Meowmisa/Meowkaa/MeowkaUwU

Dział na temat naszych pań z showup-a, które robią pokazy dla dorosłych
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
Oj tak, uwielbiam atencję, jak już się uspokoiłam to przyniosłeś mi sporo korzyści i dałeś mi dużo tej atencji, której potrzebuje sporo. Dziękuję smutny człowieku ;-) po to są radcy prawni, aby sami ocenili sytuację ;-) ps. Nie ja będę to ogarniać, facet coś zna się na prawie i jeśli sam powiedział, że to już trzeba zgłosić, to mu ufam hahahah
my.bio/meowka
Awatar użytkownika
Meowka
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 22
Rejestracja: 09 lip 2021, 14:34
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Meowmisa
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Meowmisa


Z doswiadczenia wiem ze osoby ktore mowia ze dadza sprawe do sadu i strasza prawnikami to nic nie robia
To jest takie bardzo prostackie straszenie
Ktos kto chce zrobic sprawe to to robi a nie rozpisuje sie po pare razy ze to zrobi :lol: :lol: :lol:
Tak wiec idz kobieto na SU swiecic pipka a nie straszysz tutaj kogos ze cos zrobisz czego nigdy nie zrobisz

https://showup24.tv/Meowmisa
https://showup24.tv/profile/Meowmisa
Awatar użytkownika
Lucypio
SU-holik
SU-holik
Posty: 69
Rejestracja: 20 lut 2021, 14:00
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Tak, to prawda. Takie osoby nie są pewne, czy sprawę wygrają. Ja tylko mówię o tym, bo każde kolejne słowo na mój temat robi wam większe problemy, a ja też mam dosyć czytania tego. + Rozprawy sądowe to strasznie duży stres :) więc jeśli nie będzie warto, to nie będę widziała sensu w zakładaniu sprawy.
my.bio/meowka
Awatar użytkownika
Meowka
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 22
Rejestracja: 09 lip 2021, 14:34
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Meowmisa
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Meowmisa


idź, idź do prawnika moja droga
Ja Ci nawet powiem co Tobie powie prawnik
osobiście doradzałbym Ci jednak walić z kodeksu karnego
Art. 190 a o nękanie i 212 o zniesławienie w dodatku rt 46 & 1 o zadośćuczynienie
Tylko, że
Tu jest tylko, pewnie na wykopie też, choć ja nie wiem co tam gość napisał..., zatem wracam do clue... tu jest tylko polemika z tym co sama wstawiasz do neta...coś co nazwałbym "publicystyką sexworkerską" a raczej rozważaniami na temat relatywizmu moralnego jednej publicznej osoby występującej na sexcam i mającej liczne profile społecznościowe, na których atencyjnie chwali się pewnymi "dokonaniami" bądź wydarzeniami z życia, które są niejednoznaczne pod katem etycznym, bądź, że tak to ujmę.. administracyjno-porządkowym.
rekapitulując.. będzie się trzeba tłumaczyć z tego co się miało na myśli pisząc o zabawie w poród dla fana, gdzie miał wystąpić kot.. tłumaczyć ze zrzutki na terapię i jednoczesnych "kompulsywnych zakupów" czy też pracy w okresie niezdolności do pracy.. tak aby sąd uznał, czy był to nieuzasadniony hejt, zniesławienie czy też publiczny dyskurs na temat rzeczywistych zdarzeń i ich ocena
Co do zadośćuczynienia - to raczej tylko za utracone korzyści... bo o szkodzie dla wizerunku trudno mówić - bo sama to zrobiłaś a ktoś ci jedynie to wytknął - nie zakłamując rzeczywistości a jedynie ja opisując i przedstawiając dowody... z kolei trudno mówić o utraconych korzyściach.. skoro samemu sobie, że tak powiem trywialnie "zgotowałaś ten los" - mówię tu o twoich wypowiedziach i publikacjach w internecie. aha.....
będziesz musiała przedstawić dokładne wyliczenia utraconych korzyści - co w kontekście Twojego onlyfans .. filmików itp może byc interesujące - projekcje utraconych zarobków w oparciu o zarobki z przeszłości (Twoje występy na SU, pokazach prywatnych - czyli opis tego co dokładnie jest wycenianie) - tzn np nie odbyłam pokazu planowanego pt "dildo w dupsko" - straciłam tyle a tyle - a sprzedaje ich tyle a tyle w mc/ i w ogóle robię pokazów tyle i tyle.. za siusiu w majteczki tyle a tyle, a zabawa z pieluszka i smoczkiem dla sugar daddy - tyle i tyle...i takie tam...
referendarz sadowy będzie musiał potem wyliczyć, że np z powodu dramy nie pracowała Pani tyle dni .. no i się należy tyle a tyle....to tak w dużym skrócie...
i dobrze...bo referendarzowi sadowemu też należy się chwila uśmiechu...
a w ogóle jak się okaże bezzasadne - a moim skromnym zdaniem tak jest - to ponosisz koszty sądowe plus oczywiście wynagrodzenie dla prawnika
dodatkowo narażasz się na repozew o utracone korzyści ze strony pozwanego
całość potrwa.. moim zdaniem około roku.
dziękuję za uwagę i liczę, że jednak wniesiesz sprawę - choć nie wiem jeszzce przeciw komu
czuj, czuj - czuwaj.
Aaaaaa.....jeszcze jedno...
Zapomniałem
P.S
Nękanie bo ktoś wezwał karetkę i przyjechała policja?
To na Twoim miejscu bym sobie darował. Internet roi się od Twoich wyznań o myślach samobójczych i autoagresji, więc narażasz się, ze sąd może zdecydować o przymusowym leczeniu. Tym bardziej, ze masz borderka a kto wie może nawet niezdiagnozowany ChAD, który trzeba będzie szpitalnie rozpoznać i ustawić leczenie....
Wtedy zaczniesz liczyć dopiero utracone korzyści....

https://showup24.tv/Meowmisa
https://showup24.tv/profile/Meowmisa
Awatar użytkownika
ZbyszekCiechocinekSex
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 272
Rejestracja: 14 paź 2020, 20:16
Podziękował: 16 razy
Podziękowano mu: 99 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ZbyszekCiechocinekSex
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: ZbyszekCiechocinekSex


PS 2
Scenariusz powyższy oczywiście pod warunkiem, że.....
Sprawa zostanie wszczęta przez prokuraturę po zakończeniu postępowania wyjaśniającego
Przejdzie przez zarzuty do aktu oskarżenia
uda się ustalić rzekomych sprawców
i dopiero wtedy trafi do "sundu"
a tam zacznie się de facto dopiero zabawa

osobiście uważam, że postępowanie zostanie umorzone na etapie wyjaśniania sprawy
Awatar użytkownika
ZbyszekCiechocinekSex
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 272
Rejestracja: 14 paź 2020, 20:16
Podziękował: 16 razy
Podziękowano mu: 99 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ZbyszekCiechocinekSex
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: ZbyszekCiechocinekSex


Dzięki, posłucham i tak prawnika, wiesz ehhehe, nie mam na co kasy wydawać , szal zakupowy, to co xd zapłacę sobie za prawnika, BO MOGE XD
my.bio/meowka
Awatar użytkownika
Meowka
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 22
Rejestracja: 09 lip 2021, 14:34
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Meowmisa
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Meowmisa


Ej swoją drogą! Mówisz, że będę musiała się że wszystkiego tłumaczyć... Ja opowiadałam już historie swojego życia 7/8 lekarzom? Wszystko to samo, szpital, zmiana psychiatry, terapia Xd myślisz, że mnie przeraża opowiedzenie prawnikowi całej sytuacji? Trzymaj tylko kciuki, aby było warto :)
my.bio/meowka
Awatar użytkownika
Meowka
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 22
Rejestracja: 09 lip 2021, 14:34
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Meowmisa
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Meowmisa


ja kiedys studiowałem prawo przez 3 lata.... trochę na ten temat wiem i nie bardzo widzę czym te ograny wyższe miałyby się tu zajmować. Nikt cie tu nie obraża, nie stalkuje. Oni tylko porobili screeny z tego co sama wstawiałaś do netu i wyrazili na ten temat opinie. Sprawa to mogłaby być jakby jakeś twoje prywatne rzeczy tu powstawiali. Wyrażanie opinii na temat twoich poczynań w internecie jest dozwolone. Jak stworzyłaś te wszystkie profile w social mediach stałaś się osobą publiczną więc ludzie mają prawo komentować to co robisz. Żadna policja nie będzie się tym zajmować. Możesz co najwyżej im wytoczyć powództwo cywilne ale dla każdego sądu będzie to do umożenia. Oczywiście zanim to umorzą na latasz się kilka lat po sądach i stracisz czas bez sensu. Inna sprawa że sama się możesz podłożyć tym wyższym organom. Ja nie wiem co robiłaś z tym kotem a czego nie. to nie moja sprawa i nie chce się w to mieszać ale ten co stworzył ten temat powypisywał tam coś ze chciałaś tam w jakiś poród się bawić z tym kotem. Nie zależnie od tego czy jest to prawda czy nie jak pójdziesz na policje to oni będą cie o to pytac i będziesz się musiała z tego tłumaczyć a wtedy różnie może być. Może ty nie miałaś złych intencji ale policjant może to widzieć inaczej tak samo sąd. Potrzebne ci to?
"Lepiej patrzeć na to czego nie możesz bzyknąć, niż bzyknąć to na co nie możesz patrzeć "
Awatar użytkownika
Sir86
Night's Watch
Night's Watch
Posty: 591
Rejestracja: 08 lis 2015, 11:30
Podziękował: 48 razy
Podziękowano mu: 109 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: żadna
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Mój chłopak jest na studiach prawniczych. Zna sie na tym bardziej niż ja. Jeśli widzi w tym już przesadę to mu ufam.
my.bio/meowka
Awatar użytkownika
Meowka
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 22
Rejestracja: 09 lip 2021, 14:34
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Meowmisa
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Meowmisa


Kurła kolejna wojna o kota na tym forum.... Spajki ufundował znowu? Jebać koty, tylko psy!
Awatar użytkownika
sóbych
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 20
Rejestracja: 04 maja 2021, 11:30
Podziękował: 2 razy
Podziękowano mu: 2 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Meowka.. ale co mnie obchodzi, ze się będziesz tłumaczyć prawnikowi.. ależ opowiadaj, oni biorą za to kasę...
zresztą widać, ze jesteś zielona...ale spokojnie.... wszystko Ci prawnik wytłumaczy i będziesz wiedzieć - bo chyba mnie nie zrozumiałaś, że chodziło mi o wyjaśnienie i uzasadnienie twojego zawiadomienia czy tam pozwu, a nie o Twoje życie, traumy, boleści itp

A teraz z zupełnie innej beczki.....dotyczy to wojny koleżanki meowki z sexworkerkami... którą jak sama przyznała na insta.... sama wszczęła i sama jej chciała...koleżanka wrzuca kolejne relacje i takie tam
Wstyd.. każda grupa zawodowo trzyma się razem i wspiera, zazwyczaj.. prawnicy, lekarze.. jak jest coś, to załatwiają we własnym gronie
a co robi koleżanka?

Obrazek

UWAGA KAPUŚ!!!!....Nieładnie.. nieładnie... wstyd
Podpierdalactwo to grzech najgorszy.. lub prawie
Zatem jako do osoby do osoby wierzącej

Tego, który się mści, spotka zemsta Pana:
On grzechy jego dokładnie zachowa w pamięci.
Gdy człowiek żywi złość przeciw drugiemu,
jakże u Pana szukać będzie uzdrowienia?


U spowiedzi już była? Już jesteś bez grzechu?
Awatar użytkownika
ZbyszekCiechocinekSex
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 272
Rejestracja: 14 paź 2020, 20:16
Podziękował: 16 razy
Podziękowano mu: 99 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ZbyszekCiechocinekSex
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: ZbyszekCiechocinekSex


Ale ty zdajesz sobie sprawę z tego, zeeee... Skarbówka nawet po latach może się przywalić? Ja nie zamierzam na nikogo donosic Xd ja jestem po prostu pewna, że w końcu się przywala, a gdzieś powiedziałam, że doniosę? XDDDDD ja się tylko z tego śmieje, że działają nielegalnie, a potem będzie płacz XS tym samym również uświadamiam, że trzeba się rozliczać xd
my.bio/meowka
Awatar użytkownika
Meowka
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 22
Rejestracja: 09 lip 2021, 14:34
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Meowmisa
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Meowmisa


chcesz uswiadamiać a jednocześnie to hit i satysfakcja? i śmiesznie się ogląda?
Będziesz czerpać przyjemność z wpadek koleżanek z branży - faktycznie......jesteś prawdziwą chrześcijanką...
jesteś Pawlikiem Morozowem sexworkerek

Myślałem, ze posty uświadamiające się pisze np tak.. Kolezanki rozliczajcie się.. itp
Oj czeka Cie głęboki ostracyzm .. chyba nie tylko w branży
Awatar użytkownika
ZbyszekCiechocinekSex
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 272
Rejestracja: 14 paź 2020, 20:16
Podziękował: 16 razy
Podziękowano mu: 99 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ZbyszekCiechocinekSex
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: ZbyszekCiechocinekSex


Jestem fanem Karoliny, a raczej.. byłem do czasu.
Niestety wiele czynników spowodowało moj zawód.
Śledzę na instagramie, na SU, na Twitterze, a nawet na onlyfans.
Panna zamiast inwestować swój czas w materiały, zatraca się w sztucznym tworzeniu afer.
Najpierw plagiaty, zemsty.. później odpowiedzi na wykopie i tutaj.
Widac, ze atencja wygrywa, dziewczyna ma nierówno pod sufitem.
Od siebie moge dodać, że lubie takie młode milfy :fap:, fanem będę nadal bo mam fetysz obwisłych cycuszków.
Awatar użytkownika
Obiektywny35
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 2
Rejestracja: 11 lip 2021, 16:15
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Hodowanie raka. Szkoda czasu se mysle...
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2104
Rejestracja: 08 lis 2015, 17:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1171 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin


Miałam się nie wypowiadać w tym temacie, ale no nie mogę.

Tyle szkodliwych rzeczy to ja dawno nie czytałam.. Pomijając już kwestie kota, bo do tego nie mam zamiaru się odnosić.

Jak można pracować w branży i obrażać osoby które zarabiają dokładnie tak samo? Wywoływać afery i problemy nie mając ku temu żadnych logicznych powodów.

Nie dość, że sama w sobie branża jest stygmatyzowana w normalnym świecie, ludzi którzy nie rozumieją pracy ciałem w kontekście seksualnym, to już czytanie o tym że ludzie którzy zarabiają tak samo zachowują się gorzej niż pierwsi święci świata to dla mnie za dużo. Naprawdę.

Udawane jęki? Serio? Twoja praca jest lepsza bo jesteś naprawdę podniecona czyimś widokiem? Na filmach też się dziwisz że aktor naprawdę nie umarł tylko gra? Każdy robi pokazy czy filmy jak mu się podoba, nie Tobie oceniać co jest dla kogoś dobre i świadczy to o jakiś kompleksach że szukasz zaczepki w tak głupiej kwestii.

Plagiat. To są dla mnie Himalaje hipokryzji. Za każdym razem jak czytam jak ktoś kogoś kopiuje to sobie myślę, gdzie jest ten niepowtarzalny kontent. Bo mam chyba chore oczy, albo głowę że widzę tylko to że każdy na czymś bazuje i się inspiruje. Jedni więcej, jedni mniej. Jak macie jakieś linki do "nowych pierwszy raz nigdy nie robionych rzeczy" to ja chętnie zobaczę. Kopiowanie stroi? Ale zdajecie sobie sprawę że cosplay to kopiowanie fikcyjnych postaci które już zostały stworzone? Albo założenie dwukolorowej peruki która ma 15 tysięcy innych osób nie powoduje że się jest "unikalnym". Japierdole. Serio. Z tego co wiem większość kobiet ma dokładnie tyle samo rąk, nóg i otworów. Nie bardzo widzę możliwości na stworzenie nowego nurtu chyba że ktoś zacznie robić orgazmy pępkiem to pierwsza rzuce żeton.

Naprawdę to jest takie trudne żeby cieszyć się z czyjegoś sukcesu i się wspierać w tym i tak chujowym świecie, czy ja czegoś nie ogarniam i chodzi o to żeby jeszcze bardziej komuś dowalić dla sztucznej atencji.

No i ostatnia kwestia. Jako osoba z doświadczeniem chorób psychicznych, leczeniem różnego rodzaju. Dziewczyno, to co robisz jest szkodliwe. Powinnaś dziękować osobie która zadzwoniła o pomoc, a nie pisać że to "zemsta" czy "złośliwość". Sama informujesz ludzi że masz myśli samobójcze i się samookaleczasz i problem jest dla Ciebie to że ktoś traktuje Twoje słowa poważnie? Wiesz ile osób słyszy codziennie "przejdzie Ci" zamiast realnej próby pomocy? Ech ogarnij się. Idź na terapię i to jak najszybciej, poczekaj na ten termin na NFZ a jak dokończysz zbiórkę to sobie zwiększysz ilość wizyt. Leczenie bordera trwa całe życie i wymaga ciągłego brania leków, bo to zaburzenie osobowości którego nie da się wyleczyć.

Życzę Ci powodzenia i dużo zdrowia. Przekażę Ci też taką złota radę od koleżanki z branży, jak nie masz nic dobrego do powiedzenia - to lepiej nic nie mów. O ile to co ktoś robi nie krzywdzi innych osób, zachowaj to dla siebie lub chociaż spróbuj postawić się w sytuacji drugiej osoby zanim napiszesz coś bezmyślnie krzywdzącego.

PS. Rozpisałam się i nie mam zamiaru już na ten temat więcej pisać. Ale jeśli ktoś potrzebuje wsparcia w jakikolwiek kwestii - zapraszam na PW.
Awatar użytkownika
twojasara
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 30
Rejestracja: 24 lis 2020, 00:51
Podziękował: 17 razy
Podziękowano mu: 5 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: twojasara
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: TwojaSara


Parę razy padło tu moje "ulubione": "Zły to ptak, co własne gniazdo kala."
Pomijając fakt dzieci molestowanych przez członków własnych rodzin, to również odnośnie innych kwestii, jest to totalnie zidiociałe przysłowie.
Przemilczanie wstydliwych tematów ma w Polsce długą tradycję. Wyraża ją dobitnie mądrość ludowa „Nie mów nikomu, co się dzieje w domu". Jeszcze dosadniej brzmią słowa „Zły to ptak, co własne gniazdo kala". Niewielu jednak pamięta mądre pytanie Norwida: „Czy ten ptak kala gniazdo, co je kala, czy ten, co mówić o tym nie pozwala?".

Nie będę się tu wymądrzać, bo lepiej i ciekawiej temat opisuje ten artykuł:
https://www.rp.pl/Opinie/308309891-Czas ... iazdo.html
Kto ciekaw, ten sam sobie przeczyta.
Awatar użytkownika
Puśka
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 29
Rejestracja: 28 gru 2020, 20:18
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Wszystkie
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


twojasara pisze:Tyle szkodliwych rzeczy to ja dawno nie czytałam.. Pomijając już kwestie kota, bo do tego nie mam zamiaru się odnosić.



Kwestia kota jest priorytetowa w tym wypadku pod niego tu sie wszystko zaczeło.
Koty są wykorzystywane na każdym kroku.
Awatar użytkownika
Spajk
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 292
Rejestracja: 22 paź 2020, 16:45
Podziękował: 9 razy
Podziękowano mu: 7 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Kimi
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Spikel


Puśka pisze:Parę razy padło tu moje "ulubione": "Zły to ptak, co własne gniazdo kala."


Żeby nie było wątpliwości co do mojej wypowiedzi. Rzeczy szkodliwe i krzywdzące trzeba i należy opisywać w każdej branży. Ja mówię tutaj o obrażaniu innych dziewczyn za to czy udają czy mają prawdziwe orgazmy czy też inspirują się wyglądem innych kobiet. W sytuacji w której koleżanka wypowiedziałaby się np. że dziewczyna zrobiła transmisje z nieświadomą osobą, czyli złamała prawo plus skrzywdziła osobę niewiedzącą o tym że jest nagrywana, to jak najbardziej jestem za piętnowaniem tego typu zachowań i sama bym pewnie o tym napisała. Ale pisanie że "ja wam ocenie czy dziewczyna ma sztuczny czy prawdziwy orgazm, bo one udają a ja nie". To jest po prostu dziecinne i słabe. Jaka tu płynie korzyść czy myśl dla jakiejkolwiek strony? Ja wam udowodnie że te dziewczyny naprawdę są w pracy a nie zabawiają się z wami naprawde? Szok i niedowierzanie.

Prostuje tylko, żeby mi ktoś potem nie napisał, że nawołuje do udawania że się nic nie dzieje, jak się dzieje. Sytuacje faktycznie negatywne należy opisywać i edukować. A akurat u tej Pani nic w jej wypowiedziach na temat innych dziewczyn nie jest "edukowaniem" tylko wyśmiewaniem i obrażaniem. Jest różnica między "dziewczyny, trzeba się rozliczać z pracy na kamerkach" a "w końcu was skontrolują i ja się wtedy będę śmiać z was".

I nadal uważam, że nie sra się do własnego gniazda, co nie jest równoznaczne z niewypowiadaniem się o negatywnych zjawiskach. Chodzi o wspieranie się w i tak ciężkiej pracy, a nie powodowaniem większych problemów gdzie w ogóle ich nie ma.
Awatar użytkownika
twojasara
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 30
Rejestracja: 24 lis 2020, 00:51
Podziękował: 17 razy
Podziękowano mu: 5 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: twojasara
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: TwojaSara


twojasara pisze:I nadal uważam, że nie sra się do własnego gniazda

A ja uważam, idąc bardziej filozoficznie, że nieustannie w nie sramy - wstyd, co człowiek potrafi robić z planetą, na której żyje.

Piszesz o ciężkiej pracy (znam cięższe), podczas której, część panienek oferuje: udawane orgazmy jako prawdziwe, "prawdziwe kupki" z nutelli, ordynarne szczyny jako autentyczne squirty, nadinterpretowanie emocji, mających imitować przyjemność, której nie odczuwają. Zaklinając się oczywiście, że u nich wszystko jest naj, naj, naj... i biorąc za to niemałe pieniądze.
Porównujesz ich pracę do pracy aktorów, którzy udają np. własną śmierć. Szkoda, że nie widzisz różnicy. Ja oglądając film, z naprawdę dobrą obsadą, jestem w stanie tak się zatracić, że na koniec opłakuję ich "śmierć". Tu natomiast większość "aktorek" jest tak fatalna, że nie jest w stanie wywołać u mnie najmniejszych emocji.

I żeby nie było wątpliwości, co do mojej wypowiedzi. - Gdzieś mam konflikt jednej panienki z innymi panienkami, nie śledzę go łapczywie.
Dziwi mnie tylko kolejne podgrzewanie emocji przez dużego chłopca. Rozumiem, że z jakiegoś powodu opowiada się po jednej ze stron, ale zupełnie nie rozumiem skali, bo nagle kreuje się na wzór cnót wszelakich, którym, jako żywo nie jest. I to zarzucanie przez niego hipokryzji panience, rozwala mnie dokumentnie.
Awatar użytkownika
Puśka
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 29
Rejestracja: 28 gru 2020, 20:18
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Wszystkie
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


PoprzedniaNastępna

Wróć do Kobiety - Pokazy 18+



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 13 gości