Malaczarnaa95/_Cristal_96/Cristal_/_audigirl__/Malwina96

Dział na temat naszych pań z showup-a, które robią pokazy dla dorosłych
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
Awatar użytkownika
e-Laski
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2094
Rejestracja: 22 lip 2015, 00:01
Lokalizacja: Polska
Podziękował: 13 razy
Podziękowano mu: 179 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Energia93
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Laski ShowUp




Karyna.... dawno tego określenie nie słyszałem... Idealnie pasuje!
Jebłem... :laughingnew:
R29
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 648
Rejestracja: 07 gru 2017, 00:51
Podziękował: 114 razy
Podziękowano mu: 172 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Nie zesraj się debilu! Szpanuj dalej i tak kazdy normalny wie ze jestes dwulicowa szują. Przestan każdemu na siłę udowadniać jaka ja najgorsza :laughingnew:. Jprd nudne życie masz kurwa ja o tb nie gadam i tego oczekuje z 2 strony. Nie wypowiadaj mojego nicku /imienia!!! Nie chce cie znać śmieciu!!! To nie ja lizalam ci dupe kiedys tylko ty mu i większość to widziala a teraz spadaj ROBALU!!! :bad:

Nie wypowiadaj się o mnie wiecej debilu!!!
Wydziarana96
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 264
Rejestracja: 08 kwie 2019, 14:34
Podziękował: 35 razy
Podziękowano mu: 219 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Ale co określenie Karyna tak cię zabolało?
Czy słoma w butach uwiera? :lol2: :haha:
Wody się napij, przejdzie...
R29
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 648
Rejestracja: 07 gru 2017, 00:51
Podziękował: 114 razy
Podziękowano mu: 172 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Wydziarana96 pisze:Nie zesraj się debilu! Szpanuj dalej i tak kazdy normalny wie ze jestes dwulicowa szują. Przestan każdemu na siłę udowadniać jaka ja najgorsza :laughingnew:. Jprd nudne życie masz kurwa ja o tb nie gadam i tego oczekuje z 2 strony. Nie wypowiadaj mojego nicku /imienia!!! Nie chce cie znać śmieciu!!! To nie ja lizalam ci dupe kiedys tylko ty mu i większość to widziala a teraz spadaj ROBALU!!! :bad:

Nie wypowiadaj się o mnie wiecej debilu!!!


Coś strasznie nerwowa jesteś dziewczyno, Wydziarana96 może następnym razem nim wbijesz na forum napij się naparu z melisy, powinno nieco pomóc.
Wszędzie dobrze ale w piwnicy najlepiej, każdy piwniczniak wam to powie.
Awatar użytkownika
piwniczniak
SU-holik
SU-holik
Posty: 58
Rejestracja: 17 lip 2021, 13:25
Podziękował: 16 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Bylo jakies czyszczenie userów ostatnio u niej? Bo dzisiaj sie zalogowalem i mam bana.
A wydawalo mi sie ze wczoraj jak zostawialem kompa to status byl ok.

https://showup24.tv/RudaLisiczkaa_
https://showup24.tv/profile/RudaLisiczkaa_
Awatar użytkownika
sthoss
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 255
Rejestracja: 05 lis 2015, 19:24
Podziękował: 17 razy
Podziękowano mu: 19 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: GlupiaCipa
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


sthoss pisze:Bylo jakies czyszczenie userów ostatnio u niej? Bo dzisiaj sie zalogowalem i mam bana.
A wydawalo mi sie ze wczoraj jak zostawialem kompa to status byl ok.

https://showup24.tv/RudaLisiczkaa_
https://showup24.tv/profile/RudaLisiczkaa_


Typowa Karyna, banuje każdego kto tylko powie trochę prawdy na jej temat lub odważy się skrytykować jej oblicze, wielkość i zajebistość :lol2:
R29
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 648
Rejestracja: 07 gru 2017, 00:51
Podziękował: 114 razy
Podziękowano mu: 172 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


R29 pisze:
sthoss pisze:Bylo jakies czyszczenie userów ostatnio u niej? Bo dzisiaj sie zalogowalem i mam bana.
A wydawalo mi sie ze wczoraj jak zostawialem kompa to status byl ok.

https://showup24.tv/RudaLisiczkaa_
https://showup24.tv/profile/RudaLisiczkaa_


Typowa Karyna, banuje każdego kto tylko powie trochę prawdy na jej temat lub odważy się skrytykować jej oblicze, wielkość i zajebistość :lol2:

Robinek daj sobie spokój z tym dziwadłem widzisz że to stuknięta ameba. Wez się z czymś takim pokaż a jak jeszcze :beach: usta otworzy to w ogóle wstyd. Ona nadaję sie tylko do jednego zapewne każdy wie o co chodzi.
Awatar użytkownika
CzarnaSzprycha
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 15
Rejestracja: 22 maja 2020, 21:08
Podziękował: 10 razy
Podziękowano mu: 2 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


:laughingnew:
Wydziarana96
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 264
Rejestracja: 08 kwie 2019, 14:34
Podziękował: 35 razy
Podziękowano mu: 219 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:



Pewnie ten co zapytal o instagrama na bank sie doczytał Wszystko zamazane,niewyrazne " na górze ". :lol: :lol:
Awatar użytkownika
CzarnaSzprycha
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 15
Rejestracja: 22 maja 2020, 21:08
Podziękował: 10 razy
Podziękowano mu: 2 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Awatar użytkownika
piotrekk899
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 1
Rejestracja: 06 sie 2021, 20:20
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:





Ale co Ty wymagasz od Karyny której słona z butów wystaje,
laska wyrwała się z wioski i na salonach jej odjebało.
R29
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 648
Rejestracja: 07 gru 2017, 00:51
Podziękował: 114 razy
Podziękowano mu: 172 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


:laughingnew: :heart: mow za sb i swoją pańcie xd
Wydziarana96
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 264
Rejestracja: 08 kwie 2019, 14:34
Podziękował: 35 razy
Podziękowano mu: 219 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


A ja powiem tak.. rzygam juz tymi jej odbiorami !!
Awatar użytkownika
milord
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 42
Rejestracja: 27 mar 2021, 20:24
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


W sumie nie ma się co dziwić, skoro wszystkie te odbiory to ustawki,
ile można oglądać Karynę robiącą z siebie idiotkę byle hajs się zgadzał... :laughingnew:
R29
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 648
Rejestracja: 07 gru 2017, 00:51
Podziękował: 114 razy
Podziękowano mu: 172 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


milord pisze:A ja powiem tak.. rzygam juz tymi jej odbiorami !!



Ktoś Ci karze oglądać? XD zawsze możesz oglądać dojenie jeleni u paris xd widac to ci pasuje :laughingnew:. A od moich trans won! :beach:
Wydziarana96
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 264
Rejestracja: 08 kwie 2019, 14:34
Podziękował: 35 razy
Podziękowano mu: 219 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Jak po czyms rzygam to tego nie pije, dosc proste. Odbiory sa i beda dopoki beda sie oplacac, rownie proste. To jest biznes.
Ja bardziej rzygam tym ze rozne Robinki i jemu podobni zaczepili sie na tym forum i wylewaja swoje zyciowe frustracje powtarzajac w kolko swoj wytarty tekst ze: Karyna, roksiara, sloma z butow i ponownie...karyna, roksiara, sloma...
Najzabawniejsze jest to niezdrowe podniecenie gdy ta laska, którą tak niby gardzą, Karyna, Roksiara, sloma... czasami im odpisze... Coz za radosc! W koncu jest interakcja z jakaś kobietą!
Zupelnie "przypadkiem" najczesciej dostaje sie lasce do ktorej wczeniej smolilo sie cholewy...ale po koszu, banie to juz luz... Karyna, Roksiara, sloma.. :biggrin:
Co by bylo gdyby te Karyny, Roksiary wam nie odpisywaly?? Jak np Adusia.... co wtedy? Znecanie sie nad Hardem pozostaje? Kurwa... zaczynam odnosic wrazenie ze nawet Hard intelektem to wyprzedzil tu niektorych o lata swietlne...
Szkoda troche. Kiedys na tym forum bylo pare fajnych osob z ktorymi dalo sie pogadac... I chuj teraz...powiem tyle...wole nawet Harda, Pingwina czy kogokolwiek innego kto potrafi sklecic kilka zdan niz czytanie w kolko tych samych bluzgow niedowartosiowanego Robinka czy Szona ktory na poczatku wydawal sie przynajmniej zabawny, ale na dluzsza mete ten w kolko powtarzany belkot jest nudny. Miales niby gosciu polot ale teraz co noc walisz tym samym tekstem...rozczarowanie ciut. No ale chuj z Toba Szon :D oficjanie oglaszam ze w moim prywatnym, nieistotnym rankingu przegrywow i pizdeuszy Robinek awansuje na 1 miejsce. Gratki kurwa, osiagnales nieosiagalne. :yes4: :D
a teraz pozdrawiam i mozesz sie ewentulanie wyrzygac :D
Pozdrawiam Hard.
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2104
Rejestracja: 08 lis 2015, 17:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1171 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin


komin pisze:Jak po czyms rzygam to tego nie pije, dosc proste. Odbiory sa i beda dopoki beda sie oplacac, rownie proste. To jest biznes.
Ja bardziej rzygam tym ze rozne Robinki i jemu podobni zaczepili sie na tym forum i wylewaja swoje zyciowe frustracje powtarzajac w kolko swoj wytarty tekst ze: Karyna, roksiara, sloma z butow i ponownie...karyna, roksiara, sloma...
Najzabawniejsze jest to niezdrowe podniecenie gdy ta laska, którą tak niby gardzą, Karyna, Roksiara, sloma... czasami im odpisze... Coz za radosc! W koncu jest interakcja z jakaś kobietą!
Zupelnie "przypadkiem" najczesciej dostaje sie lasce do ktorej wczeniej smolilo sie cholewy...ale po koszu, banie to juz luz... Karyna, Roksiara, sloma.. :biggrin:
Co by bylo gdyby te Karyny, Roksiary wam nie odpisywaly?? Jak np Adusia.... co wtedy? Znecanie sie nad Hardem pozostaje? Kurwa... zaczynam odnosic wrazenie ze nawet Hard intelektem to wyprzedzil tu niektorych o lata swietlne...
Szkoda troche. Kiedys na tym forum bylo pare fajnych osob z ktorymi dalo sie pogadac... I chuj teraz...powiem tyle...wole nawet Harda, Pingwina czy kogokolwiek innego kto potrafi sklecic kilka zdan niz czytanie w kolko tych samych bluzgow niedowartosiowanego Robinka czy Szona ktory na poczatku wydawal sie przynajmniej zabawny, ale na dluzsza mete ten w kolko powtarzany belkot jest nudny. Miales niby gosciu polot ale teraz co noc walisz tym samym tekstem...rozczarowanie ciut. No ale chuj z Toba Szon :D oficjanie oglaszam ze w moim prywatnym, nieistotnym rankingu przegrywow i pizdeuszy Robinek awansuje na 1 miejsce. Gratki kurwa, osiagnales nieosiagalne. :yes4: :D
a teraz pozdrawiam i mozesz sie ewentulanie wyrzygac :D
Pozdrawiam Hard.


Twoja opinia jest tak wiarygodna jak to, że nie liżesz dupy Karynie od zawsze, ale chuja tam. Ty liżesz dupę każdej która akurat się napatoczy.
Stary cap który jedyny wolny dzień (jak sam się żali) spędza na forum dla przegrywów którzy lansują roksiary,
bo w życiu prywatnym nic nie znaczą, bo albo są samotni, albo siedzą cicho jak mysz pod miotłą bo żona rządzi w domu i nic do powiedzenia nie mają.

A jak stara idzie spać to szaleją w sieci...

Komin już zapomniał jak to sam gardził Hardem, wyzywał go, poniewierał, a teraz gdy wiatr inaczej zawiał to jak chorągiewka zmieniasz się obrońcę uciśnionych.
Jebany dwulicowy cap, który pobił wszelkie rekordy w płodzeniu postów na forum przegrywów wydaje opinię o innych....Jebłem!

Twojego zjebania nie da się przebić podobnie jak pingwina. Tyle w temacie dwulicowa mendo.

PS Hardowi to możesz buty czyścić :laughingnew:
R29
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 648
Rejestracja: 07 gru 2017, 00:51
Podziękował: 114 razy
Podziękowano mu: 172 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


R29, drogi Robinku... a Ty nie usuwales konta przed chwila??? po dwoch przegranych starciach z Malvina? Jakie to smutne ze ta "Karyna, Roksiara itd.." Cie pokonala... no ale przykro mi ze nagle okazalo sie ze masz wyjatkowo slaby repertuar bluzgow... Twoja wlasna bronia Cie pokonala :biggrin:

Co do lizania dupy.... z tego co wiem to raczej Ty byles ekspertem, to u jednej, to u drugiej... przynajmniej do czasu jak nie dostales kosza. Bo potem zwrot o 180 st. Nie widzisz roznicy miedzy "lizaniem dupy" a byciem po prostu w miare milym? albo co najmniej "nie byciu" niemilym? Jezeli uwazasz ze fakt to ze nie wyzywam kazdej laski z SU w taki sposob jak Ty to juz jest lizanie dupy to okej... lize dupe kazdej, ale to juz jest Twoja definicja "lizodupstwa". Mamy inne standardy po prostu.


R29 pisze:Stary cap który jedyny wolny dzień (jak sam się żali) spędza na forum dla przegrywów którzy lansują roksiary,
bo w życiu prywatnym nic nie znaczą, bo albo są samotni, albo siedzą cicho jak mysz pod miotłą bo żona rządzi w domu i nic do powiedzenia nie mają.

A jak stara idzie spać to szaleją w sieci...

Oh Robinku... jakze mnie to zabolalo :lol: albo, albo, albo....czyli chuja wiesz ale kombinujesz po omacku? :lol: Czekaj...ostanio pisales jak to ty idziesz sie wtulac w ramiona cudownej kochajacej itd.... nie wnikam specjalnie, ale czy to sie spina z tym ze realnie to Ty spedzasz o wiele wiecej czasu na foro ode mnie starajac sie na kazdym kroku dojebac "Roksiarom i Karynom" ktore Ci daly kosza lata temu? Plus zbluzgac Harda i jestes happy.
A ze wiecej postow tu natluklem od Ciebie? so what? nigdy nie ukrywalem ze lubie to foro(co najmniej lubilem), ze pozwala mi odreagowac, odmozdzyc sie troche... wiec tak, napierdolilem postow...nie zebym byl dumny jakos specjalnie z tego...ale porownaj moje i swoje ciagle: "Karyna, Roksiara, debil hard i sandaly dziada..."
Nie dziwie sie ze masz mniej...masz tak malo tresci do przekazania ze mogles w zasadzie skonczyc swoja przygode z foro po jakichs 10 postach... bo reszta to spam...

R29 pisze:Komin już zapomniał jak to sam gardził Hardem, wyzywał go, poniewierał, a teraz gdy wiatr inaczej zawiał to jak chorągiewka zmieniasz się obrońcę uciśnionych.

To ze niby jak ten wiatr wieje teraz? Jakie interesy zalatwiam? Nie, Komin nie zapomnial, choc moje "wojenki" z Hardem wygladaly ciut inaczej niz sugerujesz to swoje granice mialy... i kiedy trzeba to trzeba(mozna), generalnie chodzi mi o styl... a Twoj jest mniej wiecej taki sam jaki pokazales chocby dzis z Malvina. Krotko mowiac, moim zdaniem, jestes chamem i prostakiem, do tego mocno niedowartosciowanym i na kazdym kroku probujesz podbic sobie ego kosztem najslabszych.


R29 pisze:Jebany dwulicowy cap, który pobił wszelkie rekordy w płodzeniu postów na forum przegrywów wydaje opinię o innych....Jebłem!

Hmmm.. odpowiem tak... idiota, pozujacy na wielkiego wygrywa, pasjami, od lat sledzacy zycie Roksanek ktore daly mu kosza lata swietlne temu, wyżywający sie na nich za swoje niepowodzenia, majacy problem z tym ze ktos jest w stanie splodzic posta niebędącego zwyklym hejtem, niedopszcza do siebie mysli ze po tylu latach swietlanej kariety na forum ktos ma go za zalosnego zjeba....no przykro mi...


No i na koniec mamy perelke naszego mistrza:
R29 pisze:PS Hardowi to możesz buty czyścić :laughingnew:

Taki Robinka zdaniem, celny zarcik podkreslony odpowiednia omotką, co by wszyscy wiedzieli ze teraz trzeba sie smiac.
No kurwa... czekaj czy to nie jest technika Harda??? To cos sie mozna powiedziec Robinku od niego nauczyles? Zwroc tylko uwage ze Hard dla podkreslenia dramatyzmu zazwyczaj uzywal 4 emotek.... ale jeszcze wszystko przed Toba... nauczysz sie.
Kurde... a moze Ty mi chciales dojebac? :scratch_one-s_head: hmm... :nea:
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2104
Rejestracja: 08 lis 2015, 17:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1171 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin


No tak naczelny przegryw i nieudacznik spłodził kolejny post, szkoda tylko, że oparty na pomówieniach a nie na faktach.

komin pisze:R29, drogi Robinku... a Ty nie usuwales konta przed chwila??? po dwoch przegranych starciach z Malvina? Jakie to smutne ze ta "Karyna, Roksiara itd.." Cie pokonala... no ale przykro mi ze nagle okazalo sie ze masz wyjatkowo slaby repertuar bluzgow... Twoja wlasna bronia Cie pokonala :biggrin:


Tak napisałem do admina by skasował moje konto. Nie wiem czemu jeszcze tergo nie zrobił, ale skoro tego nie zrobił to Ci odpiszę.

Tak Malvina mnie pokonała bo ty wydałeś taką opinię, Ty jej przydupas i odwieczny dupoliz.
Wygrała bo więcej razy mnie wyzwała, zbluzgała gdy ja podawałem prawdziwe argumenty, typu wpisy na garsonierze, prostytucja, roksa itp.
Skoro uważasz, że wygrał to gratuluję Ci, widać pasujecie do siebie skoro pasuje Ci laska która klnie jak szewc, kłamie, tworzy fakty...
Brawo dla niej! Nawet 3:0


komin pisze:Oh Robinku... jakze mnie to zabolalo :lol: albo, albo, albo....czyli chuja wiesz ale kombinujesz po omacku? :lol: Czekaj...ostanio pisales jak to ty idziesz sie wtulac w ramiona cudownej kochajacej itd....


Tak sobie przypominam, prawiłeś, że masz żonę i dzieci, bardzo to ciekawe, skoro wolną niedzielę spędzasz od rana na forum dla przegrywów, a nie z rodziną?
A swoje opowieści jaki to ruchacz jesteś, że na miesiąc wpadasz do "polandi" pozwiedzać burdele to pamiętasz? Czy już zapomniałeś?
Jak to jest jesteś takim nieudacznikiem, że musisz płacić za seks? W pisaniu i tworzeniu otoczki wokół siebie jesteś mocny jak 99% przegrywów z tego forum.
A w rzeczywistości słąby człowiek, co to musi się dowartościować opowieściami z burdeli...

komin pisze:Ty spedzasz o wiele wiecej czasu na foro ode mnie starajac sie na kazdym kroku dojebac "Roksiarom i Karynom" ktore Ci daly kosza lata temu? Plus zbluzgac Harda i jestes happy.


Moja praca opiera się w 90% na pracy zdalnej na kompie, takie dziwne, że jestem zalogowany często?
A ty co, jesteś zawsze gdy tylko coś się dziej, gdy tylko jakaś gównoburza Komin jest pierwszy...

Aaaa właśnie, o jakich ty koszach mówisz? Kolejne fakty tworzysz, czy powtarzasz wyssane z palca bzdury które ktoś kiedyś chlapną?
Od Pauli kosza nie dostałem nigdy bo to ja Ją wyjebałem z życia jak okazało się, że sprzedaje na roksie. Potem była tylko znajomość, czasem
lepsza czasem gorsza nic więcej mnie nie łączyło z nią.

Która jeszcze dała mi kosza? Malvina może? Nigdy do nie nie startowałem, nie kręcą mnie laski tak wydziarane, oraz prostytutki.
Więc kurwa o jakim koszu mówisz? To, że czasem byłem miły i coś miłego napisałem, to już znaczy, że starałem się o ręką albo się oświadczyłem?
Jesteś chorym człowiekiem Komin, ale oczywiście najłatwiej powiedzieć czepiasz się bo laska dała kosza.... No chyba, że mówisz o swoich koszach,
to bardzo prawdopodobne skoro musisz płacić za seks to pewnie jesteś nieudacznikiem który zawsze dostaje kosza... (tok myślenie przeciętnego przegrywa z tego forum).

komin pisze:To ze niby jak ten wiatr wieje teraz? Jakie interesy zalatwiam?


A to akurat proste, jesteś przydupasem Malviny ot cała prawda. Robinek źle pisze o Karynie, zniszczyć Robinka HArd lepszy...

A tak a propos Harda, to Ty jako jednym z pierwszych zacząłeś po nim jeździć na forum. Ale Ty jesteś mistrzem w płodzeniu faktów
potrafisz zawsze odwrócić kota ogonem. W tym jesteś mistrzem!

komin pisze:Hmmm.. odpowiem tak... idiota, pozujacy na wielkiego wygrywa, pasjami, od lat sledzacy zycie Roksanek ktore daly mu kosza lata swietlne temu, wyżywający sie na nich za swoje niepowodzenia, majacy problem z tym ze ktos jest w stanie splodzic posta niebędącego zwyklym hejtem, niedopszcza do siebie mysli ze po tylu latach swietlanej kariety na forum ktos ma go za zalosnego zjeba....no przykro mi...


Bajki powinieneś pisać, a nie udzielać się na forum o kurwidołku... I znowu że dostałem kosza... Kurwa od kogo pytam się setny raz!

komin pisze:Taki Robinka zdaniem, celny zarcik podkreslony odpowiednia omotką, co by wszyscy wiedzieli ze teraz trzeba sie smiac.


Tu nie ma się co śmiać, tu trzeba płakać i bić się w pierś, że jesteś przegrywem tylko strugasz wielkiego Komina, a tak na na poważnie,
to siedzisz tu bo nikt inny nie chce już z Tobą być... jesteś SAM! Zostało Ci tylko wirtualne granie gieroja.

A na zakończenie powiem Ci wyjebane mam na to co Ty tam sobie w tej główce wraz z Karyną roicie.
Moje wpisy poparte są faktami, wasze wyssane z palca. 5:0 dla was!
R29
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 648
Rejestracja: 07 gru 2017, 00:51
Podziękował: 114 razy
Podziękowano mu: 172 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


PoprzedniaNastępna

Wróć do Kobiety - Pokazy 18+



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 22 gości