Płynność wypłat z SU

Dział poświęcony specjalnie dla żetonów i wypłat.
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
tomoxx pisze:To nie do końca tak. po pierwsze jeśli jest jakieś szersze KYC robione w sensie ODD (ongoing due diligence ) czy weryfikacji CDD ( customer due diligence) istotne od kogo się zaczęło. Jeśli np został aktywowany alert dla któreś z nadających ( takie alerty generuje system automatycznie na podstawie różnych filtrów) to wtedy jak na jej koncie jest tylko albo głównie ruch z SU to wtedy z automatu się prześwietla tez SU ( ale wtedy im się nie zakłada blokady) nie jestem na bieżąco w wątku, nie wiem czy KYC i blokady konta dotyczą SU czy nadających. Co do SU to zakładamy ze jest 100% Ok z podatkami, przelewami itp. Co do Digigoods to zależy jak wielu maja klientów, jeśli SU jest czyste a inni są powiedzmy różni, to weryfikacja może potrwać dłużej, ale to tez wtedy są blokady na tych co kręcą nie na pośredników.
Co masz w przelewie z SU w tytule? Bo jak tylko jakieś znaczki i numerki to wtedy z punktu widzenia analityka nie są one transparentne. Ale z Twojego Maja punktu widzenia jak masz działalność i się rozliczasz to cała sytuacja jest dla Ciebie neutralna. To tez nie jest tak ze po analizie KYC zamkną SU, czy digigoods, w 95% kończy się to przypisaniem odpowiedniego poziomu ryzyka, w wyjątkowych sytuacjach bank wypowiada konto głównie wtedy jak klient nie odpowie na pytanie. Co do czasu samej analizy, analityk w teori powinien ogarnąć 2 klientów dziennie i przeanalizować.

A co do ostatniego pytania to w najgorszym wypadku możesz dostać pytanie za co panie dostaje te przelewy, proszę o wyjaśnienie skąd się biorą te środki. I co jest źródłem Twojego dochodu. To tez nie jest tak ze blokują konto a potem pytaja. Mogą Ew zablokować podejrzana transakcje i zapytać ale raczej jak będą coś podejrzewać to najpier zapytają. I przez to ile teraz jest takich spraw globalnie, to często jest tak ze alert jest wrzucony np 2 tyg temu a pytanie listem o te transakcje dostaniesz za pół roku. Bez obaw konta tak po prostu nie zamkną, Ty jak się rozliczasz to i tak olej, w sensie Tobie nic nie grozi.


Oczywiście tomoxx, ja wiem że mnie to nie dotyczy :air_kiss: jednak sam temat mnie zainteresował :derisive:
W tytule przelewu jest zawsze Payout ("literki i cyferki"). Jak najbardziej masz rację, że dla analityka nie jest to na początku transparentne i wymaga sprawdzenia. Jednak po głębszej analizie, finalnie wszystko na liniach su-digi, oraz digi-odbiorca, jest przejrzyste, i o to też mi wcześniej chodziło :D
Konkretniej - jeśli mówimy tu o temacie prania brudnych pieniędzy, to uważam, że akurat SU jest tutaj czyste. Na mój mały móżdżek - AML i KYC firmy Digigoods bardziej wynika z jej powiązania z rynkiem kryptowalut.
Czyli, że może wcale tutaj nie chodzić o SU, ale automatycznie jest wszystko wstrzymane.

Ja wiem, ze mnie czasem ciężko zrozumieć bo mówię, piszę a nawet myślę strasznie chaotycznie :lol2: I ogólnie podejrzewam, że i tak finalnie tego tematu nie pojmę :scratch_one-s_head:
Awatar użytkownika
Majka24
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 511
Rejestracja: 02 paź 2019, 01:40
Podziękował: 132 razy
Podziękowano mu: 157 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Xxx
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: x_Majka_x


tomoxx pisze:Kiki,Weryfikacja Ciebie czy SU, czy digigoods, wiadomo w ogóle kto jest weryfikowany? Jeśli to jest weryfikacja aktualizacyjna dla płatnika typu SU czy tego Digi to pewnie 2-4 dni. Jak dla klienta bo był alert to powinien dostać info od banku z pytaniami.

Tak jak wspomniałem klientom przed uzyskaniem odp nie blokuje się konta, można im Ew jakaś transakcje cofnąć, ale to z automatu idzie tylko do krajów objętych sankcjami ( teraz by mogli blokować przelewy do Rosji).

Jest tez opcja ze znowu SU zmienia spółkę, wtedy taka weryfikacja może się przedłużyć w zależności jak szybko dostarcza wszystkie dokumenty.

Madelinka chyba pisała ze zablokowali konto podejrzenie prania pieniędzy, ale nie wiem czy to jej zablokowali ? Czy komuś innemu. Jeśli to co ktoś wstawiał to info z SU ze podlegają ponownej weryfikacji, to kwestia paru dni. Jak maja nowa spółkę to nie wiem


No właśnie ja od początku zrozumiałam, że weryfikowane jest Digigoods, ale w sumie to teraz sama nie wiem :lol2:
SU napisało: Witam,
Nasz partner realizujący przelewy poinformował nas, że transakcje zlecone w dniu 05.01.2023 zostały wstrzymane przez bank.
Dowiedzieliśmy się, że jest to standardowa procedura banku, weryfikująca klienta pod kątem KYC. Weryfikacja może potrwać kilka dni roboczych.
W momencie jej zakończenia przelewy zostaną niezwłocznie zrealizowane. "

A w sumie to ja już się pogubiłam :lol2:
Awatar użytkownika
Majka24
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 511
Rejestracja: 02 paź 2019, 01:40
Podziękował: 132 razy
Podziękowano mu: 157 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Xxx
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: x_Majka_x


To jest chyba o Digi haha Ja też tak to rozumiem. Jeżeli weryfikacje podlegał by ktoś inny to przelewy by poszly dalej. A ten by był weryfikowany.
Awatar użytkownika
Sexi_gang
SU-holik
SU-holik
Posty: 65
Rejestracja: 02 gru 2021, 00:17
Podziękował: 5 razy
Podziękowano mu: 15 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Sexi_gangsta
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Sexi_Gangsta


W zasadzie wszystko zależy kto jest weryfikowany i na którym etapie stanęły nasze pieniądze. :lol2:
Może być weryfikowane SU, wtedy bank zablokował transakcje su-digi. Dlatego np. SU nie zleca też nowych przelewów.
Lub weryfikacja dotyczy Digigoods, ale nie jako pośrednika tylko stricte tej firmy, która jest powiązana z rynkiem kryptowalut. Bo pośrednika by nie zablokowali, tylko główną firmę. Dlatego jedynym wyjaśnieniem są te krypto :dontknow: i wtedy bank zatrzymał transakcje digi- my.

Na serio mnie to zainteresowało :lol2:
Awatar użytkownika
Majka24
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 511
Rejestracja: 02 paź 2019, 01:40
Podziękował: 132 razy
Podziękowano mu: 157 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Xxx
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: x_Majka_x


Maadeleine pisze:U mnie konto bankowe zablokowane. Na infolinii dostałam info że to blokada z powodu ustawy o praniu brudnych pieniędzy


Mój znajomy jakiś miesiąc temu miał z tego samego powodu zablokowane konto. Teraz to po prostu takie rutynowe działanie że banki muszą sprawdzić jeżeli są jakieś wpłaty/wypłaty nie do końca jasne skąd i powiedzmy wyrywkowo sprawdzają niektóre konta i jeśli coś jest nie jasne to nakładają blokadę do czasu wyjaśnienia. U niego chodziło o to że ma regularne wpłaty dużych sum na konto, a jako że prowadzi sklep to wyjaśnienie było oczywiste z tego co wiem to po prostu musiał podesłać jakieś tam papiery dotyczące właśnie tego skąd są te pieniądze które są wpłacane i że prowadzi działalność itd. Więc jeśli nie rozliczasz się z podatku z zarobków na SU, a na to konto wypłacasz sobie pieniądze z SU to obawiam się że możesz mieć teraz lekki problem.
Awatar użytkownika
AnastazjaLux
SU-holik
SU-holik
Posty: 88
Rejestracja: 31 maja 2021, 18:50
Podziękował: 21 razy
Podziękowano mu: 22 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: X
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


tomoxx pisze:To nie do końca tak. po pierwsze jeśli jest jakieś szersze KYC robione w sensie ODD (ongoing due diligence ) czy weryfikacji CDD ( customer due diligence) istotne od kogo się zaczęło. Jeśli np został aktywowany alert dla któreś z nadających ( takie alerty generuje system automatycznie na podstawie różnych filtrów) to wtedy jak na jej koncie jest tylko albo głównie ruch z SU to wtedy z automatu się prześwietla tez SU ( ale wtedy im się nie zakłada blokady) nie jestem na bieżąco w wątku, nie wiem czy KYC i blokady konta dotyczą SU czy nadających. Co do SU to zakładamy ze jest 100% Ok z podatkami, przelewami itp. Co do Digigoods to zależy jak wielu maja klientów, jeśli SU jest czyste a inni są powiedzmy różni, to weryfikacja może potrwać dłużej, ale to tez wtedy są blokady na tych co kręcą nie na pośredników.
Co masz w przelewie z SU w tytule? Bo jak tylko jakieś znaczki i numerki to wtedy z punktu widzenia analityka nie są one transparentne. Ale z Twojego Maja punktu widzenia jak masz działalność i się rozliczasz to cała sytuacja jest dla Ciebie neutralna. To tez nie jest tak ze po analizie KYC zamkną SU, czy digigoods, w 95% kończy się to przypisaniem odpowiedniego poziomu ryzyka, w wyjątkowych sytuacjach bank wypowiada konto głównie wtedy jak klient nie odpowie na pytanie. Co do czasu samej analizy, analityk w teori powinien ogarnąć 2 klientów dziennie i przeanalizować.

A co do ostatniego pytania to w najgorszym wypadku możesz dostać pytanie za co panie dostaje te przelewy, proszę o wyjaśnienie skąd się biorą te środki. I co jest źródłem Twojego dochodu. To tez nie jest tak ze blokują konto a potem pytaja. Mogą Ew zablokować podejrzana transakcje i zapytać ale raczej jak będą coś podejrzewać to najpier zapytają. I przez to ile teraz jest takich spraw globalnie, to często jest tak ze alert jest wrzucony np 2 tyg temu a pytanie listem o te transakcje dostaniesz za pół roku. Bez obaw konta tak po prostu nie zamkną, Ty jak się rozliczasz to i tak olej, w sensie Tobie nic nie grozi.

EDIT: i tak na koniec taki analityk w banku nie sprawdza czy ktoś płaci podatki czy nie, tylko czy jest podejrzenie prania pieniędzy i finansowania terroryzmu i jeśli będzie mógł takie ryzyko wykluczyć ( terroryzm odpuścić można bo nie sadze żebyście robiły przelewy do Maroko, Iranu, Somalii, Rosji itp.) to alert zamyka, a jak nie to wysyła list i czeka na info. Cała procedura KYC jest zabezpieczeniem dla banku, ze zna swoich klientów i nie pośredniczy w nielegalnych przelewach pieniędzy, to nie jest szykanie tego czy ktoś płaci podatki czy nie.


Co do Twojego edita - racja, analityka to teoretycznie gówno obchodzi, bo nie tego szuka. Ale czy według aktualnych przepisów- o przebiegu takiej procedury, nie jest informowany US?
Awatar użytkownika
Majka24
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 511
Rejestracja: 02 paź 2019, 01:40
Podziękował: 132 razy
Podziękowano mu: 157 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Xxx
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: x_Majka_x


Majka24 pisze: Na mój mały móżdżek - AML i KYC firmy Digigoods bardziej wynika z jej powiązania z rynkiem kryptowalut.

Ja również tak to widzę. Niestety digi, ze względu na osobę prezesa ma bardzo brzydkie powiązania, jeśli ma się świadomość historii dawnego bitbaya/zondy i zupełnie nie przesadzam pisząc, że kawałek dalej w historii powiązań mamy przestępczy światek. Mam ogromną nadzieję, że digi w papierach ma czysto i temat szybko zostanie zamknięty, ale moje zaufanie było i będzie mocno ograniczone. Sieć powiązań z krypto "biznesmenami" uruchamia mi w głowie czerwony alarm, mimo że sama inwestuję - a może właśnie dlatego.

tomoxx, dzięki za Twoje posty - to same wartościowe informacje.
Awatar użytkownika
Userka
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 477
Rejestracja: 03 cze 2017, 11:05
Podziękował: 182 razy
Podziękowano mu: 243 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: ;)


W sumie to w dupie to mam... ale nasuwa sie mi pytanko... tych weryfikacji aml, kyc, cia czy tam fbi, whatever... czy oni nie moga se tego weryfikowac na "dzialajacym organizmie"??? bez blokowania wplat, wyplat i normalnej dzialalnosci ludziom? bo to troche tak jakby Sanepid zamykal restauracje czy sklep bo kontrola... nawet skarbowka biznesow nie zamyka bo akurat cos kontroluje. Dziwna sprawa.
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2104
Rejestracja: 08 lis 2015, 17:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1171 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin


No nie do końca. Służba celno skarbowa przykładowo potrafi "zabrać towary" ze sklepu do czasu wykonania analizy ich legalności (mimo odpowiednich certyfikatów) i co z tego, że sklepu ci nie zamkną, jak zamrożą kilkaset tys zł w towarze? ;)
Awatar użytkownika
Natttka
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 48
Rejestracja: 12 kwie 2021, 06:13
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 19 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Oni czyli Digigoods to MIP (mała instytucja płatnicza" z ograniczeniami.https://www.cashless.pl/7255-bitbay-cash-knf-rejestr-malych-instytucji-platniczych
Może coś nie gra, albo znów to SU zmienia siedzibę itd. w końcu robią to średnio co 2 lata.
Ostatnim razem było podobnie na początku pisali, ze mają 7 dni. później nic nie odpisywali. Dopiero po 3 tyg. został zamknięty panel do wypłat, I zaczęli odpisywać cos z sensem i po 1,5msca przestoju anulowali "zrealizowane wypłaty" do ponownego zlecenia. I zaczęli sukcesywnie zlecać. Jak ktoś ma czas i ochotę to niech cofnie się w wątku (strona okolice 470).
Robili, robią i będą robić z Nas pustaki bo co wtedy jak odpisywali że maja 7 dni nie wiedzieli co sie u nich dzieje? :laughingnew:
Nie pozostaje nic innego tylko czekanie...

ZAKUP żetonów był przez cały ten czas możliwy!
Awatar użytkownika
bezloginu
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 617
Rejestracja: 25 sty 2020, 09:17
Podziękował: 310 razy
Podziękowano mu: 198 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Majka24, z powiadamianiem US to różnie bywa, niby się powinno ale tez kwestia podejścia jakie przelewy itp. Generalnie powiadamia się najczęściej przy krypto jak nie są zgłaszane.

Co do weryfikacji to jak Medelinka ma zablokowane konto przez ustawę o pranie pieniędzy to moim zdaniem powinna listy albo wiadomości z banku dostać ( albo była próba kontaktu i ja olała) zdziwił bym się jakby bank zablokował konto przed kontaktem z klientem. Co do digigoods. Jeśli ich weryfikują jako firmę to może to chwile potrwać. To nie chodzi o same transakcje itp, ale tez o to gdzie jest spółka postawiona, jak w high risk country to są inne procedury bardziej szczegółowe. Listę krajów wysokiego ryzyka można sobie wygooglować w minutę dodając AML do wyszukiwań. Inna kwestia jest to żeby zakończyć taka weryfikacje to poza przelewami trzeba ustalić kto jest UBO ultimate beneficial owner, czyli osoba która stoi na końcu tej całej firmy i faktycznie czerpie z niej korzyści, a jak jest tak ze to jest struktura kilku firm itp, to dotarcie do końca może trochę zająć.

Nie sadze żeby to SU znowu zmieniało spółkę ale w sumie już 2 lata tam siedzą na jednym miejscu to może pora i na to.

Tak czy inaczej skończy się pewnie jak zwykle, kasa będzie ale później.
Awatar użytkownika
tomoxx
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 1495
Rejestracja: 07 kwie 2019, 07:55
Podziękował: 118 razy
Podziękowano mu: 649 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: tomoxx1


Awatar użytkownika
blondisu
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 225
Rejestracja: 19 paź 2022, 11:03
Podziękował: 48 razy
Podziękowano mu: 22 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: brak
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Niebieskooki, realizacja kolejnych płatności lub jej brak prawdę Ci powie ;)
Awatar użytkownika
Userka
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 477
Rejestracja: 03 cze 2017, 11:05
Podziękował: 182 razy
Podziękowano mu: 243 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: ;)


Jeśli dzisiaj zrobią przelew natychmiastowy i dojdzie na konto...SU zrobi mi największą niespodziankę noworoczną jaką sobie mogę wymarzyć :heart: :heart: :heart:
Awatar użytkownika
KaFka25
SU-holik
SU-holik
Posty: 105
Rejestracja: 12 sie 2021, 09:37
Podziękował: 79 razy
Podziękowano mu: 35 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Moim skromnym zdaniem sytuacja wygląda następująco: SU nic nie wiedziało, że przelewy nie dotarły, więc dopiero po licznych interwencjach w poniedziałek zaczęli kontaktować się z firmą Digigoods. Dostali informacje że zostały wstrzymane przelewy w ramach procedury weryfikacji partnera. Digigoods musi dostarczyć wszelkie dokumenty do weryfikacji, a to nie jest jednoosobowa działalność która ma dwie faktury w miesiącu i 8tys dochodu, tylko niestety firma krzak, która działa też w krypowalutach. Uważam że ten proces może potrwać ok. 2 tyg i wtedy pieniądze będą odblokowane i wysłane. Wtedy też SU zrealizuje resztę przelewów wiszących. Jeżeli SU wysyła im pule pieniędzy np. 2 razy w miesiącu to te środki też są automatycznie zablokowane i SU nie ma jak zlecić reszty wypłat, więc się wstrzymują również z wypłatami PAYPro. Nie ma co się nakręcać że zmieniają siedzibę, czy firmę itp. Takie jest moje zdanie. Wszystkie problemy z wypłatami zaczęły się od momentu kiedy Digigoods zaczęło robić przelewy, bo pieniądze albo były o 13, 15 albo o 17 albo w ogóle następnego dnia.
PS Choć liczę na to że dzisiaj puszczą przez Pay natychmiastowym;)
Awatar użytkownika
nvm_uwm
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 420
Rejestracja: 28 wrz 2022, 13:44
Podziękował: 74 razy
Podziękowano mu: 90 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Nie mam
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Brak


nvm_uwm pisze:Moim skromnym zdaniem sytuacja wygląda następująco: SU nic nie wiedziało, że przelewy nie dotarły, więc dopiero po licznych interwencjach w poniedziałek zaczęli kontaktować się z firmą Digigoods. Dostali informacje że zostały wstrzymane przelewy w ramach procedury weryfikacji partnera. Digigoods musi dostarczyć wszelkie dokumenty do weryfikacji, a to nie jest jednoosobowa działalność która ma dwie faktury w miesiącu i 8tys dochodu, tylko niestety firma krzak, która działa też w krypowalutach. Uważam że ten proces może potrwać ok. 2 tyg i wtedy pieniądze będą odblokowane i wysłane. Wtedy też SU zrealizuje resztę przelewów wiszących. Jeżeli SU wysyła im pule pieniędzy np. 2 razy w miesiącu to te środki też są automatycznie zablokowane i SU nie ma jak zlecić reszty wypłat, więc się wstrzymują również z wypłatami PAYPro. Nie ma co się nakręcać że zmieniają siedzibę, czy firmę itp. Takie jest moje zdanie. Wszystkie problemy z wypłatami zaczęły się od momentu kiedy Digigoods zaczęło robić przelewy, bo pieniądze albo były o 13, 15 albo o 17 albo w ogóle następnego dnia.
PS Choć liczę na to że dzisiaj puszczą przez Pay natychmiastowym;)


Nie ogarniam tego wpisu .
Awatar użytkownika
Rachele87
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 205
Rejestracja: 18 lip 2017, 14:34
Podziękował: 50 razy
Podziękowano mu: 63 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Rachele87 pisze:
nvm_uwm pisze:Moim skromnym zdaniem sytuacja wygląda następująco: SU nic nie wiedziało, że przelewy nie dotarły, więc dopiero po licznych interwencjach w poniedziałek zaczęli kontaktować się z firmą Digigoods. Dostali informacje że zostały wstrzymane przelewy w ramach procedury weryfikacji partnera. Digigoods musi dostarczyć wszelkie dokumenty do weryfikacji, a to nie jest jednoosobowa działalność która ma dwie faktury w miesiącu i 8tys dochodu, tylko niestety firma krzak, która działa też w krypowalutach. Uważam że ten proces może potrwać ok. 2 tyg i wtedy pieniądze będą odblokowane i wysłane. Wtedy też SU zrealizuje resztę przelewów wiszących. Jeżeli SU wysyła im pule pieniędzy np. 2 razy w miesiącu to te środki też są automatycznie zablokowane i SU nie ma jak zlecić reszty wypłat, więc się wstrzymują również z wypłatami PAYPro. Nie ma co się nakręcać że zmieniają siedzibę, czy firmę itp. Takie jest moje zdanie. Wszystkie problemy z wypłatami zaczęły się od momentu kiedy Digigoods zaczęło robić przelewy, bo pieniądze albo były o 13, 15 albo o 17 albo w ogóle następnego dnia.
PS Choć liczę na to że dzisiaj puszczą przez Pay natychmiastowym;)


Nie ogarniam tego wpisu .

Chodzi o to że nie ma co się nakręcać że przelewy będą dopiero za 1,5 miesiacą;))
Awatar użytkownika
nvm_uwm
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 420
Rejestracja: 28 wrz 2022, 13:44
Podziękował: 74 razy
Podziękowano mu: 90 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Nie mam
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Brak


nvm_uwm, nie ma szans żeby SU nie wiedziało ze nie wychodzą przelewy, operator działa na zasadzie płatności tu i teraz, nie jest tak ze SU im przelewa kasę z góry co 2 tyg i oni z tego robią przelewy. Jak maja zablokowane to nie można tak samo robić do nich transakcji jak i wypłacać. W odpowiedzi SU za bardzo bym się nie wczuwał bo nie było jeszcze tak ze napisali prawdę. Ostatnio tez pisali o weryfikacji itp, a skończyło się tym ze nagle z USA znaleźli się w Gibraltarze. Kasa może wyjąc dziś, za 3 dni, 2 tyg itp. Teraz ro wróżenie z fusów jak nie wiadomo tak naprawdę o co chodzi. I jeszcze jedno w kwestii wyleryfikacji, to tez nie jest tak ze wszyscy się rzucają i weryfikują digigoods, taki spraw do analizy są tysiące i kwestia tez kiedy kto ja podejmie.jeśli w ogóle chodzi o digipass.
Awatar użytkownika
tomoxx
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 1495
Rejestracja: 07 kwie 2019, 07:55
Podziękował: 118 razy
Podziękowano mu: 649 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: tomoxx1


Dokładnie, przecież to widać po czasie zlecania płatności w panelu i czasie docierania do nas przelewów wewnętrznych oraz zewnętrznych. Nie wiem co to za pomysły wysyłaniem dużych kwot dwa razy w miesiącu, zamykaniem showupa etc. Trzymajmy się faktów i nie odpływajmy za daleko.
Awatar użytkownika
Userka
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 477
Rejestracja: 03 cze 2017, 11:05
Podziękował: 182 razy
Podziękowano mu: 243 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: ;)


tomoxx pisze:nvm_uwm, nie ma szans żeby SU nie wiedziało ze nie wychodzą przelewy, operator działa na zasadzie płatności tu i teraz, nie jest tak ze SU im przelewa kasę z góry co 2 tyg i oni z tego robią przelewy. Jak maja zablokowane to nie można tak samo robić do nich transakcji jak i wypłacać. W odpowiedzi SU za bardzo bym się nie wczuwał bo nie było jeszcze tak ze napisali prawdę. Ostatnio tez pisali o weryfikacji itp, a skończyło się tym ze nagle z USA znaleźli się w Gibraltarze. Kasa może wyjąc dziś, za 3 dni, 2 tyg itp. Teraz ro wróżenie z fusów jak nie wiadomo tak naprawdę o co chodzi. I jeszcze jedno w kwestii wyleryfikacji, to tez nie jest tak ze wszyscy się rzucają i weryfikują digigoods, taki spraw do analizy są tysiące i kwestia tez kiedy kto ja podejmie.jeśli w ogóle chodzi o digipass.

Tomoxx jak myślisz SU znów kłamie?
kto czeka ten się doczeka :hi:
Awatar użytkownika
Niebieskooki
SU-holik
SU-holik
Posty: 110
Rejestracja: 05 lis 2022, 03:15
Podziękował: 6 razy
Podziękowano mu: 36 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Nick
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


PoprzedniaNastępna

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Żetony i wypłaty



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości