slodka987/ona_slodka/lalal12/pola_patola/slodziutkaa987

Dział na temat kobiet nierozbieralnych, transmitujących na showup-ie
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
lala123455 pisze:
Kocurka pisze:
Kocurka pisze: :hi: Moje dane też poznała i nagle zaczęły się pojawiać te profile z moimi danymi i fotami. I to dręczenie mnie do dziś. Uczepiła się teraz innych tu dziewczyn, bo po prostu są lubiane. Dobrze, ze ich danych nie zna, bo pewnie i inne miały by problemy z takimi profilami robione przez tą osobę czy jej ziomali. Tak jak było w moim przypadku. Zajmij się swoim życiem, swoimi bliskimi, znajomymi, a nie szukasz afer z każdej strony. Piszecie, że to choroba psychiczna otóż nie to zło które ma w sercu do innych ludzi. Za ten wpis mi się też dostanie z jej strony, ale to żadna nowość, bo od początku od kiedy pojawiła się na SU to ataki na mnie.


Nadal robi te profile z moimi danymi i daje żetony na profil ogarnij się dziewczynko i swoich ziomali ogarnij. Ale czego się tu spodziewać jak to nie dorosłe do zachowywania się jak Kobieta tylko jadem i zawiścią, że ktoś kogoś lubi. Baw się dalej. Ale kiedyś to wszystko wróci do ciebie i tych twoich ziomali.


Kobieto weź Ty ze swoimi przydupasami odwalcie się już od mojej osoby! Czy Ty masz na tyle już zaburzenia rzeczywistości, że próbujesz wmówić coś innym? Szczerze polecam psychoterapię gdyż skoro Twój facet zakłada takie konta i robi u wszystkich nagonkę (aby nie było zwie się opium taki łysy z zaćpanymi oczami jakbyś zapomniała) byś miała obrót to nie moja wina. Mnie w to nie wciągaj chora kobieto



Poważnie :shock2: ....O to też już wiadomo kto też wypisuje z tych różnych nicków te wiadomości do moich podglądających, że opium czy goldi i nie wiem kto tam jeszcze jest moim facetem I też, że się spotykam za żetony. Nie nie spotykam się z nikim i nie mam zamiaru. I każdy o tym wie, wiec nadaremno twoje wymysły i takie zachowania tylko, aby do mnie nie przychodzili. Ja nie ty, że muszę zmieniać co jakiś czas mieszkanie i nie jeżdżę na jakieś tam spotkania :girl_smile: .
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.
Awatar użytkownika
Kocurka
SU-holik
SU-holik
Posty: 121
Rejestracja: 19 lip 2019, 21:06
Podziękował: 59 razy
Podziękowano mu: 180 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Ja
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Kocurka pisze:
lala123455 pisze:
Kocurka pisze:
Kocurka pisze: :hi: Moje dane też poznała i nagle zaczęły się pojawiać te profile z moimi danymi i fotami. I to dręczenie mnie do dziś. Uczepiła się teraz innych tu dziewczyn, bo po prostu są lubiane. Dobrze, ze ich danych nie zna, bo pewnie i inne miały by problemy z takimi profilami robione przez tą osobę czy jej ziomali. Tak jak było w moim przypadku. Zajmij się swoim życiem, swoimi bliskimi, znajomymi, a nie szukasz afer z każdej strony. Piszecie, że to choroba psychiczna otóż nie to zło które ma w sercu do innych ludzi. Za ten wpis mi się też dostanie z jej strony, ale to żadna nowość, bo od początku od kiedy pojawiła się na SU to ataki na mnie.


Nadal robi te profile z moimi danymi i daje żetony na profil ogarnij się dziewczynko i swoich ziomali ogarnij. Ale czego się tu spodziewać jak to nie dorosłe do zachowywania się jak Kobieta tylko jadem i zawiścią, że ktoś kogoś lubi. Baw się dalej. Ale kiedyś to wszystko wróci do ciebie i tych twoich ziomali.


Kobieto weź Ty ze swoimi przydupasami odwalcie się już od mojej osoby! Czy Ty masz na tyle już zaburzenia rzeczywistości, że próbujesz wmówić coś innym? Szczerze polecam psychoterapię gdyż skoro Twój facet zakłada takie konta i robi u wszystkich nagonkę (aby nie było zwie się opium taki łysy z zaćpanymi oczami jakbyś zapomniała) byś miała obrót to nie moja wina. Mnie w to nie wciągaj chora kobieto



Poważnie :shock2: ....O to też już wiadomo kto też wypisuje z tych różnych nicków te wiadomości do moich podglądających, że opium czy goldi i nie wiem kto tam jeszcze jest moim facetem I też, że się spotykam za żetony. Nie nie spotykam się z nikim i nie mam zamiaru. I każdy o tym wie, wiec nadaremno twoje wymysły i takie zachowania tylko, aby do mnie nie przychodzili. Ja nie ty, że muszę zmieniać co jakiś czas mieszkanie i nie jeżdżę na jakieś tam spotkania :girl_smile: .




Kobieto to Ty prowadzisz ze swoimi pieskami na mnie nagonkę od początku weź się puknij w chory łeb i ogarnij bo nikt na tyle mądry nie jest w stanie uwierzyć Ci w to co piszesz. Sama się bawisz w to i próbujesz mnie wyrobić. Tak samo namawiasz chinaskiego i resztę stad na prześladowanie mnie. Ogarnij się w końcu mam w dupie Twoje życie i pogódź się z tym! Nie jesteś dla mnie kims istotnym, tak szczerze jesteś nikim i nie jesteś kims z kogo powinno się brać przykład bo jesteś strasznie zakłamana. Ogarnij się w końcu i odpierdol. Zaakceptuj zrozum i tyle.
Awatar użytkownika
lala123455
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 19
Rejestracja: 18 paź 2020, 13:26
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Ja nie ty, że muszę zmieniać co jakiś czas mieszkanie i nie jeżdżę na jakieś tam spotkania :girl_smile:

hmmm
Trzeba Przykładu, żeby narodziła się Gwiazda.
"Windows jest jak winda, Linux jak schody. Windą bywa prościej, ale czy ktoś widział zepsute schody?"
Awatar użytkownika
Laki
Sponsor
Sponsor
Posty: 97
Rejestracja: 30 gru 2017, 17:57
Podziękował: 46 razy
Podziękowano mu: 14 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Zboczona
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: _Laki_


#slodka987 aha to ja robię te profile i piszę pw. do swoich podglądających < zabawna jesteś > wiadomo już kto to robi sama się sprzedajesz. Od początku twojego tematu można przeczytać jak to się zaczęło i kto zaczął, kto robił te profile i robił transmisje z małpowaniem mnie. Ale racja jestem nikim, a jednak się przyczepiłaś akurat do mnie, w sumie już nie tylko do mnie i małpujesz nie wiem po co jak jestem nikim. I to ty się ogarnij i zamij swoim życiem, a nie przyczepiasz się do wszystkich. Kiedyś wszystko wróci do ciebie. Baw się dalej w te profile i pisaniem wiadomości, może ci się uda, przekonać ludzi, aby nie przychodzili do mnie. :girl_haha: I żegnam paskudna osobo.
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.
Awatar użytkownika
Kocurka
SU-holik
SU-holik
Posty: 121
Rejestracja: 19 lip 2019, 21:06
Podziękował: 59 razy
Podziękowano mu: 180 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Ja
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Kocurka pisze:#slodka987 aha to ja robię te profile i piszę pw. do swoich podglądających < zabawna jesteś > wiadomo już kto to robi sama się sprzedajesz. Od początku twojego tematu można przeczytać jak to się zaczęło i kto zaczął, kto robił te profile i robił transmisje z małpowaniem mnie. Ale racja jestem nikim, a jednak się przyczepiłaś akurat do mnie, w sumie już nie tylko do mnie i małpujesz nie wiem po co jak jestem nikim. I to ty się ogarnij i zamij swoim życiem, a nie przyczepiasz się do wszystkich. Kiedyś wszystko wróci do ciebie. Baw się dalej w te profile i pisaniem wiadomości, może ci się uda, przekonać ludzi, aby nie przychodzili do mnie. :girl_haha: I żegnam paskudna osobo.



Kobieto jak nie przestaniesz mnie pomawiać to złoże wniosek do sądu bo ja nic nie robię. Zdjęcia z opiumem z Tobą były w necie wielu zakochancow widziało. Przeczytać? To puść sobie swoje transmisje kto pomawiał kogo itd., poczytaj swoje pw np. do notentego i innych w których się wypowiadałas negatywnie o mnie i nie tylko. Mnie nie wciągaj w swoje gowno skoro sama sobie z życia zrobiłaś gowno to teraz się w nim babraj ale z dala od mojej persony. Do tego ten temat jest monitorowany przez modow typu chinaski z którym masz powiązania prywatne i jest robiony po to by było wszystko złego co na mnie. Na tyle dowodzenia z ściana nie rozmawiam bo do ściany się nie mówi bo i tak się odbije
Awatar użytkownika
lala123455
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 19
Rejestracja: 18 paź 2020, 13:26
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Zamknij się już i idź na leczenie które i tak ci nie pomoże. Pozwij nas wszystkich a od Kocurka się odpierdol
Trzeba Przykładu, żeby narodziła się Gwiazda.
"Windows jest jak winda, Linux jak schody. Windą bywa prościej, ale czy ktoś widział zepsute schody?"
Awatar użytkownika
Laki
Sponsor
Sponsor
Posty: 97
Rejestracja: 30 gru 2017, 17:57
Podziękował: 46 razy
Podziękowano mu: 14 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Zboczona
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: _Laki_


Rejestrując sie musisz przestrzegac zasad forum
Trzeba Przykładu, żeby narodziła się Gwiazda.
"Windows jest jak winda, Linux jak schody. Windą bywa prościej, ale czy ktoś widział zepsute schody?"
Awatar użytkownika
Laki
Sponsor
Sponsor
Posty: 97
Rejestracja: 30 gru 2017, 17:57
Podziękował: 46 razy
Podziękowano mu: 14 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Zboczona
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: _Laki_


Troll pisze:Rejestrując sie musisz przestrzegac zasad forum


Jedni muszą, drudzy nie, a jeszcze inni - mimo przestrzegania regulaminu łapią bany. Taka tu jest polityka.
I z łaski swojej - odwal się od Słodkiej. Lubią dziewczyny szarpać się za kudły, to je zostaw w spokoju.
Przywalasz się do Słodkiej, korzystając z tego, że jest tu znienawidzona. Gdyby była ulubienicą forum, złego słowa byś nie pisnął na nią. Odważniak!
(1+1+1+1=2)
Awatar użytkownika
Syndrom_Apollo
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 261
Rejestracja: 15 cze 2019, 15:44
Lokalizacja: Olimp, Parnas, Delfy
Podziękował: 67 razy
Podziękowano mu: 141 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: All of them
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


EricHartman, może tu popiszemy, co?

EricHartman pisze: Syndrom_Apollo, Tak naprawdę, Kocurek to jedna z wielu dziewczyn, których pussycat nienawidziła/nie lubi, więc obecna sytuacja jest ci na rękę. Ha, jakie to przewidywalne, czyż nie?
Dlaczego ciśniesz się tam, gdzie cie/was nie chcą, nie lubią? jesteś jak taki wcisk, który na siłę stara się być fajny i najmądrzejszy, piszesz jakimiś książkowymi zwrotami, jesteś zbyt dokładny gramatycznie, a to też jest dość podejrzane jak na taki portal erotyczny. Jesteś już starszym dziadem, odpaliłeś ostatnio transmisję to nawet nie pierdłeś słownie, a nieustanne tylko szukasz poklasku, i chcesz żeby wszyscy cie słuchali i lubili, uważasz się za jakiegoś kaznodzieję albo po prostu masz jakiś trudno okres w swoim życiu, lub też całe twoj/wasze życie było trudnym okresem, bo nie mieliście ojca.


Po kolei:
- Z tego co mi wiadomo, to Kocurek była i jest zupełnie obojętna pussycat. Raz, czy dwa delikatnie krytycznie odniosła się do jej stylu prowadzenia transmisji (maksimum korzyści z minimum zaangażowania). Za co oczywiście podpadła białorycerzom w stylu Goldie, który to, postanowił jej uprzykrzyć życie. Nie wyszło mu tak dobrze, jak w przypadku Słodkiej, bo pussycat nie dała się aż tak wciągnąć w jego chore akcje.
- Specjalnie dla ciebie postaram się robić więcej błędów ortograficznych.
- Chyba ty jesteś już stary i na słuch ci się rzuciło, bo grzecznie się przywitałem. Nie wygłaszałem dłuższych przemów, bo nie jestem w tym dobry, nie czuję się też gwiazdą telewizji.
- O jakim poklasku piszesz? Raczej dezaprobaty, bo póki co, przez takich jak ty, wciąż jestem krytykowany. Co mnie w ogóle nie smuci.
- Martw się o swojego ojca, o mojego sam się zatroszczę.

EricHartman pisze: Ten apollo to jakiś stary psychopata, wszystko śledzi i czyta na bieżąco, facet ma za dużo wolnego czasu czyba a z takich potem właśnie się rodzą stalkerzy, trzeba uważać na niego.

Szkoda, że na SU przebywają takie dziwne osoby które wszystko monitorują, i nie dają żyć innym :/


Nie wiem kto tu jest psychopatą i wszystko śledzi oraz czyta na bieżąco, bo to twoje posty pojawiły się w reakcji na mój. Zabawny facet z tego Erica.

EricHartman pisze: Omg, jak ten facet jest powalony, to się w pale nie mieści, on myśli, że jest najmądrzejszy i zawsze musi odpisać tak, żeby wyszło na jego.
- Jak to się nazywa?
- brak dowartościowania w prawdziwym życiu.
Typowy bufon.
pisanie z takimi sucharami jak ten facet, to jak walka ze świnią, sprowadzi cie taki do swojego poziomu, później opluje i powie że to karmel.
widać, że to jakiś typowy wiejski nieudacznik, co tylko w sieci szuka atencji, i w dodatku na erotycznych forach, bo już nic mu nie pozostało.


Jakbyś pisał o sobie. :mocking:
(1+1+1+1=2)
Awatar użytkownika
Syndrom_Apollo
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 261
Rejestracja: 15 cze 2019, 15:44
Lokalizacja: Olimp, Parnas, Delfy
Podziękował: 67 razy
Podziękowano mu: 141 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: All of them
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Troll pisze:Zamknij się już i idź na leczenie które i tak ci nie pomoże. Pozwij nas wszystkich a od Kocurka się odpierdol

Mówisz? Z tego co mi wiadomo to Ty szukałeś laki ze mną kontaktu tak samo jak ta Pani. Na osoby z tego forum szczerze mam wyjebane i nie martw się jak Pani kocurka nie odwali swojej dupy od mojej osoby z chęcią złoże zawiadomienie o zniesławienie gdyż nie ma dowodów a mnie oskarża chora Pani zamknięta w swoim swiecie. Nie życzę jej źle ale jak dojdzie do tego to zrobię to co w przypadku chinaskiego więc warujcie pieski!
Awatar użytkownika
lala123455
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 19
Rejestracja: 18 paź 2020, 13:26
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Z wielką przyjemnością ^ pomagluje pizde na komendzie ^ < twoje słowa < I wykorzystam wszystko to co ja uzbierałam. Czekam po raz kolejny na wezwanie na komendę.
Awatar użytkownika
Kocurka
SU-holik
SU-holik
Posty: 121
Rejestracja: 19 lip 2019, 21:06
Podziękował: 59 razy
Podziękowano mu: 180 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Ja
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Kocurka pisze:Z wielką przyjemnością ^ po magluje pizde na komendzie ^ < twoje słowa < I wykorzystam wszystko to co ja uzbierałam. Czekam po raz kolejny na wezwanie na komendę.


Kobieto a sobie wykorzystuj bo szczerze czyste ręce mam i sumienie więc mam w dupie co sobie w głowie uroiłaś. Jedyne co jest pewne, że jesteś chora jak tutaj osoby i powinniście iść na terapię grupową.
Awatar użytkownika
lala123455
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 19
Rejestracja: 18 paź 2020, 13:26
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


I jeszcze jedno Pani kocurko w nic mnie nie wrobisz ani Ty ani Twoje pieski wiec sobie daruj już te pieprzone intrygi i zamiast tego idź do pracy zamiast robić aferki.
Awatar użytkownika
lala123455
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 19
Rejestracja: 18 paź 2020, 13:26
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


lala123455 pisze:
Kocurka pisze:#slodka987 aha to ja robię te profile i piszę pw. do swoich podglądających < zabawna jesteś > wiadomo już kto to robi sama się sprzedajesz. Od początku twojego tematu można przeczytać jak to się zaczęło i kto zaczął, kto robił te profile i robił transmisje z małpowaniem mnie. Ale racja jestem nikim, a jednak się przyczepiłaś akurat do mnie, w sumie już nie tylko do mnie i małpujesz nie wiem po co jak jestem nikim. I to ty się ogarnij i zamij swoim życiem, a nie przyczepiasz się do wszystkich. Kiedyś wszystko wróci do ciebie. Baw się dalej w te profile i pisaniem wiadomości, może ci się uda, przekonać ludzi, aby nie przychodzili do mnie. :girl_haha: I żegnam paskudna osobo.



Kobieto jak nie przestaniesz mnie pomawiać to złoże wniosek do sądu bo ja nic nie robię. Zdjęcia z opiumem z Tobą były w necie wielu zakochancow widziało. Przeczytać? To puść sobie swoje transmisje kto pomawiał kogo itd., poczytaj swoje pw np. do notentego i innych w których się wypowiadałas negatywnie o mnie i nie tylko. Mnie nie wciągaj w swoje gowno skoro sama sobie z życia zrobiłaś gowno to teraz się w nim babraj ale z dala od mojej persony. Do tego ten temat jest monitorowany przez modow typu chinaski z którym masz powiązania prywatne i jest robiony po to by było wszystko złego co na mnie. Na tyle dowodzenia z ściana nie rozmawiam bo do ściany się nie mówi bo i tak się odbije


te pulpet nie wciągaj mnie w swoje chore jazdy, jeszcze raz napiszesz mój nick a złoże sprawe w sądzie o pomówienia
Awatar użytkownika
NoToTenTegoTen
SU-holik
SU-holik
Posty: 107
Rejestracja: 25 gru 2017, 19:59
Podziękował: 17 razy
Podziękowano mu: 6 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ....
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


lala123455 pisze:I jeszcze jedno Pani kocurko w nic mnie nie wrobisz ani Ty ani Twoje pieski wiec sobie daruj już te pieprzone intrygi i zamiast tego idź do pracy zamiast robić aferki.



Wypowiedziałam się czekam na wezwanie. Uwierz mam tego Bardzo dużo i wykorzystam wszystko.
Przeszłabym się sama, ale zdrowie mi nie pozwala, wiec czekam na twój ruch.
Żegnam nie odpisuj mi już, bo zakończyłam temat.
Awatar użytkownika
Kocurka
SU-holik
SU-holik
Posty: 121
Rejestracja: 19 lip 2019, 21:06
Podziękował: 59 razy
Podziękowano mu: 180 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Ja
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Syndrom_Apollo pisze:
Troll pisze:Rejestrując sie musisz przestrzegac zasad forum


Jedni muszą, drudzy nie, a jeszcze inni - mimo przestrzegania regulaminu łapią bany. Taka tu jest polityka.
I z łaski swojej - odwal się od Słodkiej. Lubią dziewczyny szarpać się za kudły, to je zostaw w spokoju.
Przywalasz się do Słodkiej, korzystając z tego, że jest tu znienawidzona. Gdyby była ulubienicą forum, złego słowa byś nie pisnął na nią. Odważniak!

Zawsze pisze co mysle i nie kozacz nudzisz sie na rencie ?
Widze malo wiesz lepiej mnie nie wkurwiaj i glupot nie wypisuj bo sie obsrasz na drugim forum
Trzeba Przykładu, żeby narodziła się Gwiazda.
"Windows jest jak winda, Linux jak schody. Windą bywa prościej, ale czy ktoś widział zepsute schody?"
Awatar użytkownika
Laki
Sponsor
Sponsor
Posty: 97
Rejestracja: 30 gru 2017, 17:57
Podziękował: 46 razy
Podziękowano mu: 14 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Zboczona
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: _Laki_


Słodka.... Widzę, że psychoza postępuje. Czekam na spotkanie w sądzie
Może nie powinienem... Ale sprawa w Opolu została umorzona. Zaskarż mnie cywilnie... Ale wiesz jak to się skonczy. Przegrasz... Kto Ci w ogóle doradza prawnie, jakiś domorosły prawnik z FB? Puśka.... No przestań chrystusić...
Awatar użytkownika
ZbyszekCiechocinekSex
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 272
Rejestracja: 14 paź 2020, 20:16
Podziękował: 16 razy
Podziękowano mu: 99 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ZbyszekCiechocinekSex
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: ZbyszekCiechocinekSex


ZbyszekCiechocinekSex pisze:Kto Ci w ogóle doradza



Głosy w chorej głowie jej doradzają...
grac
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 559
Rejestracja: 24 lut 2017, 08:31
Podziękował: 257 razy
Podziękowano mu: 357 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: b
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Laki pisze:Zawsze pisze co mysle i nie kozacz nudzisz sie na rencie ?
Widze malo wiesz lepiej mnie nie wkurwiaj i glupot nie wypisuj bo sie obsrasz na drugim forum


Też lubię być szczery, co nie oznacza, że muszę być chamski. Skoro jednak grzecznie do ciebie nie dociera, chętnie popiszę z tobą po twojemu.
Nie nudzę się, bo pracuję na emeryturę. Renty są dobre dla takich jak ty.
Czekam z utęsknieniem na tę słodką obietnicę, jednak niczego nie gwarantuję w tym względzie, gdyż zwieracz u mnie jest wciąż solidny.
(1+1+1+1=2)
Awatar użytkownika
Syndrom_Apollo
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 261
Rejestracja: 15 cze 2019, 15:44
Lokalizacja: Olimp, Parnas, Delfy
Podziękował: 67 razy
Podziękowano mu: 141 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: All of them
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Awatar użytkownika
e-Laski
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2094
Rejestracja: 22 lip 2015, 00:01
Lokalizacja: Polska
Podziękował: 13 razy
Podziękowano mu: 179 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Energia93
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Laski ShowUp


PoprzedniaNastępna

Wróć do Kobiety - Pokazy bez nagości



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość