Płynność wypłat z SU

Dział poświęcony specjalnie dla żetonów i wypłat.
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
Malamala000 pisze:Dziewczyny czy bank spółdzielczy obsługuje przelewy natychmiastowe ?


https://www.expresselixir.pl/tabela-dostepnosci/?rodzaj_uslugi=przelewy-natychmiastowe/
Awatar użytkownika
bezloginu
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 617
Rejestracja: 25 sty 2020, 09:17
Podziękował: 310 razy
Podziękowano mu: 198 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


gee pisze:No właśnie czy dziewczynom wplacajacym na swoje konta tez anulują?
Ale mam nadzieje, ze będzie można zmieniać teraz rachunki bankowe byleby swoje?


Ja wczoraj wyplacilam na swoje i normalnie doszedł. Nigdy nie miałam anulowanego przelewu…
Zróbcie wypłatę na swoje konto bankowe ze swoimi danymi i zobaczcie czy dojdzie bo takie ponowne zlecanie na babcie, wujka, brata znowu wam cofną.
Awatar użytkownika
CuteLady
SU-holik
SU-holik
Posty: 184
Rejestracja: 25 lip 2016, 01:28
Podziękował: 24 razy
Podziękowano mu: 17 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: .
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Dziewczyny a próbowała jakaś z was wypłacić na swoje umie i nazwisko a numer konta kogoś innego ?Oni to jakoś weryfikują ze numer konta nie należy do tej osoby ?Bo moim zdaniem tylko banki maja do tego dostęp
Awatar użytkownika
Malamala000
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 526
Rejestracja: 05 kwie 2019, 19:41
Podziękował: 98 razy
Podziękowano mu: 42 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Sweet
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Selena_Selena


Malamala000 pisze:Dziewczyny a próbowała jakaś z was wypłacić na swoje umie i nazwisko a numer konta kogoś innego ?Oni to jakoś weryfikują ze numer konta nie należy do tej osoby ?Bo moim zdaniem tylko banki maja do tego dostęp


Wtedy bank może odrzucić przelew.
Awatar użytkownika
Majka24
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 511
Rejestracja: 02 paź 2019, 01:40
Podziękował: 132 razy
Podziękowano mu: 157 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Xxx
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: x_Majka_x


dziewczyny oni nawet nie czytaja naszych wiadomosci tylko odpisuja z automatu.Moj facet ze swojego konta zweryfikowanego zlecil wyplate zetonow a oni mu ja anulowali wiec napisal do nich po czym godzine temu przyszla ta sama odpowedz co do innych ze sugieruja,zeby zlecac zetony na wlasny rachunek bankowy.Skoro on wyslal na swoj wlasny ravchunek bankowy a nie na kogos a zetony i tak cofneli to wydaje mi sie ze nie chca wyplacac bo znowu niektorym wyplacaja innym nie wiec tu jest juz grubsza sprawa
Awatar użytkownika
Malamala000
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 526
Rejestracja: 05 kwie 2019, 19:41
Podziękował: 98 razy
Podziękowano mu: 42 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Sweet
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Selena_Selena


Zawsze odpisuja z automatu, trzeba drazyc z nimi temat i w koncu odezwie sie ktos kto przeanalizuje twoja sytuacje.
Awatar użytkownika
Stormy
SU-holik
SU-holik
Posty: 143
Rejestracja: 15 kwie 2019, 11:35
Podziękował: 19 razy
Podziękowano mu: 13 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: <3
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Zauważyłyście że problemy z wypłatami zaczęły się w tym momencie jak wybuchła afera z Roksą? Gdzie właścicielom postawili zarzut kuplerstwa.... Nie chcę snuć głupich teorii ale może faktycznie wzieli się za dokładną weryfikację osób nadających i wypłacających środki na czyjeś konta bankowe. Tylko z drugiej strony raczej tylko banki mogą zweryfikować tożsamość osoby , wątpię że SU ma do tego dostęp oni tylko zlecają.Dziwna sprawa.
Awatar użytkownika
Rachele87
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 205
Rejestracja: 18 lip 2017, 14:34
Podziękował: 50 razy
Podziękowano mu: 63 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


No właśnie to samo przyszło mi na myśl.I tylko bani maja dostęp do tego a nie SU pomimo ze się zleciło na swoje dane i numer konta to przelew odrzucają.Ja myśle ze anulują bo nie chcą płacić kasy i zaraz znowu będą komunikaty i przelew zamkną a jakimś tam dziewczyna puścili żaby grać na zwłokę i żeby laski dalej nadawały a to czepianie się to gra na czas
Awatar użytkownika
Malamala000
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 526
Rejestracja: 05 kwie 2019, 19:41
Podziękował: 98 razy
Podziękowano mu: 42 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Sweet
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Selena_Selena


Rachele87 pisze:Zauważyłyście że problemy z wypłatami zaczęły się w tym momencie jak wybuchła afera z Roksą? Gdzie właścicielom postawili zarzut kuplerstwa.... Nie chcę snuć głupich teorii ale może faktycznie wzieli się za dokładną weryfikację osób nadających i wypłacających środki na czyjeś konta bankowe. Tylko z drugiej strony raczej tylko banki mogą zweryfikować tożsamość osoby , wątpię że SU ma do tego dostęp oni tylko zlecają.Dziwna sprawa.


Już wcześniej dziewczyny miały anulowane...cofnęłam kilka stron wstecz i już było to samo:(
Awatar użytkownika
bezloginu
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 617
Rejestracja: 25 sty 2020, 09:17
Podziękował: 310 razy
Podziękowano mu: 198 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Nie róbcie paniki dziewczyny bo kuplerstwo nie może dotyczyć SU. Urząd skarbowy nie zaklasyfikował tej działalności jako prostytucja więc pewnie zaczeli przestrzegać tego co napisali w regulaminie albo znów zmieniają firmę ;) ale raczej to pierwsze skoro wypłacają dziewczynom które podały swoje konta
Awatar użytkownika
madzix
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 14
Rejestracja: 04 gru 2021, 10:52
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 6 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ja
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Jakiś rok temu też wysyłałam na faceta, po wprowadzeniu nowego regulaminu miałam wątpliwości czy tak mozna i napisałam do nich czy mogę mu wysłać i czy będzie mogł to wypłacić
Oto ich odpowiedz (zwróćcie uwage na date emaila)

Także ja to tak zrozumiałam, żeby lepiej tak nie robić... założyłam swoje konto w banku i od tamtej pory wszystko normalnie przychodzi.
Niestety nie miałam ostatnio czasu siedzieć, żeby wyplacic więc nie mogę potwierdzic tego w stu procentach, ale skoro dziewczyny które podały swój rachunek przelew otrzymały to pewnie o to chodzi żeby podawać swoje dane (kobiece)
Nie ma co jeszcze panikować :)
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.
Awatar użytkownika
Evelkaa
SU-holik
SU-holik
Posty: 76
Rejestracja: 07 maja 2019, 20:48
Podziękował: 13 razy
Podziękowano mu: 14 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Wpisz cos
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


w każdym razie teraz nic nie wiadomo i prawdę nikt nam nie powie.Czekamy na poniedziałek,wtedy wszystko będzie jasne.Ale nerwy do granic możliwości 8-)
:heart: :heart: :heart:
Awatar użytkownika
Leyla
SU-holik
SU-holik
Posty: 107
Rejestracja: 27 wrz 2021, 13:07
Podziękował: 16 razy
Podziękowano mu: 4 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU:
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Ale znów próbujecie wypłacać na inne konta? To raczej nic z tego.
Moim zdaniem to nie sprawa Ukrainek czy zamknięcia roksy. Napisali przecież, ze są zobligowani do przestrzegania procedury KYC i być może banki i instytucje finansowe przycisnęli SU, że maja to weryfikować. Samemu showupowi zapewne zwisa komu przelewa - wam czy babci, tacie itp. ale wszystko się zmienia i to w gorszym kierunku, jeszcze pare lat temu były zupełnie anonimowe karty pre-paid i na nie można było legalnie przelewać a teraz? :blink: pod tym względem świat zmienia się na gorsze i moim zdaniem nie chodzi tu o sam showup...tylko o procedury wyższe niż zasady showupowe. Jak przycisnęli ich o przestrzeganie KYC to będą musieli to robić.
Awatar użytkownika
gee
SU-holik
SU-holik
Posty: 92
Rejestracja: 25 sty 2020, 09:14
Podziękował: 37 razy
Podziękowano mu: 9 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


gee pisze:Ale znów próbujecie wypłacać na inne konta? To raczej nic z tego.
Moim zdaniem to nie sprawa Ukrainek czy zamknięcia roksy. Napisali przecież, ze są zobligowani do przestrzegania procedury KYC i być może banki i instytucje finansowe przycisnęli SU, że maja to weryfikować. Samemu showupowi zapewne zwisa komu przelewa - wam czy babci, tacie itp. ale wszystko się zmienia i to w gorszym kierunku, jeszcze pare lat temu były zupełnie anonimowe party pre-paid i na nie można było legalnie przelewać a teraz? :blink: pod tym względem świat zmienia się na gorsze i moim zdaniem nie chodzi tu o sam showup...tylko o procedury wyższe niż zasady showupowe. Jak przycisnęli ich o przestrzeganie KYC to będą musieli to robić.

I jak banki to zrobią, dla weryfikacji może trzeba paszporty?SU zapytał przynajmniej jedna dziewczyna
dac im skan dokumenty?jak inaczej mozna znac co konto bankowe należy naprawde mnie?


Leyla pisze:
gee pisze:Ale znów próbujecie wypłacać na inne konta? To raczej nic z tego.
Moim zdaniem to nie sprawa Ukrainek czy zamknięcia roksy. Napisali przecież, ze są zobligowani do przestrzegania procedury KYC i być może banki i instytucje finansowe przycisnęli SU, że maja to weryfikować. Samemu showupowi zapewne zwisa komu przelewa - wam czy babci, tacie itp. ale wszystko się zmienia i to w gorszym kierunku, jeszcze pare lat temu były zupełnie anonimowe party pre-paid i na nie można było legalnie przelewać a teraz? :blink: pod tym względem świat zmienia się na gorsze i moim zdaniem nie chodzi tu o sam showup...tylko o procedury wyższe niż zasady showupowe. Jak przycisnęli ich o przestrzeganie KYC to będą musieli to robić.

I jak banki to zrobią, dla weryfikacji może trzeba paszporty?SU zapytał przynajmniej jedna dziewczyna
dac im skan dokumenty?jak inaczej mozna znac co konto bankowe należy naprawde mnie?

SU może wiele rzeczy pisać, ale i nieprawdy tez,nie wierzę im już.
:heart: :heart: :heart:
Awatar użytkownika
Leyla
SU-holik
SU-holik
Posty: 107
Rejestracja: 27 wrz 2021, 13:07
Podziękował: 16 razy
Podziękowano mu: 4 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU:
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Popytałam kilka dziewczyn z SU i w piątek dostały przelewy, ale to te, które robiły to na swoje konto. jedna nawet napisała, że około 13 dostała. Także czilaucik dziewczyny i bez stresu :)
Awatar użytkownika
madzix
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 14
Rejestracja: 04 gru 2021, 10:52
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 6 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ja
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Facet pomimo wypłaty na swoje prawdziwe dane swoje prawdziwe konto tez miał anulacje a odpowiedz od nich czemu mu wnukowi była taka sama jak do was ze musi podawać swoje prawdziwe dane a takie tez podał wiec moim zdaniem wszystko jest dziwne.


I w środę tez miały anulacje dziewczyny które wypłacały na swoje dane
Awatar użytkownika
Malamala000
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 526
Rejestracja: 05 kwie 2019, 19:41
Podziękował: 98 razy
Podziękowano mu: 42 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Sweet
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Selena_Selena


Malamala000 pisze:I w środę tez miały anulacje dziewczyny które wypłacały na swoje dane

A w piątek ona dostała czy znów anulowali?
:heart: :heart: :heart:
Awatar użytkownika
Leyla
SU-holik
SU-holik
Posty: 107
Rejestracja: 27 wrz 2021, 13:07
Podziękował: 16 razy
Podziękowano mu: 4 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU:
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Nie nie dostała
Awatar użytkownika
Malamala000
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 526
Rejestracja: 05 kwie 2019, 19:41
Podziękował: 98 razy
Podziękowano mu: 42 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Sweet
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Selena_Selena


cholera, jeśli konto należy jej, co wtedy chce SU.
:heart: :heart: :heart:
Awatar użytkownika
Leyla
SU-holik
SU-holik
Posty: 107
Rejestracja: 27 wrz 2021, 13:07
Podziękował: 16 razy
Podziękowano mu: 4 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU:
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Ja już tez nie wiem o co chodzi pewnie się w poniedziałek dowiemy



www.ShowUpTV.blog
Awatar użytkownika
Malamala000
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 526
Rejestracja: 05 kwie 2019, 19:41
Podziękował: 98 razy
Podziękowano mu: 42 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Sweet
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Selena_Selena


PoprzedniaNastępna

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Żetony i wypłaty



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość