcej po równo.

A co do Krakowa, to jakieś stare, bardzo stare gazety chyba czytasz. Prezydentem tam jest najdłużej urzędujący bo od 2002 Jacek Majchrowski wywodzący się z SLD. Kraków nigdy nie był jednoznaczny....wszystko zależy od rodzaju wyborów.

komin pisze:To jeszcze taka ciekawostka z Krakowa w ktorym generalnie wygral Trzaskowski z poparciem 62% ale... nie wszedzie :D
W znanym krakowskim psychiatryku pacjenci mieli inne zdanie... tutaj wygrywa Duda z calym 66% poparcia.


Co tam psychiatryki, lepiej sprwdź wszystkie ZK i pokaż mi chociaż jeden gdzie wygrał ...Duda? :lol:
Jak to mówią Janusze bazarowi:
-Panieee, Co Pan nie wiesz?...Złodziej zawsze na złodzieja pójdzie.... :derisive:
More Beer
Awatar użytkownika
Mr. Bungle
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 276
Rejestracja: 09 kwie 2019, 16:38
Lokalizacja: Międzyzdroje
Podziękował: 91 razy
Podziękowano mu: 104 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Bluzqjący.
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


HardRockCaffe666 pisze:Swoją drogą tak się zastanawiam czy jakby wygrał tam Trzasek też powstałby ten krótki artykulik.
Podejrzewam że cięższe przypadki głosowały na dublera a całą reszta na Dudę

Widzisz Hard... Twoj komentarz jest przykladem na to jak PiSowczycy odbieraja kazdy artykul ktory mozna ew uznac za niesprzyjajacy Dudzie jako nieuczciwa medialna nagonke i atak na jasnie panujacy nam PIS.. a tu lipa... to byl zwykly, nietendencyjny artykulik...zwykle info.... interpretacja sugerujaca ze tylko psychole glosuja na Dude byla moja :yes4:
W tej samej gazecie jest tez informacja ze wszyscy kryminalisci glosowali na Trzaska... bo w zakladach karnych wygrywa Trzasku z przewaga jeszcze wieksza niz Duda w wariatkowie... mozna to zinterpretowac na jego niekorzysc? mozna... tylko po co? Dlatego pisze ze owszem, statystyki warto postudiowac, ale trzeba podchodzic z ogromnym dystansem do ich interpretowania przez przerozne media.
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2104
Rejestracja: 08 lis 2015, 17:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1171 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin


komin,
Mistrz ciętego dowcipu i czarnego humoru a nie widzi że inni też sie posługują ironią.
Widocznie każdy mój post odbierasz jako obronę pisu.
Ogólnie mam wyjebane jak czubki głosowały :biggrin:
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3117
Rejestracja: 17 sie 2017, 20:29
Podziękował: 46 razy
Podziękowano mu: 291 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


Mr. Bungle pisze:Nie, moja nie jest gówniana. Patrząc na twoją, ma się złudne wrażenie, że ów kandydat wygrał w całym województwie, patrząc na moją, szczegółową, widać, że tak nie jest. Gdyby wprowadzić system liczenia na wzór amerykański, ale nie biorąc pod uwagę, tam stany, tutaj województwa, tylko powiaty - to ewidentnie Duda wygrał 14-województwach- licząc w pierwszej kolejności powiaty.

Muj Buku....ale czego nie rozumiesz? Pisze o tym ze interpretujesz statystyki tak jak Ci wygodnie. Przyjmujac do statystyk mape powiatow Twoj kandydat wypada lepiej na obrazku, przyjmujac podzial wojewodztwami lepiej wypada Trzasku..... powtarzam...obie mapki gowno warte. Niema czegos takiego ze "Duda wygrał 14-województwach- licząc w pierwszej kolejności powiaty." Liczy sie pojedyncze glosy...koniec tematu... po chuj jakas durna interpretacja? Dlaczego mamy liczyc w pierwszej kolejnosci powiaty? Bo Tobie akurat tak ladniej na obrazku wypada? To ja sobie napisze ze liczac w pierwszej kolejnosci miasta wygral Trzasku w ilus tam wojewodztwach??? moja mapka na to wkazuje...ale chuj z tego bo generalnie przegral.
Oczywiscie mozemy wyciagac wnioski z tego ze Duda wygrywa na wioskach a przegrywa w miastach...ale odpuscmy sobie debilne mapki bo to nie jest propagandowy pojedynek na obrazki.
Tak jak wczesniej pisalem...dla mnie o wiele ciekawsze jest wyksztalcenie i wiek glosujacych na poszczegolnych kandydatow... wydaje mi sie ze w obecnej chwili PiS tez w tych statystykach widzi pewien problem.

Mr. Bungle pisze:A co do Krakowa, to jakieś stare, bardzo stare gazety chyba czytasz. Prezydentem tam jest najdłużej urzędujący bo od 2002 Jacek Majchrowski wywodzący się z SLD. Kraków nigdy nie był jednoznaczny....wszystko zależy od rodzaju wyborów.

Fakt...nie jestem na bierzaco, ale jednak PiS i prawica w Krakowie nigdy nie byla tak slaba jak dzis.... mysle ze od czasu wstawienia nam "zimnego Leszka" i rzadow Dziwisza prawica w kraku stacza sie powoli w dol... Krakow niby jest konserwatywny ale konserwatyzm katolsko-pisowski to nie bajka krakowiakow... tak mi sie wydaje. Przypadek Majchrowskiego tez bardzo ciekawy bo pokazuje ze w wyborach gospodarza miasta jestesmy po prostu pragmatyczni, niespecjalnie patrzymy na korzenie polityczne kandydata a bardziej na jego skutecznosc. Przeciez w ostatnich wyborach Majchrowski nawet niezbyt chcial startowac....kampanie mial gleboko w dupie a i tak kandydatka PiSu mimo szalonych wysilkow i "niby" dobrej passy w mediach polegla....

Mr. Bungle pisze:Co tam psychiatryki, lepiej sprwdź wszystkie ZK i pokaż mi chociaż jeden gdzie wygrał ...Duda?
Jak to mówią Janusze bazarowi:
-Panieee, Co Pan nie wiesz?...Złodziej zawsze na złodzieja pójdzie....

Hah :D zanim to wyciagnales to juz odpisalem Hardowi mowiac o tym samym... i widzisz Mr. Bungle jak pieknie po TVP-PiSowsku zacieszasz z tego powodu? :D
A prawda taka, nawet wielokrotnie studiowana przez socjologow ze w wiekszosci wyborow od lat wiezniowie nie glosuja "na kogos" tylko niemal zawsze "przeciwko" obecnej wladzy, jaka by nie byla. Taka tam socjologiczna ciekawostka ;)
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2104
Rejestracja: 08 lis 2015, 17:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1171 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin


HardRockCaffe666 pisze:komin,
Mistrz ciętego dowcipu i czarnego humoru a nie widzi że inni też sie posługują ironią.

no widzisz.... moze dlatego ja jestem mistrzem* a ty sie dopiero uczysz bo ciezko u Ciebie te ironie wyczuc :biggrin:

*autoironia (info dla Harda) ;)
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2104
Rejestracja: 08 lis 2015, 17:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1171 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin


Obrazek
WoooowwW a jednak wygrana :biggrin:
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3117
Rejestracja: 17 sie 2017, 20:29
Podziękował: 46 razy
Podziękowano mu: 291 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


Boshe Hard...a Ty dalej swoje znecasz sie nad tym PO i usilnie nam wmawiasz ze jakos specjalnie przezywamy porazke Trzaska... Otoz nie! Wyobraz sobie ze glosujacy na przegranego w tych wyborach to w wiekszosci nie sa zolennicy PO ani jakos specjalnie wielcy milosnicy Trzaskowskiego. Wiekszosc ma w dupie zarowno PO jak i samego kandydata. Powiem nawet ze cala wierchuszka PO musi byc teraz niezle wkurwiona bo przez jego przegrana nic nie zyskali "dla partii", a strzelili sobie w kolano, bo nagle Trzaskowski zyskal silna pozycje w samym PO.
Duda i PiS ma teraz wiekszy problem bo biedny "lud" udalo im sie kupic, ale maja tragiczne poparcie wsrod ludzi mlodych i jeszcze tragiczniejsze wsrod "wyksztalciuchow". Jednych i drugich bedzie im ciezko do siebie przekonac transferami socjalnymi a jesli nie daj Buku braknie im kasy na rozdawnictwo to "lud" znienawidzi szybciej niz pokochal. Zobaczymy...
W kazdym razie najblizsze 2-3 lata beda calkiem interesujace. PiS ma wszystko, niech sie teraz popisuje.
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2104
Rejestracja: 08 lis 2015, 17:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1171 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin


komin pisze:Hah :D zanim to wyciagnales to juz odpisalem Hardowi mowiac o tym samym... i widzisz Mr. Bungle jak pieknie po TVP-PiSowsku zacieszasz z tego powodu? :D
A prawda taka, nawet wielokrotnie studiowana przez socjologow ze w wiekszosci wyborow od lat wiezniowie nie glosuja "na kogos" tylko niemal zawsze "przeciwko" obecnej wladzy, jaka by nie byla. Taka tam socjologiczna ciekawostka ;)


Podaj dane z wszystkich psychiatryków, to coś z tego może się wykluje, ale psychiatryk to żadna wykładnia, mało tam ludzi aby wyciągnąć średnią, po drugie łatwo takich zamnipulować. Co do tego faktu socjologicznego z ZK, to ja poproszę o jakieś zródła, chętnie sie z nimi zapoznam, jako niedoszły socjolog...
Co do map, to już nie chce mi się tłumaczyć. Mnie cały czas chodzi o to, jak przedstawiają to w TV. Musiałbyć pogapić się trochę w polski teelwizor. A wczoraj był nawet jakiś pomysł, działaczki, posłanki czy innej tam dziadówy aby: - Polskę należy podzielić na dwa państwa, jedna dla katolików ze swoim rządem, drugą dla LGBT i lewizny z ich rządem. No i gitara... :P
More Beer
Awatar użytkownika
Mr. Bungle
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 276
Rejestracja: 09 kwie 2019, 16:38
Lokalizacja: Międzyzdroje
Podziękował: 91 razy
Podziękowano mu: 104 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Bluzqjący.
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Problem w tym, że ta "katolicka" prawa Polska ciągnie podatki na socjal od tej "LGBTowej" lewej Polski a daje nam płody rolne, znowu "lewa" Polska daje "prawej" wungiel żeby mogli palić w swoich kopciuchach czymś innym niż śmieciami; ergo - potrzebujemy siebie nawzajem :)
Pamiętaj, że jeżeli życie pluje Ci w twarz to znaczy tylko jedno - nie trafiło w dupę więc teraz będziesz ruchany na sucho
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3148
Rejestracja: 08 lis 2015, 09:42
Lokalizacja: Mielec
Podziękował: 1425 razy
Podziękowano mu: 500 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Niania
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: BRAK


Dostaliście kiełbasę wyborczą i zupę, teraz drodzy wyborcy pocałujcie nas w dupę.

Wybory wybory i po wyborach. Wygrał Andrzej, przegrał Rafał, dwóch kandydatów takich samych, ale przez media sprzedawanych jako alternatywy. Dość to zabawne, jakich spazmów polaczki dostawały walcząc o swojego kandydata. Już w pierwszej turze z kandydatami było źle, w drugiej nie było lepiej. No ale tak szczerze, to kto wybiera takich kandydatów? Sami polacy. Może polacy to po prostu lubią. Przypomnijmy sobie że większość największych tragedii tego kraju wynikało właśnie z działań polaków. Od krzyżaków, po konfederację targowicą, etc.

Jak głosi demokracja, vox populi, vox dei, głos ludu głosem boga. Chociaż czas pokazał że wyborcy pisu są nawet trochę gorsi od tych po. Po 6 latach rządu PO wyborcom było już troche wstyd swojej partii i głosu, w pisie dalej brną w zaparte że to był wspaniały wybór.
No i żebym nie był gołosłowny newsy z ostatnich paru dni:
https://www.fakt.pl/pieniadze/finanse/rachunki-za-prad-beda-wyzsze-oplata-mocowa/4mbc2l8?utm_source=_viasg_fakt&utm_medium=direct&utm_campaign=leo_automatic&srcc=ucs&utm_v=2
https://www.fakt.pl/pieniadze/finanse/rachunki-za-prad-beda-wyzsze-oplata-mocowa/4mbc2l8?utm_source=_viasg_fakt&utm_medium=direct&utm_campaign=leo_automatic&srcc=ucs&utm_v=2
https://wiadomosci.radiozet.pl/Polska/Polityka/500-plus-na-wakacje-nie-dla-emerytow.-Poprawka-Senatu-odrzucona

Obrazek
Obrazek

A teraz czekam na kwi, jak to za PEŁO kradli, chociaż ja nigdy nawet po nie popierałem, ale to jedyne wytłumaczenie wyborców pis na nieudolne rządy.
Awatar użytkownika
AnalTerrorist69
SU-holik
SU-holik
Posty: 67
Rejestracja: 11 maja 2019, 10:41
Podziękował: 69 razy
Podziękowano mu: 88 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Ja sam
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PAJONKbezRONK


A cena chljeba? Bo mje cena chleba interesuję. Pewnie już po sto złotych, hehehe....


Koleś podał źródła: 4 x FUCKT i 1 x Radiozet czyli radio dla debili. Cała pawda - Całą dobę... :lol:
More Beer
Awatar użytkownika
Mr. Bungle
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 276
Rejestracja: 09 kwie 2019, 16:38
Lokalizacja: Międzyzdroje
Podziękował: 91 razy
Podziękowano mu: 104 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Bluzqjący.
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


PoprzedniaNastępna

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Off topic



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości