Meowmisa/Meowkaa/MeowkaUwU

Dział na temat naszych pań z showup-a, które robią pokazy dla dorosłych
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
Re: Meowmisa/Meowkaa
06 sie 2021, 17:02
Dziwię się, że rozmawiasz z tym starym, pojebanym kretynem :D. Jego całe życie opiera się na showupie i pisaniu o tym. Na normalnym forum ten temat byłby już usunięty, a kilka osób odsuniętych od komentowania na dłuższy czas.

https://showup24.tv/Meowkaa
https://showup24.tv/profile/Meowkaa
Awatar użytkownika
_Kurier_
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 207
Rejestracja: 21 lut 2018, 17:20
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 31 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Meowmisa/Meowkaa
06 sie 2021, 17:26
leć kurierku do zajmowania się organizowaniem płatnych spotkań jebaniowych.. tzn sutenerstwa
a może zajmiesz się tez karierą meowkaa?
ustawianiem jej spotkań stópkowych
bo chetna była... nie wiem jak teraz
zarobisz sobie parę groszy

żeby nie było meoewkaa.. broni Cię okazjonalny alfonsiarz, nie omieszkał się tym pochwalić na forum
Awatar użytkownika
ZbyszekCiechocinekSex
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 272
Rejestracja: 14 paź 2020, 20:16
Podziękował: 16 razy
Podziękowano mu: 99 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ZbyszekCiechocinekSex
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: ZbyszekCiechocinekSex


Re: Meowmisa/Meowkaa
06 sie 2021, 17:52
Zapraszam na mojego https://onlyfans.com/meowkaa :heart:
my.bio/meowka
Awatar użytkownika
Meowka
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 22
Rejestracja: 09 lip 2021, 14:34
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Meowmisa
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Meowmisa


Re: Meowmisa/Meowkaa
06 sie 2021, 18:39
ZbyszekCiechocinekSex pisze:leć kurierku do zajmowania się organizowaniem płatnych spotkań jebaniowych.. tzn sutenerstwa
a może zajmiesz się tez karierą meowkaa?
ustawianiem jej spotkań stópkowych
bo chetna była... nie wiem jak teraz
zarobisz sobie parę groszy

żeby nie było meoewkaa.. broni Cię okazjonalny alfonsiarz, nie omieszkał się tym pochwalić na forum


Lepsze to od gówna we łbie, czyli tworzenia stron i wysrywów("artykułów") na jakieś kurwy z kamerek :D. Pomijam siedzenie tu cały dzień, pisanie długaśnych postów i stalkerstwo. Teraz doszło rejestrowanie czyjegoś wizerunku w czasie czynności seksualnej i rozpowszechnianie. Na miejscu bohaterki tego tematu to przede wszystkim złożyłbym pozew cywilny i "poprosił" o konkretne zadośćuczynienie(po przeprosinach, zamknięciu portalu o gównie, itd.). Sprawa karna gdzieś obok, bo to jednak coś innego. Normalni ludzie takich rzeczy nie robią.
Awatar użytkownika
_Kurier_
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 207
Rejestracja: 21 lut 2018, 17:20
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 31 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Meowmisa/Meowkaa
06 sie 2021, 19:10
Ej
don alfonsio z art 204 :D
że niby ja?
dowody poproszę.. formalne... IP choćby
Powtórze.. wracaj do okazjonalnego pimpowania względnie stręczycielstwa, kuplerstwa, sutenerstwa...czyli czegoś co robią w twoim mniemaniu, normalni ludzie, być może to ci lepiej wychodzi, choć wątpię, jak przypomnę sobie wypociny twoje o tym, jakbyś dobrze pokierował karierą jednej z modelek...kurwa :D marketing alfonsiarstwa.. podcast jeszcze o tym zrób.... lolu bezbekowy
Awatar użytkownika
ZbyszekCiechocinekSex
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 272
Rejestracja: 14 paź 2020, 20:16
Podziękował: 16 razy
Podziękowano mu: 99 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ZbyszekCiechocinekSex
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: ZbyszekCiechocinekSex


Re: Meowmisa/Meowkaa
06 sie 2021, 19:11
_Kurier_ pisze:
ZbyszekCiechocinekSex pisze:leć kurierku do zajmowania się organizowaniem płatnych spotkań jebaniowych.. tzn sutenerstwa
a może zajmiesz się tez karierą meowkaa?
ustawianiem jej spotkań stópkowych
bo chetna była... nie wiem jak teraz
zarobisz sobie parę groszy

żeby nie było meoewkaa.. broni Cię okazjonalny alfonsiarz, nie omieszkał się tym pochwalić na forum


Lepsze to od gówna we łbie, czyli tworzenia stron i wysrywów("artykułów") na jakieś kurwy z kamerek :D. Pomijam siedzenie tu cały dzień, pisanie długaśnych postów i stalkerstwo. Teraz doszło rejestrowanie czyjegoś wizerunku w czasie czynności seksualnej i rozpowszechnianie. Na miejscu bohaterki tego tematu to przede wszystkim złożyłbym pozew cywilny i "poprosił" o konkretne zadośćuczynienie(po przeprosinach, zamknięciu portalu o gównie, itd.). Sprawa karna gdzieś obok, bo to jednak coś innego. Normalni ludzie takich rzeczy nie robią.


Pozew cywilny, dawno się tak nie uśmiałem, Kurier ty to byś ze Słodką się nadał.
:rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl:
Wszędzie dobrze ale w piwnicy najlepiej, każdy piwniczniak wam to powie.
Awatar użytkownika
piwniczniak
SU-holik
SU-holik
Posty: 58
Rejestracja: 17 lip 2021, 13:25
Podziękował: 16 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Meowmisa/Meowkaa
06 sie 2021, 23:55
Ojjjj "slynny" paragraf 191...
§ 1. Kto utrwala wizerunek nagiej osoby lub osoby w trakcie czynności seksualnej, używając w tym celu wobec niej przemocy, groźby bezprawnej lub podstępu, albo wizerunek nagiej osoby lub osoby w trakcie czynności seksualnej bez jej zgody rozpowszechnia, podlega karze pozbawienia wolności od 3 miesięcy do lat 5.

To nie miało miejsca
Szanowna modelka sama go rozpowszechniła odpalajac streama na ogolnie dostepnej platformie

Zycze powodzenia... i chialbym zobaczyc chociaz jeden wyrok skazujacy na podstawie tego paragrafu gdzie dowodem "przestepstwa" byl film z ogolnie dostepnego streamu...
Dziewczynki drogie...nauczcie sie ze ten paragraf kompletnie nie ma zastosowania w przypadku camgirls i nagran z Waszych wystepow...

Teoretycznie mozna jedynie zlozyc pozew cywilny o naruszenie praw autorskich, ale w tym przypadku jest maly haczyk ktory moze mocno zabolec pozywającą i zamiast spodziewanych miliooooonow :lol: odszkodowania okaze sie ze sama na siebie bat ukrecila...ale nie chce mi sie wiecej...

Poza tym, fchuju mam te dramcie...psy koty i patozrzutki.... wystarczy mi ze nie przepadam za rybkami akwariowymi a na SU tyle glonojadow...
Pozdrawiam Hard
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2104
Rejestracja: 08 lis 2015, 17:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1171 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin


Re: Meowmisa/Meowkaa
07 sie 2021, 00:47
A ja tak zapytam co z terapią na którą była prowadzona zrzutka?
Coś mi się wydaje, że tutaj to samą terapią mało co się zdziała i bez silnych leków przeciwpsychotycznych się nie obędzie.
Wszędzie dobrze ale w piwnicy najlepiej, każdy piwniczniak wam to powie.
Awatar użytkownika
piwniczniak
SU-holik
SU-holik
Posty: 58
Rejestracja: 17 lip 2021, 13:25
Podziękował: 16 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Meowmisa/Meowkaa
07 sie 2021, 01:29
komin pisze:Ojjjj "slynny" paragraf 191...
§ 1. Kto utrwala wizerunek nagiej osoby lub osoby w trakcie czynności seksualnej, używając w tym celu wobec niej przemocy, groźby bezprawnej lub podstępu, albo wizerunek nagiej osoby lub osoby w trakcie czynności seksualnej bez jej zgody rozpowszechnia, podlega karze pozbawienia wolności od 3 miesięcy do lat 5.

To nie miało miejsca
Szanowna modelka sama go rozpowszechniła odpalajac streama na ogolnie dostepnej platformie

Zycze powodzenia... i chialbym zobaczyc chociaz jeden wyrok skazujacy na podstawie tego paragrafu gdzie dowodem "przestepstwa" byl film z ogolnie dostepnego streamu...
Dziewczynki drogie...nauczcie sie ze ten paragraf kompletnie nie ma zastosowania w przypadku camgirls i nagran z Waszych wystepow...

Teoretycznie mozna jedynie zlozyc pozew cywilny o naruszenie praw autorskich, ale w tym przypadku jest maly haczyk ktory moze mocno zabolec pozywającą i zamiast spodziewanych miliooooonow :lol: odszkodowania okaze sie ze sama na siebie bat ukrecila...ale nie chce mi sie wiecej...

Poza tym, fchuju mam te dramcie...psy koty i patozrzutki.... wystarczy mi ze nie przepadam za rybkami akwariowymi a na SU tyle glonojadow...
Pozdrawiam Hard


Pomijasz wiele kwestii(i nawet nie czytasz dokładnie zacytowanego artykułu -> utrwalanie, -> dedykowana platforma erotyczna a nie cały internet, itd.) ;). Nie moja wina, że modelki mają gówno w głowie(podobnie jak stary dziad) i nie potrafią znaleźć prawnika, bo sprawę można załatwić szybko i skutecznie. Dziwię się ogólnie, że grubaska mając adres lub adresy nie rozwiązała tego inaczej, bo gość jest ewidentnie ułomny...
Awatar użytkownika
_Kurier_
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 207
Rejestracja: 21 lut 2018, 17:20
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 31 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Meowmisa/Meowkaa
07 sie 2021, 02:09
_Kurier_ pisze:nie potrafią znaleźć prawnika, bo sprawę można załatwić szybko i skutecznie. Dziwię się ogólnie, że grubaska mając adres lub adresy

Adresy to masz w swoim stręczycielskim kajeciku kapciu i zerknij sobie w orzecznictwo pało strugana, a nie pierdolenie wiem, ale nie powiem... Jaki alfonsiarz takie porady prawne.
Awatar użytkownika
ZbyszekCiechocinekSex
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 272
Rejestracja: 14 paź 2020, 20:16
Podziękował: 16 razy
Podziękowano mu: 99 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ZbyszekCiechocinekSex
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: ZbyszekCiechocinekSex


Re: Meowmisa/Meowkaa
07 sie 2021, 02:11
grubaska to sobie moze zjeść i urodzic ko0ta, what€ver. nic tam kurwa nie może. A ty kurio kolejny raz źle doradzasz, zacytuje klasyka - adres chuj... ale sałatki szkoda.
Pozdrawiam Hard!
Awatar użytkownika
wiktorlewatywakrkLGBT+-x/
Night's Watch
Night's Watch
Posty: 310
Rejestracja: 11 lis 2016, 17:45
Podziękował: 54 razy
Podziękowano mu: 109 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Haseki__
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Meowmisa/Meowkaa
07 sie 2021, 02:39
ZbyszekCiechocinekSex pisze:
_Kurier_ pisze:nie potrafią znaleźć prawnika, bo sprawę można załatwić szybko i skutecznie. Dziwię się ogólnie, że grubaska mając adres lub adresy

Adresy to masz w swoim stręczycielskim kajeciku kapciu i zerknij sobie w orzecznictwo pało strugana, a nie pierdolenie wiem, ale nie powiem... Jaki alfonsiarz takie porady prawne.
T

To będzie mój ostatnio post do Ciebie pojebie, bo jednak mam co robić w życiu(nie to co Ty :D). Jesteś chorym człowiekiem. Jedyne co potrafisz to poniżać, ośmieszać i zastraszać laski, które akurat Ci się nie podobają. W dodatku nie potrafisz posługiwać się naszym językiem(pisownia jakiegoś ułoma, ale okej, może skończyłeś kilka klas szkoły podstawowej). Gdzie Ty widzisz porady prawne to ja nie wiem. Wiem, wiem, gówno we łbie, ale jednak czytaj ze zrozumieniem, a przynajmniej staraj się to robić. Na twój koszt możemy umówić się w kilku kancelariach prawnych(wcześniej umówię spotkania i poproszę o wprowadzenie nas w tema), na którym zapoznamy się z opiniami ludzi wykształconych w tej dziedzinie(bo tutaj jak widać takowych nie ma, a próbują niestety pouczać innych) na ten temat, tzn. twojej działalności(utrwalanie streama, rozpowszechnianie, tworzenie artykułów mających na celu jedno, wywlekanie innych spraw kiedy modelka teoretycznie jest anonimowa). Tak będzie najrozsądniej. Nie posądzam Cię o to, ale jak znasz orzecznictwo(:D) to nie będziesz miał przeciwwskazań. Wiem, że na to nie pójdziesz, bo masz chorą głowę i żyjesz w swoim świecie. To jest najsmutniejsze. Takie kreatury bezkarnie mogą funkcjonować, bo komuś nie starcza asertywności ;). Nie pozdrawiam. Proszę nie odpisuj bałwanie, bo nie chcę mi się z Tobą dyskutować. Twoimi jedynymi argumentami w dyskusji jest alfons, kapeć i inne dziwne stwierdzenia. Napinka straszna, więc widać że dotarło :D.
Awatar użytkownika
_Kurier_
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 207
Rejestracja: 21 lut 2018, 17:20
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 31 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Meowmisa/Meowkaa
07 sie 2021, 02:45
hehehe kurio, zanim zaczniesz komuś wypominać niezgrabność posługiwania się ojczystym językiem, ogarnij swoją interpunkcje. Bo co to kurwa jest? co to ma być? nie wiesz co i jak? nie wiesz gdzie spacja i przecinek? to na chuj piszesz wywody. Wracaj do ławki, a nie tu umoralniasz pałko.

a reszta to chuj.
Pozdrawiam Hard!
Awatar użytkownika
wiktorlewatywakrkLGBT+-x/
Night's Watch
Night's Watch
Posty: 310
Rejestracja: 11 lis 2016, 17:45
Podziękował: 54 razy
Podziękowano mu: 109 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Haseki__
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Meowmisa/Meowkaa
07 sie 2021, 08:03
_Kurier_ pisze:Pomijasz wiele kwestii(i nawet nie czytasz dokładnie zacytowanego artykułu -> utrwalanie, -> dedykowana platforma erotyczna a nie cały internet, itd.

Bardzo dokladnie czytam, niczego nie pominalem, paragrafik zacytowalem powyzej w calosci. Co wiecej, swojego czasu mocno sie tym zainteresowalem, sprawdzilem milion razy, szukalem, sprawdzalem orzecznictwo i powtórzę sie jeszcze raz: ART. 191A nie znajduje w takich przypadkach zastosowania. Amen. Artykul ten zostal stworzony w zupełnie innym celu.
"Dedykowana" platforma nie ma zadnego znaczenia poniewaz, dedykowana czy nie, jest publiczna, powszechnie dostepna. Kazda modelka odpalajac streama sama rozpowszechnia swoj wizerunek i na nic jej to bezsensowne cytowanie art. 191a w profilu, juz nie wpominajac o debilnych, z dupy wzietych "wnioskowanych 10 000 zadoscuczynieniach za kazdy dzien...."

Tak jak wczesniej napisalem...teoretycznie tylko cywilny o naruszenie praw autorskich, ale...zycze powodzenia ;)

Dla jasnosci... pisze tu ogolnie o camgirls i ich "mozliwosciach" prawnych, nie o dramci Meowki i Zbigniewa z Ciechocinka.
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2104
Rejestracja: 08 lis 2015, 17:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1171 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin


Re: Meowmisa/Meowkaa
07 sie 2021, 08:10
Kurier
Słuchaj mnie uważnie łachu podżabkowy.
Pierwszy raz widzę, żeby sutener umoralnial w takich sprawach.
Trzymaj odpowiedni fason dla swojej profesji psia pompo.
Wizyty w kancelariach zostawiam tobie, jak cię w końcu ktoś podpierdoli za czerpanie korzyści z nierządu.
W przeszłości miałem do czynienia z wieloma alfonsiakami... Niezmiennie pogardzam. Będę mial czas to tu powklejam twoje chwalby stręczycielskie..... Rodzynie wysrywowy.
Awatar użytkownika
ZbyszekCiechocinekSex
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 272
Rejestracja: 14 paź 2020, 20:16
Podziękował: 16 razy
Podziękowano mu: 99 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ZbyszekCiechocinekSex
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: ZbyszekCiechocinekSex


Re: Meowmisa/Meowkaa
07 sie 2021, 14:40
Obrazek

Komentarze w wyróżnionej relacji na profilu:
https://www.instagram.com/_polarainbow_/
Awatar użytkownika
e-Laski
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2094
Rejestracja: 22 lip 2015, 00:01
Lokalizacja: Polska
Podziękował: 13 razy
Podziękowano mu: 179 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Energia93
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Laski ShowUp


Re: Meowmisa/Meowkaa
07 sie 2021, 18:02
komin pisze:
_Kurier_ pisze:Pomijasz wiele kwestii(i nawet nie czytasz dokładnie zacytowanego artykułu -> utrwalanie, -> dedykowana platforma erotyczna a nie cały internet, itd.

Bardzo dokladnie czytam, niczego nie pominalem, paragrafik zacytowalem powyzej w calosci. Co wiecej, swojego czasu mocno sie tym zainteresowalem, sprawdzilem milion razy, szukalem, sprawdzalem orzecznictwo i powtórzę sie jeszcze raz: ART. 191A nie znajduje w takich przypadkach zastosowania. Amen. Artykul ten zostal stworzony w zupełnie innym celu.
"Dedykowana" platforma nie ma zadnego znaczenia poniewaz, dedykowana czy nie, jest publiczna, powszechnie dostepna. Kazda modelka odpalajac streama sama rozpowszechnia swoj wizerunek i na nic jej to bezsensowne cytowanie art. 191a w profilu, juz nie wpominajac o debilnych, z dupy wzietych "wnioskowanych 10 000 zadoscuczynieniach za kazdy dzien...."

Tak jak wczesniej napisalem...teoretycznie tylko cywilny o naruszenie praw autorskich, ale...zycze powodzenia ;)

Dla jasnosci... pisze tu ogolnie o camgirls i ich "mozliwosciach" prawnych, nie o dramci Meowki i Zbigniewa z Ciechocinka.


Nie jesteś prawnikiem(podobnie jak ja), więc cała dyskusja jest bezsensowna i niech panie nie kierują się takimi opiniami(moją i twoją), a umówią się na spotkanie i porozmawiają z ludźmi, którzy zawodowo zajmują się tematem i którzy mogą pomóc(prawo jest jednak szerokie i pozwy cywilne mogą tyczyć też innych spraw, więc spokojnie). Nie wiem czemu im to odradzasz... Tutaj ogólnie ekspertów wielu i od prawa, i od podatków, więc ;). Ja mam zupełnie inne zdanie i tyle. Twoja teoria jest taka, że kobieta która nadaje w serwisie streamingowym nie ma kompletnie żadnych praw. Mimo, że nie wyraziła zgody to można ją nagrywać, potem to rozpowszechniać, potem sprzedawać i tysiąc innych rzecz(w zależności od pomysłowości takiego zjeba). Powiem szczerze, że dość oryginalna "opinia prawna" ;). Dziwne, że wszystkie serwisy erotyczne na których pojawiają się filmiki z kamerek natychmiast je usuwają na wniosek pokrzywdzonych. Dlaczego? Przecież nic im nie grozi ;), żadne tam pozwy, itp. ;). Ostatnio ogólnie kilka dużych serwisów erotycznych praktycznie upadło z tego powodu, bo szacuje się że ~80% amatorskich materiałów musiało zniknąć.

P.S - Powklejaj linki do tego orzecznictwa. Chętnie się zapoznam i pewnie nie tylko ja :).
Awatar użytkownika
_Kurier_
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 207
Rejestracja: 21 lut 2018, 17:20
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 31 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Meowmisa/Meowkaa
07 sie 2021, 19:12


Jak się nie wypowiadam, tak aż zrobię wyjątek! :unsure:

Jedno zdanie!

Nie malutka, nie jesteś dla nikogo konkurencją. :facepalm: :punish:
Awatar użytkownika
Majka24
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 511
Rejestracja: 02 paź 2019, 01:40
Podziękował: 132 razy
Podziękowano mu: 157 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Xxx
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: x_Majka_x


Re: Meowmisa/Meowkaa
07 sie 2021, 20:32
_Kurier_ pisze:
komin pisze:
_Kurier_ pisze:Pomijasz wiele kwestii(i nawet nie czytasz dokładnie zacytowanego artykułu -> utrwalanie, -> dedykowana platforma erotyczna a nie cały internet, itd.

Bardzo dokladnie czytam, niczego nie pominalem, paragrafik zacytowalem powyzej w calosci. Co wiecej, swojego czasu mocno sie tym zainteresowalem, sprawdzilem milion razy, szukalem, sprawdzalem orzecznictwo i powtórzę sie jeszcze raz: ART. 191A nie znajduje w takich przypadkach zastosowania. Amen. Artykul ten zostal stworzony w zupełnie innym celu.
"Dedykowana" platforma nie ma zadnego znaczenia poniewaz, dedykowana czy nie, jest publiczna, powszechnie dostepna. Kazda modelka odpalajac streama sama rozpowszechnia swoj wizerunek i na nic jej to bezsensowne cytowanie art. 191a w profilu, juz nie wpominajac o debilnych, z dupy wzietych "wnioskowanych 10 000 zadoscuczynieniach za kazdy dzien...."

Tak jak wczesniej napisalem...teoretycznie tylko cywilny o naruszenie praw autorskich, ale...zycze powodzenia ;)

Dla jasnosci... pisze tu ogolnie o camgirls i ich "mozliwosciach" prawnych, nie o dramci Meowki i Zbigniewa z Ciechocinka.


Nie jesteś prawnikiem(podobnie jak ja), więc cała dyskusja jest bezsensowna i niech panie nie kierują się takimi opiniami(moją i twoją), a umówią się na spotkanie i porozmawiają z ludźmi, którzy zawodowo zajmują się tematem i którzy mogą pomóc(prawo jest jednak szerokie i pozwy cywilne mogą tyczyć też innych spraw, więc spokojnie). Nie wiem czemu im to odradzasz... Tutaj ogólnie ekspertów wielu i od prawa, i od podatków, więc ;). Ja mam zupełnie inne zdanie i tyle. Twoja teoria jest taka, że kobieta która nadaje w serwisie streamingowym nie ma kompletnie żadnych praw. Mimo, że nie wyraziła zgody to można ją nagrywać, potem to rozpowszechniać, potem sprzedawać i tysiąc innych rzecz(w zależności od pomysłowości takiego zjeba). Powiem szczerze, że dość oryginalna "opinia prawna" ;). Dziwne, że wszystkie serwisy erotyczne na których pojawiają się filmiki z kamerek natychmiast je usuwają na wniosek pokrzywdzonych. Dlaczego? Przecież nic im nie grozi ;), żadne tam pozwy, itp. ;). Ostatnio ogólnie kilka dużych serwisów erotycznych praktycznie upadło z tego powodu, bo szacuje się że ~80% amatorskich materiałów musiało zniknąć.

P.S - Powklejaj linki do tego orzecznictwa. Chętnie się zapoznam i pewnie nie tylko ja :).


Nie no _Kurier_ ty to jesteś prawdziwy "mizdsz nad mizdszami",
normalnie wyjebało mnie z kaloszy. :laughingnew: :laughingnew: :laughingnew: :laughingnew:
Wszędzie dobrze ale w piwnicy najlepiej, każdy piwniczniak wam to powie.
Awatar użytkownika
piwniczniak
SU-holik
SU-holik
Posty: 58
Rejestracja: 17 lip 2021, 13:25
Podziękował: 16 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Meowmisa/Meowkaa
07 sie 2021, 20:40
_Kurier_ pisze:Twoja teoria jest taka, że kobieta która nadaje w serwisie streamingowym nie ma kompletnie żadnych praw.

Prosze czytac ze zrozumieniem...niczego takiego nie napisalem. Jedyne na co zwracam uwage to ze art. 191a nie ma zastosowania w przypadku camgirl i nagrywania ich streamow. Naprawde nie wiem czego nie rozumiesz?

_Kurier_ pisze:Dziwne, że wszystkie serwisy erotyczne na których pojawiają się filmiki z kamerek natychmiast je usuwają na wniosek pokrzywdzonych. Dlaczego? Przecież nic im nie grozi , żadne tam pozwy, itp. . Ostatnio ogólnie kilka dużych serwisów erotycznych praktycznie upadło z tego powodu, bo szacuje się że ~80% amatorskich materiałów musiało zniknąć.

Niewiele ma to wspolnego z tym o czy pisalem ale... Oczywiscie ze tak! Usuwaja je na wniosek wlasciciela praw autorskich do danego nagrania.
Nie przypominam sobie zebym w jakims miejscu odmowil modelkom praw autorskich do ich streamow, nagran... ale co to ma wspolnego z art 191a?

Fakt, nie jestem prawnikiem, ale tez, balwochwalczo powiem ;) nie uwazam sie za idiote i naprawde nie w kazdej prostej sprawie lece do specjalisty zeby sie upewnic... Kiedys latalem po bibliotekach, teraz dzieki buku mamy wujka G ktory sporo pomaga.
Tym bardziej ze mamy teraz tez takich prawnikow ktorzy mocno pierdola.... bodajze w watku o Natsu pojawil sie najprawdziwszy "z papierami" prawnik mocnego nowego pokolenia ktory twierdzil ze pracy na kam nie mozna opodatkowac bo to prostytucja w swietle polskiego prawa... nawet film o tym nagral...takich miewamy "ekspertow".
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2104
Rejestracja: 08 lis 2015, 17:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1171 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin


PoprzedniaNastępna

Wróć do Kobiety - Pokazy 18+



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: burrit0, Nicola85 i 31 gości