Płynność wypłat z SU

Dział poświęcony specjalnie dla żetonów i wypłat.
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
Może najlepiej byłoby napisać maila do gigi który podany jest na ich stronie czy jest to prawda że są w trakcie sprawdzania KYC. Myśle że gdybyśmy ich bombardowali tak jak teraz SU to mogłybyśmy otrzymać odpowiedz.
Awatar użytkownika
litledevil24
SU-holik
SU-holik
Posty: 179
Rejestracja: 10 lis 2021, 14:28
Podziękował: 21 razy
Podziękowano mu: 32 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


A tak na prawdę co Wam to da? :dontknow: pieniądze i tak będą dopiero wtedy gdy SU je wyśle. To niczego nie przyspieszy.
Awatar użytkownika
Majka24
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 511
Rejestracja: 02 paź 2019, 01:40
Podziękował: 132 razy
Podziękowano mu: 157 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Xxx
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: x_Majka_x


Towelie pisze:Screen z of forum
Jeśli bank mówi że to trwa max 72 god to już musiało by być na koncie a już minęło więcej więc wygląda na to że SU kłamie


Kłamią i co im zrobisz :?: , zaakceptuj rzeczywistość taką jaka jest i czekaj :dontknow: nic tutaj nie wymyślicie, ja też czekam na kase ale nie panikuje niepotrzebnie bo nie jest to pierwszy raz, ja już się przyzwyczaiłam że co 1.5 roku taki kwiatek wyskoczy
Awatar użytkownika
JakaśTaka
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 599
Rejestracja: 27 paź 2021, 20:22
Podziękował: 129 razy
Podziękowano mu: 123 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


litledevil24 pisze:Może najlepiej byłoby napisać maila do gigi który podany jest na ich stronie czy jest to prawda że są w trakcie sprawdzania KYC. Myśle że gdybyśmy ich bombardowali tak jak teraz SU to mogłybyśmy otrzymać odpowiedz.

Nie jesteś stroną w umowie więc niczego sie nie dowiesz. Co najwyżej możesz być posądzona o próbę wyłudzenia danych. Zostało nam czekać aż wypłaty ruszą...jak zwykle.
Awatar użytkownika
KaFka25
SU-holik
SU-holik
Posty: 105
Rejestracja: 12 sie 2021, 09:37
Podziękował: 79 razy
Podziękowano mu: 35 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Z tym 72h na KYC to brednie. I jak pieniądze maja być na koncie jak pewnie nawet nie wyszły. Pewnie jakiś na infolinii podal takie info bo tyle mniej więcej maja banki na reklamacje itp. Ale z KYC to nie ma nic wspólnego. KYC to skomplikowana procedura. Niemniej kasa będzie. Bez znaczenia czy uwiarygodniają digigoods, czy nowa spółkę SU. Tylko nie ma co liczyć na jakąś rzetelna informacje od SU. I nie wiadomo kiedy. Oby jak najszybciej bo się zacznie panika i nakręcanie bankowych teorii.

Co do pisania do Digi to sobie proponuje odpuścić szkoda waszych nerwów. Firma która na stronie głównej ma tylko adres mailowy, nie będzie prowadziła komunikacji z wierzycielami portalu który oni obsługują. Tym bardziej ze jak ich zablokowali to nie tylko w związku z SU tylko po całości.
Awatar użytkownika
tomoxx
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 1495
Rejestracja: 07 kwie 2019, 07:55
Podziękował: 118 razy
Podziękowano mu: 649 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: tomoxx1


tomoxx pisze:Z tym 72h na KYC to brednie. I jak pieniądze maja być na koncie jak pewnie nawet nie wyszły. Pewnie jakiś na infolinii podal takie info bo tyle mniej więcej maja banki na reklamacje itp. Ale z KYC to nie ma nic wspólnego. KYC to skomplikowana procedura. Niemniej kasa będzie. Bez znaczenia czy uwiarygodniają digigoods, czy nowa spółkę SU. Tylko nie ma co liczyć na jakąś rzetelna informacje od SU. I nie wiadomo kiedy. Oby jak najszybciej bo się zacznie panika i nakręcanie bankowych teorii.

Co do pisania do Digi to sobie proponuje odpuścić szkoda waszych nerwów. Firma która na stronie głównej ma tylko adres mailowy, nie będzie prowadziła komunikacji z wierzycielami portalu który oni obsługują. Tym bardziej ze jak ich zablokowali to nie tylko w związku z SU tylko po całości.


Mea culpa. :) Macie racje :) Co ma być to bedzie i tyle. Poczytałam Was i się nakreciłam. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Mam polewke sama z siebie :lol: :lol: :lol:
Awatar użytkownika
litledevil24
SU-holik
SU-holik
Posty: 179
Rejestracja: 10 lis 2021, 14:28
Podziękował: 21 razy
Podziękowano mu: 32 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Witam,
Nasz partner realizujący przelewy poinformował nas, że transakcje zlecone w dniu 05.01.2023 zostały wstrzymane przez bank.
Dowiedzieliśmy się, że jest to standardowa procedura banku, weryfikująca klienta pod kątem KYC. Weryfikacja może potrwać kilka dni roboczych.
W momencie jej zakończenia przelewy zostaną niezwłocznie zrealizowane.
Przepraszamy za niedogodności i prosimy o cierpliwość.
pozdrawiam

Taka wiadomosc otrzymałam. Mam się bać??
Awatar użytkownika
Mila.002
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 24
Rejestracja: 11 sty 2023, 21:15
Podziękował: 5 razy
Podziękowano mu: 2 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Tosiaaaa
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Mila.002 pisze:Witam,
Nasz partner realizujący przelewy poinformował nas, że transakcje zlecone w dniu 05.01.2023 zostały wstrzymane przez bank.
Dowiedzieliśmy się, że jest to standardowa procedura banku, weryfikująca klienta pod kątem KYC. Weryfikacja może potrwać kilka dni roboczych.
W momencie jej zakończenia przelewy zostaną niezwłocznie zrealizowane.
Przepraszamy za niedogodności i prosimy o cierpliwość.
pozdrawiam

Taka wiadomosc otrzymałam. Mam się bać??


Poczytaj posty na forum ;)

Edit:
Dopisek redakcji: najlepiej od strony 905 - viewtopic.php?f=10&t=52&start=18080
Awatar użytkownika
litledevil24
SU-holik
SU-holik
Posty: 179
Rejestracja: 10 lis 2021, 14:28
Podziękował: 21 razy
Podziękowano mu: 32 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Mila.002 pisze:Taka wiadomosc otrzymałam. Mam się bać??


Czekaj spokojnie wszystko się wyjaśni, nie jest to pierwsza i nie ostatnia tego typu historia ;)
Awatar użytkownika
JakaśTaka
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 599
Rejestracja: 27 paź 2021, 20:22
Podziękował: 129 razy
Podziękowano mu: 123 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Awatar użytkownika
Kiki
SU-holik
SU-holik
Posty: 194
Rejestracja: 31 maja 2022, 17:26
Podziękował: 53 razy
Podziękowano mu: 26 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Wysłałam przez kontakt kilka zwięźle sformułowanych pytań dotyczących tego:
-którego z partnerów mają na myśli pisząc o tym, że przechodzi przez procedurę KYC,
- jeśli mowa o tylko jednym z partnerów (a to wynika z treści ich emaili), to czy zamierzają realizować kolejne płatności przy udziale drugiego partnera,
- jeśli nie, to jaka jest tego przyczyna.

Nie spodziewam się sensownej odpowiedzi, ale jeżeli jakimś cudem ją dostanę, to dam znać. A potem pójdę prosto do kolektury wypełnić kupon totolotka.

Miłego dnia, dziewczyny. Niech nam się dziś powiedzie 8-)
Awatar użytkownika
Userka
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 477
Rejestracja: 03 cze 2017, 11:05
Podziękował: 182 razy
Podziękowano mu: 243 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: ;)


Mila.002 pisze:Witam,
Nasz partner realizujący przelewy poinformował nas, że transakcje zlecone w dniu 05.01.2023 zostały wstrzymane przez bank.
Dowiedzieliśmy się, że jest to standardowa procedura banku, weryfikująca klienta pod kątem KYC. Weryfikacja może potrwać kilka dni roboczych.
W momencie jej zakończenia przelewy zostaną niezwłocznie zrealizowane.
Przepraszamy za niedogodności i prosimy o cierpliwość.
pozdrawiam

Taka wiadomosc otrzymałam. Mam się bać??


potrwa to kilka dni roboczych, takie kontrole w przeciągu pięciu lat były już z 4 razy także jest szansa że i tym razem koniec będzie pozytywny:)
Awatar użytkownika
Kinia
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 659
Rejestracja: 16 maja 2016, 23:22
Podziękował: 260 razy
Podziękowano mu: 143 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Tylko dodam od siebie ze teksty Goryla o ministerstwie itp, są z Dupy :) jedno z drugim nie ma nic wspólnego, Digipass to operator płatności nie portal z kamerkami.
Tak czy inaczej trzeba czekać ale skad on ma takie informacje to nie mam pojęcia, niech jednak zmieni źródło. Nie ma co siać paniki, kasa będzie ale nie wiadomo kiedy.
Awatar użytkownika
tomoxx
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 1495
Rejestracja: 07 kwie 2019, 07:55
Podziękował: 118 razy
Podziękowano mu: 649 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: tomoxx1


Teraz i tak niczego się więcej od nich nie dowiemy. Trzeba czekać, albo zrobią przelewy w przeciągu paru dni, albo znowu odpowiedzą wszystkim taką samą formułką.
Awatar użytkownika
nvm_uwm
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 420
Rejestracja: 28 wrz 2022, 13:44
Podziękował: 74 razy
Podziękowano mu: 90 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Nie mam
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Brak


4 stycznia wypłaciłam tysiaka. 5 stycznia komunikat, że przelew został zrealizowany 05.01.2023, 08:24:57. Do dzisiaj pieniądze nie doszły na konto.
Awatar użytkownika
kasia85
SU-holik
SU-holik
Posty: 111
Rejestracja: 08 kwie 2019, 05:17
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 26 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Userka pisze:Wysłałam przez kontakt kilka zwięźle sformułowanych pytań dotyczących tego:
-którego z partnerów mają na myśli pisząc o tym, że przechodzi przez procedurę KYC,
- jeśli mowa o tylko jednym z partnerów (a to wynika z treści ich emaili), to czy zamierzają realizować kolejne płatności przy udziale drugiego partnera,
- jeśli nie, to jaka jest tego przyczyna.

Nie spodziewam się sensownej odpowiedzi, ale jeżeli jakimś cudem ją dostanę, to dam znać. A potem pójdę prosto do kolektury wypełnić kupon totolotka.

Miłego dnia, dziewczyny. Niech nam się dziś powiedzie 8-)

Myślę że nic sensownego Ci nie odpiszą oni piszą tyle ile muszą napisać , myślę że o takich rzeczach oni nawet pisać nie mogą bo chodzi o politykę firmy , wiem z doświadczenia jak to działa , u nas w firmie było podobnie że jak coś było nie tak to mieliśmy odgórnie wyznaczone (wprowadz klienta w błąd nie ujawniając przyczyny, uspokój go nie siejąc paniki) jak to mówią Pan każe sługa musi. Tak więc ludziki siedzący w dziale obslugi klienta wiedzą o co chodzi ale i tak prawdy nie napiszą.
Awatar użytkownika
Rachele87
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 205
Rejestracja: 18 lip 2017, 14:34
Podziękował: 50 razy
Podziękowano mu: 63 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Jasna sprawa, Rachele87. Najpewniej będzie tak jak piszesz.
Awatar użytkownika
Userka
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 477
Rejestracja: 03 cze 2017, 11:05
Podziękował: 182 razy
Podziękowano mu: 243 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: ;)


tomoxx pisze:Tylko dodam od siebie ze teksty Goryla o ministerstwie itp, są z Dupy :) jedno z drugim nie ma nic wspólnego, Digipass to operator płatności nie portal z kamerkami.
Tak czy inaczej trzeba czekać ale skad on ma takie informacje to nie mam pojęcia, niech jednak zmieni źródło. Nie ma co siać paniki, kasa będzie ale nie wiadomo kiedy.


Goryl wypowiada się na wiele tematów o których nie ma pojęcia, taką ma opinię niestety.
Oczywiscie że kasa będzię, :) zawsze jest po tych kontrolach także spokojnie:)
Awatar użytkownika
Kinia
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 659
Rejestracja: 16 maja 2016, 23:22
Podziękował: 260 razy
Podziękowano mu: 143 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Hej, dostałam odpowiedź z supportu. Nie ma w niej konkretnych odpowiedzi na moje pytania, może poza informacją, że "wszystkie" przelewy będą realizować po weryfikacji KYC.

Dla mnie jest jasne, że nie ma co liczyć na paypro ;)
Awatar użytkownika
Userka
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 477
Rejestracja: 03 cze 2017, 11:05
Podziękował: 182 razy
Podziękowano mu: 243 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: ;)


Awatar użytkownika
blondisu
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 225
Rejestracja: 19 paź 2022, 11:03
Podziękował: 48 razy
Podziękowano mu: 22 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: brak
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


PoprzedniaNastępna

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Żetony i wypłaty



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości