Malaczarnaa95/_Cristal_96/Cristal_/_audigirl__/Malwina96

Dział na temat naszych pań z showup-a, które robią pokazy dla dorosłych
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
MechanikB pisze:
NoToTenTegoTen pisze:niby jego ulubienica to paris ale najaktywniejszy w wątku Malwiny, ciekawe... może więcej uwagi poświęcaj swoim ulubionym modelkom a nie tym których nie lubisz


Bo na nie nie można narzekać to są boginie ................kończę Pa


czyli wchodzisz na SU po to żeby narzekać, no to gratulacje
Awatar użytkownika
NoToTenTegoTen
SU-holik
SU-holik
Posty: 107
Rejestracja: 25 gru 2017, 19:59
Podziękował: 17 razy
Podziękowano mu: 6 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ....
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Ona znowu znieniła chya nick BadGirl czy coś takiego?
Awatar użytkownika
BaBiK32
SU-holik
SU-holik
Posty: 155
Rejestracja: 22 lip 2015, 02:11
Podziękował: 34 razy
Podziękowano mu: 28 razy
Co masz w Majtkach?: Prywatne
Twoja ulubienica z SU:
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


"Lepiej patrzeć na to czego nie możesz bzyknąć, niż bzyknąć to na co nie możesz patrzeć "
Awatar użytkownika
Sir86
Night's Watch
Night's Watch
Posty: 591
Rejestracja: 08 lis 2015, 11:30
Podziękował: 48 razy
Podziękowano mu: 109 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: żadna
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Tak? słucham :nea:
Pozdrawiam Hard!
Awatar użytkownika
wiktorlewatywakrkLGBT+-x/
Night's Watch
Night's Watch
Posty: 310
Rejestracja: 11 lis 2016, 17:45
Podziękował: 54 razy
Podziękowano mu: 109 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Haseki__
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


punkt widzenia się zmienia zależnie od stanu w kieszeniach
Awatar użytkownika
msn
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3587
Rejestracja: 05 lis 2015, 20:35
Lokalizacja: San Escobar
Podziękował: 471 razy
Podziękowano mu: 352 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: EwaKopacz
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: kliknij tutaj


Wydziarana96 pisze:
Buka pisze:Loda nie masz zamiaru robić dostawcom pizzy i w sumie nie dziwię Ci się. Chuj wie co to za chuj przywiezie pizze. Ale minetkę, albo placówkę mogłabyś zaproponować. Chociaż nie oszukujmy się oglądając różne akcje z dostawcami pizzy większość kończy się otworzeniem drzwi, zapłaceniem i zamknięciem drzwi. Przewidywalna nuda i monotonia w 90% gwarantowana. Chociaż dla dostawcy na pewno nie można powiedzieć, aby to była nuda i monotonia :biggrin: Bo jakiś czas temu u mnie w pizzerii gdzie pracuję koledze otworzyła prawie naga młoda kobieta i przeżywał to do końca zmiany haha :rofl:


Ahahaha zapomnij! :wild:
Malwinko kłamczuszku mówiłaś, że nie będzie takich akcji, a Ty tu widzę opierdalasz gałe dostawcom :shock2: :lol2:
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.
Awatar użytkownika
Buka
SU-holik
SU-holik
Posty: 106
Rejestracja: 16 sty 2020, 03:01
Podziękował: 8 razy
Podziękowano mu: 11 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Buka pisze:
Wydziarana96 pisze:
Buka pisze:Loda nie masz zamiaru robić dostawcom pizzy i w sumie nie dziwię Ci się. Chuj wie co to za chuj przywiezie pizze. Ale minetkę, albo placówkę mogłabyś zaproponować. Chociaż nie oszukujmy się oglądając różne akcje z dostawcami pizzy większość kończy się otworzeniem drzwi, zapłaceniem i zamknięciem drzwi. Przewidywalna nuda i monotonia w 90% gwarantowana. Chociaż dla dostawcy na pewno nie można powiedzieć, aby to była nuda i monotonia :biggrin: Bo jakiś czas temu u mnie w pizzerii gdzie pracuję koledze otworzyła prawie naga młoda kobieta i przeżywał to do końca zmiany haha :rofl:


Ahahaha zapomnij! :wild:
Malwinko kłamczuszku mówiłaś, że nie będzie takich akcji, a Ty tu widzę opierdalasz gałe dostawcom :shock2: :lol2:


No tak, bo na SU wystepuja kobiety z zasadami i sie ich trzymaja ;) Nie ma na co narzekac, spoko akcja, jesli prawdziwa :)
Awatar użytkownika
Max
SU-holik
SU-holik
Posty: 133
Rejestracja: 18 lis 2015, 06:47
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: -
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Buka pisze:
Wydziarana96 pisze:
Buka pisze:Loda nie masz zamiaru robić dostawcom pizzy i w sumie nie dziwię Ci się. Chuj wie co to za chuj przywiezie pizze. Ale minetkę, albo placówkę mogłabyś zaproponować. Chociaż nie oszukujmy się oglądając różne akcje z dostawcami pizzy większość kończy się otworzeniem drzwi, zapłaceniem i zamknięciem drzwi. Przewidywalna nuda i monotonia w 90% gwarantowana. Chociaż dla dostawcy na pewno nie można powiedzieć, aby to była nuda i monotonia :biggrin: Bo jakiś czas temu u mnie w pizzerii gdzie pracuję koledze otworzyła prawie naga młoda kobieta i przeżywał to do końca zmiany haha :rofl:


Ahahaha zapomnij! :wild:
Malwinko kłamczuszku mówiłaś, że nie będzie takich akcji, a Ty tu widzę opierdalasz gałe dostawcom :shock2: :lol2:


Chuj ci do tego lamusie!
Wydziarana96
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 264
Rejestracja: 08 kwie 2019, 14:34
Podziękował: 35 razy
Podziękowano mu: 219 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Cicho , Malwina mówi zawszę prawdę nawet kiedy kłamie. :laugh3:
"Lepiej patrzeć na to czego nie możesz bzyknąć, niż bzyknąć to na co nie możesz patrzeć "
Awatar użytkownika
Sir86
Night's Watch
Night's Watch
Posty: 591
Rejestracja: 08 lis 2015, 11:30
Podziękował: 48 razy
Podziękowano mu: 109 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: żadna
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Malwinka widze nie potrafisz poradzic sobie z pozytywna opinia jak i negatywna
Awatar użytkownika
M_I_C_H_U_92
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 2
Rejestracja: 12 lut 2021, 11:51
Podziękował: 2 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Szukam jej
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Kobieta z ciężkimi zaburzeniami psychicznymi, tatuaże nawet na ryju :rofl: jak komuś się to podoba to czas na specjalistę, obrzydliwe babsko, co nie potrafi nawet kulturalnie się wypowiadać tylko przeklina i pluję na wszystkich co nawet z najmniejszym zdaniem się z nią nie zgodzą :haha: :haha: :haha: :rofl: :rofl: :taunt.: tfu na takie babsko, lecz się kobieto, ciekawe czy w wieku 50 lat będziesz taka szczęśliwa z tym gównem na ryju co sobie wytatuowałaś, bo chyba nie myślałaś, że zawsze będziesz piękna i młoda??? :shock: :biggrin: :biggrin: :biggrin:
Awatar użytkownika
adamosx
SU-holik
SU-holik
Posty: 97
Rejestracja: 20 lis 2017, 03:56
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 6 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


No i mi pojechała! Czy ja Ciebie Malwina obrażam? Ale taka jest prawda, że tu jedno mówisz, że nie będzie fujar dostawcom lizała i ssała, a za chwilę patrzę, a Ty już gotowa do opierdalania gały jakiemuś chłopowi. No nic ponoć kobiety zmienne są...
Awatar użytkownika
Buka
SU-holik
SU-holik
Posty: 106
Rejestracja: 16 sty 2020, 03:01
Podziękował: 8 razy
Podziękowano mu: 11 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


adamosx pisze:ciekawe czy w wieku 50 lat będziesz taka szczęśliwa z tym gównem na ryju co sobie wytatuowałaś

ale dlaczego CIEBIE to martwi? przeciez to jej sprawa czy i z jakiego powodu bedzie szczęśliwa/nieszczęśliwa w wieku lat 50...
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2104
Rejestracja: 08 lis 2015, 17:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1171 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin


Jak można tak klamac :// proszę moderacji o usunięcie to forum jest nie lepsze od tamtego
Wydziarana96
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 264
Rejestracja: 08 kwie 2019, 14:34
Podziękował: 35 razy
Podziękowano mu: 219 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Wydziarana96 pisze:Jak można tak klamac :// proszę moderacji o usunięcie to forum jest nie lepsze od tamtego


kłamać ? czyli nie ogłaszałaś się za hajs ? hm kto by od takiego szona jak ty oczekiwał szczerosci :laugh3:
wieczorem sama beczałaś na showupie ze ktos wrzuca twoje dane przestan pirdolić ze było inaczej oszustko!
Awatar użytkownika
belmondo
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 39
Rejestracja: 03 sty 2021, 13:04
Podziękował: 5 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Malwa, co robisz to twoja sprawa, a dla nas tajemnica poliszynela. Pomimo jednak to ze do szkoły miałaś pod górkę, i juz na 1wszy rzut oka widoczne jest że czynnościami wymagającymi zaangażowania intelektu pieniędzy nigdy nie zarobisz - to mogłabyś poczytać tam w Wikipedii co to jest kropka czy przecinek, bo czyta sie Ciebie tak że nie wiadomo czy po drugiej stronie jest 4-letnie dziecko z zespołem downa czy dorosły szon. Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
TanieSzonySU
SU-holik
SU-holik
Posty: 92
Rejestracja: 20 lut 2021, 16:00
Podziękował: 44 razy
Podziękowano mu: 22 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Aniela
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


TanieSzonySU pisze:Malwa, co robisz to twoja sprawa, a dla nas tajemnica poliszynela. Pomimo jednak to ze do szkoły miałaś pod górkę, i juz na 1wszy rzut oka widoczne jest że czynnościami wymagającymi zaangażowania intelektu pieniędzy nigdy nie zarobisz - to mogłabyś poczytać tam w Wikipedii co to jest kropka czy przecinek, bo czyta sie Ciebie tak że nie wiadomo czy po drugiej stronie jest 4-letnie dziecko z zespołem downa czy dorosły szon. Pozdrawiam.

Dobrze podsumowane gdyż owa modelka jedyne co potrafi to "obgryzać lizaki i połykać czy zadzierać kacze nóżki " a tam gdzie trzeba pomyśleć czy jak napisałeś zaangażować do czegokolwiek ( mózg) niestety to jest ponad jej siły. Jedyne czego można się spodziewać to same wulgaryzmy,chamstwo,agresja z resztą wystarczy na to spojrzeć i już po prostu wiesz. Do tego jeszcze alkoholiczka z rozwaloną psychą.BAJ ;) .
Awatar użytkownika
CzarnaSzprycha
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 15
Rejestracja: 22 maja 2020, 21:08
Podziękował: 10 razy
Podziękowano mu: 2 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Tak kurwa.... ja generalnie gdy korzystam z jakichkolwiek uslug seksualnych, obojętne czy w realu, czy na SU zawsze wymagam aby modelka poza jakims tam wygladem, dostarczyla mi swiadectwa z paskiem z podstawowki, swiadectwo maturalne z minimum 90%, dyplom magisterski z jakiejs dobrej uczelni oraz certfikat znajomosci co najmniej 3 jezykow obcych... Ba! kurwom z doktoratem dopłacam 100zl za nockę... :suicide:
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2104
Rejestracja: 08 lis 2015, 17:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1171 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin


Właśnie słucham i kwiczę ze śmiechu, Malwina wypiera się działalności na Roksie, powiedz dlaczego się wypierasz jak na Roksie masz ogłoszenia z twarzą, raz na jakiś czas można Cię wyhaczyć za kilka stówek za godzinę.Teraz na SU, gada, żeby nie wierzyć hejterom.ze ona się ogłasza Paula przynajmniej tego nie ukrywa, że kiedyś spotykała się za hajs. Na garsonierze w ch...opinii, kiedyś miała nick Tatoogirl, teraz nie wiem, bo jak dla mnie za wysoko się ceni więc nie skorzystam.ALE NIE KŁAM!BO SIĘ OŚMIESZASZ

https://showup24.tv/RudaLisiczkaa_
https://showup24.tv/profile/RudaLisiczkaa_
Ariel
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 33
Rejestracja: 02 lis 2017, 12:23
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 2 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Nikt
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


komin pisze:Tak kurwa.... ja generalnie gdy korzystam z jakichkolwiek uslug seksualnych, obojętne czy w realu, czy na SU zawsze wymagam aby modelka poza jakims tam wygladem, dostarczyla mi swiadectwa z paskiem z podstawowki, swiadectwo maturalne z minimum 90%, dyplom magisterski z jakiejs dobrej uczelni oraz certfikat znajomosci co najmniej 3 jezykow obcych... Ba! kurwom z doktoratem dopłacam 100zl za nockę... :suicide:


Taaa chciałbyś :haha:
Znajdź mi choć jedną co maturę zdała.
Jestem przekonany, że 90% nie ukończyła szkoły średniej.
Już taka jedna na "studia" się wybierała za nie swoje $$$, ale "nagle" musiała zrezygnować... :rofl:
R29
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 648
Rejestracja: 07 gru 2017, 00:51
Podziękował: 114 razy
Podziękowano mu: 172 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


PoprzedniaNastępna

Wróć do Kobiety - Pokazy 18+



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: burrit0, Nicola85 i 33 gości