Płynność wypłat z SU

Dział poświęcony specjalnie dla żetonów i wypłat.
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
Jak konus SU odpisze albo jakaś wypłaci bądź jej anulują to pisać bo mnie zaraz szlak trafi
Awatar użytkownika
Malamala000
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 526
Rejestracja: 05 kwie 2019, 19:41
Podziękował: 98 razy
Podziękowano mu: 42 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Sweet
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Selena_Selena


Malamala000 pisze:Nie ma w regulaminie napisane,ze na faceta zlecać nie można tylko żeby dane pokrywały się z danymi na która jest to konto założone wiec nie kumam skąd te anulacji i ta cała akcja pewnie znowu przestaną wypłacać


Warunkiem dokonania wypłaty na rzecz Wykonawcy jest aby dane osobowo-adresowe podane w formularzu elektronicznym pokrywały się z danymi osoby, na którą założony jest rachunek bankowy Wykonawcy (w szczególności wypłata wynagrodzenia nie będzie następować na rachunek bankowy należący do innej osoby niż Wykonawca). W zakresie dopuszczalnym przez prawo Administrator nie ponosi odpowiedzialności względem Wykonawcy za dokonanie przelewu na rachunek bankowy nie należący do niego, jeśli świadomie wskazał ten rachunek do dokonania zapłaty wiedząc, iż nie należy do niego. W szczególności Administrator nie ma obowiązku zapłaty wynagrodzenia na rzecz takiego Wykonawcy odpowiadającego kwocie która została przekazana na rachunek bankowy, który Wykonawca wskazał jako swój (wyłączenie obowiązku powtórnej zapłaty tego samego wynagrodzenia z powodu złego rachunku bankowego Wykonawcy).

Moze sie wzieli za egzekwowanie swojego regulaminu w koncu. A historie z anulacja przelewow przeciez sa grane okragly rok, co tydzien sie zdarzaja osoby, ktore maja podobny problem. Regulamin podkresla, ze nie beda zlecac przelewow na osoby trzecie (inne niz Wykonawca), moze wlasnie zaczeli to sprawdzac.
Na dzis nie mialam co zlecac, ale w pon i w srode przyszly przelewy normalnie - zlecam tylko na swoje konto. Nie ma co panikowac jeszcze laski. Zobaczymy co bedzie w pon.
Awatar użytkownika
Stormy
SU-holik
SU-holik
Posty: 143
Rejestracja: 15 kwie 2019, 11:35
Podziękował: 19 razy
Podziękowano mu: 13 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: <3
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Ale rachunek bankowy zgadza się z danymi na która jest założony poza tym priv był robiony i profil zweryfikowany przez faceta i wypłacił już ze swojego konta na SU i tez cofnęli
Awatar użytkownika
Malamala000
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 526
Rejestracja: 05 kwie 2019, 19:41
Podziękował: 98 razy
Podziękowano mu: 42 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Sweet
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Selena_Selena


Stormy pisze:
Malamala000 pisze:Nie ma w regulaminie napisane,ze na faceta zlecać nie można tylko żeby dane pokrywały się z danymi na która jest to konto założone wiec nie kumam skąd te anulacji i ta cała akcja pewnie znowu przestaną wypłacać


Warunkiem dokonania wypłaty na rzecz Wykonawcy jest aby dane osobowo-adresowe podane w formularzu elektronicznym pokrywały się z danymi osoby, na którą założony jest rachunek bankowy Wykonawcy (w szczególności wypłata wynagrodzenia nie będzie następować na rachunek bankowy należący do innej osoby niż Wykonawca). W zakresie dopuszczalnym przez prawo Administrator nie ponosi odpowiedzialności względem Wykonawcy za dokonanie przelewu na rachunek bankowy nie należący do niego, jeśli świadomie wskazał ten rachunek do dokonania zapłaty wiedząc, iż nie należy do niego. W szczególności Administrator nie ma obowiązku zapłaty wynagrodzenia na rzecz takiego Wykonawcy odpowiadającego kwocie która została przekazana na rachunek bankowy, który Wykonawca wskazał jako swój (wyłączenie obowiązku powtórnej zapłaty tego samego wynagrodzenia z powodu złego rachunku bankowego Wykonawcy).

Moze sie wzieli za egzekwowanie swojego regulaminu w koncu. A historie z anulacja przelewow przeciez sa grane okragly rok, co tydzien sie zdarzaja osoby, ktore maja podobny problem. Regulamin podkresla, ze nie beda zlecac przelewow na osoby trzecie (inne niz Wykonawca), moze wlasnie zaczeli to sprawdzac.
Na dzis nie mialam co zlecac, ale w pon i w srode przyszly przelewy normalnie - zlecam tylko na swoje konto. Nie ma co panikowac jeszcze laski. Zobaczymy co bedzie w pon.


To czemu mi napisali jakis czas temu, że nie ma problemu w wypłatach na faceta oby była zgodność danych do wypłaty i tak mi realizowali od 5 lat?
z Resztą z Nimi nic jest oczywiste i jasne...
Awatar użytkownika
bezloginu
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 617
Rejestracja: 25 sty 2020, 09:17
Podziękował: 310 razy
Podziękowano mu: 198 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Może ktoś tam połączył fakty po prostu jeśli przez jeden i drugi profil próbowałaś wypłacić na numer konta faceta?

Ja akurat dziś nie zlecałam, ale nigdy nie zdarzyło się, żeby anulowali mi przelew. Ostatnio wszystko szło mi normalnie. Zlecam zawsze na swoje konto.
Co do dziewczyn, które uprawiają czarnowidztwo - patrząc na wcześniejsze przerwy w wypłatach SU zmienia dane spółki, co półtora roku-dwa lata, także nie wróżyła bym na razie przerwy wypłatach. A numery z anulowaniem przelewu są już od dłuższego czasu.
Awatar użytkownika
Blue
SU-holik
SU-holik
Posty: 87
Rejestracja: 02 gru 2020, 18:54
Podziękował: 7 razy
Podziękowano mu: 12 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Malamala000 pisze:Ale rachunek bankowy zgadza się z danymi na która jest założony


Ale jesli jestes Wykonawca a podajesz nawet zgodne dane osoby trzeciej to maja prawo niezrealizowac Ci przelewu (konto zalozone na kobiete - dane bankowe na mezczyzne). Nie wiem, logika SU jest mi nieznana, ale tak wynika z regulaminu.
Czy komus anulowali przelew, kto zleca na np. siostre? Poki co ten sam problem ma kazda, ktora sie dzis wypowiadala. Chujowo, ale zobaczymy co bedzie w pon.
Awatar użytkownika
Stormy
SU-holik
SU-holik
Posty: 143
Rejestracja: 15 kwie 2019, 11:35
Podziękował: 19 razy
Podziękowano mu: 13 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: <3
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Ale nie rozumiesz czegoś.Wczoraj mój facet założył konto na mężczyznę zweryfikował się u nich i wypłacił z tego konta na siebie o tez anulacja dziś
Awatar użytkownika
Malamala000
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 526
Rejestracja: 05 kwie 2019, 19:41
Podziękował: 98 razy
Podziękowano mu: 42 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Sweet
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Selena_Selena


Blue pisze:Może ktoś tam połączył fakty po prostu jeśli przez jeden i drugi profil próbowałaś wypłacić na numer konta faceta?

Ja akurat dziś nie zlecałam, ale nigdy nie zdarzyło się, żeby anulowali mi przelew. Ostatnio wszystko szło mi normalnie. Zlecam zawsze na swoje konto.
Co do dziewczyn, które uprawiają czarnowidztwo - patrząc na wcześniejsze przerwy w wypłatach SU zmienia dane spółki, co półtora roku-dwa lata, także nie wróżyła bym na razie przerwy wypłatach. A numery z anulowaniem przelewu są już od dłuższego czasu.



A ja od 5 lat na konta faceta i tez nigdy do dzis nie miałam anulowanej wypłaty...
Awatar użytkownika
bezloginu
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 617
Rejestracja: 25 sty 2020, 09:17
Podziękował: 310 razy
Podziękowano mu: 198 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Leyla pisze:okazuje się, że tak,tylko jedna Rachele87 zlecila na swoje konto???nikt więcej?


U mnie wpłyneło i szybko było na koncie.
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.
Awatar użytkownika
Rachele87
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 205
Rejestracja: 18 lip 2017, 14:34
Podziękował: 50 razy
Podziękowano mu: 63 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Malamala000 pisze:Ale nie rozumiesz czegoś.Wczoraj mój facet założył konto na mężczyznę zweryfikował się u nich i wypłacił z tego konta na siebie o tez anulacja dziś


Na jego miejscu zapytalabym SU skad to anulowanie. Skoro wszystko sie zgadza, a mimo to maja jakies obiekcje. Zdarzaly sie tu przeciez osoby, ktorym anulowano przelew mimo podawania swoich poprawnych danych. Ktoras z dziewczyn tu kiedys pisala, ze wysylala im jakies screeny z banku potwierdzajace zgodnosc danych.
Awatar użytkownika
Stormy
SU-holik
SU-holik
Posty: 143
Rejestracja: 15 kwie 2019, 11:35
Podziękował: 19 razy
Podziękowano mu: 13 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: <3
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


No właśnie napisał i się zapytał jaki jest powód i czy ma udowodnić ze to jest jego konto i teraz czekamy na odpowiedz.A 2 koleżanka zrobiła to samo mimo ze moderator zapewniłal ze może tak być
Awatar użytkownika
Malamala000
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 526
Rejestracja: 05 kwie 2019, 19:41
Podziękował: 98 razy
Podziękowano mu: 42 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Sweet
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Selena_Selena


Malamala000 pisze:No właśnie napisał i się zapytał jaki jest powód i czy ma udowodnić ze to jest jego konto i teraz czekamy na odpowiedz.A 2 koleżanka zrobiła to samo mimo ze moderator zapewniłal ze może tak być


Może dlatego, ze od Ciebie dostał te żetony za priv? Tak tylko przypuszczam nie wiem :(
Awatar użytkownika
bezloginu
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 617
Rejestracja: 25 sty 2020, 09:17
Podziękował: 310 razy
Podziękowano mu: 198 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


No tak ode mnie ale z tego co mi wiadomo z regulaminu to ja mogę te żetony przekazać komu chce z sympatii byle by nie był to lewy obieg na ogólnym.Ale masz racje bo tez o tym rozmawiamy,ze może o to im chodzi.Czekamy co nam odpiszą
Awatar użytkownika
Malamala000
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 526
Rejestracja: 05 kwie 2019, 19:41
Podziękował: 98 razy
Podziękowano mu: 42 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Sweet
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Selena_Selena


Myślicie, ze ma to związek z dziewczynami Ukrainkami? Że może eliminują potencjalne zmuszanie do robienia pokazów? Bo może One podają właśnie dane facetów do wypłat?
Awatar użytkownika
bezloginu
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 617
Rejestracja: 25 sty 2020, 09:17
Podziękował: 310 razy
Podziękowano mu: 198 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Ja nie jestem Ukrainką i maja tez ten problem ze mną


Chyba za chodzi im o to ze Ukrainki są zmuszane do siedzenia na SU i wypłacają ba facetów z polski.Wirtualna prostytucja.Bo w emailu napisali do mnie kim jest osoba na która ja zlecam przelewy wiec może o to chodzi z tymi Ukrainkami
Awatar użytkownika
Malamala000
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 526
Rejestracja: 05 kwie 2019, 19:41
Podziękował: 98 razy
Podziękowano mu: 42 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Sweet
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Selena_Selena


Malamala000 pisze:No chyba za chodzi im o to ze Ukrainki są zmuszane do siedzenia na SU i wypłacają ba facetów z polski.Wirtualna prostytucja.Bo w emailu napisali do mnie kim jest osoba na która ja zlecam przelewy wiec może o to chodzi z tymi Ukrainkami


Dokładnie i może wszystkie które wypłacają na facetów wzięli w obroty ;(



www.ShowUpTV.blog
Awatar użytkownika
bezloginu
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 617
Rejestracja: 25 sty 2020, 09:17
Podziękował: 310 razy
Podziękowano mu: 198 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Czy któraś wypłacała ba swoje konto bankowe i miała anulowane ?
Awatar użytkownika
Malamala000
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 526
Rejestracja: 05 kwie 2019, 19:41
Podziękował: 98 razy
Podziękowano mu: 42 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Sweet
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Selena_Selena


No właśnie czy dziewczynom wplacajacym na swoje konta tez anulują?
Ale mam nadzieje, ze będzie można zmieniać teraz rachunki bankowe byleby swoje?
Awatar użytkownika
gee
SU-holik
SU-holik
Posty: 92
Rejestracja: 25 sty 2020, 09:14
Podziękował: 37 razy
Podziękowano mu: 9 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Ja dzis po anulowaniu wypłaciłam ponownie tym razem na swoje, ale wisi.... zobaczymy
Awatar użytkownika
bezloginu
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 617
Rejestracja: 25 sty 2020, 09:17
Podziękował: 310 razy
Podziękowano mu: 198 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


2 tury chyba nie będzie więc puszczali raz o 13:00 no szkoda :( pozostaje czekać na poniedziałek
Awatar użytkownika
Przyjazna
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 508
Rejestracja: 30 sie 2016, 08:16
Podziękował: 13 razy
Podziękowano mu: 103 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Wpisz nick
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


PoprzedniaNastępna

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Żetony i wypłaty



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości