BOGINI_GYPSY_QUEEN/BoginiGypsyQueen/B.G.Queen.

Dział na temat naszych pań z showup-a, które robią pokazy dla dorosłych
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
Jak wygląda życie najpopularniejszej polskiej streamerki erotycznej? "Kończę pracę i idę klepać kotlety".

boginigypsyqueenx: Kochani nie mówię że zawalczę ale jeśli by tak było to z kim widzicie mnie w ringu? Jakiej dziewczynie miałabym skopać tyłek?

#boginigypsyqueen #youtube #tiktok #instagram #poland #latina #warszawa
Awatar użytkownika
e-Laski
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2094
Rejestracja: 22 lip 2015, 00:01
Lokalizacja: Polska
Podziękował: 13 razy
Podziękowano mu: 179 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Energia93
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Laski ShowUp


Awatar użytkownika
e-Laski
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2094
Rejestracja: 22 lip 2015, 00:01
Lokalizacja: Polska
Podziękował: 13 razy
Podziękowano mu: 179 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Energia93
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Laski ShowUp


Awatar użytkownika
e-Laski
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2094
Rejestracja: 22 lip 2015, 00:01
Lokalizacja: Polska
Podziękował: 13 razy
Podziękowano mu: 179 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Energia93
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Laski ShowUp


Boże oczy i uszy krwawią, jakich to ludzie teraz mają idoli, to wszystko jest hołota ameby, ci wszyscy polscy youtuberzy i te cale pato mma.

niektórzy się śmieją że jestem fanem Ann i nie mogą pojąć. A ja np nie mogę pojąć jak można w ogóle subskrybować kanał takiego zjeba z yotube jak ci tutaj, oglądać ich zjebane filmy , jeszcze kupować ich koszulki czy inne gówno , o tym obsranym gównem para mma to już nawet nie wspominam. Ludzie się kiedyś śmieli z Pudziana i KSW ale przy tym gównie KSW jest spoko i normalne. Możecie się z mnie śmiać ale Ann ma wiecej klasy i taktu w małym palcu u nogi niż te pajace w głowach. Dobrze że niemam dzieci po strach patrzeć czym teraz się zajmują młodzi ludzie. Jak na to patrze to uważam że na youtube powinna być jakaś weryfikacja wiekowa czy cos.
"Lepiej patrzeć na to czego nie możesz bzyknąć, niż bzyknąć to na co nie możesz patrzeć "
Awatar użytkownika
Sir86
Night's Watch
Night's Watch
Posty: 591
Rejestracja: 08 lis 2015, 11:30
Podziękował: 48 razy
Podziękowano mu: 109 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: żadna
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Przechuj pisze:Boże oczy i uszy krwawią, jakich to ludzie teraz mają idoli

Jakie czasy i ludzie tacy i idole :biggrin:
Jak dla niektórych RAFATUS mógł być idolem to co dopiero taka inteligiencjjjaaaa.
Ale żyje już trochę na tym świecie i chyba już mnie nic nie zdziwi.
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3117
Rejestracja: 17 sie 2017, 20:29
Podziękował: 46 razy
Podziękowano mu: 291 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


Awatar użytkownika
e-Laski
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2094
Rejestracja: 22 lip 2015, 00:01
Lokalizacja: Polska
Podziękował: 13 razy
Podziękowano mu: 179 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Energia93
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Laski ShowUp


Błyskotliwa kariera od showuperki do youtuberki. :sarcastic:
Ja pierd... ale ona durna, lepiej już niech ciągnie falusa zamiast się odzywać.
Wszędzie dobrze ale w piwnicy najlepiej, każdy piwniczniak wam to powie.
Awatar użytkownika
piwniczniak
SU-holik
SU-holik
Posty: 58
Rejestracja: 17 lip 2021, 13:25
Podziękował: 16 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


piwniczniak,
Co się czepiasz... wywiad ciekawy.. wytrzymałem całe 5 minut z hakiem.
Jakby była inna tematyka filmiku ( :seks1: lub :lodzik: ) to może i bym obejrzał to do końca ;)
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3117
Rejestracja: 17 sie 2017, 20:29
Podziękował: 46 razy
Podziękowano mu: 291 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


Bogini ostatnio coraz aktywniejsza na youtubie się robi, wrzuca filmy co parę dni
Awatar użytkownika
marek1111
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 10
Rejestracja: 05 lis 2021, 15:57
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: mmm
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


NITRO ogląda BOGINIGYPSYQUEEN - "Mężatka bolcuje się za 8zł"



https://showup24.tv/BOGINI_GYPSY_QUEEN
https://showup24.tv/profile/BOGINI_GYPSY_QUEEN
Awatar użytkownika
e-Laski
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2094
Rejestracja: 22 lip 2015, 00:01
Lokalizacja: Polska
Podziękował: 13 razy
Podziękowano mu: 179 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Energia93
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Laski ShowUp


Kolejna celebrytka ze świata SU? A niech ma dziewczyna. Chcą ludzie tego oglądać, to niech korzysta.
Sam może i wolę inny content, ale życzę jej dobrze, jak i każdemu. No i wg mnie coś jest nie tak. Raz u niej byłem, chciałem się poradzić, w końcu Gipsy queen, no to pytam się jej o gipsowanie, i czy też zna się na regipsach, gładziach i płytach kartongips, a ta mi bada dała :(
Awatar użytkownika
AnalTerrorist69
SU-holik
SU-holik
Posty: 67
Rejestracja: 11 maja 2019, 10:41
Podziękował: 69 razy
Podziękowano mu: 88 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Ja sam
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PAJONKbezRONK



Długo wyczekiwany teledysk który powstał by pokazać że nie tylko wywiady czy filmy dla spragnionych są w stanie was zadowolić. Erwin i Bogini Gypsy Queen W jednym utworze to tylko przedsmak tego co będzie się dziać w przyszłości. Ten duet jeszcze nieraz was zaskoczy ale też i pokaże swoje muzyczne oblicza. Bądźcie czujni bo będzie warto.

Erwin, człowiek który od młodości jest związany z muzyką napisał tekst oraz muzykę, Bogini Gypsy Queen swoim pięknem, aparycją I nietuzinkowych głosem dodała pikantności do teledysku za to Nikola rozbujała refren swoim potężnym brzmieniem w głosie.


Za wideo odpowiedzialna jest ekipa studio Powidok za postprodukcję utowry odpowiedzialny jest ekipa lovesound studio, za to Beat wyprodukował Faded Dollars.

W tym teledysku nie mogło zabraknąć takich osób jak Latino i Maciek z Hotel Paradise, Monika Laskowska, MuaBoy, Oliwia Sadkowska Projekt Lady, Chihuahua, oraz legenda polskiego hiphopu Liroy i inni ludzie ze świata internetu czy muzyki.

Czekajcie na kolejne produkcje Erwina i Bogini Gypsy Queen bo bedzie warto!
Awatar użytkownika
e-Laski
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2094
Rejestracja: 22 lip 2015, 00:01
Lokalizacja: Polska
Podziękował: 13 razy
Podziękowano mu: 179 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Energia93
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Laski ShowUp


:laugh3: :laugh3: :laugh3: :laugh3: :laugh3: :laugh3: wytrzymałem 30 sekund
"Lepiej patrzeć na to czego nie możesz bzyknąć, niż bzyknąć to na co nie możesz patrzeć "
Awatar użytkownika
Sir86
Night's Watch
Night's Watch
Posty: 591
Rejestracja: 08 lis 2015, 11:30
Podziękował: 48 razy
Podziękowano mu: 109 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: żadna
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


e-Laski pisze:
Długo wyczekiwany teledysk który powstał by pokazać że nie tylko wywiady czy filmy dla spragnionych są w stanie was zadowolić. Erwin i Bogini Gypsy Queen W jednym utworze to tylko przedsmak tego co będzie się dziać w przyszłości. Ten duet jeszcze nieraz was zaskoczy ale też i pokaże swoje muzyczne oblicza. Bądźcie czujni bo będzie warto.

Erwin, człowiek który od młodości jest związany z muzyką napisał tekst oraz muzykę, Bogini Gypsy Queen swoim pięknem, aparycją I nietuzinkowych głosem dodała pikantności do teledysku za to Nikola rozbujała refren swoim potężnym brzmieniem w głosie.


Za wideo odpowiedzialna jest ekipa studio Powidok za postprodukcję utowry odpowiedzialny jest ekipa lovesound studio, za to Beat wyprodukował Faded Dollars.

W tym teledysku nie mogło zabraknąć takich osób jak Latino i Maciek z Hotel Paradise, Monika Laskowska, MuaBoy, Oliwia Sadkowska Projekt Lady, Chihuahua, oraz legenda polskiego hiphopu Liroy i inni ludzie ze świata internetu czy muzyki.

Czekajcie na kolejne produkcje Erwina i Bogini Gypsy Queen bo bedzie warto!


Fajnie !!! ja tam kibicuje;:) bo robi pożytek z tego że już jest rozpoznawalna i może daleko zajść, moim zdaniem zrobi karieję bo obraca się w dobrym towarzystwie z doświadczonymi i medialnymi ludzmi którzy mają spore zasięgi - jak będzie tak dalej to myśle że zobaczymy ją za niedługo na fame mma;)
Awatar użytkownika
Kinia
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 659
Rejestracja: 16 maja 2016, 23:22
Podziękował: 260 razy
Podziękowano mu: 143 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Heh :D noooo... jak wystep w gali freakow i innych pustostanow jest rownoznaczne z "daleko zajsc" to nic tylko sie cieszyc ze na szczescie niewiele osob(poki co) tak daleko zachodzi :biggrin:
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2104
Rejestracja: 08 lis 2015, 17:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1171 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin


komin pisze:Heh :D noooo... jak wystep w gali freakow i innych pustostanow jest rownoznaczne z "daleko zajsc" to nic tylko sie cieszyc ze na szczescie niewiele osob(poki co) tak daleko zachodzi :biggrin:


Od czegoś trzeba zacząć.
Federacja daje możliwośc zarobienia dobrych pieniedzy, zdobycia fejmu, znajomości i kontraktow, a to umozliwia rozwuj w każdym aspekcie, a co później ? może byc tylko lepiej. Wystarczy wspomieć o Seksmasterce, jak zaczynała a dzisiaj całkiem dobrze sobie radzi... jest to jakiś sposób na spokjne i wygodne życie.
Sukces nie jedno oblicze ma :)
Awatar użytkownika
Kinia
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 659
Rejestracja: 16 maja 2016, 23:22
Podziękował: 260 razy
Podziękowano mu: 143 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


No przecież wyznacznikiem w obecnym świecie trendów życiowych jest zrobienie jak największego szumi medialnego który robi przełożenia na wyświetlenia, lajk równoznaczne wpływami na nasze konto. Świat stracił wszystkie wartośći które posiadał. Więc jest bezznaczenia miar dojścia do celu. Popatrz się tutaj na ten portal to moze zaliczyć moze trzy dziewczyny które maja jakiś plan na zycie i to realizują. Reszta pustostanu przypomina taka lobode
Awatar użytkownika
Spajk
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 292
Rejestracja: 22 paź 2020, 16:45
Podziękował: 9 razy
Podziękowano mu: 7 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Kimi
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Spikel


Admin"


Mocne słowa, hehe ale mysle że internet jest świetnym narzędziem do realizowania swoich planów, rozwoju oraz wybicia się jakkolwiek to brzmi.
Szkoda nie skorzystać z tych narzędzi, uważam że grzechem jest nie spróbować.
Awatar użytkownika
Kinia
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 659
Rejestracja: 16 maja 2016, 23:22
Podziękował: 260 razy
Podziękowano mu: 143 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Internet potrafi wypromować i tam samo w momencie zniszczyć. Wszystko zależy jakie masz postawione cele i sobie wyznaczasz. Nie ma drogi doskonałej bogini akurat ma dużo za uszami jak razem ze swoim Roman bili innych uczyesników swoich transmisji. Internet nie zapomina i w odpowiednim momencie wyjdzie na większym forum. I to są bledu złych decyzji którymi chcieli zyskać promocje.nikt nie jest święty ale wszystko musi odpowiednio oprawione w ramkę.
Awatar użytkownika
Spajk
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 292
Rejestracja: 22 paź 2020, 16:45
Podziękował: 9 razy
Podziękowano mu: 7 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Kimi
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Spikel


Kinia pisze:
komin pisze:Heh :D noooo... jak wystep w gali freakow i innych pustostanow jest rownoznaczne z "daleko zajsc" to nic tylko sie cieszyc ze na szczescie niewiele osob(poki co) tak daleko zachodzi :biggrin:


Od czegoś trzeba zacząć.
Federacja daje możliwośc zarobienia dobrych pieniedzy, zdobycia fejmu, znajomości i kontraktow, a to umozliwia rozwuj w każdym aspekcie, a co później ? może byc tylko lepiej. Wystarczy wspomieć o Seksmasterce, jak zaczynała a dzisiaj całkiem dobrze sobie radzi... jest to jakiś sposób na spokjne i wygodne życie.
Sukces nie jedno oblicze ma :)


Kinia, ja wiem ze Ciebie moze to jara, ale ja jestem chujem starej daty i te wszystkie gale, pseudocelebryci, caly ten swiatek to jest dno dna, wrecz obraza dla rodzaju ludzkiego. Pare wiekow temu takich freakow obworzono po jarmarkach zeby gawiedz mogla za pare groszy sobie poogladac "odmiencow" i w sumie dzis zmienila sie tylko skala i medium, bo mamy internety. Dzieki skali kasa z tego jest pewnie niezla, chociaz tak jak i wieki temu to nie freaki zarabiaja najwiecej...to na nich sie zarabia.
Przerazajace jest to ze znajdziesz na YT naprawde swietnych tworcow, tworzacych bardzo wartosciowe tresci, wartych jak najbardziej docenienia finansowego... tymczasem moga oni jedyni pomarzyć o zarobkach i ogladalnosci jaka ma realnie bezwartosciowa "elita spierdolenia". Nie wiem czy to dobry kierunek dla ludzkosci...
Szczerze...cos tam czasem popatrze "co sie dzieje u czubkow" i jakos nie dostrzegam zeby sie jak mowisz "rozwijali w kazdym aspekcie"...
Sexmasterka? a jaki tam jest "rozwoj"? najpierw pseudoedukatorka sexualna, pozniej pseudopiosenkarka, a teraz pseudosportsmenka....to sie rozwinela... kasa jej sie na bank zgadza... moze komus to imponuje, mnie jakos niespecjalnie. Sto razy wiekszosc wartosc dla mnie osobiscie ma pare tysi kasjerki z Biedry niz "grube" tysiace tych wszystkich zjebow.... pojde grubiej... nawet stowka lesnego ssaka za opierdolenie galy wydaje sie uczciwiej zarobiona :P
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2104
Rejestracja: 08 lis 2015, 17:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1171 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin


PoprzedniaNastępna

Wróć do Kobiety - Pokazy 18+



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 24 gości